برگزیده های پرشین تولز

فروش عسل دارویـی درجه❶ کوهستان (وحشی،بهارنارنج،شویـد،آنـُخ،خارشتر،آویشن،گون) با ██ ضمانت برگشت ██

Dr.Cnet

Registered User
لایک‌ها
2,181
عسل خوراکی است که جواني را جاودان مي سازد وحافظه را نيرو بخشيده و گذشته را در خاطر زنده ميكند ، انديشه را پاك ، زبان را مي گشايد و درد را ريشه كن ميكند. (کتاب قانون، ابوعلی سينا)

تجویز عسل جهت بیماری ها تنها باید توسط پزشک متخصص صورت گیرد، ما فقط گزیده ای از خواص عسل ها رو ارائه کرده ایم.
عسل به عنوان دارو هيچ اثر سوء، عارضه يا بيماري را به دنبال ندارد؛ مگر آن که فقط حساسيت هاي محدودي را به وجود بياورد.
--------------------------------------------------
تمامی عسل ها دارای "ضمانت برگشت" هستند و "پس از فروش پس گرفته میشود" و همچنین
در صورت "عدم رضایت از نتیجه آزمایش"هم عسل پس گرفته میشود و هم هزینه آزمایش"تقدیم می شود.

لیست آزمایشگاه کنترل کیفی مواد غذایی
عسل دارویی و مقوی شیـــویـــد
web.JPG
خواص دارویی عسل شیوید:

1- زیادکننده‌ی شیر زنان شیرده و محرک ترشح شیر مادر.
2- مفید در درمان سرطان.
3- روشن کننده پوست.
4- مفید برای دل‌پیچه‌ی کودکان.
5- پایین آورنده‌ی چربی و کلسترول خون.
6- تسکین دهنده‌ی درد مفاصل برای پیشگیری از پوکی استخوان.
7- منبع عالی از کلسیم و آهن.
8- آرامش دهنده اعصاب و کاهش دهنده ورم، درد و متوقف کردن سکسکه.
9- درمان کننده سوء هاضمه، اسپاسم و نفخ کودکان.
10- تسکین دهنده، ملین و مقوی معده.
11- کاهش دهنده چربی خون.
12- مفید در درمان قولنج نوزادان.
13- ضد سرفه، ضد درد معده.
14- التیام دهنده بواسیر.

15- محافظ بدن در برابر رادیکال های آزاد و دیگر مواد سرطان زا :
(اجزای مونوترپنی موجود در شوید موجب فعال شدن آنزیم گلوتاتیون S ترانسفراز می شود. این آنزیم موجب پیوستن مولکول آنتی اکسیدان گلوتاتیون به مولکول های اکسید شده می شود و بدین ترتیب بدن را از آسیب رادیکال های آزاد حفظ می کند.) (انواع خاصی از مواد سرطان زا مانند بنزوپیرن را که در دود سیگار ، دود زغال چوب و دود ناشی از سوختن آشغال ها وجود دارد، خنثی می کند.)
عسل (خام و گرمادیده) شــیــویــد در بطری نیم کیلویی: 00 هزار تومن
عسل (خام و گرمادیده) شــیــویــد در بطری یک کیلویی: 00 هزار تومن

عسل دارویی و مقوی آنــُـــخ
web.JPG

خواص دارویی عسل آنــُـــخ:
1. مفید برای درمان ناباروری و تقويت كننده نيروي جنسي.
2. مفید براي درمان سياتيك.
3. ضد باکتری، ضد سرما خوردگی و ضد عفونی کننده روده.
4. کاهش دهنده اثرات سوء گوارشی مانند دل درد و دل پیچه.
5. مقوى معده، مقوی قلب، ضد عفونى کننده مجارى تنفسى.
6. دارای خواص نعنا جهت درمان ناراحتيهاي گوارشي و ضد نفخ.
7. مفید برای هضم غذا، ضد ميکروب.
8. تحریک کننده اشتها، شستشو دهنده مثانه و کليه ها.
9. مفید برای رفع و درمان پوسیدگی دندان.
10. مفید برای زخم های عمیق لثه و جرم دندان.
11. مفید برای درمان اختلالات عصبی ازجمله افسردگی و بی خوابی.
12. دفع سموم بدن و افزایش دهنده گردش خون.

مهمترین خاصیت این عسل تقویت نیروی جنسی و درمان ناباروری است.

عسل (خام و گرمادیده) آنــُـــخ در بطری نیم کیلویی: 00 هزار تومن
عسل (خام و گرمادیده) آنــُـــخ در بطری یک کیلویی: 00 هزار تومن

عسل دارویی و مقوی خـــارشتر

Kharshotor.JPG
خواص دارویی عسل خـــارشتر:

1- تقویت کننده سیستم دفاعی بدن (گزینه مناسبی برای درمان و مهار بیماری ایدز میباشد).
2- مفید برای درد های رماتیسم.
3- برطرف‌كنندة درد سينه سرفه و رافع عطش.
4- برطرف‌كننده يبوست و تب.
5- مسهل صفرا.
6- مفید برای بیماری های عفونی و ضد عفونی کننده بدن.
7- دفع کننده سنگ کلیه و مثانه.

بيماران مبتلا به بواسیر، حصبه، اسهال خوني، خون‌ادراري و آبله نبايد از عسل خارشتر استفاده كنند.

عسل (خام و گرمادیده) خـــارشتر در بطری نیم کیلویی: 00 هزار تومن
عسل (خام و گرمادیده)
خـــارشتر در بطری یک کیلویی: 00 هزار تومن

عسل دارویی و مقوی چهل گیاه

40Giyah.JPG
خواص دارویی عسل چهل گیاه:
1- افزایش دهنده وزن بدن و چاق کننده.

2- ضد سرفه، تقویت کننده مغز، اعصاب و حافظه.
3- مفید برای معالج رعشه.
4- خون ساز و تصفیه کننده خون.
5- کاهش دهنده نفخ و مفید برای گرفتگی عروق و ناراحتی‌های روده.
6- نرم کننده سینه، کنترل اسپاسم،کاهش تب، میگرن، سردرد و آرتروز.
7- تقویت سیستم ایمنی بدن و کاهش دردهای استخوانی و مفاصلی.
8- غضروف ساز و ترمیم کننده مفاصل
9- تقویت کننده بینایی.
10- ضد صرع، ضد تشنج و درمان کننده تنگی نفس.
11- ضد درد و کاهش دهنده فشار خون
زنبورهای عسل، شهد را از گل و گیاهان متفاوتی جمع آوری می کنند که ممکن است یک گل به صورت گیاه غالب منطقه وجود داشته باشد که نام همان عسل را تعیین کند اما در فصل بهار به علت وجود تنوع زیاد گل و گیاهان منطقه، ممکن است تشخیص نوع شهد غالب منطقه با توجه به شهدهای بدست آمده از این گلها و گیاهان وجود نداشته باشدبه همین خاطر به این نوع عسل، عسل چهل گیاه می گویند که ترکیبی از چندین گل و گیاه است.

عسل (خام و گرمادیده) چهل گیاه
در بطری نیم کیلویی: 00 هزار تومن
عسل (خام و گرمادیده)
چهل گیاه در بطری یک کیلویی: 00 هزار تومن
موجودی این عسل به اتمام رسیده است.

عسل دارویی و مقوی آویشن

web.JPG
خواص دارویی عسل آویشن
1- تقویت کننده مغز، اعصاب و حافظه.
2- تقویت کننده مو و جلوگیری از ریزش مو.
3- مفید برای دردهای شکم و روده و عادت‌های ماهیانه‌ی دردناک.
4- ضد سرفه و مفید برای گلودرد.
5- ضد زخم معده، ضد ضعف و بی حالی.
6- مفید برای دیابت بی مزه و بیماران دیابتی.
7- فعال کننده حافظه و رشد کودکان.
8- مسهل صفرا، فرو نشاندن حرارت بدن و موثر و بازکننده گرفتگی ها.
9- مفید برای ناراحتی ها و زخم روده و تب.
10- مفید در آبله، سرخچه و عطش.
11- تقویت کننده سیستم تنفسی و ریه ها.

12- دارای انواع ویتامینهای B1,B2,B3,B5,B6,B12 و یتامین C و آهن، روی ، سلنیوم ، کلسیم ، فسفر ، منزیم.

عسل (خام و گرمادیده) آویشن در بطری نیم کیلویی: 00 هزار تومن

عسل (خام و گرمادیده) آویشن در بطری یک کیلویی: 00 هزار تومن

عسل دارویی و مقوی گـَــــوَن
Gavan.JPG

خواص دارویی عسل گـَــــوَن
1- تقویت کننده‌ی مغز و اعصاب.
2- مفید در رماتیسم،ضد التهاب مثانه، پروستات و سنگ های ادراری،کاهش ورم پروتستات.
3- مفید برای زخم های چشم و دردهای چشم، مفید در ورم ملتحمه چشم.
4- تقویت حافظه، انرژی‌زا.
5- خون ساز و مفید برای کم‌خونی.
6- خواب آور.
7- تقویت کننده‌ی روده، معده و دستگاه گوارش.
8- مفید برای خشونت سینه و حنجره و گرفتگی صدا.
9- مفید برای کاهش درد کلیه، مثانه و مجاری ادراری.

عسل (خام و گرمادیده) گـَــــوَن در بطری نیم کیلویی: 00 هزار تومن

عسل (خام و گرمادیده) گـَــــوَن در بطری یک کیلویی: 00 هزار تومن

████████████████

هزينه های پست پیشتاز:

محاسبه آنلاین هزینه پست مرسولات (کلیک کنید)
مبدا: خراسان شمالی - شیروان

████████████████
شرایط خرید:
هزینه مقدار سفارش عسل + هزینه پست رو به شماره زیر واریز کرده:

و بعد از واريز" آدرس + کدپستي + شماره تماس + فامیل شریف + مقدار سفارش "رو برام پیام کنید.
████████████████
██████دوستانی که از طریق موتورهای جستجو به این تاپیک متصل██████
██████می شوند میتوانند سفارشات خود را به شماره زیر SMS کنند.██████

. --

آنچه باید درباره عسل بدانید
در یک تقسیم بندی کلی، عسل ها به سه دسته تقسیم می شوند:
1- عسل طبیعی: زنبور عسل برای تهیه این نوع عسل فقط از شهد انواع گل ها استفاده میکنند بدین معنی که بر فرض مثال وقتی زنبورها در فصل تابستان در ارتفاعات هستند به علت اینکه این کوهستان دارای پوشش گیاهی آویشن است، شهدی که زنبور با خود به کندو می آورد و از آن عسل درست میکند عسل آویشن نام دارد و این عسل دارای خواص، رنگ، عطر و بوی گیاه آویشن است و همینطور می توان گفت اگر کندوهای زنبور عسل در فصل بهار به باغات مرکبات ببرند عسلی که بدست می آید عسل بهارنارنج نام دارد که به این نوع عسل ها عسل تک گل گفته می شود که همگی دارای خواص درمانی بوده و پیشنهاد ما به مصرف کنندگان این است که از عسل تک گل استفاده کنند.
ساکاروز این نوع عسل ها با توجه به نوع شهد کمتر از 5گرم در 100گرم است.

2- عسل تغذیه ای: د
ر تهیه این نوع عسل علاوه بر اینکه زنبور از گیاهان شهد می آورد از خمیر آب و شکری که زنبور دار در جلوی کندو قرار داده است استفاده میکند ولی در نهایت این عسل توسط زنبور عسل درست میشود و فقط توسط شربت آب و شکر تغذیه شده است که دیگر خواص درمانی نداشته ولی برای انسان در حالت عادی ضرری ندارد.
ساکاروز این نوع عسل ها عمومن بیشتر از 6گرم در 100گرم است.

3- عسل دست ساز یا عسل مصنوعی:
عسلی است که زنبورها در تهیه این نوع عسل هیچ گونه دخالتی نداشته و متقلبین آب، شکر، گلوکز تجاری و اسانس را باهم مخلوط کرده و با حرارت بسیار زیاد غلظت آن را بالا می برند که این نوع عسل نه تنها فوایدی ندارد بلکه برای سلامتی بسیار مضر است.
متاسفانه این عسل ها با قیمت های بسیار ارزان در فروشگاه ها به فروش میرسد و عموم مردم به علت عدم اطلاع از این موضوع آن ها را مورد استفاده قرار می دهند.

*آزمایشات عسل معمولن 16 مورد می باشد که مهمترین آنها ساکاروز، آنزیم دیاستاژ و نسبت فروکتوز به گلوکز است.
  • عسل های طبیعی همگی باید دارای ساکاروز کمتر از 5 باشند (به جز عسل سیب که شهد این گل به صورت طبیعی ساکاروز 6گرم در 100گرم دارد).
  • اگر در عسل آنزیم دیاستاژ وجود نداشته باشد عسل از نوع سه می باشد که به صورت صنعتی تهیه شده است.
  • یکی دیگر از فاکتورهای مورد آزمایش نسبت فروکتوز به گلوگز است که طبق استاندارد باید بیش از 0.9 باشد.

عکس نمونه آزمایش که کاربر "Nart" زحمتش رو کشیدن:
که در 100 گرم 3.68 گرم ساکاروز وجود دارد
1.jpg

عکس نمونه آزمایش خودم:
که در 100 گرم حداکثر 3.9 گرم ساکاروز وجود دارد

6-Asal Test.jpg

لطف و نظرات دوستانی که خرید داشته اند:

با سلام خدمت همه دوستان امروز میخوام خدمت همه عرض کنم که آقا حمید ما شکر عسل رو با ۳.۹ گرم در صد گرم به من دادند من رفتم نمونه دادم آزمایشگاه ۲۰۰۰۰ تومن هم هزینه آزمایش شد نتیجه آزمایش تو تصویر زیر گذاشتم که نتیجش شکرش ۳.۶ شد در صد گرم :eek: خدمت همه عرض کنم که عالیه عالیه عالیه اصله اصله این آقا حمید ما کارش درسته دکتر آزمایشگاه باور نمیکرد چنین عسلی وجود داشته باشه انشالله که کیفیت عسلها تا همیشه اینجوری بمونه آقا حمید بابت همه چی ازت ممنونم و مشتری همیشگی شما خواهیم بود به همه دوستان اطمینان میدم راحت از آقا حمید خرید کنند
با سلام بسته ما هم رسید باز هم بسته بندیش عالی بود و بهار نارنج هم عالی عالی بود بوش محشره دستت درد نکنه حمید جان
عسلهای ما هم رسید باز هم مثل همیشه سریع در ارسال بسته بندی عالی طعم و بوی بهار نارنج هم که در حد المپیک بود دستت درد نکنه آقا حمید

6 كيلو عسل رسيد..بسته بندي عالي بود.كاملا سالم رسيد.مزه هاش فوق العاده بود به خصوص گون و اسطوخودوس.آويشن هم مزه تكي داشت..بابت همه چيز ممنون..رضايت كامله منو در بر داشت محصولتون..ايشالله تو سفارشات بعدي بيشتر مزاحمتون ميشم بزرگوار.

ما 6 ، 7 سال پیش از انگلیس مقداری عسل آورده بودیم از اون زمان تا حالا دنبال عسلی با اون طعم و کیفیت بودم که خوشبختانه با عسلهای شما بهش رسیدم .
جناب رحیمیان و عسلهاشون کاملا تایید میشن .
پ. ن. کاش در مورد عسل خارشتر+گون+یونجه زود تر اطلاع میدادید که از اون هم سفارش بدم الآن مجبورم تا اتمام عسلها صبر کنم چون پول پست برای نیم کیلو اصلا نمی صرفه .

سلام،
عسلهای ما امروز رسید. البته هنوز تست نکردم... ولی بسته بندی و زمان ارسال بسیار عالی بود. :) بابت تخفیف 4 کیلو به بالا (ارسال رایگان) هم تشکر میکنم. :)
فقط یه مورد... کاشکی روشون می نوشتید کدوم چه عسلی هست... الآن رنگ یه عسل قرمز هست... اون سه تای دیگه تقریباً هم رنگ هستند... :D میشه راهنمایی کنید که کدوم عسل مال کدوم گیاهه؟ :blush:
راستی در مورد عسل خام میشه توضیح بفرمایید که چطوری از از شان جدا میکنید؟ با حرارت کم؟ یا با پرس؟ یا طور دیگه؟
سپاس.
خب کارشناسان امر اومدند و سه نفری بیشتر از نیم کیلو عسل اسطوخودوس ما رو با چای خوردن! :D البته خواستن عسلهای دیگه رو هم تست کنن من گفتم دم دست نیست وگرنه از اونا هم نیم کیلو میخوردن!! :wacko: تشخیصی که کمیسیون تشخیص کیفیت عسل :D بعد از مشورت اعضاء داد این بود نسبت به قیمت، کیفیت فوق العاده بالاست. گفتن عسلی هم داریم که کندوش رو هم زنبورها درست کردن و شاید 4 کیلوش 1.200.000 بشه یعنی کیلویی 300 هزار تومن... و برای بدست آوردنش باید سر به کوه و کمر بزارید... ولی این عسل نسبت به قیمتش فوق العاده می ارزه. :blush: تازه گفتن کیلویی 300 هزار تومن که میخرید، ریسک آلودگی بالایی هم داره... :wacko: ولی کندوهای پرورشی عسلشون تا جای ممکن بهداشتی هست. حالا ممکن هست یه کم عسل درست شده از آب و شکر که برای تغذیه زنبورها در زمستان استاده میشه هم قاطی برداشت بهاره بشه... یا مثلاً کمی پارافین که در ساخت موم به کار میره... ولی عوضش خیالتون راحته که انگل و اینا نداره! :D

انشاالله خریدهای بعدی... :)

سپاس.

آقا نيم كيلو عسل بهار نارنج ما هم امروز رسيد.
اولا كه يك ساعت درگير باز كردن بسته بنديش بودم. يعني اگر كاميون 18 چرخ با 10 تن بار از روش رد ميشد آسيب نميديد. :D
طعم و كيفيت هم كه عالي بود.
حالا من يك فني براي خوردن عسل براي اونايي كه شايد بلد نباشن بگم.
يك ماسخوري برداريد. عسل + خامه + كره = لذت.... اين ها رو با هم هم بزنيد بعد بزنيد بر بدن. :king:

مشاهده پیوست 417999

سلام به همه دوستان به خصوص استارتر عزیز
محموله عسل من هم دیروز به دستم رسید ، اول از هر چیزی باید بگم من اصلا عسل شناس نیستم و حداقل تا الآن دو دفعه به دلیل عدم آشنایی ، عسل کاملا بی کیفیت ، نامطلوب و تقلبی با قیمت گزاف بهم انداختن ! ، البته ناگفته هم نمونه که من یه دونه دختر کوچولوی خیلی خیلی شیرین ولی کم وزن و ضعیف دارم که از بدو تولد ضعیف و کوچک جثه بوده و تا الآن شاید صد بار پیش انواع و اقسام دکترها بردمش ولی خوب وضعیتش تفاوتی نکرده ، حالا به دلیلی اینکه اشتهای فوق العاده کمی داره و تو هر وعده غذا اشک من و مادرش رو برای غذا خوردن در میاره مجبورم غذاهای کم حجم و مقوی براش بگیرم به خصوص عسل . خلاصه این شد که مزاحم استارتر محترم شدم و مقداری از ایشون تهیه کردم و دیروز که تحویل گرفتم سریع بردم خونه و موقع افطارو سحر جای شما امتحانش کردم ، همونطور که گفتم من اصلا عسل شناس نیستم ولی اونقدر عسل غیر اصل ، تقلبی و .... گرفتم که اگر بد باشه میفهمم ! دیروز اولین چیزی که نظرمو جلب کرد عطر عسل خریداری شده بود بطوری که تا درب قوطی رو ( به خصوص عسل بهارنارنج ) باز کردم عطر مطبوعی کل اتاق رو گرفت که حدود یکساعت پس از بسته شدن درب ظرف همچنان احساسش میشد کرد ، مورد دوم اینکه خدائیش طعم عسلهاش حرف نداشت و میشد خالی خالی خوردش و هیچگونه احساس بد و زدگی گلو ایجاد نکرد . خلاصه مطلب من از خرید عسل از ایشون کاملا راضیم و اگر عمری باقی بود مجدد حتما مزاحمشون میشم و حتما براشون بین دوست و آشنا هم تبلیغ می کنم .
بهترین عسلی که تا حالا دیدم ( تازه فهمیدم عسل یعنی چی !!! )

بسته بنده هم در یک بسته بندی فوق العاده محکم و سالم رسید . متاسفانه اینقدر شوق چشیدن مزه را داشتم که از بسته بندی عکس نگرفتم اینجا بگذارم . عسل ها خوشمزه و دلپذیر هستند مخصوصا عسل گون و خارشتر... با تشکر فراوان

عزیز ممنون . این بسته ما هم با کمال تعجب رسید چون پنج شنبه ها هیچ کدوم از بسته های من نمیرسید و میرفت برا شنبه .
بسته بندیم که بمب اتمم میخورد چیزیش نمیشد . ایشالله بعد افطار بزنیم بر بدن بیایم تعریف کنیم .

سلام
عسل ما رسید همه چی عالی بود تا حالا عسل اسطوخودوس نخورده بودم
مزه عالی دارد.
مهم تر ازهمه برای من صداقت فروشنده ( آقای حميد رحيميان) بود.
با تشکرو سپاس تا خرید های بعدی

سلام عزیز
عسل ما رسید
تحویل گرفتم
اینم عکسا
Level 1 complete

Honey unboxing :p

مشاهده پیوست 467519
مشاهده پیوست 467522
مشاهده پیوست 467524

سلام عزیز
عسل تست شده و طبق نظر هیئت ژوری عالی هستن
:wub::thumbsup::D
ممنون و متشکرم
تا خرید بعدی
:medieval::guitar::king::party:

عسل من هم امروز رسید با تشکر کیفیت خیلی خوبی داره و کاملا مشخصه که عسل طبیعی هست
عسل آویشن و اسطوخودوس هر دو طعم و بو گیاهشون رو میدن و خیلی خوش طعم و متفاوت هستن نسبت به عسلهای معمولی که قبلا خوردیم
عسل ما امروز رسید مثل گذشنه همه چیز عالی بود
ممنون

عسلهای ما هم رسیدن عالی بودن مخصوصا عسل اسطوخودوس

نه قربان خواهش میکنم پیش میاد
الان همه رو مزه مزه کردم
عسل اسطو خودوس که واقعا طعم و مزه گیاه اسطو خودوس رو میداد من زیاد دم کرده اسطوخودوس رو خورذم کیفیتش عالیه
آویشن هم خوب بود البته چون اولین بارم بود عسل آویشن رو مزه می کنم نمی تونم نظر قطعی بدم
فقط یه چیزی بگم وقتی از عسل گون چشیدم دقیقا طعم و مزه عسل های 25 سال پیش رو برام زنده کرد وقتی که هنوز عسل واقعی پیدا میشد الان مدتها میشد که طعم عسل واقعی رو نچشیده بودم که به لطف شما بازم چشیدم
فی المجموع همگی از کیفیت خوبی برخوردار هستن
ممنون از شما

به به تاپیک راه اندازی شد مجدد...
آقا ما عسل گرفتیم از ایشون صاف رفتیم پیش کارشناس صنایع مواد غذایی یه قاشق زدیم توش کردیم تو حلق طرف!!!
اونم نه گذاشت نه برداشت گفت عسل نیست(به خدا راسته!!!)
گفتم یا امامزاده کامبیز آب شکر دادن دسته ما...
بعد یه خورده همین جور که داشت مزه مزه میکرد و دنبال ظرف عسل بود گفت اینا عسل آویشنه...
عسل معمولی نیست!!!
همونجا بود که نعره ی انالحق زدم.
دیگه هم تا ایشون به ما عسل بفروشن از جای دیگه عسل نمیخرم
نقطه...
پ.ن:نامرد اسطوخودوس و گرمت ندیده رو نکرده بودی اونا جریانش چیه؟؟؟!!!

عسل من هم چند روز پیش رسید.متاسفانه فرصت نکردم ازتون تشکر کنم.بسیار عالی و طبیعی بود.یه تشکر هم واسه رفتار و اخلاق بسیار عالیتون :) پایدار باشید ....

من عسل رو گرفتم ، 2 کیلو از ایشون خریدم و سریع ارسال شد با بسته بندی مطمأن و کیفیت خوب عسل .

بازم ممنون

عسل ما هم رسید دستمون
همه چیز عالی بود
تشکر از دوست عزیزمون
ایشا... بیشتر مزاحمشون میشیم

ما یک کیلو عسل خام اسطوخودوس گرفتیم.
زمان ارسال و بسته بندی عالی بود.
خود عسل رو هم داریم میل میکنیم.
تا بحال عسل اینطوری نخورده بودم. برام هم مزش جالب بود هم شکرکهایی که داشت.
آدم فکر میکنه شکر هست ولی وقتی می خوری متوجه میشی که اصلا اینطور نیست.
در هر حال از این دوستمون سپاسگزار هستم

سلام
من 4 کیلو عسل از اقای رحیمیان عزیز خرید کردم امروز رسید دستم
من زیاد خرید دارم عسل ..این عسل خوبی هست..حالا تا بیشتر مصرف کنم ببینم چی میشه
دستتون درد نکنه
(بعد 8 سال یه چیزی نوشتم تو فروم!!)

آقا عسل ما امروز رسید. :happy:
عسل نگو طلا بگو !:p
عسل نگو کباب سلطونی بگو :D
خدایی کیفیتش حرف نداره آزمایشم کردم اصله اصله .
البته آزمایش اصلی فردا صبح انجام میشه همراه کره و نون سنگک :D:cool:

کرد کرمانج عسلت هم مثل نسبت اصیل بود مرسی
عسل خام اسطوخودوس گرفتیم.(عطر بی نظیری داره)
زمان ارسال و بسته بندی عالی بود.
سپاس

عسل مرغوب و با کیفیت
فروشنده پیگیر و منصف
به امید خرید های بیشتر

سلام خدمت دوستان گل .
عسل من هم دیروز رسید . خوش طعم و خوب بود ایشالله که بازم از ایشون خرید میکنیم

آقا دم شما گرم.عسل رسید . بسیار عالی بود.ممنون

سلام
عسل های ما هم رسید

بسته بندی عالی و تمیز، در ضمن خوش خط هم هستن ایشون.

عسل ها هم بسیار خوشمزه بود و مزه گل خیلی خوب حس میشد.
واقعا سخت میشه گفت کدام از همه بهتره

سلام و درود
من عسل اسطوخودوس گرفتم، قبل از خریدن فکر میکردم طعم خاصی ممکنه بده یا ...
ولی هم بوی خیلی خوبی میده و طعم خوشمزه ای داره :)
عسل خیلی غلیظی هم هست، من که دوست داشتم :blush: امیدوارم بقیه هم که میخرن خوششون بیاد...:)
مرسی از آقای رحیمیان که راهنماییهاشون حرف نداره انصافا :blush:

عسلهای من هم رسید
دستتون درد نکنه
عالی بود
تو سفارش قبلی من درب یکی از قوطیها شکسته بود و حدود نصف عسلها ریخته بود
ایشون علاوه بر ارسال مجدد یک کیلو عسل کامل نیم کیلوی دیگر هم اضافه بر اون بابت موضوع پیش اومده برای من ارسال کردند!
حقیقتا من تا به حال با فروشنده ای تا این حد مشتری مدار برخورد نداشتم
عزیز دستت درد نکنه
واقعا شرمنده کردی

بزرگوار
4 کیلو عسل من هم رسید
واقعا دستت درد نکنه
عالی بود
سفارش پنجم (4 کیلو عسل) واقعا فرد محترمی هستند به شخصه از بابت خریدی که از ایشون می کنم همه جوره خیالم راحت هست

داداش عسل ما هم امروز رسید دستمون.واقعا لذتشو بردیم و از همه نظر از طرف اینجانب عسل آویشن و خودتون تایید میشین تا دفعات بعد از اون یکیا هم سفارش بدم و نظرم و بگم.واقعا دستتون درد نکنه.

سفارش من امروز رسید، همه چیز عالی و خوب.
عسل خام اسطوخودوس بسیار گیرا و طعم طبیعی، این عسل را به دوستان توصیه میکنم که کمی تفاوت در طعم و نوع عسل را تجربه کنند.
عسل گون و آویشن هم از همه نظر خوب و عالی بودند.
فروشنده بسیار محترم و خوش برخورد.

پ.ن: بسته را در پست کاملا باز کرده بودند و انگار شک کرده بودند چی هست! با کمال بد سلیقگی هم یه چسب زده بودند روش که وقتی من تحویل گرفتم درب بسته بندی باز بود به شوخی گفتم خب یدفعه ای بسته ها را از تو کارتن در مباوردید داخل یه کیسه تحویل میدادید که مامور پست گفت این چک در مرکز انجام میشه ما دخالتی نداریم.

کیفیت عسل به کنار که مورد تائید همه س

اما مردونگی و انصاف و شرافت در معامله این مرد ( آقای رحیمیان ) قابل تحسینه

بنده بار اول که خرید کردم وقتی رسید مقدار کمی از یکی از شیشه ها ریخته بود و من برای خرید دوم به ایشون گفتم که اینجوری شده و دقیق تر برام بسته بندی کنید ، وقتی بسته رسید دیدم با کمال شگفتی ده برابر مقداری که عسل قبلی ریخته بود ایشون عسل اضافه به من دادن که من اصلا راضی به این زحمت نبودم اما این شرافتمندی ایشون رو نشون میده
بی نهایت ممنونم
مشکل ما حل شد
ایشون کارشون درسته
واقعاً ضمانت برگشت وجه دارن ، همه جوره تایید میشن
تشکر میکنم و امیدوارم دلگیر نباشن از ما
چون بسته تو راه شکسته بود و من بیمه کرده بودم بسته رو ولی ایشون همونجور تحویل گرفته بود با این حال کل مبلغ رو برگشت زدن

به نام خدا
سلام دوستان
سفارش منو برام فرستادن . ناگهان در یک صبح بارانی بدستم رسید . با بسته بندی بسیار فاخر و عظیم ! ابتدا فکر کردم پلوتونیومیه که از اکراین بچه ها فرستادن , اما
در حقیقت این عسل سفارشیم بود و حقیقتا طعم دیگری داشت . انصافا کیفیت خوب و خیلی هم غلیظ و سفت نبود و فورا اونو چشیدم . باید بگم یه دنیای دیگه بود .
خلاصه از شما به خاطر ارسال سریع و با کیفیت شما تشکر میکنم .
میدونید دوستان من خیلی از وسایلمو از طریق همین فرومهای اینترنتی میگیرم و نکته مفیدش اینه که دست دلالها قطع میشه و جنس خوب و با کیفیت بدستمون میرسه .
بهرحال واقعا ممنونم .

در یک کلام عسل های ایشون بسیار عالی هستند
با تشکر

آقا من تشکر نکردم بابت عسل شرمنده
بهار نارنج فوق العاده بود عطر و طعمش
آدم رو سرحال میاره
اما من خودم از اسطوخودوس خیلی خوشم اومد
بسته بندی و تمیز بودن هم که هیچ صحبتی تویش نبود
ان شا الله سفارش های بعدی مزاحم میشم

عسل ما رسید. با اشانتیون ویژه. آقا دست شما درد نکنه
عاااالی بود. تمام خانواده خیلی خوششون اومد. خیلی خیلی ممنون.
ضمنا عسل گون از همشون خوشمزه تر بود به نظر من.
کلا دست شما درد نکنه.

بسته بندی هم عالی بود. فقط یه ربع باز کردنش طول کشید. ما هم گشنگی کشیدیم.مامور اداره پست هم منو از خواب بیدار کرد دقیقا سر صبحانه رسید! جای شما خالی عجب صبحانه ای بود با نون بربری داغ و چای سبز و عسل و پنیر محلی. بسیار چسبید. الانم با کمال تعجب خواهر گرامی داره میخوره!!!! (تو زندگیش عسل نخورده! چون دوست نداره) کاش میشد از طرف هر کدوم از اعضای خانواده یه امتیاز بهتون داد

آقا عسل های ما هم رسید با بسته بندی زد گلوله ! :دی

با کیفیت خیلی عالی ! مخصوصا با عسل خام که حالت زبر داشت خیلی حال کردم ! جوری که از محتوای تاپیک برداشت کردم فکر میکردم عسل گرماندیده مزش جالب نباشه ولی میشه گفت حتی بیشتر دوس داشتم !

در ضمن راجبه طعمشونم خدمت دوستان عرض کنم که عسل گون مزه عسل های بازارو میده ! آویشن یه بوی تند و مزه جدیدی داره ! البته همون مزه عسل هست ولی با یه رابحه تقریبا جدید ! بهارنارنج هم که فوق العادست ! عطر و طعمش به یاد موندنیه !

جناب همه عسل هاتون فرم گرما ندیدشم موجوده ؟

آقا این جناب رحیمیان بشدت تایید میشن
جدا از عسل که بالاترین کیفیت ممکن رو داره، من تحت تاثیر شرافت و مسولیت پذیری این انسان قرار گرفتم.

پایدار باشید

بزرگوارانی که خرید داشته اند:
ꆛکاربر "hamidrezatarkhan" مقدار 4 کیلو
ꆛکاربر "hamedovic5404" مقدار 1 کیلو
ꆛکاربر "dotnetmaster" مقدار 2 کیلو
ꆛکاربر "adameh_bahal" مقدار 4 کیلو + سفارش دوم: مقدار 4 کیلو
ꆛکاربر "tanha2011" مقدار 0.5 کیلو
ꆛکاربر "scrum half" مقدار 3.5 کیلو
ꆛکاربر "saeed.555" مقدار 0.5 کیلو
ꆛکاربر "topfighter" مقدار 0.5 کیلو
ꆛکاربر "applehsan" مقدار 0.5 کیلو
ꆛکاربر "offlinebaz" مقدار 0.5 کیلو
ꆛکاربر "ever green" مقدار 1 کیلو + سفارش دوم: مقدار 5 کیلو
ꆛکاربر "farhad290" مقدار 1.5 کیلو
ꆛکاربر "N_Slayer" مقدار 1.5 کیلو
ꆛکاربر "bestmovie" مقدار 1 کیلو + سفارش دوم: مقدار 1 کیلو
ꆛکاربر "aria_1200" مقدار 0.5 کیلو
ꆛکاربر "ashkan.sam" مقدار 1 کیلو + سفارش دوم: مقدار 6 کیلو + سفارش سوم: مقدار 4 کیلو
ꆛکاربر "sia.music20" مقدار 1 کیلو
ꆛکاربر "amin63850" مقدار 4 کیلو
ꆛکاربر "akbaaria" مقدار 0.5 کیلو
ꆛکاربر "hamid984" مقدار 4 کیلو
ꆛکاربر "peymoon" مقدار 6 کیلو
ꆛکاربر "farshid14" مقدار 1 کیلو + سفارش دوم: مقدار 2 کیلو
ꆛکاربر "aminen" مقدار 0.5 کیلو
ꆛکاربر "Dj tiesto" مقدار 4 کیلو + سفارش دوم: مقدار 5 کیلو + سفارش سوم: مقدار 5 کیلو
==================================================
ꆛکاربر "babakkh"
سفارش اول: مقدار 2 کیلو + سفارش دوم: مقدار 2 کیلو + سفارش سوم: مقدار 1.5 کیلو + سفارش چهارم: مقدار 4 کیلو + سفارش پنجم: مقدار 4 کیلو
==================================================
ꆛکاربر "khoosani" مقدار 1 کیلو + سفارش دوم: مقدار 2 کیلو
ꆛکاربر "H.T.C" مقدار 0.5 کیلو
ꆛآقای "حسینی" مقدار 1 کیلو
ꆛکاربر "1985ha" مقدار 1 کیلو
ꆛکاربر "linker" مقدار 0.5 کیلو
ꆛخانم "تاجیک" مقدار 2 کیلو
ꆛکاربر "sabzsib" مقدار 1 کیلو
ꆛکاربر "armin2" مقدار 4 کیلو
ꆛکاربر "Redfox" مقدار 4 کیلو + سفارش دوم: مقدار 4 کیلو
ꆛکاربر "naviddj" مقدار 1 کیلو
ꆛکاربر "pishini" مقدار 2 کیلو
ꆛکاربر "rahajoon" مقدار 1 کیلو
ꆛکاربر "joseffist" مقدار 1 کیلو
ꆛکاربر "f_7_7" مقدار 4 کیلو
ꆛکاربر "mhek" مقدار 4 کیلو
ꆛکاربر "smsman" مقدار 0.5 کیلو
ꆛکاربر "h2h" مقدار 1 کیلو
ꆛکاربر "sleep2" مقدار 4 کیلو
ꆛکاربر "mousey" مقدار 1 کیلو + سفارش دوم: مقدار 1 کیلو
ꆛکاربر "helijoop" مقدار 2 کیلو + سفارش دوم: مقدار 1 کیلو
ꆛکاربر "amir_arian" مقدار 1 کیلو
ꆛآقای "نبی زاده" مقدار 4 کیلو
ꆛکاربر "giti007" مقدار 6 کیلو
ꆛکاربر "glc_engineer" مقدار 2 کیلو
ꆛکاربر "Hotaxis" مقدار 5 کیلو
ꆛکاربر "Nart" مقدار 4 کیلو + سفارش دوم: مقدار 10 کیلو + سفارش سوم: مقدار 6 کیلو + سفارش چهارم: مقدار 4 کیلو
ꆛکاربر "xxx2" مقدار 0.5 کیلو + سفارش دوم: مقدار 1.5 کیلو
ꆛآقای "شیران" مقدار 4 کیلو + سفارش دوم: مقدار 4.5 کیلو
ꆛکاربر "ramin11111" مقدار 1 کیلو
ꆛکاربر "Erfan4" مقدار 4 کیلو
ꆛکاربر "amnhck123" مقدار 0.5 کیلو
ꆛکاربر "johnyenglish" مقدار 1 کیلو
ꆛکاربر "s-a-l-i-m" مقدار 1.5 کیلو
ꆛکاربر "pooria-ir" مقدار 0.5 کیلو
ꆛکاربر "ahmius" مقدار 0.5 کیلو
ꆛکاربر "iphonesoft" مقدار 1 کیلو
ꆛکاربر "metal_pioneer" مقدار 2.5 کیلو
ꆛکاربر "e h s a n" مقدار 1.5 کیلو + سفارش دوم: مقدار 5 کیلو + سفارش سوم: مقدار 8 کیلو
ꆛکاربر "sasan_blue" مقدار 0.5 کیلو
ꆛکاربر "Twilight70" مقدار 1 کیلو
ꆛکاربر "mahdi33p" مقدار 1 کیلو
ꆛکاربر "safa3844" مقدار 4 کیلو
ꆛکاربر "hamidreza1356" مقدار 1 کیلو
ꆛکاربر "kamalm" مقدار 1 کیلو
ꆛکاربر "zakhmezaboon" مقدار 1 کیلو
ꆛکاربر "arashcs" مقدار 2 کیلو
ꆛکاربر "hosein32.h" مقدار 1.5 کیلو
ꆛکاربر "TinySkin" مقدار 1 کیلو
ꆛکاربر "s_i_n_a" مقدار 4 کیلو
ꆛآقای "اکبری" مقدار 2.5 کیلو
ꆛکاربر "Arash428" مقدار 1 کیلو
ꆛکاربر "MR.GAME" مقدار 1 کیلو
ꆛکاربر "*****" مقدار 1.5 کیلو + سفارش دوم: مقدار 1.5 کیلو
ꆛکاربر "Ebess" مقدار 1 کیلو
ꆛآقای "رحیمی" مقدار 5 کیلو
ꆛکاربر "yn_ali" مقدار 5 کیلو
ꆛکاربر "azb" مقدار 2 کیلو + سفارش دوم: مقدار 4 کیلو
ꆛکاربر "Nader FN" مقدار 1 کیلو
ꆛکاربر "asaraei" مقدار 1 کیلو
ꆛکاربر "ahwaz1986" مقدار 2.5 کیلو
ꆛکاربر "sajad1745" مقدار 1 کیلو
ꆛآقای "ذوالقدر" مقدار 2.5 کیلو
ꆛآقای "باستانی" مقدار 4 کیلو
ꆛکاربر "shkeyvan" مقدار 2.5 کیلو
ꆛکاربر "daryush_raven" مقدار 1 کیلو
ꆛکاربر "Feryfrt" مقدار 0.5 کیلو
ꆛکاربر "red alert" مقدار 1 کیلو
ꆛکاربر "NARAQI110" مقدار 1 کیلو
ꆛکاربر "Arash79" مقدار 1.5 کیلو
ꆛآقای "احمدی" مقدار 4 کیلو
ꆛکاربر "میکرو" مقدار 4 کیلو
ꆛکاربر "matria" مقدار 1 کیلو
ꆛکاربر "babak12" مقدار 2 کیلو
ꆛکاربر "erfanra" مقدار 1.5 کیلو
ꆛکاربر "_P30_" مقدار 0.5 کیلو
ꆛکاربر "Dr.pedram" مقدار 1 کیلو
ꆛکاربر "ramintab" مقدار 4 کیلو
ꆛکاربر "miladali" مقدار 1 کیلو
ꆛکاربر "MNDE" مقدار 0.5 کیلو
ꆛکاربر "varahonar" مقدار 1 کیلو
ꆛکاربر "fritz" مقدار 0.5 کیلو
ꆛکاربر "kian2006" مقدار 0.5 کیلو + سفارش دوم: مقدار 2.5 کیلو
ꆛکاربر "hhhh1389" مقدار 1 کیلو
ꆛکاربر "Arshan7" مقدار 2 کیلو
ꆛکاربر "ACE♣" مقدار 1 کیلو
ꆛکاربر "sajjad_doost" مقدار 1 کیلو
ꆛکاربر "علیرضا" مقدار 0.5 کیلو
ꆛکاربر "godman757" مقدار 1.5 کیلو
ꆛکاربر "mirshahvaladi" مقدار 1 کیلو
ꆛکاربر "Koosha_raisi" مقدار 1 کیلو
ꆛکاربر "Sky2464" مقدار 6 کیلو
ꆛکاربر "medza" مقدار 0.5 کیلو
ꆛکاربر "Rakhsh" مقدار 1.5 کیلو
ꆛکاربر "Shahnam3s" مقدار 0.5 کیلو
ꆛکاربر "__mahdi__" مقدار 1 کیلو + سفارش دوم: مقدار 1.5 کیلو
ꆛآقای "ناظمی" مقدار 1.5 کیلو
ꆛآقای "سعیدی" مقدار 6 کیلو
ꆛکاربر "sia999us" مقدار 1 کیلو
ꆛکاربر "Nasrolahi" مقدار 1 کیلو
ꆛکاربر "HOOSEIN 105" مقدار 2 کیلو
ꆛکاربر "Shahinz6" مقدار 1 کیلو
ꆛکاربر "Reza Z8" مقدار 0.5 کیلو
ꆛکاربر "Shab sepid" مقدار 10 کیلو
ꆛکاربر "Dark-Prince" مقدار 0.5 کیلو
ꆛکاربر "KSafari" مقدار 1 کیلو
ꆛکاربر "heil" مقدار 0.5 کیلو
ꆛکاربر "mahan_teh2000" مقدار 1.5 کیلو
ꆛخانم "بزرگی" مقدار 3 کیلو
ꆛکاربر "woodkid" مقدار 1.5 کیلو + سفارش دوم: مقدار 3.5 کیلو + سفارش سوم: مقدار 3 کیلو
ꆛآقای "اکبری" مقدار 2 کیلو
ꆛکاربر "vchip1" مقدار 2 کیلو
ꆛکاربر "borzoei" مقدار 1.5 کیلو
ꆛکاربر "panda_viz" مقدار 1.5 کیلو
ꆛکاربر "sarvmk" مقدار 2 کیلو
ꆛکاربر "badform" مقدار 1 کیلو
ꆛکاربر "take" مقدار 1 کیلو
ꆛکاربر "vahab_m" مقدار 0.5 کیلو
ꆛآقای "قیاسی پور" مقدار 1.5 کیلو
ꆛکاربر "klidsam" مقدار 2 کیلو
ꆛکاربر "ali314" مقدار 1.5 کیلو
ꆛکاربر "forrest_gump" مقدار 1.5 کیلو
ꆛکاربر "godfather28" مقدار 4 کیلو
ꆛکاربر "Aligolshani66" مقدار 1 کیلو
ꆛکاربر "sat.portal" مقدار 1 کیلو
ꆛکاربر "redvoice" مقدار 1 کیلو
ꆛکاربر "toh1id" مقدار 4 کیلو
ꆛآقای "قمری نژاد" مقدار 1.5 کیلو
ꆛکاربر "senator" مقدار 2 کیلو
ꆛکاربر "arash12345" مقدار 1 کیلو
ꆛکاربر "vzsoft" مقدار 0.5 کیلو
ꆛکاربر "mehdiney navaz" مقدار 1 کیلو
ꆛکاربر "آپارتمان" مقدار 1 کیلو + سفارش دوم: مقدار 1 کیلو
ꆛکاربر "poyyesh" مقدار 1 کیلو
ꆛکاربر "Lord-Babak" مقدار 4 کیلو
ꆛکاربر "fermi" مقدار 1.5 کیلو
ꆛکاربر "can_a_canner_ca" مقدار 1 کیلو
ꆛکاربر "far3web" مقدار 4 کیلو
ꆛکاربر "ali314" مقدار 1.5 کیلو
ꆛکاربر "AbbeyDawn" مقدار 0.5 کیلو
ꆛکاربر "armansepehri" مقدار 4 کیلو
ꆛکاربر "irancashu" مقدار 1 کیلو
ꆛکاربر "Jimm" مقدار 1 کیلو
ꆛکاربر "novin61" مقدار 4 کیلو
ꆛآقای "خدایی" مقدار 4 کیلو
ꆛکاربر "hasanpor" مقدار 4 کیلو
ꆛکاربر "ahmad0551" مقدار 4 کیلو
ꆛکاربر "Starless Sky" مقدار 4 کیلو
ꆛآقای "لبافی" مقدار 3 کیلو

فایل های ضمیمه

• 40Giyah.JPG
    40Giyah.JPG
    27.6 KB · نمایش ها: 254
  • anokh.JPG
    anokh.JPG
    26.2 KB · نمایش ها: 258
  • Avishan.JPG
    Avishan.JPG
    27.7 KB · نمایش ها: 252
  • Gavan.JPG
    Gavan.JPG
    28.7 KB · نمایش ها: 250
  • khar.JPG
    khar.JPG
    26.9 KB · نمایش ها: 259
  • Shevid.JPG
    Shevid.JPG
    25.2 KB · نمایش ها: 254
Last edited:

sobhan4752

Registered User
لایک‌ها
49
داداش فرق اون دو نوع عسل چیه؟؟

Dr.Cnet

Registered User
لایک‌ها
2,181
داداش فرق اون دو نوع عسل چیه؟؟
آویشن رنگش قرمز تره ولی گون روشنه.
گون از صمغ گیاه کتیرا و گز تهیه میشه مث عکس زیر:
که این محصول طبیعی دارای انواع ویتامینهای B1,B2,B3,B5,B6,B12 و ویتامین C و همچنین مینرالهای آهن، روی ، سلنیوم ، کلسیم ، فسفر ، منزیم و .... می باشد.

gavan2.jpg

اما آویشن از گیاه آنخ یا همون آویشن تهیه میشه.

drx0x

Registered User
لایک‌ها
81
داداش کندوی زنبور عسل چند در میاد کامل میفروشی کندو یا نه من یکی میخوام هر جایی میشه گذاشت یا نه

Dr.Cnet

Registered User
لایک‌ها
2,181
داداش کندوی زنبور عسل چند در میاد کامل میفروشی کندو یا نه من یکی میخوام هر جایی میشه گذاشت یا نه
کندو رو باید جایی بذارین که بتونین ازش عسل تهیه کنید.
قیمت خود کندو بستگی به جمعیت و قابش داره که از 150 به بالا شروع میشه.

drx0x

Registered User
لایک‌ها
81
کندو رو باید جایی بذارین که بتونین ازش عسل تهیه کنید.
قیمت خود کندو بستگی به جمعیت و قابش داره که از 150 به بالا شروع میشه.

من از یکی پرسیدم گفت از 40 شروع میشه و توش زنبور مادر هم هست

Dr.Cnet

Registered User
لایک‌ها
2,181
من از یکی پرسیدم گفت از 40 شروع میشه و توش زنبور مادر هم هست

والا از نظر من قیمت فوق العاده دادن خدمتتون!
میشه از ایشون بپرسید قیمت زنبور مادر چند هست؟

patteerr

Registered User
لایک‌ها
3,140
داداش نحوه سفارش رو بفرمائید . بنده خریدارم . کی از دوستانم از خوی هیمنجا عسل خالص هم میفروختند که اون یکی یوزر بن شده و شمارشون رو پیدا نمیکنم . از شما میخرم . ایشالا با همین قیمت مشتری دائم شما بشیم .

h2h

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
سلام دوست عزیز
از عسل های شما کدوم طبیعت خنک تری داره ؟
آویشن یا گون ؟

Dr.Cnet

Registered User
لایک‌ها
2,181
داداش نحوه سفارش رو بفرمائید . بنده خریدارم . کی از دوستانم از خوی هیمنجا عسل خالص هم میفروختند که اون یکی یوزر بن شده و شمارشون رو پیدا نمیکنم . از شما میخرم . ایشالا با همین قیمت مشتری دائم شما بشیم .

ما در خدمتیم بزرگوار پخ دادم خدمتتون.
به امید خدا شما هم از خریدتون راضی خواهید بود

سلام دوست عزیز
از عسل های شما کدوم طبیعت خنک تری داره ؟
آویشن یا گون ؟

سپاسگذار که علاوه بر پخ در تاپیک هم اعلام کردید.

عسل گون نسبت به عسل آویشن از طبیعت خنک تری برخورداره.

h2h

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
شرایط خرید رو برای عسل گون باموم و بدون موم در بطری یک کیلویی: 30,000 هزار تومن پ.خ کنید ممنون میشم

Dr.Cnet

Registered User
لایک‌ها
2,181
به به عسل آویشن ...
اقا انصافا راستشو بگو به این زنبورها شکر نمیدید ؟
ممنون

عزیز دلم من نمونه آزمایش رو هم واسه حرف دوستانی مث شما گذاشتم که فک میکنن با آب و شکر از زنبور عسل میگیرن!
نه آب شکر نمیدیم اگه میدادیم بنده نمیومدم بگم که برید آزمایش کنید و در صورت نامطلوب بودن 25 تومن هزینه آزمایش رو من میدم!

از این بابت خیالتون راحت الان شکر اینقد گرون شده که اونایی هم که اینکارو میکردن الان دیگه از این کارا نمیکنن چه برسه به ما که 30 سال فروش عسل درجه 1 رو داریم.

jan_sakht

Registered User
لایک‌ها
443
اگه ميخاي 10 سال بره رو عمرت و از زندگيت و قدرت جوونيت بيشتر لذت ببري :

اول ورزش كن ...

دوم پشت بندش عسل هاي جناب Dr.Cnet رو نوشِـجان كن ...

پشيمون نميشي ...

Morteza_SOS

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
296
آویشن رنگش قرمز تره ولی گون روشنه.
گون از صمغ گیاه کتیرا و گز تهیه میشه مث عکس زیر:
که این محصول طبیعی دارای انواع ویتامینهای B1,B2,B3,B5,B6,B12 و ویتامین C و همچنین مینرالهای آهن، روی ، سلنیوم ، کلسیم ، فسفر ، منزیم و .... می باشد.
مشاهده پیوست 330635
اما آویشن از گیاه آنخ یا همون آویشن تهیه میشه.
سلام و درود
عید همگی مبارک.....
فرق بین آویشن و گون در چیست بالا فقط خاصیت های گون را فرمودید یا کلی بوده؟به جز رنگ چه فرقی دارند؟
مزه ی کدام یک بهتره؟
کدام یک مقوی تره؟
آویشن چرا گرون تره؟
ضمنا درسته که میگن عسل های طبیعی شیرینیشون دل آدمو نمیزنه ولی عسل های نا خالص شیرینیش اذیت میکنه یا به قولی دل آدمو میزنه!و نمیشه زیاد خورد!!

Dr.Cnet

Registered User
لایک‌ها
2,181
سلام و درود
عید همگی مبارک.....
فرق بین آویشن و گون در چیست بالا فقط خاصیت های گون را فرمودید یا کلی بوده؟به جز رنگ چه فرقی دارند؟
مزه ی کدام یک بهتره؟
کدام یک مقوی تره؟
آویشن چرا گرون تره؟
ضمنا درسته که میگن عسل های طبیعی شیرینیشون دل آدمو نمیزنه ولی عسل های نا خالص شیرینیش اذیت میکنه یا به قولی دل آدمو میزنه!و نمیشه زیاد خورد!!
این جمله آخر رو آره واقعن همینطوره یک قاشق عسل بذاری تو دهان مبارکت اگه خالص نباشه گلوتو اذیت میکنه و احساس بدی بهت دست میده اما عسل خالص واقعن اینطور نیست.
گون:رنگ زرد و کاربرد: ضدالتهاب مثانه،ورم پروستات ،رماتیسم،سنگ های ادراری
آویشن: قرمز رنگ و کاربرد:ضد(سرفه،زخم معده، خستگی، ضعف و بی حالی)

Last edited:

آوانگارد

Registered User
لایک‌ها
482
داداش 5 کیلو با موم و 5 کیلو شهد رو قیمت آخر رو بده. حقیقتا یه آشنا داشتم ارجستان (نزدیک سرعین) برام 12.5 فرستاد. قیمت بده اگه مناسب باشه واریز کنم بفرستی

Dr.Cnet

Registered User
لایک‌ها
2,181
داداش 5 کیلو با موم و 5 کیلو شهد رو قیمت آخر رو بده. حقیقتا یه آشنا داشتم ارجستان (نزدیک سرعین) برام 12.5 فرستاد. قیمت بده اگه مناسب باشه واریز کنم بفرستی
سلام بزرگوار.
قیمت ها مقطوعن .

Dr.Cnet

Registered User
لایک‌ها
2,181
سپاس
این سایت هم برای شماست؟
قیمت هاش با شما فرق داره؟
هزینه ی ارسال تا تهران 2 هزار تومان میشه؟
چند روزه میرسه؟
نه سایت ما نیست دیدم اونجا توضیحات داره براتون لینک دادم.
در مورد قیمت ها بنده بطور کامل بالا توضیح دادم :)
هزینه ارسال به ازای هرکیلو بیشتر از 2تومن شد خودم میدم :)
به تهران ظاهرن 2 یا 3 روزه میرسه اما اگه بخوایین میتونم به اتوبوس هم بدم اما باید برید ترمینال تهرانپارس و عسل رو بگیرین.

بالا