برگزیده های پرشین تولز

▓▓▓▓████ سیستم HIFI طبقه ای حرفه ای AIWA با صدای بسیار دلنشین ████▓▓▓▓

bijan_darvishi

Registered User
لایک‌ها
660
مورد فروش:سیستم صوتی میدل سایز(عرض 36سانت) حرفه ای CX-Z850M همراه با باندهای فابریک SX-Z850 +آنتن فابریکی +کنترل مادر و کارخانه ای سیستم

وضعیت ظاهری:دستگاه فوق العاده سالم است و از نظر تمیزی محشر و عالی است باندها هم به همان صورت در عکس کاملا مشخصه دستگاه چندین سال خواب بوده حتی توری های فابریکش هم موجوده که بسیار تمیزن.فقط یه قسمت ظاهری است اونم به وسواسها میگم که کابل پشتش که سی دی به امپ وصل میشه مثل کابلهای ide هارد است که قط شده بود که لحیم خورده و هیچ مشکلی هم نداره اینم چیز قابل بحث نیست که اصلا گفته بشه ولی در کل مویی ترین جزییات رو بهرحال اعلام کردم

وضعیت فنی:سیستم بسیار بسیار عالی از نظر فنی می باشد تمامی آپشن ها اعم از ورودی ها برای آمپ-سی دی پلیر(کمی به علت استفاده نشدن گرد وخاک قاعدتا روی اپتیک است که باید تمیز بشه ولی من که سی دی انداختم خوندش) قسمت رادیو-کاست همگی عالی

توضیحات:در مورد سیستم »این سیستم هماتنطور که در عکس هم مشاهده می کنین 4طبقه دیده میشه ولی در اصل در دو طبقه مجرا می باشد قسمت CD+بقیه اجزا-از نظر صدا در نوع خودش بی نظیر و بسیار زنده است.از نوع ستهای بسیار کمیابه کمتر جایی میتونین این سیستم رو پیدا کنین.صداش واقعا محشره و اون هم بخاطر سیستم بسیار پیشرفته BBE شرکت آیوا است این سیستم مختصر Barcus Berry Electronics است نوعی صدای بخصوص است که متخصصین سیستم های صوتی ژاپن اون رو به اجرا در آوردن. در این سیستم تمام اجزای ریز موسبقی به صورت زنده یا به اصطلاح Berry (دانه دانه )یا به قول صدا بازها تفکیک شده و طبیعی پخش می شوند همچنین سیستم صدای T-BASS در کنار این سیستم زیبایی خاصی به صداش میده .نکته دیگری که این سیستم صوتی داره قابلیت پشتیبانی VOCAL FADER کاراووکه این سیستم است طوری که با فشار دادن فقط یک کلید صدای خواننده بطور کل حذف میشه و فقط موسیقی اون اجرا میشه یک میکروفون بهش وصل کن و خودت جای خواننده اجرا کن. از نظر ظاهری هم واقعا زیباست قسمت گرافیک دارای 15 شاخه رقص نور بسیار زیبا با رنگ یخی است دارای تنظیمات حرفه ای صدا از قبیل راک و جاز و 4تنظیم بصورت دستی و ذخیره کردن هر 4 تنظیم که هر وقت دلتون خواست هر کدوم رو اجرا کنین .سیستم های پشتیبانی از DOLBY NR هم داره و پشت محل قرار گیری سوراند هم داره.از نظر صدا بسیار قدرتمند و بسیار زنده با تفکیک بسیار عالی است.از باندهاش هم چیزی نگم بهتره چون عکسها گویای مه چیز است

قیمت برای این سیستم فقط 350 هزار تومان می باشد باور کنین خود کنترل مادرش تو بازار زیر 100 ت به شما نمیدن و بانداش هم خودش بالغ بر حداقل 120 قیمت داره پس بابت قیمت چونه نزینن

تهران بصورت حضوری میتونید تشریف بیارید رویت کنین و با حوصله تست کنین صداشو بشنوید .شهرهای دیگر ابتدا واریز وجهه+هزینه پیک تا ترمنیال سپس ارسال بابت اما اگر های بعد ارسال هم چیزی قبول نمیکنم این رو برای این عرض میکنم که بابت باربری هیچ گون تعهدی ندارم البته این رو هم عرض میکنم بالغ بر 500 کالا در این سایت بفروش رسوندم و تا حالا یک مورد هم نداشتم که تو باربری کالا به مشکل بربخوره و تا اونجا که ممکنه بسته بندیهای عالی با کارتن خارجی و محکم ارسال میکنم
عکس اول با نام کاربری گرفته شده:

Last edited:

LOCOMOTIVE

Registered User
لایک‌ها
1
سلام آقا بیژن.
لطف کن یه عکس هم از پشت دستگاه بذار. واینکه باندها چند وات هستن؟

bijan_darvishi

Registered User
لایک‌ها
660
سلام آقا بیژن.
لطف کن یه عکس هم از پشت دستگاه بذار. واینکه باندها چند وات هستن؟
سلام خدمت دوست خوبم
ضبط زیاد دارم اینم رفته لای اونا کمی برام سختهبرای عکس دوباره. ولی اکر در مورد ورودی خروجی هاست که یه دونه وروردی ایوکس داره-یه ورودی phono داره-دو تا خروجی سوراند داره.باندها که یک جفت بهش وصل میشه .خروجی ضبط هم 100 وات است که صداش وقتی تا یک ربع میبرم منفجر میکنه باند گمونم 80 یا 100 باشه صدای بسیار صاف و دلنشینی داره اگر خواستی بیا بازدید کن مطمین هستنم پسند میکنی اگر خوشت نیومد تمام هزینه های رفتت رو میدم

LOCOMOTIVE

Registered User
لایک‌ها
1
که اینطور.شما لطف دارین.۱۰۰ در ۱۰۰ که ضبط عالی هستش و به حرف شما اعتماد و اطمینان کامل دارم.اما بیشتر دلم میخواد ضبط ورودی اپتیکال داشته باشه.تو این رنج قیمت یا کمتر ضبطی دارید که ورودی اپتیکال داشته باشه؟

bijan_darvishi

Registered User
لایک‌ها
660
که اینطور.شما لطف دارین.۱۰۰ در ۱۰۰ که ضبط عالی هستش و به حرف شما اعتماد و اطمینان کامل دارم.اما بیشتر دلم میخواد ضبط ورودی اپتیکال داشته باشه.تو این رنج قیمت یا کمتر ضبطی دارید که ورودی اپتیکال داشته باشه؟
ی دونه سیستم صوتی پاناسونیک دارم در حال انداختن عکس هستم اون داره

hassan 66

Registered User
لایک‌ها
51
اقا یه سوال :فرق ورودی فونو ایوکس چیه؟
ایوا تو صدا بی رقیب بود :(

bijan_darvishi

Registered User
لایک‌ها
660
سلام حسن جان تا اونجا که من میدونم البته اگر اشتباه نکرده باشم تفاوت در مقدار سیگنالهای دریافتی است آیوکس یک ورودی استاندارد است در صورتی که phono برای دریافت سیگنالهای ضعیف است در روند کاری داخلی مقدار ولتاز هم فکر کنم فرق میکنه قاعدتا.بطور مثال در phono شما میتونید گرام بهش وصل کنین در aux میتونید cd player

O X Y G E N

Registered User
لایک‌ها
173
با اجازه آقا بیژن عزیز

تفاوت این دو هم در مقدار حساسیت ولتاژ ورودی به آمپلی فایر هست و هم میزان امپدانس
حساسیت استاندارد ورودی aux معمولاً 150 مینی ولت هست ولی حساسیت ورودی فونو که مختص گرامافون هستش 2.5 مینی ولت . تفاوت فاحش رو احساس میکنید ؟ حساسیتی معادل 60 برابر بیشتر !!!
برای همین وقتی شما یک وسیله صوتی با خروجی استاندارد رو به ورودی فونو وصل کنید ,به علت عدم تطبیق آمپدانس و مخصوصاض ولتاژ بسیار زیاد در ورودی .. اعوجاج زیادی حاصل میشه
البته بعضی از آمپهای حرفه ای حساسیت ورودی بیشتری دارن که 150 مینی ولت, استادندارد آمپلی فایرهای معمولی هست .همچنین بعضی از پلیرهای حرفه ای جهت مچ شدن با اینگونه آمپها حساسیت خروجی قویتری دارن
مثلاً پخش خودروی پایونیر 9650 حساسیت خروجی معادل 6 ولت داره که در نوع خودش بی نظیره و برای تغذیه هرچه بهتر و در نهایت کیفیت و شفافیت بیشتر در خروجی صدای آمپلی فایرهای جانبی بسیار عالی هست

Ali Subi

Registered User
لایک‌ها
588
با اجازه آقا بیژن عزیز

تفاوت این دو هم در مقدار حساسیت ولتاژ ورودی به آمپلی فایر هست و هم میزان امپدانس
حساسیت استاندارد ورودی aux معمولاً 150 مینی ولت هست ولی حساسیت ورودی فونو که مختص گرامافون هستش 2.5 مینی ولت . تفاوت فاحش رو احساس میکنید ؟ حساسیتی معادل 60 برابر بیشتر !!!
برای همین وقتی شما یک وسیله صوتی با خروجی استاندارد رو به ورودی فونو وصل کنید ,به علت عدم تطبیق آمپدانس و مخصوصاض ولتاژ بسیار زیاد در ورودی .. اعوجاج زیادی حاصل میشه
البته بعضی از آمپهای حرفه ای حساسیت ورودی بیشتری دارن که 150 مینی ولت, استادندارد آمپلی فایرهای معمولی هست .همچنین بعضی از پلیرهای حرفه ای جهت مچ شدن با اینگونه آمپها حساسیت خروجی قویتری دارن
مثلاً پخش خودروی پایونیر 9650 حساسیت خروجی معادل 6 ولت داره که در نوع خودش بی نظیره و برای تغذیه هرچه بهتر و در نهایت کیفیت و شفافیت بیشتر در خروجی صدای آمپلی فایرهای جانبی بسیار عالی هست
با سلام.
ببخشید بابت آف تاپیک.
دوست عزیز بسیار تشکر از توضیحات خوبتون.
اینکه ولتاژ rc خروجی یه دستگاه زیاد یا کم باشه ربطی به کیفیت صداش نداره. تو بحث ماشین هم پخشی که خروجی 2 ولت داره میتونه کیفیت صدای بیشتری از پخشی با خروجی 4 ولت داشته باشه. تفاوتشون تو میزان باز شدن گین امپ خودرو هست. پس نتیجه میگیریم اصلا نباید امپ خونگی با ورودی های زیر 1 ولت رو با ورودی های بالای 2 ولت خودرو مقایسه کنی. از اولین دلایلی که باعث میشه تو خورد ولتاژ بالا باشه جلوگیری از نویز گرفتن خروجی هست. هرچی ولتاژ بالاتر باشه مقاومت در برابر نویز بیشتری میشه تو خودرو انواع منابع ایجاد نویز وجود داره که تو خونه نیست.
از طرفی شما اگر یه پخش خودرو تو خونه راه بندازید و یه امپ خونگی با ورودی 1.5 میلی ولت داشته باشید و بخاید با هم راه بندازیدشون با توجه به اینکه امپ خونگی ورودی بسیار پایینی داره بازم به مشکلی نمیخورید. چه 2 ولت باشه چه 6 ولت صدا یه جور هست چون با یه تبدیل به همون محدوده مجازش تغییر میده. تو خودرو این کار دستی انجام میشه. پس بازم نتیجه میگیرم که اصلا ولتاژ خروجی یه سورس ربطی به کیفیت صداش نداره.
موفق باشید.

بالا