برگزیده های پرشین تولز

√ واردات از امریکا ( آمازون ، ebay و ...) √ دارای نماد اعتماد الکترونیکی √ ویزای کار امریکا

m.mirfazeli

Registered User
لایک‌ها
1,237
کلیه مشتریانی که سفارش کالایی رو میدن از امریکا حتما موارد زیر رو در نظر داشته باشن.

خرید فقط از امریکا انجام میشه و از هیچ کشور دیگه ای خرید نداریم
  1. زیر 100 دلار خرید نمیکنیم تحت هیچ شرایطی ( هر محصولی زیر ۱۰۰ دلار باشه قیمت داده نمیشه مجموع خرید اهمیتی نداره )
  2. کلیه سفارشات 100% بیمه میشن و اگر تحت هر شرایطی بارتون از بین رفت کل مبلغ به حساب شما برگشت داده میشه.
  3. وزن از 1 گرم تا 499 رم نیم کیلو حساب میشه از 500 الی 999 گرم یک کیلو و ...
  4. مدت زمان رسیدن سفارشات حدود 30 الی 40 روز کاری بعد از ارسال از امریکا.
  5. سرویس اکسپرس 10-20 روز کاری ( فقط اجناس زیر 1 کیلو و کم حجم پذیرفته می شود و طی ماه فقط یکبار در تاریخ معین از این سرویس میتونید استفاده کنید )
  6. دقت کنید اگر زمان ارسال از امریکا به ایران عواملی مثل برگشت بسته یا ماندن بسته طی یه بازه زمانی در گمرک امریکا جزو مواردی هست که پیش بینی نمیشه و ممکنه اتفاق بیفته بنابراین مشتریان این موضوع رو در نظر داشته باشن .
  7. بسته به ادرس ما ارسال میشه و بعد با پست به ادرس مشتری ارسال خواهد شد و کل کارهای گمرکی به عهده ماست.
  8. مایعات ممنوع.
  9. باطری ممنوع ( باطری موبایل و باطری لب تاپ و مواردی از این قبیل )
  10. موارد خلاف قوانین کشور ممنوع ( ورق و.... )
  11. سلاح سرد و گرم ممنوع
  12. هیچ اطلاعاتی از اوردر نامبر خرید از جمله ترک نامبر و سایر اطلاعات خرید همچنین ترک نامبر پستی و ... به مشتری داده نمیشه.
  13. بنده هیچ مسئولیتی در قبال اجناسی که شما انتخاب میکنید ندارم و فقط خرید و تحویل اجناس به عهده ماست . ( سلامت محصول و انتخاب فروشنده و هر مورد دیگه ای به پای خود سفارش دهنده هست )
  14. کل مبلغ ارسال از گرگان تا شهر مقصد ( مشتری ) به پای خریدار هست . و قیمتی که به مشتری داده میشه بدون در نظر گرفتن هزینه پستی هست.
  15. سفارش گذاشتن به معنی قبول تمامی قوانین فوق است.
  16. سفارش مکمل و دارو پذیرفته نمی شود .

Screen Shot 2017-01-01 at 17.34.07.png

IMAG0686.jpg IMAG0687.jpg IMAG0690.jpg IMAG0708.jpg IMAG0711.jpg IMAG0712.jpg مشاهده پیوست 626653 مشاهده پیوست 626654 IMAG0733.jpg IMAG0691.jpg مشاهده پیوست 626658 مشاهده پیوست 626659 مشاهده پیوست 626660 IMAG0715.jpg IMAG0716.jpg IMAG0719.jpg IMAG0720.jpg مشاهده پیوست 626666 IMAG0703.jpg IMAG0707.jpg IMAG0723.jpg مشاهده پیوست 626670 مشاهده پیوست 626671IMAG0650_1.jpg post-1-13944617793637.jpg ادامه عکس ها در پست بعدی ...

Last edited:

m.mirfazeli

Registered User
لایک‌ها
1,237
Last edited:

cure

Registered User
لایک‌ها
619

m.mirfazeli

Registered User
لایک‌ها
1,237

سلام
دوست عزیز اول تاپیک گفتم لوزم کامپیوتری ارسال نمیشه کرد اگه این لوازمی که لینک دادید به دبی ارسال میشه براتون میتونم بگیرم ( من که چک کردم به دبی ارسال نداره)

mehdi_08

Registered User
لایک‌ها
82
با سلام
فقط از 2 سایت نام برده شده خرید میشود لطفا درخواست خرید از سایت های دیگه رو نکنید.
لوازم کامپیوتری ارسال مستقیم از امریکا به ایران نمیشه انجام داد به دلیل تحریم ها .
اما اگه کالایی ارسال مستقیم به دبی داشته باشه از امازون میشه خرید کرد و از دبی براتون میفرستم ایران.
کالایی غیر کامپیوتری هم اگه خواستین که خودم براتون ترخیص میکنم نخواستین مستقیم میاد به ادرس خودتون به ایران.
در مورد سایت بادی بیلدینگ هم مستقیم به ایران ارسال میشه خواستین به ادرس خودتون ارسال میشه نخواستین هم به ادرس من ارسال میشه و کارهای ترخیص رو من انجام میدم ولی اگه سفارشتون تا 2-3 کیلو هست به ادرس خودتون بگیرید ارزونتر در میاد براتون .
سلام
اگر به آدرس خودمون مکمل سفارش بدیم ترخیصش سخته؟؟
گیر نمی دن این پودر چیه؟ نحوه ترخیصش چه طوره؟

m.mirfazeli

Registered User
لایک‌ها
1,237
سلام
اگر به آدرس خودمون مکمل سفارش بدیم ترخیصش سخته؟؟
گیر نمی دن این پودر چیه؟ نحوه ترخیصش چه طوره؟

سلام
تا 2-3 کیلو رو من هنوز ندیدم گیر بدن !
معمولا هم 60 دصد میارن دم خونه و مراحل گمرکی دچارتون نمیشه !
اگر هم گمرکی بخوره به این صورته که یه نامه میاد در خونتون یا زنگ میزنن که برات از امریکا بستها اومده مامور بهداشت بعد از اینکه تائید کرد به احتمال 90 درصد تائید میکنه شما یه مقدار گمرکی میدید و بسنته رو بهتون میدن.

majid cg

Registered User
لایک‌ها
116
تاپیک جدید مبارک اخوان جان...ایشون کارش درسته تایید نیاز نداره..

ODIIISE

Registered User
لایک‌ها
46
آقا دستت درد نکنه یه زحمت واست دارم
amazon.com
چقد تموم میشه برسه دستم؟

m.mirfazeli

Registered User
لایک‌ها
1,237
تاپیک جدید مبارک اخوان جان...ایشون کارش درسته تایید نیاز نداره..

سپاس

آقا دستت درد نکنه یه زحمت واست دارم
amazon.com
چقد تموم میشه برسه دستم؟

فعلا قیمت موبایل نمیتونم بدم
ببینم اول ارسال به ایران مشکلی داره یا نه بعد.

m.mirfazeli

Registered User
لایک‌ها
1,237

azimkhan

Registered User
لایک‌ها
84
داداش از امازون تا چند کیلو میشه خرید کرد
یعنی میخوام بدونم وسیله ای که فرستاده میشه محدودیت وزنی داره ؟
ممنون میشم پخ کنید چون تایپیک رو گم میکنم

INJ3CT8R

Registered User
لایک‌ها
172
سلام و خسته نباشید به شما،

تبریک میگم بابت شروع مجدد کارتون من اتفاقا امروز تاپیک زدم در مورد خرید از سایتهای خارجی برای یه مقدار لوازم استودیو که نیاز داشتم ولی با این حال که لوازم کامپیوتری رو اشاره کردید فعلا امکانش نیست فکر نمیکنم بشه این وسایل رو هم خرید کرد. اگه ممکنه یه بررسی در این مورد انجام بدین البته در مورد اینکه به دوبی ارسال میشه یا نه رو مشخص نیست چون نمیدونم کجا این مسئله رو تو آمازون درج میکنن.

http://forum.persiantools.com/t322622.html

شرمنده یه چندتا سوال در مورد خرید از سایتهای خارجی برام پیش اومده و فکر میکنم سوال بقیه هم دوستان هست اگه ممکنه یه توضیح مختصر بدید ممنون میشم

برای سایتها و محصولاتی (غیر الکترونیکی ها بخاطر تحریم) که ارسال به ایران تو لیست صفحه Check Out اشون هست ما خودمون میتونیم بدون واسطه با استفاده از مستر کارت یا پی پال پرداخت کنیم و بعد این وسایل رو بیارن در خونه و پول گمرکش رو هم وقتی زنگ زدن بریزیم به حساب؟

میشه مطمئن بود که حتما به دستمون میرسه؟

قوانین گمرک در مورد نوع کالاها (مجاز و غیرمجاز) هزینه ترخیص، وزن و کارمزدشون( هزینه کل کالا) چطوری هست؟ و برای تحویل جنس باید به گمرک تهران مراجعه کرد یا نه؟

واقعا شرمنده هرکجا گشتم نتونستم جواب این سوالات رو پیدا کنم و برام ابهام پیش اومده بود چون یه سری ها هم میگن خرید کالای فیزیکی اصلا از خارج ممکن نیست و نه اون سایتها جنس رو میفرستن ایران (حتی با وجود بودن ایران در لیست ارسال) و هم اینکه همه چیز تو گمرک گیر میکنه و بسیار پر دردسر و گرون در میاد.

m.mirfazeli

Registered User
لایک‌ها
1,237
سلام و خسته نباشید به شما،

تبریک میگم بابت شروع مجدد کارتون من اتفاقا امروز تاپیک زدم در مورد خرید از سایتهای خارجی برای یه مقدار لوازم استودیو که نیاز داشتم ولی با این حال که لوازم کامپیوتری رو اشاره کردید فعلا امکانش نیست فکر نمیکنم بشه این وسایل رو هم خرید کرد. اگه ممکنه یه بررسی در این مورد انجام بدین البته در مورد اینکه به دوبی ارسال میشه یا نه رو مشخص نیست چون نمیدونم کجا این مسئله رو تو آمازون درج میکنن.

http://forum.persiantools.com/t322622.html

شرمنده یه چندتا سوال در مورد خرید از سایتهای خارجی برام پیش اومده و فکر میکنم سوال بقیه هم دوستان هست اگه ممکنه یه توضیح مختصر بدید ممنون میشم

برای سایتها و محصولاتی (غیر الکترونیکی ها بخاطر تحریم) که ارسال به ایران تو لیست صفحه Check Out اشون هست ما خودمون میتونیم بدون واسطه با استفاده از مستر کارت یا پی پال پرداخت کنیم و بعد این وسایل رو بیارن در خونه و پول گمرکش رو هم وقتی زنگ زدن بریزیم به حساب؟

میشه مطمئن بود که حتما به دستمون میرسه؟

قوانین گمرک در مورد نوع کالاها (مجاز و غیرمجاز) هزینه ترخیص، وزن و کارمزدشون( هزینه کل کالا) چطوری هست؟ و برای تحویل جنس باید به گمرک تهران مراجعه کرد یا نه؟

واقعا شرمنده هرکجا گشتم نتونستم جواب این سوالات رو پیدا کنم و برام ابهام پیش اومده بود چون یه سری ها هم میگن خرید کالای فیزیکی اصلا از خارج ممکن نیست و نه اون سایتها جنس رو میفرستن ایران (حتی با وجود بودن ایران در لیست ارسال) و هم اینکه همه چیز تو گمرک گیر میکنه و بسیار پر دردسر و گرون در میاد.

سلام
برا اینکه بدونید ارسال به دبی دارن یا نه یه اکانت باز کنید تو امازون و بعد از
Check Out کردن ادرس دبی رو بدید مشخص میشه میفرستن یا نه.
به هیچ وجه ارسال به ایران ندارن حتی اونایی هم که ایران تو لیست کشورهای ارسالشون هست .
هزینه گمرک برای غیر مجاز که محاله بهت بدن و بعضی اوقات جیمه هم داره !
در مورد محصولات مجاز اگه تا 80 دلار باشه و 2 کیلو بدون گمرکی بهتون تحویل میدن و بالای این موارد باید گمرکی بدین که مقدارشو خود مسئول گمرک تعیین میکنه.
اگه تهران باشید که باید برید گمرک تهران ( چهار راه لشکر ) اگر شهرستان باشید که میاد شهرستان و کارهای گمرک رو اونجا انجام میدید.

داداش از امازون تا چند کیلو میشه خرید کرد
یعنی میخوام بدونم وسیله ای که فرستاده میشه محدودیت وزنی داره ؟
ممنون میشم پخ کنید چون تایپیک رو گم میکنم

پ خ کردم

INJ3CT8R

Registered User
لایک‌ها
172
به هیچ وجه ارسال به ایران ندارن حتی اونایی هم که ایران تو لیست کشورهای ارسالشون هست .
ممنون الان منظورتون فقط کالاهای الکترونیکی بود؟ (چون پایینش اشاره کردید ممکن هست) یا کلا هرچیزی باشه مستقیم ارسال نمیشه از آمریکا و باید اول بیاد دوبی بعد از اونجا کسی خودش پست کنه ایران؟

m.mirfazeli

Registered User
لایک‌ها
1,237
ممنون الان منظورتون فقط کالاهای الکترونیکی بود؟ (چون پایینش اشاره کردید ممکن هست) یا کلا هرچیزی باشه مستقیم ارسال نمیشه از آمریکا و باید اول بیاد دوبی بعد از اونجا کسی خودش پست کنه ایران؟

نه عزیز کلا ارسال به ایران ندارن حالا چه الکترونیکی چه غیر ....
شما اگه میخوای مستقیم به ادرس ایران ارسال کنی ( چون بعضی از محصولات فقط شپینگ داخل امریکا داره ) باید یه اشنایی داشته باشی اونجا که به ادرس اون ارسال کنی بعد اون به ادرس ایران ارسال کنه.
کالاهایی هم که ارسال به دبی یا هر جایی داره شما باید کشور دوم ( دبی یا ...) اشنا داشته باشی که وقتی رسید اونجا برات بفرسته ایران.

بالا