برگزیده های پرشین تولز

کمک در مورد لگ در بازی

ahmadirr

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
10
دوستان من موقع انلاین بازی کردن بازی وارکرافت دچار مشکل میشم
به این صورت که تا حدود 40 دقیقه اول خوب و عالی هست ولی بعد از 40 دقیقه سیستم دچار لگ میشه و بازی تیکه تیکه اجرا میشه !
اول فکر میکردم به خاطر سی پی یو باشه (سلروم ) ولی با عوض کردن او (الان 2 هسته ایی 5700) بازم مشکل کماکان باقیست و من هزینه الکی کردم
گرافیکم 1 ddr3
مادر برد ازراک
رم 2
ویندوز اکس پی
دوستان این رو هم بگم که اول شروع بازی حجم یوزینگ رم حدود 500 هست و بعد از 40 دقیقه میشه 800
سیستم هم ویروس نداره
البته یکی از دوستان گفت که شاید مشکل از رم باشه ولی میخام دیگه الکی هزینه نکنم :)
و همچنین این رو هم بگم که در کیس رو برداشتم و کیس در نداره :)
عکس بالا موقعی هست که سیستم رو تازه روشن کردم و خوب کار میکنه و عکس پایین بعد از حدود 30 دقیقه کار با کامپیوتر هست
vaae75y8eqwl.jpg

ممنون از تمامی دوستان
1grj_untitled.jpg

فایل های ضمیمه

• upload_2015-6-22_8-48-36.png
    upload_2015-6-22_8-48-36.png
    95 بایت · نمایش ها: 9
Last edited:

reza76622201

کاربر حرفه ای سخت افزار
لایک‌ها
3,630
سلام. دمای پردازنده شما 72 درجه هست که دمای بالایی محسوب میشه. لذا اول شما باید فن پردازنده خود ر ا سرویس کنید. اگر باز هم دما به این محدوده رسید باید فنتون رو با یک فن خوب تعویض کنید و نتیجه رو ببینید تا اگر مشکل بازم حل نشد مراحل بعدی رو خدمتتون عرض کنم.

ahmadirr

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
10
سلام. دمای پردازنده شما 72 درجه هست که دمای بالایی محسوب میشه. لذا اول شما باید فن پردازنده خود ر ا سرویس کنید. اگر باز هم دما به این محدوده رسید باید فنتون رو با یک فن خوب تعویض کنید و نتیجه رو ببینید تا اگر مشکل بازم حل نشد مراحل بعدی رو خدمتتون عرض کنم.
فن رو عوض کردم حل شد ممنون از جواب گوییت

بالا