برگزیده های پرشین تولز

█▓▓█ سری جدید ضبط های بسیار خوش صدا یک عدد باند سونی قیمت عالی مدت محدود █▓▓█

bijan_darvishi

Registered User
لایک‌ها
660
یک جفت بلندگوی ال جی داشتم که 200 وات پروگرم بود . صدای واقعاً توپی داشت !!!یعنی واقعاً اینا 240 واته ؟ :general210: پس فقط بلندگوهاش بیشتر از اینحرفا می ارزه دادا
200 وات بود اشتباه زدم 240.بله حقیقتا بین محصولات ال جی کمتر اتفاق میفته محصول خوبی از آب دربیاد شما خودت تو کار هستی و استاد بنده .شرکتی مثل ال جی در کلهم توی چیزهایی مثل ظاهر مانور میدن تا کیفیت ولی محصولات خیلی خوبی هم دارن.بطور مثال یک سری از همین سیستم های طبقاتیش رو مثل همین پاناسونیک داره که تا حالا ازش 4مورد فروختم که وقتی صداش رو شنیدم باورم نشد که این صدا داره از ال جی در حالیکه امپش واقعا سنگین بود برای کنجکاوی بازش کردم دیدم داخل از قطعاتی چون stk داشت بازم میگم از ال جی واقعا بعیده!!این باند هم همینطور باند سنیکنینه و عالی.

bijan_darvishi

Registered User
لایک‌ها
660
جناب درویش مورد اول (پاناسونیک) رو با لب تاپ میزنین؟
http://forum.persiantools.com/threads/فروش-لب-تاپ-compaq-presario-700.629648/
سلام پیغامون رو دیدم منتها وقت نشد جواب بدم و به فراموشی سپرده شد معذرت.در حال حاضر منتظر مبلغ وایریزی دوستمون هستم که قبلا اطلاع دادن هدف هم فقط فروش است نه تعویض

O X Y G E N

Registered User
لایک‌ها
173
200 وات بود اشتباه زدم 240.بله حقیقتا بین محصولات ال جی کمتر اتفاق میفته محصول خوبی از آب دربیاد شما خودت تو کار هستی و استاد بنده .شرکتی مثل ال جی در کلهم توی چیزهایی مثل ظاهر مانور میدن تا کیفیت ولی محصولات خیلی خوبی هم دارن.بطور مثال یک سری از همین سیستم های طبقاتیش رو مثل همین پاناسونیک داره که تا حالا ازش 4مورد فروختم که وقتی صداش رو شنیدم باورم نشد که این صدا داره از ال جی در حالیکه امپش واقعا سنگین بود برای کنجکاوی بازش کردم دیدم داخل از قطعاتی چون stk داشت بازم میگم از ال جی واقعا بعیده!!این باند هم همینطور باند سنیکنینه و عالی.
آره داداش . اونی که از روی پاناسونیک کپی کرده رو به جرات میگم آمپش حتی از پاناسونیک هم بهتره ! داخلش دوتا stk و سه تا ترانزیستور داره . خیلی هم سنگینه و خروجی های خیــــــــلی قدرتمندی داره . ترانس قلدری هم داره .خیلی عجیبه که ال جی تو یه همچین کلاسی آمپ تولید کرده o_O فکر کنم حالشون خوب نبوده یا یه چیزی زده بودن :general404: گرد نخودی چیزی

اون مورد آیوا هم کیس خوبی هست . قدیما با اونا چه حالی میکردیم:general404: ولی چه اسپیکرهای خوش ساخت و با کیفیتی درون باندهاش استفاده شده . واقعاً ارزش دارن و با توجه به قیمتشون برای پروژه های دست ساز حرف ندارن

O X Y G E N

Registered User
لایک‌ها
173
پاناسونیک eh-600 توسط بنده حقیر خریداری شد . با تشکر از همکاری و پذیرایی آقا بیژن گل :)

featit

Registered User
لایک‌ها
134
آره داداش . اونی که از روی پاناسونیک کپی کرده رو به جرات میگم آمپش حتی از پاناسونیک هم بهتره ! داخلش دوتا stk و سه تا ترانزیستور داره . خیلی هم سنگینه و خروجی های خیــــــــلی قدرتمندی داره . ترانس قلدری هم داره .خیلی عجیبه که ال جی تو یه همچین کلاسی آمپ تولید کرده o_O فکر کنم حالشون خوب نبوده یا یه چیزی زده بودن :general404: گرد نخودی چیزی

اون مورد آیوا هم کیس خوبی هست . قدیما با اونا چه حالی میکردیم:general404: ولی چه اسپیکرهای خوش ساخت و با کیفیتی درون باندهاش استفاده شده . واقعاً ارزش دارن و با توجه به قیمتشون برای پروژه های دست ساز حرف ندارن
هاهاهاااااااا
جدا ال جی موافقم حالش خوب نبوده...
اون باند ال جی که میگم گذاشتم استفاده میکنم ووفرش 8 اینچه... 500 واته ! هاهاااا
تیوتر فوقعلاده حرفه ای !!!!!! میدرنج کاملا حرفه ای یه چیزه واقعا عجیبیه... با آمپ Trio kr-7600 صدا میگیرم ازش که 70 وات هر کانال خروجیشه ! تا 5 ولوم میخوره ! خیلی وحشیه ...باهاش نمیشه شوخی کرد..
من که خیلی حال کردم.. چون عشق این کارارو داری خواستی بگو عکس ازش بدم داخلش رو ببینی...
راستی پاناسونیک مبارکت باشه ... منم یکی از همین مدل الان خونه دارم ازش استفاده میکنم تو آکهی سونی 725 بانداش معلومه :general709::general406:

bijan_darvishi

Registered User
لایک‌ها
660
هاهاهاااااااا
تیوتر فوقعلاده حرفه ای !!!!!! میدرنج کاملا حرفه ای یه چیزه واقعا عجیبیه... با آمپ Trio kr-7600 صدا میگیرم ازش که 70 وات هر کانال خروجیشه ! تا 5 ولوم میخوره ! خیلی وحشیه ...باهاش نمیشه شوخی کرد..
من که خیلی حال کردم.. چون عشق این کارارو داری خواستی بگو عکس ازش بدم داخلش رو ببینی...
راستی پاناسونیک مبارکت باشه ... منم یکی از همین مدل الان خونه دارم ازش استفاده میکنم تو آکهی سونی 725 بانداش معلومه :general709::general406:
داداش عین همون ال جی رو منم داشتم فروختم از من نصحیت نفروشش.باور کن اون دنیا خفتت میکنه که چرا منو فروختی.من با قیمت مفت 280 دادمش رفت الان پشمونم که چرا دادم رفت!!

O X Y G E N

Registered User
لایک‌ها
173
هاهاهاااااااا
قابلی نداره داداشی ... فعلاً رفت تو فاز سرویس تا ببینم میتونم یه چیز عروسک ازش بکشم بیرون :general405:
عکس این بلندگوهاتو نشون بده ببینم چیه ؟o_O

featit

Registered User
لایک‌ها
134
داداش عین همون ال جی رو منم داشتم فروختم از من نصحیت نفروشش.باور کن اون دنیا خفتت میکنه که چرا منو فروختی.من با قیمت مفت 280 دادمش رفت الان پشمونم که چرا دادم رفت!!
واقعا مفت دادی ! آمپ من خیلی گردن کلفته اگه صداش رو خونه من بشنوی میگی ای کاش رد نمیکردی ! خدایی اگه مارکش حتی سونی هم میشد کم کم حدود 1 تومان آب میخورد ! من داخلش رو دیدم !
هیف کردی ! ولی داداش من سابش رو هم دارم 700 وات زده 10 اینچه :general208::general404:

featit

Registered User
لایک‌ها
134
قابلی نداره داداشی ... فعلاً رفت تو فاز سرویس تا ببینم میتونم یه چیز عروسک ازش بکشم بیرون :general405:
عکس این بلندگوهاتو نشون بده ببینم چیه ؟o_O
فرستادم داداشی...

O X Y G E N

Registered User
لایک‌ها
173
واقعا مفت دادی ! آمپ من خیلی گردن کلفته اگه صداش رو خونه من بشنوی میگی ای کاش رد نمیکردی ! خدایی اگه مارکش حتی سونی هم میشد کم کم حدود 1 تومان آب میخورد ! من داخلش رو دیدم !
هیف کردی ! ولی داداش من سابش رو هم دارم 700 وات زده 10 اینچه :general208::general404:
طبق گفته خودش تو هر خروجیش 100 تا میده :|
خیلیه !!!

hb-alone

Registered User
لایک‌ها
20
سلام...این ظبطه آیوا گزینه ی 6-رو میشه به دی وی دی پلیر وصل کنم و ی صدای خوب ازش بگیرم؟؟کیفیت صداش چه طوره؟؟کیفیت از بلندی برام مهم تره....ظاهرش تمیزه؟؟شما ساکنه کجا هستید که بخوام بیام از نزدیک ببینمش؟؟من سمته غربه تهرانم...

bijan_darvishi

Registered User
لایک‌ها
660
سلام...این ظبطه آیوا گزینه ی 6-رو میشه به دی وی دی پلیر وصل کنم و ی صدای خوب ازش بگیرم؟؟کیفیت صداش چه طوره؟؟کیفیت از بلندی برام مهم تره....ظاهرش تمیزه؟؟شما ساکنه کجا هستید که بخوام بیام از نزدیک ببینمش؟؟من سمته غربه تهرانم...
سلام دوست عزیز.این سیستم به نظر من بین همه اونایی که قرار دادم بینشون بهترین است باندهای این سیستم دقیق و خوش صدا هستن خیلی از صدابازها بلندگوهای این باند رو باز میکنن و برای باندهای دست ساز استفاده میکنن.در مورد تمیزی واقعا عالی است .بله به دی وی پلیر وصل میشه ومیتونید صدا بگیرید .کیفیت صداش واقعا خوبه اگر بتونید براش ساب هم تهیه کنین که دیگه نور علا نور میشه دوتا خروجی ساب داره .صداش با ساب استثنایی تر میشه.سمت جنوب غربی تهرانم

hb-alone

Registered User
لایک‌ها
20
ممنونم...میشه لطف کنید آدرس و شماره تماستونو بفرمایید تا هماهنگ کنیم واسه دیدن و خریده سیستم...پس قولشو به کسه دیگه ندید....

bijan_darvishi

Registered User
لایک‌ها
660
ممنونم...میشه لطف کنید آدرس و شماره تماستونو بفرمایید تا هماهنگ کنیم واسه دیدن و خریده سیستم...پس قولشو به کسه دیگه ندید....
مشکل نیست مال شما .خدمتتون شماره تماس رو پخ کردم

Areno

Registered User
لایک‌ها
778

bijan_darvishi

Registered User
لایک‌ها
660

Areno

Registered User
لایک‌ها
778
ای بابا!!
دو روز دیگه پولم جور می شد...
اینقدر هم زحمت دادیم روم نمیشد بگم رزرو کنید.
مبارک صاحب جدیدش باشه و پولش هم برای شما پر برکت باشه.
سری بعدی ان شاءالله. امیدوارم زود بیارید باز.

alirezarahmani

Registered User
لایک‌ها
75
سلام عزیز یه التماس
من در به در sony s9d یا s7av هستم مارو دریاب . 09192856500 اینم شمارمه .
ممنونم

bijan_darvishi

Registered User
لایک‌ها
660
سلام عزیز یه التماس
من در به در sony s9d یا s7av هستم مارو دریاب . 09192856500 اینم شمارمه .
ممنونم
این ست خیلی کمیابه تو یک سال اخیر فقط یک بار این ست رو دیدم که اگر اشتباه نکرده باشم مینی هستن و چهار طبقه طرف هم قیمت 600 گذاشته بود .ست کمیابیه.نمونه همین ست رو میتونید sony w55 بگیرید مثل همینه

بالا