برگزیده های پرشین تولز

کمک برای ساخت سایت کسب درامد پاپ آپ

a4-france

Registered User
لایک‌ها
86
سلام دوستان
میخوام یه سایت کسب درامد از پاپ بزنم
دوستانی که میتوند کمک کنند
از اسکریپت و هاست دامنه این چیزا
اطلاعاتی دارین بزارین

arashdownload

Registered User
لایک‌ها
1,043
دوست گرامی اگر و فقط اگر می توانی یک پیشنیاز بسیار مهم رو تامین کنی برو سمتش و الا نه
جذب تبلیغات و ایجاد گردش مالی لازم برای کاربران اونم نه از جیب بلکه یه چرخه تجاری درست
خیلیا میان می زنن میگن اول خودم چندتا محصول میزارم بعد ایرانسل میاد التماسمو می کنه و الی آخر اما حقیقت اینه که تا چشمتو به هم بزنی باید واریزی وبمسترو بریزی و تو این سیستم ها هم اعتماد وبمستر حرف اول و آخرو می زنه

a4-france

Registered User
لایک‌ها
86
دوست گرامی اگر و فقط اگر می توانی یک پیشنیاز بسیار مهم رو تامین کنی برو سمتش و الا نه
جذب تبلیغات و ایجاد گردش مالی لازم برای کاربران اونم نه از جیب بلکه یه چرخه تجاری درست
خیلیا میان می زنن میگن اول خودم چندتا محصول میزارم بعد ایرانسل میاد التماسمو می کنه و الی آخر اما حقیقت اینه که تا چشمتو به هم بزنی باید واریزی وبمسترو بریزی و تو این سیستم ها هم اعتماد وبمستر حرف اول و آخرو می زنه
سلام
کاملا موافقم

a4-france

Registered User
لایک‌ها
86
برای جذب تبلیغات چه راهی پیشنهاد میکنید؟

arashdownload

Registered User
لایک‌ها
1,043
خب ببینید شرکت های بزرگ خودشون رو هیچوقت درگیر کسب و کارهای کوچک نمی کنن یعنی چی یعنی اینکه مثلا وقتی شرکتی مثل ایرانسل می خواد دیده بشه نمیاد با سیستم نوپا قرارداد ببنده بگه آها شما 500 هزار آمار داری بیا با من قرارداد ببند اونا خیلی شیک و تمیز می پرسن آمار اینترنت دست کی هست جواب مشخصه چند تا سایت گردن و سیستم وبلاگدهی ها و الباقی هم دست سیستم کلیکی مثل صبا ویژن و آنت ورک خلاصه میشه 40 مورد مثلا اما کل آمار حاصله میشه اون چیزی که شرکته می خواد حالا شما باید جزو اینا باشی تا اینا بیان سمتت یعنی واقعیت امر اینا نیان نمی تونی اوج بگیری چون سرمایه دست اینا هست و الا دو سه تا فروشگاه دره پیت که اگرم یه بار ازت کلیک بخرن بار دوم چون فروش نکردن نمی خرن که حساب نیست الان این دی جی کالا رو ببین هر سایتی میری این هست مطمئن باش این بنر ها صرفا برا برند سازی و کسب سهم ذهنی قرار داده شده البته فروش زیادی هم میاره اما هدف اون نیست چون سرمایه داره این کارو می کنه و الا نمی تونست تا زمان حصول هدف اصلی صبر کنه

بالا