برگزیده های پرشین تولز

کلوب هواداران بارسلونا

Silvan

Registered User
لایک‌ها
1,172
ژاوی شایعه انتقالش رو تکذیب کرده ولی جابجایی ژاوی و گوندوگان هم به تاکتیک تاتا کمک میکنه...

این تیو رو بدند بره، یک ذره از مغزش استفاده نمیکنه... ایساک کوئنکا، افلای و جرارد دلوفئو خیلی از این بهترند.

تو این دو هفته ببینیم این زوبی کاری میکنه یا نه... هر کی رو هم می گیرند، لوئیز رو نگیرند که تو سوتی دادن سال ها از پیکه جلوتره.

rms

Registered User
لایک‌ها
7,919
ژاوی شایعه انتقالش رو تکذیب کرده ولی جابجایی ژاوی و گوندوگان هم به تاکتیک تاتا کمک میکنه...

این تیو رو بدند بره، یک ذره از مغزش استفاده نمیکنه... ایساک کوئنکا، افلای و جرارد دلوفئو خیلی از این بهترند.

تو این دو هفته ببینیم این زوبی کاری میکنه یا نه... هر کی رو هم می گیرند، لوئیز رو نگیرند که تو سوتی دادن سال ها از پیکه جلوتره.
گوندوگان تنها ضعفش مصدومیتیه که داره.
تیو تمام یک حرکت برو بلده، لب خط بزنه تا خط کرنر و توپ رو بندازه روی پای راستش و شوت بزنه. نبوغ = صفر
کوئنکا اون فصلی که مصدوم نبود عالی بودش. یکی از وبسایت های زرد در مورد منیر الحدادی بازیکن مراکشی بارسا مطلب نوشته بود که ونگر خواهانشه، فکر کنم 16 یا 17 سالش باشه. توی یوتیوب کلیپ هاش رو دیدم. از نظر تکنیکی بازیکن خیلی خوبی به نظر میرسه. لاماسیا معدن استعدادهاست.
به استفاده از جوانان توسط مارتینو خوشبینم. آدما ترائوره هم بازیکن خیلی آینده داریه و به مراتب از تیو بهتره اما احتمالا تیو رو میزارن توی ترکیب که بتونن خوب بفروشنش.

توی این شرایط ترجیح میدم آیمریک لاپورته رو بگیریم. هم اسپانیاییه و هم اینکه جوان و 19 سالست. روی توپهای هوایی فوق العاده و پا به توپ و سرعت خوبی هم داره.

ادیت:
خب خدا رو شکر بصورت رسمی تایید شد که نیمار به بازی با سیتی میرسه

هواپیمایی قطر پیشنهادی 350 میلیون یورویی برای تغییر نام نیوکمپ ارائه کرده.

Last edited:

Mohsen_14

مدیربازنشسته پاتوق
لایک‌ها
13,419
بازیکن بدون سوتی تو دنیا وجود نداره ولی فقط همون ضربات هوایی رو برامون بزنه کافیه چون الان گربه سیاهمون همون کرنرها شده ، ضمن اینکه پا به توپ خیلی خوبی داره و این یک موضوع اساسی برای تمام بازیکنان بارسلونا هست .
نیمار هم چیزیش نشده و برای بازی سیتی هم که میرسه

Neymar-en-la-clinica-Creu-Blan_54399244266_54115221154_600_396.jpg

اینو حتما دان کنید
کلیپ مسی هست که تو ورزشگاه سانتیاگو چه سلطنتی داره ;):D

کلیپ قشنگی بود ، به 143 مگش میارزید ! o_O

تمرینات امروز ...

ENTRENAMIENTO-DEL-BARCELONA-EN_54399244899_54115221154_600_396.jpg

ENTRENAMIENTO-DEL-BARCELONA-EN_54398224211_54115221154_600_396.jpg

ENTRENAMIENTO-DEL-BARCELONA-EN_54398224216_54115221154_600_396.jpg

ENTRENAMIENTO-DEL-BARCELONA-EN_54399244884_54115221154_600_396.jpg

ENTRENAMIENTO-DEL-BARCELONA-EN_54399244894_54115221154_600_396.jpg

ENTRENAMIENTO-DEL-BARCELONA-EN_54398224231_54115221154_600_396.jpg

ENTRENAMIENTO-DEL-BARCELONA-EN_54399244904_54115221154_600_396.jpg

.

Reza_Rms

Registered User
لایک‌ها
230
مسی یه دونه باشه
2 تا گلش هم تو بازی انصافا قشنگ بود
یه جوری دریبل میزنه میره و توپ رو میزنه تو دروازه که ادم احساس میکنه کار اسونیه یا اون دریبل خورها اماتور هستند...
........
دوستان گلم ببخشید کوتاه میپرسم و اگه جاش نیست عذر میخوام
کاره اون قضیه ی نابقه های اخلاقی تو فیس بوکه مسی چی شد و به کجا رسید
کسی لینک کاملی داره از اینکه اخرش به کجا رسید هم اون وضعیت،بفرسته
مرسی

*CATALAN*

Registered User
لایک‌ها
8,004
1464544_w2.jpg

پپ گوارديولا پيكه را مي خواهد
پپ گوارديولا مي خواهد در جهت تقويت خط دفاعي باشگاه بايرن مونيخ اقدام به جذب جرارد پيكه نمايد.
به گزارش آ.اس، و به نقل از مجله بيلد آلمان، جرارد پيكه از گزينه هاي مورد علاقه پپ گوارديولا براي تقويت خط دفاعي باشگاه بايرن مونيخ مي باشد.
پيكه در كنار داويد لوييز و تياگو سيلوا در ليست مربوطه گوارديولا قرار دارد و پپ مي خواهد در صورت امكان، پيشنهادي در حدود 36 تا 40 ميليون يورو براي جذب اين بازيكن به بارسلونا ارائه نمايد.
++++++++++++++++
312e68186eb4ed91b5ea68c7e4f9fe5e-06869-1382453527.jpeg

آرسنال ستاره كوچك بارسلونا را زير نظر دارد
آرسنال در ميان چندين باشگاه مطرح اروپايي قرار دارد كه مي خواهند ستاره جوان بارسلونا يعني منير الحدادي را به تيم خود اضافه نمايند.
به گزارش فوتبال اسپانيا و به نقل از روزنامه ديلي ميرور انگلستان، توپچي ها به جمع مشتريان اين ستاره جوان اضافه شدند و در كنار پي اس جي و بايرن مونيخ در تلاشند تا بتوانند او را به لندن بياورند.
ونگر اميدوار است تا بتواند اين ستاره جوان را نيز براي جدايي از كمپ نو راضي نمايد، يعني همان فرآيندي كه براي جذب سسك فابرگاس، خون تورال و هكتور بيرين انجام شد.
با اين حال بارسلونا كاملا مطمئن است مي تواند اين ستاره جوان را به ماندن در بارسلونا و تمديد قرار داد راضي نمايد.
+++++++++++++++++
the-front-sport-jan-17-2014.jpg

نیمار به مدت 3 هفته دور از میادین
او دچار رگ به رگ شدن مچ پا شده است
+++++++++++++
با 30 میلیون پوند به بارسلونا می پیوندم!
مارکا گزارش داده "تاتا مارتینو" برای تقویت خط دفاعی تیم بارسا در نظردارد "داوید لوییس" را از چلسی به خدمت بگیرد. این بازیکن برزیلی با انعقاد قراردادی به ارزش 21 میلیون پوند از بنفیکا به چلسی پیوست اما اکنون در تیم "ژوزه مورینیو" جایی ندارد.مترو گزارش داد که لوییس به عنوان جایگزین "جان تری" در تیم چلسی مطرح بود اما اکنون به نظر می‎رسد از استمفوردبریج برود.
خبر پیوستن لوییس به بارسلونا در حالی مطرح می‎شود که بایرن مونیخ پیش‎تر برای جذب این بازیکن ابراز تمایل کرده است.

david-luiz-3007.jpg

++++++++++++++
رکوردداران بازی در بارسا
05038500779562651699.jpeg

+++++++++++++

ESMIGHELE

همکار بازنشسته
لایک‌ها
10,372
زاوی در صدر جدول بیشتر بازی برای بارسا هستش ... دمش گرم
فک کنم دیگه باد داوید لوییز رو بارسایی بدونیم

S.M.H

‏‎کاربر فعال خاطرات و آشپزي و خوراکي ها
کاربر فعال
لایک‌ها
6,608
اقا کليپ گل دوم مسي که ميگن خيلي قشنگ بوده رو کسي داره؟

*CATALAN*

Registered User
لایک‌ها
8,004
صفحه قبل گلهای مسی رو با کیفیت HD گذاشتم
پس معلوم شد کسی به خبرها توجه نمیکنه که میذارم.مچتون گرفتم:eek:
شوخی بود:)

*CATALAN*

Registered User
لایک‌ها
8,004
بازی هایی که نیمار از دست میده
yh2f6gatq5hepdupss40.jpg

لوانته (لالیگا)
لوانته (کوپا)
مالاگا (لالیگا)
لوانته‌(کوپا)
والنسیا (لالیگا)
سویا (لالیگا)
رایو (لالیگا)
+++++++++++++++++
روزنامه اسپورت 18 ژانویه 2014
ulydqhkaspykl6fl72.jpg

برنامه خرید های بارسا در سال 2014
تراشتگن - دروازه بان : بارسا و تراشتگن به زودی به توافق خواهند رسید
داوید لوئیز - دفاع مرکزی : بارسا به اینیگو مارتینز هم فکر میکند ولی لوییز بهتر است
گوندوغان - بازیکن خط میانی : در حال حاضر مذاکرات برای ستاره دورتموند وجود دارد
امکان اضافه شدن راکیتیچ از سویا به بارسا نیز وجود دارد
++++++++++++++++++++++++
روزنامه الموندو 18 ژانویه 2014

866ued20m1ydemqddolr.jpg

نیمار به بازی مقابل من سیتی می رسد
نیمار درد هنگام مصدومیتش را هنوز هم دارد

• Like
Reactions: rms

*CATALAN*

Registered User
لایک‌ها
8,004
فابرگاس: «بارسلونا نباید از الان روی بازی با منچستر سیتی متمرکز شود»
سسک فابرگاس اظهار کرد که پیش از رقابت های لیگ قهرمانان، بازی های زیادی در لیگ و جام حذفی وجود دارد و نباید از الان تمرکز خود را روی بازی با منچستر سیتی گذاشت. او همچنین در مورد مارتینو، مسی و نیمار اظهار نظر کرد.
2014-01-08_BARCELONA-GETAFE_07.v1389218480.JPG

سسک فابرگاس در مصاحبه روز جمعه گفت: «بارسا نباید از حالا غرق دیدار لیگ قهرمانان مقابل منچستر سیتی باشد؛ زیرا قبل از این دیدار بازی های مهمی در لیگ و جام حذفی پیش رو است که باید در اولویت ما باشند». هافبک کاتالونیایی همچنین درباره مسی و نیمار که به مدت سه تا چهار هفته از میادین دور خواهد بود، سخن گفت.
به علاوه، سسک عنوان کرد که بارسا در حال ورود به دوره حیاتی از فصل است و در این هفته هاست که مشخص می شود یک تیم در پایان سال جام قهرمانی را از آن خود خواهد کرد یا خیر: «مهمترین بخش فصل اینجاست که شامل جام حذفی، لیگ و سپس لیگ قهرمانان می شود. به نظر می رسد که پایان فصل بسیار هیجان انگیز خواهد بود و ما باید برای حفظ و ارتقای کیفیت بازیمان تلاش کنیم». زمانی که نظر فابرگاس را در مورد مارتینو خواستند، گفت: «مارتینو سرمربی هوشمند و منعطفی است. او با بازیکنان صحبت می کند و همیشه می خواهد دیدگاه و نظرات ما را بداند».
مسی بسیار مشتاق است
فابرگاس گفت:«مسی کاری را که باید انجام می داد، انجام داد. او با آرامش و بدون عجله روند بهبودی اش را طی کرد و بسیار مشتاق است. در حال حاضر گل هایی زده است که به ثمر رساندن بعضی آن ها فقط مختص خودش است. هواداران بسیار خوشحال هستند که او برگشته است». وی افزود: «زمان بازی به خوبی بین همه تقسیم شده و روی مسی تاثیر خوبی گذاشته است. لئو احساس خوبی دارد».
سسک در مورد نیمار گفت: «امیدوارم در اسرع وقت بهبودی خود را به دست آورد. فقدان او برای ما بسیار مهم است. باید منتظر بمانیم تا ببینیم که او می تواند به بازی منچستر سیتی برسد یا خیر».

++++++++++++++++++
آنری: ژاوی باید تا پایان دوران حرفه ای اش در بارسا بماند
357896_heroa.jpg

به تازگی شایعاتی در مورد پیوستن این هافبک باتجربه به باشگاه آمریکایی نیویورک رد بولز، باشگاه فعلی آنری، منتشر شد اما آنری معتقد است چنین انتقالی نباید انجام شود.
او به خبرنگاران گفت:" ژاوی می‌تواند هر کاری که دوست دارد انجام دهد. از نظر من با توجه به تمام کارهایی که او برای فوتبال و بارسلونا انجام داده است، باید بقیه زندگی‌اش را در همان باشگاه بماند.
ژاوی می‌تواند در لیگ آمریکا، فرانسه، انگلیس یا در همسایگی من بازی کند. من فکر می‌ کنم او بازیکنی فوق‌العاده است. مردم نمی‌توانند تشخیص دهند ژاوی چه کارهایی در زمین انجام داده است."
بازیکن فرانسوی که پیش از پیوستن به بارسلونا در تابستان 2007 برای موناکو، یوونتوس و آرسنال بازی می‌کرد، درباره توپ طلای 2013 که به کریس رونالدو رسید، نیز گفت:" همه در فرانسه دوست داشتند ریبری برنده این جایزه شود. من فکر می‌کردم او برنده شود زیرا سال گذشته بسیار عالی کار کرد و تقریبا همه جام‌ها را به دست آورد. همان قدر که چهار سال پیش دوست داشتم مسی برنده شود، امسال دوست داشتم ریبری برنده این جایزه شود."
+++++++++++++++++
بازیکنانی که با بارسلونا به توافق رسیده اند
eiulgkm2c4m0l7n6ixl4.jpg

++++++++++
جلل خالق تراشتگن نیومده کاپیتان شده:eek::D

kyle

مدیر بورس و بانکداری
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
23,201
ممنون
*CATALAN*
پستات خیلی خوبه
راستی کسی نمیدونه مسی تو این فصل چندتا کل تو لالیگا زده وکلا چندتا گل زده ؟؟؟

*CATALAN*

Registered User
لایک‌ها
8,004
ممنون
*CATALAN*
پستات خیلی خوبه
راستی کسی نمیدونه مسی تو این فصل چندتا کل تو لالیگا زده وکلا چندتا گل زده ؟؟؟
اگر اشتباه نکنم 9 گل باشه تو لالیگا
جمعا فکر کنم تا این موقعه فصل تمام گلهاش تو کل سر رقابت کوپا.لالیگا.اروپا 20 تا زده باشه اگر اشتباه نکنم

*CATALAN*

Registered User
لایک‌ها
8,004
بارسا از غیبت اینیستا مقابل لوانته خبر داد
بارسلونا روز شنبه از غیبت آندرس اینیستا، هافبک اسپانیایی این تیم در دیدار روز یکشنبه مقابل لوانته خبر داد.

tempfile_v1358779481_jpg20130121_7850_1sr7qnf_0.jpg

اینیستا به علت مصدومیت از ناحیه زانو در دیدار روز شنبه اتلتیکو مادرید - بارسا ( 0 - 0 ) این دیدار هفته بیستم را از دست داد.نیمار، مهاجم برزیلی هم در این دیدار حضور نخواهد داشت.
نیمار به علت مصدومیت از ساق پا سه هفته از میادین دور خواهد بود. به گزارش خبرگزاری فرانسه از مادرید، بارسلونا با امتیاز برابر با اتلتیکو مادرید ( 50 امتیاز ) در صدر جدول لا لیگا قرار دارد.
++++++++++++++++++
اخبار کوتاه

1dbd4s4ecu35a7ktv4yg.png

. اینیستا که در بازی با اتلتیکو مصدوم شد،امروز دور زمین مشغول دویدن و انجام کارهای ریکاوری اش بود.او در بازی با لوانته غایب خواهد بود اما برای بازی هفته بعد با مالاگا میتواند بازی کند.

. زلاتان ایبراهیموویچ : گلهای مسی مقابل ختافه رو دیدم.گل دومش جادو بود.او برگشته،حتی گرسنه تر از همیشه.دیدن بازی او سرگرم کننده خواهد بود.مسی شگفت انگیز است.او میتواند کارهایی را انجام دهد که تو فقط میتوانی در بازی xbox انجام دهی.
. لوییز فرناندز : چاوی مغز بارسا و تیم ملی اسپانیایست.سسک میتواند جایگزین او شود و در کنار بوسکتس و اینیستا بازی کند.
. بازی دوستانه بارسا در قطر که قرار بود در ماه فوریه انجام شود کنسل شد و به آخر فصل یا شروع فصل آینده موکول شد.
. آیمریک لاپورته مدافع 19 ساله اتلتیک بیلبائو گزینه آلترناتیو بارسا خواهد بود در صورتی که نتوانند داوید لوییز،فرتونگن،فرمائلن یا مانگالا را جذب کنند.
. نیمار : تشکر از تمام پیام ها و بازیکنان،خدا رو شکر هیچ چیزی بد نیست و من برای مدت زمان زیادی دور نخواهم بود.من در حال حاضر تقریبا برگشتم!
. جاناتان دوس سانتوس که دوران نقاهت بعد از عمل زانویش را میگذارند میتواند قبل از پایان فصل به میادین بازگردد.
. تیری هانری : بارسا با مربی جدیدش تغییر کرده؟
فکر نمیکنم آنها بد بازی کنند،از روی مبلم بارسا عالی به نظر میرسد.
من فکر میکنم ریبری باید توپ طلا را میگرفت.او بازیکن مورد علاقه من است،مثل زمانی که سالهای پیش میخواستم مسی برنده شود.
چاوی در نیویورک ردبولز؟
او میتواند کاری که میخواهد انجام دهد اما بخاطر آنچه که در بارسا ارائه میدهد فکر میکنم باید برای همیشه در آنجا بماند.
. اگر داوید ویا فصل بعد در اتلتیکو بماند بارسا 2 میلیون دریافت خواهد کرد،اگر تا 2016 بماند بارسا 1 میلیون دیگر دریافت خواهد کرد و اگر به تیم دیگری برود بارسا درصدی از آن انتقال را دریافت خواهد کرد.
. بارسلونا پیشنهاد ایجینت بازیکن 8 ساله آرژانتینی برای تست دادن در این باشگاه را رد کرد.این بازیکن در حال حاضر در باشگاه رئال مادرید تست میشود.
. ساباتینی مدیر رم دیروز در بارسلون بود تا قرارداد تونی سانابریا را ببندد.
. والدس و پینتو اسپانسر کفش هایشان را عوض کردند.والدس از پنالتی به آدیداس و پینتو از کِلمه به وَریور.

. یورگن کلوپ : رئال مادرید هیچ شانسی مقابل بایرن در یک لیگ ندارد.منچستر؟ نه . سیتی؟ نه . بارسا؟ شاید!
. لوران بلان (مربی پی اس جی) : مسی به پاری سن ژرمن؟
مسی در بارساست و در آنجا هم میماند.
. اوییس گارسیا (مربی ختافه) : وقتی مسی شروع به دویدن میکند ایجاد وحشت میکند.
. بارترا : بسیار خوشحالم از تمدید قراردادم و اینکه میتواند این پیراهن را برای سالهای بیشتری بپوشم.اینجا خانه ی من است.
. اوروبیتگ (ایجنت مونتویا) : ما صحبت در مورد تمدید قرارداد را با بارسا ادامه میدهیم.ماندن در بارسلونا هنوز هم محتمل ترین گزینه است.
اینتر،ناپولی و رم؟
شایعات درباره تیمهای ایتالیا را خواندم اما در حاضر هیچ چیزی نیست.
. روزنامه مارکا از پیکه بخاطر نقل قول های جعلی که در مورد او نوشته بودن عذر خواهی کرد.پیکه هم در توییترش گفت : این اولین بار نبوده و آخرین باز هم نخواهد بود...
. کارل یانسن (ایجنت آفلای) : شایعات مربوط به رفتن به تیم رن؟
گمان نمیکنم.او به تازگی بهبود پیدا کرده و تیم بازگشته است.دلیل ندارد که حالا اینجا را ترک کند.
. پیکه : چند ساعت تمرین میکنم؟ طبیعتا 3-2 ساعت در روز.
کی از خواب بیدار میشم؟ در روزی که تمرین داریم 9:45 ذقیقه بیدار میشم و ساعت 10 تمرین میکنم (با خنده)
. بارسا فردا یستمین بازی اش در لالیگا را در زمین تیم لوانته و در ساعت 21:30 برگزار میکند.
+++++++++++++++++++++
مارتینو:من تکرار اولین مسابقه راانتظار ندارم !

2014-01-18_ENTRENO_65.v1390048850.JPG

مارتینو پیش از بازی بالوانته در مصاحبه ی خود گفت :من تکرار بازی 7بر صفر مقابل لوانته را انتظار ندارم و گفت هیچ کس نباید تصور کند این بازی ,بازی اسانی است !ما از هر نظر مشکل داریم پس این بازی اسان نیست !اینیستا کم و بیش دارد به حالت عادی میرسد و اگر این بازی فینال بود ممکن بود بازی کند !من فکر میکنم همه چیز همان گونه باقی خواهد ماند !من فکر میکنم کسب 100امتیاز در بازی های لالیگابرای قهرمانی کافی نخواهد بود !
++++++++++

ESMIGHELE

همکار بازنشسته
لایک‌ها
10,372
دوستان .. قضیه جدایی تاتا از بارسا چی شد؟
از آخر میره یا موندینه؟

ESMIGHELE

همکار بازنشسته
لایک‌ها
10,372

*CATALAN*

Registered User
لایک‌ها
8,004
تاتا مارتینو: در این فصل شاید رسیدن به 100 امتیاز هم برای قهرمانی کافی نباشد

rueda-de-prensa-del-tata-marti_54398876293_54115221154_600_396.jpg

در کنفرانس خبری پیش از دیدار بارسلونا مقابل لوانته در هفته بیستم لالیگا، مربی آبی اناری ها از دشوار بودن دیدار پیش رو و رقابت نزدیک برای قهرمانی در لالیگا گفت.
تاتا مارتینو در گفتگو با خبرنگاران از امکان ادامه داشتن رقابت برای قهرمانی تا هفته های پایانی لالیگا گفت: "احتمال زیادی دارد که 3 تیم بارسلونا، رئال مادرید و اتلتیکو مادرید تا هفته های پایانی لالیگا برای قهرمانی رقابت داشته باشند." وی افزود: "در این فصل شاید 100 امتیاز هم قهرمانی را تضمین نمی کند."
تاتا مارتینو بازی رفت دو تیم که آبی اناری ها با نتیجه 7 - 0 به پیروزی رسیدند را بی ارتباط به دیدار یکشنبه شب دانست و لوانته را حریفی سرسخت معرفی کرد: "اعتقاد دارم بازی رفت چیزی را مشخص می کند، لوانته نشان داده در زمین خود تیمی قدرتمند است. بازی دفاعی آن ها و استفاده از ضد حمله نمی تواند بهانه ای برای نتیجه نگرفتن ما باشد، ما نیز باید با استفاده از توانایی های خود گره بازی را باز کنیم."
دو تیم بارسلونا و لوانته در مرحله یک چهارم نهایی کاپ اسپانیا نیز مقابل هم قرار خواهند گرفت، تاتا مارتینو درباره ی 3 دیدار در 10 روز مقابل لوانته گفت: "شاید هواداران از دیدن چهره های تکراری خسته شوند اما مسلما هیچ کدام از دیدارها مشابه نخواهند بود."
تاتا مارتینو دلیل دعوت نکردن پویول را استراحت دادن به کاپیتان آبی اناری ها اعلام کرد: "دعوت نکردن وی برای این بود که شرایط جسمانی خوب خود را به دست بیاورد. پویول کمک بزرگی برای تیم است و ما نمی خواهیم سلامتی او را با شرکت در همه دیدار ها به خطر بیاندازیم. در این باره صحبت نکرده ایم اما پویول به خوبی این چیزها را درک می کند."
وی درباره دعوت نکردن اینیستا گفت: " اگر دیدار فینال بود شاید اینیستا را دعوت می کردم.او بطور کامل بهبودی نیافته و ترجیح دادیم با تمرینات بیشتر به شرایط خوب خود بازگردد."
مربی بارسلونا در ادامه از مسی گفت: "منطقی است که مسی احساس کند در شرایط خوبی قرار دارد برای این که او به طور کامل بهبودی پیدا کرده و اکنون می تواند بدون احساس درد بازی کند، وی در مسیر رسیدن به بهترین فرمش قرار دارد."
++++++++++++++
آمار و ارقام بارسایی
bqez7drosox1dbw3326.jpg

. با 4 گل در 2 بازی،مسی در حال حاضر آقای گل رقابت های کوپا دل ری این فصل است
. چاوی به طور میانگین 80/2 پای در هر بازی لیگ این فصل داده است.هیچ بازیکنی در 5 لیگ تاپ اروپایی چنین میانگینی ندارد.
. بیشترین گل زده در تاریخ بارسلونا (از جمله بازیهای دوستانه) :
پائولینو آلکانتارا 369 - لئو مسی 358 - سامیتیر 333 - سزار 291 - کوبالا 280
. نیمار در بازی با ختافه بیست و پنجمین بازی اش برای بارسا را انجام داد
. سسک در 7 بازی متوالی اخیر بارسا بازی کرده است.رکورد قبلی او 5 بازی متوالی بود.
. بارسلونا تاکنون 1350 کلین شیت در تمام بازیهای تاریخش داشته است.
. برترین گلزنان این فصل بارسا :
مسی 18 - پدرو 15 - الکسیس ، سسک ، نیمار 11 گل
. بیشترین پاس گل دهنده های بارسا در این فصل :
سسک 13 - نیمار 10 - پدرو 5- مسی،چاوی،اینیستا،آدریانو،الکسیس و مونتویا 4 - تیو 3 پاس گل
. بطرو میانگین بارسا در این فصل 0.61 گل در هر بازی دریافت کرده است.در بین 5 لیگ تاپ اروپا فقط رم با 0.50 ، اتلتیکو و لیل با 0.55 گل خورده در هر بازی،میانگین بهتری نسبت به بارسا دارند.
. آمار مسی مقابل لوانته : 9 بازی - 9 گل - 5 پاس گل
. مسی در 398 بازی رسمی که برای بارسا انجام داده در 450 گل تاثیر مستقیم داشته است.331 گل + 119 پاس گل
+++++++++++++++++
در مورد اون 3 بازیکن که نوشتن که کار انتقالشان نهای شده
تراشتگن احتمالش زیاده
ولی لوئیز و گوندغان 50 به50 هست
تاتا هم نمیره چون تو چند تا از مصاحباش گفته برایه فصل بعد برنامه ریزی کرده

بالا