برگزیده های پرشین تولز

گوشی lg g3 beat آک ، دو سیم + گارانتی مدیا پردازش

ҒarHad

Registered User
لایک‌ها
254
خدمت دوستان سلام عرض میکنم .

این گوشی (توجه داشته باشید آک هستش و جعبه باز نشده) رو برای فروش میگذارم .
LG G3 Beat Dual SIM D724
رنگ گوشی : سفید / گارانتی : دو سال مدیاپردازش / دو سیمکارت
قیمت آخر :
565.000
زیر قیمت بازار

اضافه میکنم ، من یک تاپیک هم برای فروش چند ادکن دارم اگر بخواهید خرید بیشتری انجام بدید برای تخفیف با هم صحبت میکنیم ...

با توجه به تذکر مدیر عکس با نام کاربری گرفته شد .
پوزش بابت ناهماهنگی قبلی .

فایل های ضمیمه

• IMAG0067.jpg
    IMAG0067.jpg
    138.2 KB · نمایش ها: 74
Last edited:

yaghish

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
328
دادا دیجی کالا 509 میده الان

ҒarHad

Registered User
لایک‌ها
254
دادا دیجی کالا 509 میده الان

بله نگاه کردم اما الان روی پیشنهاد شگفت انگیز هست و ساعت 12 شب به بعد برمیگرده به قیمت طبیعی ...
من دیشب که میخواستم این تاپیک رو باز کنم از 2 3 تا مغازه بیرون قیمت گرفتم و قیمت رو بهم 592 دادند ... به همین خاطر این قیمت گفتم ...
باز هم تخفیف کوچک اگر خواستید به روی چشم ...

ҒarHad

Registered User
لایک‌ها
254
بله نگاه کردم اما الان روی پیشنهاد شگفت انگیز هست و ساعت 12 شب به بعد برمیگرده به قیمت طبیعی ...
من دیشب که میخواستم این تاپیک رو باز کنم از 2 3 تا مغازه بیرون قیمت گرفتم و قیمت رو بهم 592 دادند ... به همین خاطر این قیمت گفتم ...
باز هم تخفیف کوچک اگر خواستید به روی چشم ...

بنا به خواسته ی شما ،
الان قیمت دیجی کالا رو نگاه کردم و پست اول رو ویرایش و به همون قیمت نوشتم ...

ҒarHad

Registered User
لایک‌ها
254
سلام / ارادت
چطوری شاهین جان ؟!

خرسندم ازینکه میبینمتون ... : )
یادش بخیر سالهای 90 و 91 دورانی داشتیم توی این فروم ...!

آره دیگه بعدش کم کم حس و حال فروم و نت به اون شکل سابق وجود نداشت و ما هم کمرنگ شدیم این دور و بر ...
هر از گاهی مگر چی میشد که لاگین شیم ... تا اینکه روزهای گذشته اجناسی برای فروش داشتم و به دنبال جایی که امکان گذاشتن آگهی باشه و به جز دیوار از بازارچه پی تی یادم اومد که از همون موقع رونق خوبی داشت ... این شد که دوباره این برا آفتابی شدیم ...

Last edited:

ҒarHad

Registered User
لایک‌ها
254
عاغا قیمتش رند شد 570 نبوووود ؟

انصافا یک سرچ بکنید این گوشی با این قیمت، مشخصات سخت افزاری خوبی داره ... از جمله مزیت های خوب گوشی های الجی هم اینه که تقریبا تنها برند موجود درایران که ساخت کره باشه هست ...
با بقیه ی گوشی های این رنج قیمت لطفا مقایسه کنیدش متوجه میشید ...

ҒarHad

Registered User
لایک‌ها
254
دیجی کالا یک فروشگاه بزرگه که در روز میلیونها تومن سود میکنه اینکه یک گوشی رو اینقدر زیر قیمت بده ضرری نمیکنه من اما چرا... من اگه بخوام به این قیمت یا کمتر از اون بدم پس برای خودم بر میدارم که به صرفمه... 4 ساله گوشیمو عوض نکردم و الان گوشی لازم هم هستم اما بعلت مسایل ضروری تر هنوز نمیخوام برای گوشی هزینه کنم... ضمنا الان هم مثل اون بار که گفتم داره پیشنهاد شگفت انگیز این قیمت میده... دیجی کالا هر روز چندتا جنسش رو تخفیف خوب به اسم شگفت انگیز میده اما قیمت روزهای عادیشون چیز دیگه ست... در حالت عادی قیمتش برای این گوشی 599 هزار تومنه ... که خط زده با 20 تخفیف 579 میده ... توی بازار بیرون هم هیچ جا کمتر از 580 نمیدن ...

من قیمت آخرو گفتم و دیگه کمتر هم نمیدم ...

به چند گوشی فروشی مراجعه کردم یکیشون با قیمت خیلی بهتر از 509 میخره ... و خونه ی آخرش میرم با همون معامله میکنم.. دیگه لطفا کسی دیجیکالا رو بحثشو وسط نکشه...

webnavaz

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
30
530 خریدارم فقط تا امشب

بالا