برگزیده های پرشین تولز

♦♦██████ فروش سیستم صوتی پایونیرتحت لیسانش اروپا با باند با قیمت استثنایی ██████♦♦

Ali Subi

Registered User
لایک‌ها
588
سلام اقای درویشی خوب هستید؟
اقا من برام سوال شده چرا هر اسپیکری میزارید تویترش دچار دوشواریه؟!!
بارها شده میخاستم یه باندی رو ازتون خریداری کنم دیدم تویترش یا کلا المینیوم روش رو نداره یا اگر داره چنان داغون شده که دیده نمیشه باید زوم کنی تا دیده بشه!
این هم همینطور.
سیستم به این تمیزی اما تویتر ها اینجوری هستن!
ببخشید بابت آف تو دلم مونده بود باید میپرسیدم.

bijan_darvishi

Registered User
لایک‌ها
660
سلام اقای درویشی خوب هستید؟
اقا من برام سوال شده چرا هر اسپیکری میزارید تویترش دچار دوشواریه؟!!
بارها شده میخاستم یه باندی رو ازتون خریداری کنم دیدم تویترش یا کلا المینیوم روش رو نداره یا اگر داره چنان داغون شده که دیده نمیشه باید زوم کنی تا دیده بشه!
این هم همینطور.
سیستم به این تمیزی اما تویتر ها اینجوری هستن!
ببخشید بابت آف تو دلم مونده بود باید میپرسیدم.
سلام خدمت شما خواهش میکنم. شما تو باندها از هر کسی خرید کنی تیوتری پیدا نمیکنی که این وضعیت رو نداشته باشه چون بچه انگشت میکنه توش اگر بچه نداشته باشی بچه مهمونت اینکارو برات انجام میده در ثانی این نه مشکل هست نه توی صدا حساسیتی ایجاد نمیکنه و بعضی ها این کار با مبلغ 5ت برای شما انجام میدن این باند هم فقط قسمت گردگیرش داخل رفته و تاثیری تو صدا نداره اگر بخواهی تو اینجور مسایل حساس باشی باید کلهم بری جنس آکبند بخری چون تو اکثر سیستم های 20 ساله خلاصه این چیزا هست الانم علی جان بخدا قیمتی که زدم در اصل پول کله گی هست یعنی در اصل باندش هدیه داده میشه

blackcherry965

Registered User
لایک‌ها
11
داداش اینو خوب اومدی این پسر ما هم این میدرنج های مارو پدرش رو در آورده دهن منو سرویس کرده هی اینارو می ره فشار می ده می ره تو باز ای ما عوض می کنیم باز فشار می ده می ره تو دیگه این دفعه باندارو چرخوندم به سمت دیوار پشتش به ماست والا

بالا