برگزیده های پرشین تولز

[24 ساعت انتقال ندید] : بهترین آموزشگاه زبان انگلیسی داخل تهــران ؟

Help3r

Registered User
لایک‌ها
36
1-فایل پاک شده
2- این راه خوبی برای سنجش من نیست شاید من بدترین زبان آموز اونجا باشم

الان لینک سالمه .. یه بار دیگه تست کنید

پس راه سنجش شما اینه که من یه خط اینجا بذارم و به کمک ترنسلیت و یه ساعت تمرکز و تفکر برام معنیش کنید ؟

LMAO = :D

خدا مادر اون آموزشگات رو بیامرزه

Undisclosed

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
57

*sepideh*

Registered User
لایک‌ها
433
میخوای مهارت گوش دادنت تقویت بشه من اینو بهت پیشنهاد میکنم eslpod سرچ کن . میهن دانلود برای دانلود گذاشته . خیلی خوبه . با لهجه لس آنجلسی که خیلی شمرده تر و آرومتر از جاهای دیگه( مثل نیویورک ) صحبت میکنن آشنا میشی . کم کم میتونی تا 90% صحبت ها رو متوجه بشی . برای من که جواب داده و خوب بوده . برای صحبت کردن من خودم دنبال راهشم . یه سری آموزش زبان دارم که متن داره و یه نفر صحبت میکنه . سعی میکنم مثل اون چیزی که میشنوم تکرار کنم و از متن هم کمک بگیرم . ولی خیلی سخته

Help3r

Registered User
لایک‌ها
36
میخوای مهارت گوش دادنت تقویت بشه من اینو بهت پیشنهاد میکنم eslpod سرچ کن . میهن دانلود برای دانلود گذاشته . خیلی خوبه . با لهجه لس آنجلسی که خیلی شمرده تر و آرومتر از جاهای دیگه( مثل نیویورک ) صحبت میکنن آشنا میشی . کم کم میتونی تا 90% صحبت ها رو متوجه بشی . برای من که جواب داده و خوب بوده . برای صحبت کردن من خودم دنبال راهشم . یه سری آموزش زبان دارم که متن داره و یه نفر صحبت میکنه . سعی میکنم مثل اون چیزی که میشنوم تکرار کنم و از متن هم کمک بگیرم . ولی خیلی سخته

از شما هم ممنونم بابت راهنمایی ، حتما دانلود خواهم کرد ، متن بالا رو بخونید و اگر شد برای من اینجا قرار دهید ، سپاسگزارم

Undisclosed

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
57
LOL

بیا با یه گوگل سه سوت متنشو برات پیدا کردم ! :D

It's a very difficult subject matter, it's done in a foreign language, and with people nobody knows," she explained. "These are difficult times and people don't often want to watch difficult movies in difficult times, but it's important to revisit this history no matter, so we pushed forward and made it

Read more: http://uk.eonline.com/redcarpet/201...golden-globes-red-carpet/286650#ixzz1xUjyVWSC

25r30wi.gif

عمو مایکل

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
107

بابا این آواتاره ستم چیه آخه تو می زاری ؟ یه دختر تو این سن باید از این آواتارا استفاده کنه آخه ؟ :|

Help3r

Registered User
لایک‌ها
36
LOL

It's a very difficult subject matter, it's done in a foreign language, and with people nobody knows," she explained. "These are difficult times and people don't often want to watch difficult movies in difficult times, but it's important to revisit this history no matter, so we pushed forward and made it

Read more: Did Angelina Jolie and Brad Pitt Deliver on the Golden Globes Red Carpet? - Red Carpet | E!Online

25r30wi.gif

آفرین به گوگل .. حتما رفتم آمریکا میگیرم جلو دهنم بجای من صحبت کنه

ماشالا تو 17 ثانیه ببین چقدر حرف زده !! ادم یه لحظه احساس میکنه تکست رپ EMINEM جلوشه !!!

دیگه فایده نداره ..

نتیجه گیری : کل آموزشگاههای ایران به فکر پول گرفتند هستند و تماما **** شعر ;)

Undisclosed

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
57
آفرین به گوگل .. حتما رفتم آمریکا میگیرم جلو دهنم بجای من صحبت کنه

ماشالا تو 17 ثانیه ببین چقدر حرف زده !! ادم یه لحظه احساس میکنه تکست رپ EMINEM جلوشه !!!

دیگه فایده نداره ..

اینکه تازه خیلی خوبه ، این آهنگ ها بعضیهاشون اینقدر تند میخونن اصلا نمیفهمی چی به چی شد ! :دی

Help3r

Registered User
لایک‌ها
36
اینکه تازه خیلی خوبه ، این آهنگ ها بعضیهاشون اینقدر تند میخونن اصلا نمیفهمی چی به چی شد ! :دی

پس شوما هم قبول داری این آموزشگاهها بچه بازی فقط و طرف واسه اینکه به رفیقش چ.س کلاس بیاد و مدرکش رو نشون بده میره !!

من از این نوع تست ها قبلا از 50 نفر که هر کدوم ادعای استادی میکردند گرفتم و همه خراب کردند !!

از اهنگهای فیفتی سنت که آروم تر نیست تو رپشون ! حتی اونم نمیتونند بگند چی میگه .......

aras71

Registered User
لایک‌ها
38
زمونه زمونه سختی شده و مردم نمی خواهند فیلم های سخت (فکر کنم منظورش غم انگیز )رو نگاه کنند اما برای این که این برهه از تاریخ رو دوباره ببینیم ما این کار رو کردیم

امضام رو نگاه کردی این رو گذاشتی؟

Help3r

Registered User
لایک‌ها
36
زمونه زمونه سختی شده و مردم نمی خواهند فیلم های سخت (فکر کنم منظورش غم انگیز )رو نگاه کنند اما برای این که این برهه از تاریخ رو دوباره ببینیم ما این کار رو کردیم

امضام رو نگاه کردی این رو گذاشتی؟

اونو که فایده نداشت .. جناب undisclosed خراب کرد... مطمعا بودم تا 150 سال دیگه هیچ ایرانی نمیتونست بیاد اینجا بگه اون تو فیلم چی گفت و مثل اون صحبت کنه

Google Translate

اون یه نمونه خیلی خیلی عادی بود

اگر خواستید یه نمونه دیگه بذارم ، اگر فکر میکنی میتونی ؟

aras71

Registered User
لایک‌ها
38
برو بابا انگار وقتم رو از سر راه اوردم .
.نرو کانون زبان

Help3r

Registered User
لایک‌ها
36
برو بابا انگار وقتم رو از سر راه اوردم .
.نرو کانون زبان

والا با این اوضاع من به شما پیشنهاد میکنم وقتتون رو اگر از سر راه نیاوردید تو این اموزشگاهای که هیچ تاثیری روتون نمیذاره تلف نکنید و با پیشنهاد به دیگران انها را بدبخت نکنید .

متاسفانه ملت فقط به فکر مدرک گرفتن هستند و اونوقت میرند اونور آب مثل خر تو گل گیر میکنند .

GL

HoP

همکار بازنشسته
لایک‌ها
2,422
LOL

Read more: Did Angelina Jolie and Brad Pitt Deliver on the Golden Globes Red Carpet? - Red Carpet | E!Online

25r30wi.gif

من نشستم 2ساعت گوش دادم تا اومدم پست بزنم دیدم شما با گوگل اینو گذاشتید.
خو از اول بگید که آدم اینهمه وقتشو تلف نکنه

Scofield69

Registered User
لایک‌ها
71
بيا خودم يادت بدم جدي
كلاس رفتن تا يه لولي خوبه بعد از اون ديگه چيزي بت اضافه نميشه و همونو ميتوني تو خونه خودت بخوني

Help3r

Registered User
لایک‌ها
36
من نشستم 2ساعت گوش دادم تا اومدم پست بزنم دیدم شما با گوگل اینو گذاشتید.
خو از اول بگید که آدم اینهمه وقتشو تلف نکنه

آره جونه عمه من .... تو که راست میگی .. دقیقا میخواستی بیای متن انگلیسی و ترجمه فارسیش رو بزنی ..

خدا برکت بده اون اموزشگاهی که ادم به هر ادم امریکایی که باهاش FACE 2 FACE شد باید بگه این جمله رو دوباره بگو .. دوباره بگو .. دوباره بگو ... یارو کس*ل میشه فرار میکنه .. آخرش هم با یک ترنسلیت همراه و سخنگو نتونیم جواب بدیم !!! lmfao

Undisclosed

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
57
پس شوما هم قبول داری این آموزشگاهها بچه بازی فقط و طرف واسه اینکه به رفیقش چ.س کلاس بیاد و مدرکش رو نشون بده میره !!

من از این نوع تست ها قبلا از 50 نفر که هر کدوم ادعای استادی میکردند گرفتم و همه خراب کردند !!

از اهنگهای فیفتی سنت که آروم تر نیست تو رپشون ! حتی اونم نمیتونند بگند چی میگه .......

خیر من کی گفتم چنین چیزی رو قبول دارم ؟! من جدیدا اصلا نرفتم هیچ کدوم از این آموزشگاه ها رو که ببینم چی به چیه ، فقط قبل از 18 سالگی به مدت 6-7 ترم یکیشون رو رفتم که کاملا انگیسی صحبت میشد تو کلاس و اصلا فارسی خبری نبود ، اون موقع برای من سنگین بود البته (کاملا اعتقاد دارم که بعد از 19-20 سالگی تازه ذهن ماها آماده میشه برای یادگرفتن درست و حسابی و در یادگیری به اوج خودش میرسه.) ، بگذریم که درس هم نمیخوندم.

بعدش اصلا کلاس ملاس نرفتم جایی که بدونم چطوریه ولی مطمئنم که بیخود نیست ، شما هیچ چیزی هم که یاد نگیری دست کم گرامر رو درست و حسابی و کلی هم لغت و اصطلاح یاد میگیری که خودش در مکالمه فوق العاده مهمه.

در ضمن آهنگ خیلی فرق داره چون با موزیک قاطی پاتی میشه حرفاشون گاهی وقتا آدم تو تاکسی میشینه همین خواننده ها فارسی میخونن هم نمیتونه کامل بفهمه چه چرت و پرتی سر هم میکنن ! :D چه برسه به انگلیسی !

اونو که فایده نداشت .. جناب undisclosed خراب کرد... مطمعا بودم تا 150 سال دیگه هیچ ایرانی نمیتونست بیاد اینجا بگه اون تو فیلم چی گفت و مثل اون صحبت کنه

Google Translate

اون یه نمونه خیلی خیلی عادی بود

اگر خواستید یه نمونه دیگه بذارم ، اگر فکر میکنی میتونی ؟

بنده چیزی رو خراب نکردم خیلی راحت میتونستم همون متن رو بیام اینجا برات کپی کنم و بگم آره من همشو فهمیدم ، در صورتیکه 80-90 درصدش رو خودم تونستم بفهمم (تو این مورد خاص ، نه تو همه موارد چون چندین ساله متاسفانه ولش کردم و اصلا تمرین نداشتم) ، بعد هم شما اگه کلمه به کلمه حرفاش رو نفهمی ولی مفهوم رو بگیری خودش خیلیه.

در ضمن تو ایران کسانی رو داریم که به چند زبان زنده دنیا صحبت میکنن ، انگلیسی که دیگه سهله

شوما به جای اینکه بیای اینجا هی کل کل کنی ، برو تو همون سایتی که معرفی کردم ببین چه چیز به درد بخوری داره ، از همین امروز هم شروع کن لغت و گرامر کار کردن ، نمیخواد حالا همین الان بری کلاس اسم بنویسی ! (صفر کیلومتر که نیستی)

مطمئن باش کلاس هم که بری وقتی خودت تلاش کنی کار کنی به هیچ وجه وقت و پولت هدر نرفته ، شاید در نهایت نتونی عین یه امریکایی صحبت کنی ، ولی دست کم به اون حد میرسی که اگه رفتی آمریکا کار خودت رو راه بندازی ، اگه هم اونجا موندگار باشی که بعد از یه مدت زبانت کامل میشه و میتونی مثل خودشون صحبت کنی.

والسلام

saeedtz

Registered User
لایک‌ها
6,803
سلام رفیق

دیدم بحث سنگین گفتم تجربه خودمو بگم!

ببین رفیق من کلاس زبان کیش رفتم فقط جمعه‌ها صبح میرفتم ۲.۵سال

بدم رفتم یه اموزشگا دیگه از این متفرقه‌ها اونجام یه سالی‌ رفتم

بدون اینکه حتی یه ثانیه جدی میگم حتی یه ثانیه تو خونه کار کنم یا بخونم زبان الان واست مثل بنز حرف میزنم!

لهجه هم کاملا آمریکن یا هرچی‌ دیگه که اسمشو بذرید هست

البته بگم که من کلی‌ کلاس رفتم به قول معروف چپم پر شد بد حدود ۶ ماهی‌ بود دائم فیلم میدیدم و کارتون که دیگه لهجم اوکی شد

شما بدون بدونه تلاش خودت به جای نمیرسی

منم که میگم تو خونه هیچکاری نکردم چون دیگه انقدر کلاس رفتم که نیازی به خواندن تو خونه نداشتم!

زبان به قولی رخنه کرد تو وجودم :cool:

یه چیز دیگه اینکه ما ایرانیا جسارتاً تنبلیم تا کلاس نریم لایه کتاب زبانم باز نمی‌کنیم!

این کلاس زبان یه محرکه که شروع کنی‌

saeedtz

Registered User
لایک‌ها
6,803
یه چیز دیگه اینکه شما می‌خوای با ۳سال کلاس زبان رفتن بتونی‌ مس یه آمریکایی صحبت کنی‌؟!

یکی‌ از اقوام که آمریکا زندگی‌ می‌کنه و زبانش خوب بود از اینجا رفت میگفت فقط ۲ سال طول میکشه که بفهمی اینا چی‌ میگن!بعده 3سال اینا تازه میتونی باهاشون صحبت کنی‌و مس خودشون تقریبا اوکی باشی‌!

فکر کن که خودش اینجا زبانش خوب بود!

بالا