برگزیده های پرشین تولز

کلیه آگهی ها و فرم های استخدام زیر دیپلم , دیپلم , فوق دیپلم , لیسانس , فوق لیسانس در

majidtools

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
دوستان کسی کار نیمه وقت(از ساعت13 الی 24) ترجیحا تو زمینه ی موبایل یا پوشاک برا من سراغ داشت بگه لطفاااااااااااا

mousavisepehr

Registered User
لایک‌ها
114
99% این آگهی ها صوری هست و فقط جهت ظاهرسازی
خیلی از این آگهی ها چندبار هم برای چاپ می ره ولی می بینی از 2-3 هفته قبل از چاپ همه نیروها تامین شده و سفارشی استخدام شده اند ...
مگر موارد خیلی خیلی خاص و کارگری که کار هر کسی نباشه و کار آسونی نباشه و بیشتر برای بیگاری باشه تا کار

masudehsan

Registered User
لایک‌ها
192
دقیقا حق با جناب موسوی هستش . این اگهی ها تشریفاتیه . همیشه جذب نیرو از طریق رابطه و آشنایی انجام میشه . حداقا در زمینه ی کار من ( حسابداری و مالی ) همینطوره . توی مجموعه ی ما با حدود 300 نفر کادر مالی فقط 4 نفر از طریق آگهی جذب شدند که بدبختانه یکیش منم .

sazy4sazy

Registered User
لایک‌ها
33
نیاز به بازاریاب فعال در شرکت مهندسی و طراحی
با حقوق مناسب
در صورت تمایل پیغام دهید .

ehsanservat

Registered User
لایک‌ها
2,509
دوستان من متولد 5/11/1366 هستم
کاردانی مدیریت کسب و کار دارم
کارشناسی آسیب شناسی اجتماعی گرایش پیشگیری از اعتیاد از دانشگاه علمی کاربردی واحد فرهنگی هنری شهرداری تهران دارم میگیرم که درسم تموم شده و تصویه حساب کردم مونده فقط مدرک بیاد
خدمت هم رفتم
تو ضیمنه تحصیلی خودم مثل همین آسیب شناسی اجتماعی چجوری و کجا کار پیدا کنم؟

sazy4sazy

Registered User
لایک‌ها
33
با حقوق مناسب

sazy4sazy

Registered User
لایک‌ها
33
با حقوق مناسب

farzad.r

Registered User
لایک‌ها
281
خیلی از این آگهی ها چندبار هم برای چاپ می ره ولی می بینی از 2-3 هفته قبل از چاپ همه نیروها تامین شده و سفارشی استخدام شده اند ...
مگر موارد خیلی خیلی خاص و کارگری که کار هر کسی نباشه و کار آسونی نباشه و بیشتر برای بیگاری باشه تا کار
واقعا این صحبت درسته
خود من رزومه نسبتا خوبی دارم. یه مدت که دنبال کار بودم، شاید نزدیک 20 جا رزومه رو فرستادم. حتی 1 مورد هم تماس نگرفتن
اتفاقی به آگهی جایی برخوردم که کسی رو اونجا میشناختم. زنگ زدم بهش و گفتم می خوام ببینم اونجا چطوره. رزومه بفرستم؟ گفت نه اصلا نفرست
رزومه رو بده به من که خودم درستش کنم. گفت اونطوری اصلا کار خراب میشه و ....

یعنی اگر جایی بشناسنت و مخصوصا اینکه شخصی از مدیران و افراد صاحب نفوذ یک توصیه ساده بکنه، راحت مشغول به کار میشی. غیر این باشه باید حالا حالاها بدویی

farzad.r

Registered User
لایک‌ها
281
واقعا این صحبت درسته
خود من رزومه نسبتا خوبی دارم. یه مدت که دنبال کار بودم، شاید نزدیک 20 جا رزومه رو فرستادم. حتی 1 مورد هم تماس نگرفتن
اتفاقی به آگهی جایی برخوردم که کسی رو اونجا میشناختم. زنگ زدم بهش و گفتم می خوام ببینم اونجا چطوره. رزومه بفرستم؟ گفت نه اصلا نفرست

یعنی اگر جایی بشناسنت و مخصوصا اینکه شخصی از مدیران و افراد صاحب نفوذ یک توصیه ساده بکنه، راحت مشغول به کار میشی. غیر این باشه باید حالا حالاها بدویی

ehsanservat

Registered User
لایک‌ها
2,509
واقعا این صحبت درسته

کاملا درسته
فقط باید آشنا داشته باشی - من خودم تو نظر قبلیم نوشتم شرایطم چیه و کلی جاها رزومه فرستادم یا تماس گرفتم اما کلا هیچی
به آگهی ها تو روزنامه یا سایت زنگ میزنی میفهمی اکثرشون کاریابین
به یه کاریابی خاص تماس گرفتم یه کاری پیشنهاد داد که گفت اول بباید 200 هزار تومن بد بعد معرفی کنه با معرفی نامه منم کلا بیخیال شدم بعد از یک ماه تو روزنامه آگهی دیدم زنگ زدم به صورت اتفاقی دیدم همون کاریابیه هنوز همون کار داره پیشنهاد میده ( همدستن یعنی کاریابی پول میگیره بعد میفرسته اون طرفم بعد از 1 هفته و ..... عذرتو میخواد میگه بدردم نمیخوری بیرونت میکنه به همین راحتی )
یا حقوق کم میدن و .......
روزمه تو یه سایت گذاشته بودم برای پشتیبانی کارتخوان ها بهم زنگ زدن برای کار بهم گفتن باید خودت موتور داشته باشی و هزینه بنزینم با خودت + بیمه با حقوق 640 هزار تومن -- آخه چی فکر کردن نمیدونم

hexman

Registered User
لایک‌ها
762
راه اندازی و نگهداری شبکه های کامپیوتری بصورت ساعتی یا پاره وقت

کسی در این زمینه کار نیمه وقت یا ساعتی سراغ داره یه ندا. به ما بده

yahya taher

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
نیار مند بازاریاب در زمینه جذب اگهی اینترنتی با پورسانت 70درصد
جزئیات بیشتر و تماس از طزیق ایمیل[email protected]

بهارطاهری

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام

من میخوام توی یک کارگاه تولیدلیوان کاغذی فعالیت کنم یادراین زمینه اموزش ببینم.فوق لیسانس علوم تربیتی دارم
اگه کسی مرتبط با درخواستم و یارشتم کاری سراغ داره ممنون میشم بهم اطلاع بده
[email protected]

ehsanservat

Registered User
لایک‌ها
2,509
سلام هرکی کار خوب و نون ابدار سراغ داره به منم ندا بده تشکر
من که با آشنا داشتن تو شهرداری - مترو - شرکت شیرین عسل و ......
برای مصاحبه رفتم
قراره زنگ بزنن بهم هنوز دارن زنگ میزنن :general304::general304:
وضع استخدامی خیلی وخیمه

DRSaeid

Registered User
لایک‌ها
44
سلام
به یک نفر مهندس برق یا مکانیک یا عمران با حداقل 3 سال سابقه کار مرتبط نیاز دارم.

بهارطاهری

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام.کسی کار مناسب برای کارشناسی ارشد علوم تربیتی (برنامه ریزی اموزشی)سراغ نداره.مشهد
[email protected]

masudehsan

Registered User
لایک‌ها
192
ا
سلام.کسی کار مناسب برای کارشناسی ارشد علوم تربیتی (برنامه ریزی اموزشی)سراغ نداره.مشهد
[email protected]
از اون رشته هایی هست که فقط باید بگردی به جای کار دنبال پارتی که استخدام دولتی بشی . چون بخش خصوصی هیچ موقعیت شغلی متناسب به رشته ی شما نداره . برادر من هم ، هم رشته ی شما بود توی تربیت مدرس .

Adoniya

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
استخدام گسترده شهرداری های کشور + نمونه سوالات استخدامی شهرداری
منبع : استخدام جو www.estekhdamjoo.ir
به گزارش روابط عمومی سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور، محمد حسن آبادی با بیان مطلب فوق گفت : به منظور تامین نیروی انسانی کارآمد و متخصص مورد نیاز شهرداری‌ها در سال ۱۳۹۴، با توجه به پستهای سازمانی مصوب و بلاتصدی و همچنین وضعیت خروج از خدمت کارکنان شهرداری‌ها، سه هزار سهمیه استخدامی برای جذب نیروی انسانی اختصاص یافت.

استخدام گسترده شهرداری و دهیاری در سراسر کشور، تا به امروز تعدادی از استان ها شروع به ثبت نام کردند و در روزهای آتی سایت های استانداری استان های سراسر کشور اطلاعیه استخدام خود را منتشر می کنند
استخدام شهرداری در بسیاری از رشته های تحصیلی صورت می گیرد،
برای مطلع شدن از شرایط جذب استخدام استان خود به سایت منبع مراجعه نمایید ، همچنین از طریق لینک پایین می توانید از اخبار استخدامی استان خود مطلع شوید

آگهی و اخبار استخدام گسترده شهرداری های کشور

دانلود نمونه سوالات استخدامی به همراه جزوات آشنایی با قوانین شهرداری

بالا