برگزیده های پرشین تولز

عرضه تخصصی محصولات Kaspersky 2014 ، ویژه خاورمیانه .

ali.kolahdoozan

Registered User
لایک‌ها
70
fr.jpg

بسمه تعالی

با سلام و بهترین آرزوها ،

مهرگان شبکه ، جهت رفاه حال فعالان حوزه IT سطح کشور ، اقدام به اطلاع رسانی و فروش محصولات Kaspersky 2014 مینماید .

با توجه به انتشار نسخه 2014 کسپراسکی در ماههای پایانی سال 2013 و وجود نسخه اختصاصی خاورمیانه ، مهرگان شبکه ، توجه شما را به نکات زیر جلب مینماید .

1- تمامی نسخه های Kasper Sky 2014 ، در سطح خاورمیانه ، دارای یک کاربر اضافی به صورت رایگان میباشد.
نکته : این مطلب به این معنی نیست که شخص یا گروهی جهت رقابت با این محصول ، لایسنسهای 2 کاربره یا 4 کاربره این محصول را به استفاده کننده ارائه کرده و 1 کاربر اضافی را به عنوان جایزه محسوب کنند . در واقع این یک امکان از طریق خود شرکت Kaspersky ، برای خاورمیانه بوده که در لایسنسهای 2014 ارائه گردیده . این مطلب به این معنا است که مهرگان شبکه نیز ، اقدام به خرید نسخه های صرفا 1 و 3 کاربره نموده ، ولی به دلیل Orginal بودن محصول ، این کاربر اضافه به صورت جایزه توسط خود Kaspersky لحاظ گردیده است .

2- تمامی محصولات کسپرسکی 2014 INTERNET SECURITYارائه شده توسط شرکت به صورت Multi Device میباشد . این بدین معنا است که لایسنس خریداری شده در سیستم عاملهای Windows ، Android و Mac قابل استفاده میباشد.

3- کلیه لایسنسهای ارائه شده ، در محصولات دانلود شده از سایت رسمی Kaspersky ، قابل استفاده میباشد و نیازی به استفاده از یک CD خاص یا دانلود از مرجعی به غیر از سایت رسمی Kaspersky نمیباشد .

4- تمامی لایسنسها از شرکت Alhosani ، نماینده رسمی کسبر در خاورمیانه خریداری شده و در صورت علاقه خریدار ، امکان تماس با این شرکت ، جهت بررسی صحت لایسنس وجود دارد . بخش My.Kaspesky.com نیز ، امکان بررسی صحت و مدیریت لایسنهای Orginal را برای شما ، فراهم نموده است .

5- تمامی لایسنسها به صورت Scratch Card ، موجود بوده و صورت درخواست مشتری خود کارد لایه برداری ، اسکن وتصویر آن ارسال خواهد شد . در صورت تقبل هزینه پستی توسط مشتری ، امکان ارسال کارت لایسنس به صورت پستی نیز امکان پذیر می باشد .

توجه : در صورت مراجعه به وب سایت Kaspersky ، مشاهده خواهید کرد که در قسمت دانلود ، 2 نسخه Internet Security وجود دارد . جهت بررسی Multi Device بودن لایسنس و استفاده از امکانات آن ، می بایست نسخه Multi Device را دانلود فرمائید . شایان ذکر است ، نسخه فقط Internet Security در عمل یک ورژن قدیمی بوده و توسط شرکت Kaspersky ، پیشنهاد نمی گردد، لذا لایسنسهایی که به این صورت و صرفا جهت نسخه عادی ارائه میگردد ، دارای اصالت نمی باشد.

مهرگان شبکه ، افتخار دارد که ، در تمامی ایام کاری هفته ، از ساعت 9 صبح الی 7 بعد از ظهر ، جوابگوی مشتریان عزیز در زمینه خرید یا پشتیبانی محصول ، در خدمت مشتریان عزیز ، انجام وظیفه مینماید .

لطفا در صورت نیاز به خرید محصول ، با شماره های زیر تماس حاصل فرمائید .

تلفن:88593086 - 021 همراه :4434-869-0912
مدیریت: 351 8080 0913

www.softwaremall.ir

لینک دانلود محصولات بر اساس سیستم عامل مورد نظر شما :
http://www.kaspersky.com/free-trials/multi-device-security-download

** لیست قیمت محصولات 2014شرکت Kaspersky **

1- Kaspersky Internet Security 2014 برای 2 دستگاه - یکساله 80000 تومان
2- Kaspersky Internet Security 2014 برای 4 دستگاه - یکساله 145000 تومان
3- Kaspersky Anti Virus 2014 برای 2 دستگاه - یکساله 55000 تومان
4- Kaspersky Anti Virus 2014 برای 4 دستگاه - یکساله 125000تومان
5- Kaspersky Pure VER:3.0 برای 3 دستگاه - یکساله 125000تومان

تذکر1 - منظور از دستگاه یک سیستم عامل WINDOWS - Android یا MAC میباشد.

تذکر 2- لایسنس اضافی (جایزه) از لحظه شروع کارکرد لایسنس ، از نظر فرصت یکساله ، مورد استفاده قرار گرفته تلقی میگردد و امکان ذخیره سازی آن برای آینده نمی باشد.

تذکر 3 - مسئولیت هرگونه استفاده بیش از حد مجاز لایسنسها متوجه خریدار محترم میباشد . شایان ذکر است ، محصول در ورژن 2014 ، در زمینه استفاده غیر مجاز ، بسیار سخت گیر بوده و حتی تست یا بررسی اینکه آیا امکان هرگونه ABUSE وجود دارد یا نه ، لایسنس را بلا استفاده خواهد نمود .

تذکر 4- در صورت حفظ لایسنس و عدم اقدام به Active نمودن ، میتوان لایسنس را برای مدت نامحدود ، نگهداری کرد و هیچگونه محدودیت زمانی ، وجود ندارد .

تذکر 5 - تمامی محصولات ، دارای نشان هولوگرام وزارت ارشاد می باشد.

شایان ذکر است که تمامی Scratch Card ها از دبی وارد شده و در ایران چاپ یا تولید نشده است.
bc.jpg

Last edited:

Daniel4u

Registered User
لایک‌ها
21
کاش زودتر تاپیک میزدید
بنده دو سال هست لایسنس قانونی این شرکت و نسخه اینترنت سکوریتی را برای 3 سیستم میخرم.
قیمت هاتون هم تقریبا معقول هست. امیدوارم 250 روز دیگه یادم بمونه و از شما خرید کنم.
آدرس سایت فروش و پرداختتون را اگر دارید پیام خصوصی کنید تا در پیام ها داشته باشم
ممنون و موفق باشید

ali.kolahdoozan

Registered User
لایک‌ها
70
سایت www.softwaremall.ir است .در سایت فروش نداریم . چون مشتری تا زنگ نزند و کلی سوال و ... نپرسد ، خرید نمی کند . شاید از الان ، فروش را هم راه اندازی کنیم.

Last edited:

Daniel4u

Registered User
لایک‌ها
21
بله برای مشتریانی که تا حالا لایسنس قانونی خرید نکرده اند ممکنه سوالاتی باشه
من در این دو سال از یک سایتی خرید میکنم و شخص فروشنده را کاملا میشناسم.
انشالله بعدا با هم تجارتی خواهیم داشت.
ممنون

mehrabooni

Registered User
لایک‌ها
2,270
بهترینش کدومه

sahandpersiantools

Registered User
لایک‌ها
322
با سلام
سوال: گرفتن لایسنس صرفا بخاطر آپدیت روزانه آن است؟ محتوای نرم افزار با نسخه های کرک شده آنتی ویروسها تفاوت دارد؟
با تشکر

zamora

Registered User
لایک‌ها
4
با سلام
سوال: گرفتن لایسنس صرفا بخاطر آپدیت روزانه آن است؟ محتوای نرم افزار با نسخه های کرک شده آنتی ویروسها تفاوت دارد؟
با تشکر

سوال: گرفتن لایسنس صرفا بخاطر آپدیت روزانه آن است؟ بله محتوای نرم افزار با نسخه های کرک شده آنتی ویروسها تفاوت دارد؟ خیر

ali.kolahdoozan

Registered User
لایک‌ها
70
با سلام
با تشکر

-- بله دوست عزیز . بعضی برای فروش بیشتر و .... داستانهای بسیاری در مورد تفاوت آپدیتها و ... ساخته اند، اما در عمل ،اگر حوصله دستکاری مثلا هر 3 ماه یکبار سیستم خود را دارید، میتوانید از نسخه های کرک شده هم استفاده کنید. هیچ فرقی هم ندارند. من خودم اصلا "Microsoft essential" را به هر آنتی ویروسی ترجیح میدهم . بر روی سیستم عاملی مثل Windows 8.1 ، زیاد آنتی ویروس خفن داشتن مثل Kasper لزومی ندارد ، مگر در موارد خاص .

ali.kolahdoozan

Registered User
لایک‌ها
70
NOD 32 از چه مدلی میخواهید ؟ واقعی ؟ الکی ؟ یکم الکی ؟ همش موجوده !.

ali9479975

Registered User
لایک‌ها
384

ali.kolahdoozan

Registered User
لایک‌ها
70
برای اینکه راحت تر به نتیجه برسید ، پیشنهاد میکنم روز شنبه با 351 8080 0913 تماس بگیرید . روی تعداد اینقدری تماس بگیرید ، بهتر است .

ali9479975

Registered User
لایک‌ها
384
برای اینکه راحت تر به نتیجه برسید ، پیشنهاد میکنم روز شنبه با 351 8080 0913 تماس بگیرید . روی تعداد اینقدری تماس بگیرید ، بهتر است .
عزیز شما نمیتونید جوابشو برام پ خ کنید ؟؟؟
ویندوز ایکس پی سرویس پک 3 پک 50 تایی میخوام
انتی ویروس ناد 32 ورژن 7 پک 50 تایی میخوام
هر کدومو موجود داشتید برام پ خ بدید
مرسی

ali.kolahdoozan

Registered User
لایک‌ها
70
XP که دیگه نیست . NOD 32 را به من بگو دقیق اگر چند باشه ، حتما میخای .

ali9479975

Registered User
لایک‌ها
384
XP که دیگه نیست . NOD 32 را به من بگو دقیق اگر چند باشه ، حتما میخای .
عزیز ایکس پی برای چی نیست ؟؟؟؟؟ یا اینکه شما موجود نداریرد ؟؟
حتما میخوام قیمت هاتون خوب باشه
eset nod 32 vr 7
فقط نسخه اصلی میخوام اصلی اصلی اورجینال ............یکم اصلی نمیخوام
تعداد 50 عدد

ali.kolahdoozan

Registered User
لایک‌ها
70
عرض کردم قیمتی که برای ناد 32 برای شما خوب است را به من بگوئید .

ali9479975

Registered User
لایک‌ها
384
عرض کردم قیمتی که برای ناد 32 برای شما خوب است را به من بگوئید .
عزیز برای 50 عددش قیمت 500 هزار تومان بهم گفتن
اگه قیمتتون خوب باشه هر ساله از شما خرید میکنم
رفته رفته هم بیشتر میشه حجم خریدمون

بالا