برگزیده های پرشین تولز

200 گروه و سوپر گروه تبادل کانال تلگرام(بهترین گروهای تبادل کانال)

iran-box

Registered User
لایک‌ها
66
سلام
200 لینک گروه و سوپر گروه تبادل کانال تلگرام دارم از گروه 50 نفره تبادل تا 1 کا تبادل (بنده خودم ادمین گروه تبادل 1 کاعضو داره هستم)

از بزرگترین گروه تبادل بچه های ناف تهران تا کوچکترین گروه تبادل بجه دهاتیا همه چی هست

از 50 ممبر شروع میشه گروها شاید تعداد 20 گروه 50 ممبری باشه الباقی همه بالای 200 ممبر هستن گروههای تبادل کانال( گروها خیلی ویژه هستند با تک تک ادمینای گروه میتونید تبادل کنید)

گروهاهم ::: اکثرا تبادل تکی هستند - تبادل لیستی - تبادل چرخشی - تبادل شبانه هستن

تمام لینک ها در تاریخ شنبه 22 اسفند 94 چک شده و درست هستند

قابل توجه شما عزیزان :::: 200 لینک سوپر گروه چیز کمی نیست .. بنده نوعی خودم توی هر 200 تا بودم از بس با ادمین های زیادی تبادل زدم الان هیچ گروهی عضو نیستم نزدیک 1 کا ادمین فقط دور برمن که براساس ویو از هم شناخت داریم و تبادل میزنیم (یعنی اینطوری 200 گروه تبادل خیلیه فقط یبار برید توش دیگه دایمی با خیلیا همیشه تو پی وی تب میزیند)

نکته: در این گروها به هیچ عنوان ریمو نمیشید حتی سازنده خود گروه تبادلها دنبال تب زدن هستند . در صورتی ریمو میشید تبلیغ گروه تبادلتون رو بزارید... (برای تبادل رفتن به هیچ عنوان ریمو نمیکنند)

قیمت لیست لینک گروه و سوپر گروهای تبادل کانال هم 10 هزار تومان ( 10 هزار ت هیچی نیست در قبال این همه سوپر گروه تبادل ویژه )

با تشکر

Last edited:

rizak

Registered User
لایک‌ها
704
سلام
اطلاعات تماس رو بفرست برام تو تلگرام یا شماره تماس

iran-box

Registered User
لایک‌ها
66