برگزیده های پرشین تولز

▅ ▆ ▇ █ ██ ███ خرید آنلاین از کانادا و امریکا ███ ██ █ ▇ ▆ ▅

بیشتر چه نوع خریدی از سایت های خارجی دارید؟

• پوشاک و کفش

Votes: 0 0.0%
  • لوازم کامپیوتر

Votes: 1 50.0%
  • لوازم موبایل

Votes: 1 50.0%

• Total voters
    2
وضعیت
موضوع بسته شده است.

Ali.Agha

Registered User
لایک‌ها
165
به نام خدا

با سلام به دوستان عزیز پرشین تولز

نحوه استعلام کالا:
لینک مورد نظر رو برای من تلگرام یا پخ کنید. @AliH2030
فعلا فقط از کانادا خرید دارم

تحویل کالا :
شنبه 27 آذر انشااله خودم تهران هستم و تحویل میدم.

لیست سایت هایی که من فعلا ازشون خرید دارم:
*** خرید از US فعلا به صرفه نیست ولی به دنبال راه مناسب برای انجامش هستیم. اما در عین حال سایت های زیر به خصوص در بخش پوشاک چه بسا قیمت بهتری از سایت های امریکایی ارائه میدن. پس تخفیف های کانادایی رو از دست ندید :)

*** دقت کنید فعلا فقط از سایت های کانادایی خرید دارم که معمولا .ca هستند. اگر سایت دیگه ای به جز سایت های زیر مدنظرتون هست دقت کنید که کانادایی باشه.

پوشاک و لوازم منزل
www.thebay.ca (پیشنهاد ویژه)
www.thelasthunt.com (پیشنهاد ویژه)
www.cabelas.ca (پیشنهاد ویژه)
www.altitude-sports.com (پیشنهاد ویژه)
www.canadiantire.ca
www.amazon.ca
www.bestbuy.ca
www.walmart.ca

کامپیوتر و الکترونیک
www.ncix.com
www.bestbuy.ca
www.amazon.ca
www.canadacomputers.com

قوانین:

✳️ برای محاسبه سریع قیمت نهایی کالا قیمت موجود در سایت ها را در 1.3 ضرب کنید و با نرخ روز ارز حساب کنید. هزینه نهایی کالا با توجه به وزن، حجم و نوع کالا متفاوت و بین 1.3 تا 2 برابر قیمت اصلی کالا می باشد. به طور کلی کالاهای با وزن کمتر و ارزش بیشتر کارمزد کمتری را شامل می شوند.

✳️ به نوع ارز خرید در سایت دقت کنید که دلار امریکاست یا کانادا. در سایت های بالا به جز amazon .com قیمت ها به طور پیش فرض به دلار کانادا CAD ذکرشده که در این تاریخ 2760 تومان می باشد.

✳️ ثبت سفارش و خرید کالا پس از پرداخت هزینه به حساب بانکی ایران انجام خواهد شد. از پرداخت هزینه موقع تحویل کالا معذوریم. برای استعلام نهایی لینک کالا رو برای ما در تلگرام ارسال کنید تا تایید نهایی رو بگیرید. سپس مبلغ رو واریز کنید تا خرید انجام بشه.

✳️ لطفا در خرید کالای خود (خصوصا لباس) درمورد اندازه ها دقت کنید. هیچ کالایی پس گرفته نمی شود.

✳️ تمامی سفارشات طبق قوانین کشور ایران صورت می پذیرد. از پذیرش موارد غیرقانونی معذوریم.

✳️ حداقل مبلغ خرید 30 دلار کانادا می باشد.

روی کانال بعضی از پیشنهاد های خوب سایت ها رو میذاریم که هم قیمت تموم شده رو ببینید هم اینکه چیزی از دستتون نره. فقط دقت بکنید این پیشنهاد ها مدت محدود دارن. اگر دیر سفارش بدید ممکنه سایت مثلا سایز شما رو موجود نداشته باشه.
https://telegram.me/causshopping
https://Instagram.com/causshopping

photo_2016-11-30_13-35-20.jpg
photo_2016-11-21_00-03-40.jpg
upload_2016-10-21_9-55-8.png

Last edited:

cure

Registered User
لایک‌ها
619
سلام دوست عزیز PM دادم خدمتت

وضعیت