برگزیده های پرشین تولز

•★• فـــروش ویـــژه دیـتــا - بازی PC و PS3 و انیمشن و آموزشی[ارزان تر از همه جا]•★•

p30suite

Registered User
لایک‌ها
150
heart.gif
با سلام خدمت همه دوستان گلم تویه فروم PT
heart.gif

مستقیم برم سر اصل موضوع
یه آرشیو شخصی جمع و جور دارم، گفتم تویه PT بزارمش شاید به درد کسایی دیگه بخوره که آرشیو خوونگی و مرتب میخوان

دسته بندی اطلاعات:

اطلاعاتی که رویه هاردهام دارم خیلی متنوع هستن:cool: از بازی PC و PS3 و PS2 و PS1 گرفته تا فیلم دوبله و غیردوبله و سریال و انیمیشن دوبله و غیر دوبله و مجموعه های آموزشی و ویدئو کلیپ های ایرانی و خارجی و برنامه و اطلاعات خاص و کمیاب... :mad: که سعی میکنم کم کم مرتبشون کنم و دسته بندی رو منظم کنم و بزارم اینجا تا دوستان از داشتن اطلاعات لذت ببرن:D

سیاست کیفیت فیلم ها:
کیفیت فیلم ها و سریال ها در حد قابل قبول 720 یا HD هستن اما بیشتر رویه همون 720 تاکید شده چون به نظرم اینطور خریدار فقط پوول میده بابت حجم اطلاعات نه خود اطلاعات اگه با یه مقدار پوول میشه 8تا فیلم با کیفیت خوب دید چرا هموون یه مقدار پوول رو داد واسه یه فیلم با کیفیت خیلی بالا؟اما این رو هم میگم که تویه آرشیو خودم کلی فیلم و سریال 1080 هست اما شما بنا رو بزارید که همه 720 هستنo_O

تعرفه ها:
یکی از دغدغه های همه دوستان تعرفه اطلاعات هست:Dواسه آرشیوم و دسته بندیش زحمت زیادی کشیدم اما دلیل نمیشه بخوام از شما هزینه این زحمت رو بگیرم، در اصل این به خودم برمیگرده که اطلاعات منظم و دسته بندی شده ای داشته باشم ،پس سعی کردم کمترین مقدار تعرفه رو تویه سایت واسه خودم داشته باشم:p

هیچ گونه محدودیت حجمی ندارید اگر کمتر از این حجم هم بخواید(حتی 500mb) میتونید با تماس با من،هماهنگ کنیم و با قیمت مناسب، اطلاعاتی رو که میخواین بهتون بدم

تعرفه ها حتی از هر گیگ 50 تومن هم کمتر در نظر گرفته شده

هــارد
فضای خالی رویه دیسک
قیمت

320 گیگابایتی
298 گیگابایت
14 هزار تومان

500 گیگابایتی
465 گیگابایت
23 هزار تومان

1 ترابایتی
931 گیگابایت
46 هزار تومان

2 ترابایتی
1862 گیگابایت
95 هزار تومان

3 ترابایتی
2794 گیگابایت
110 هزار تومان

ویژگی های آرشیو من:
اینکه تنوع زیادی تویه آرشیو دارم،مثل بازی های PC و PS3 و ... یعنی شما میتونید با 14 تومن کل مجموعه بازی های کامپیوتری رو خرید بکنید! این نیست که شما بخواید از یکی فیلم بخرید و بعد هاردتون رو ایندفعه واسه کس دیگه ای بفرسیتد تا بازی واسه شما کپی کنه یا...:p

اعتماد سازی:
  • من تویه فروم خرید و فروش های زیادی انجام دادم و خیلی ها من رو میشناسن و تگ فروشنده معتبر رو دارم
  • امتیاز بازارچه من تویه پرشین تولز تا این لحظه (54 (100%)) هست که خیلیش به خرید گروهی دو مجموعه برمگیرده پس حتما با تحقیق تویه صفحه بازارچه من اقدام به خرید کنید
  • امتیاز بازارچه من تویه بازی سنتر تا این لحظه (45 (100%)) هست که خیلیش به فروش PSID به عزیزانی که میخوان با دستگاه کپی خور به PSN وصل بشن هست
  • اگر راهکار دیگه ای هم واسه اعتماد سازی مد نظرتون هست من در خدمتم:blink:

طریقه خرید:
  1. بنده واستون هارد بخرم و رویه همون هارد نو واستون اطلاعات رو کپی کنم(حتما مدل دقیق هارد و حجم رو بهم بگید که از بازار واستون بخرم)
  2. هارد خودتون رو واسه من پست میکنید و من اطلاعات رو کپی میکنم و هارد رو دوباره واستون ارسال میکنمo_O
  3. حضوری : که مطمئنا این روش واسه دوستان اهوازی امکان پذیر هست:cool:

دریافت لیست:
  • واسه دریافت آخرین لیست تویه همین تاپیک درخواست بدید تا آخرین لیست رو بهتون بدم;)
  • میتونید ایمیلتون رو هم بزارید و واستون لیست ها رو ایمیل کنم

اطلاعاتی که تا الان لیست شده اند:

• پکیج فیلم های سه بعدی (3D)
  • پکیج انیمیشن دوبله و غیر دوبله
  • پکیج فیلم های کالکشن(مرتب شده بر اساس اسم فیلم) تمامی نسخه های هر فیلم تویه پوشه خودش موجوده (فیلم های مثل سری ماتریکس یا سری اره یا سری Resident Evil)
  • پکیج بازی های PC
  • پکیج فیلم های ایرانی
  • پکیج نرم افزار و بازی موبایل (بازی های HD همراه با Data هستن)
  • پکیج فیلم (مرتب شده بر اساس سال) از سال 1321 تا 2013
  • پکیج فیلم - دوبله با کیفیت بالا (مرتب شده بر اساس سال و کالکشن)
  • پکیج بازیهای PS3 و PS2 و PS1
  • مجموعه نرم افزاری
  • پکیج سریال
  • پکیج مجموعه های آموزشی
  • به زودی لیست های دیگه اضافه میشوند(در حال مرتب کردن بقیه اطلاعات و لیست کردنشون هستم) - پکیج ویدئو کلیپ های ایرانی و خارجی - پکیج مجموعه های آموزشی - پکیج مجموعه نرم افزاری و بازی موبایل - پکیج دیتای خاص

Last edited:

p30suite

Registered User
لایک‌ها
150
خوب لیست های زیر هم آماده شدن و دارم لیست بازی های PC و PS3 رو هم آماده میکنم
فیلم های سه بعدی (3D)
انیمیشن دوبله و غیر دوبله
فیلم های ایرانی

BVB

Registered User
لایک‌ها
28
سلام. لیست تمامی عناوین آپدیتش شده لطفا.
ممنون

ebiram1

Registered User
لایک‌ها
597
لیست سریال هارو بفرستین

p30suite

Registered User
لایک‌ها
150

پ.خ شد
در حال لیست کردن بقیه موارد تویه هاردهام هستم و انشالله با کیفیت بالا لیست رو آماده میکنم واسه همه عزیزان
فعلا حدود 9 لیست من آمادست که عزیزان درخواست بدن اینجا واسشون پ.خ میکنم

gogle

Registered User
لایک‌ها
1,069
داداشم واسه منم زحمتش رو بکش

P E R S I A N

Registered User
لایک‌ها
343
داداش لیست رو برام بفرست

بالا