برگزیده های پرشین تولز

فروش انواع گوشی اصلی به قیمت عمده - 8/10/93

milade

Registered User
لایک‌ها
1,003
با سلام خدمت همه دوستان PT

*** همه گوشی ها آک هستند .
*** متاسفانه تعویض نداریم .
*** هزینه پست به صورت جداگانه محاسبه خواهد شد . قیمت های زیر بدون هزینه پست و بیمه پست و ... در نظر گرفته شده اند .
*** گوشی ها رو همون روز سفارش ، راس ساعت 12:50 به پست تحویل میدهیم و گوشی هایی که بعد از ساعت 12:30 خریداری و تایید نهایی شوند ، برای فردا ارسال خواهند شد چراکه پست بسته های روز جاری را تحویل گرفته است.
*** پرداخت میبایست قبل از ارسال صورت بپذیرد . از ارسال حتی 1000 تومان بعد از تحویل جداً معذوریم .
*** جهت دریافت شماره حساب پ.خ ارسال نمایید .
*** مهلت تست 48 ساعت دارند .

به روز رسانی : 8/10/93
PRICE-29-12-2014F.jpg
CAM00979.jpg CAM00981.jpg IMG_0056-2.jpg IMG_0062-2.jpg
در خدمتتون هستیم .

فایل های ضمیمه

• IMG_0066-2.jpg
    IMG_0066-2.jpg
    653.9 KB · نمایش ها: 1,011
Last edited:

milade

Registered User
لایک‌ها
1,003
سلام .
خسته نباشید . نوکیا نمیارید؟
سلامت باشید .
مدلتون رو بفرمایید تا توی انبار چک کنم . تعداد نوکیا موجود هست اما چون روی تعداد زیاد نیست ، در لیست نیاوردم .

sajjadnegaresh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
نوکیا لومیا ۵٢٠ و ۵٢۵ و ١٣٢٠

Sent from my HUAWEI MT1-U06 using Tapatalk

milade

Registered User
لایک‌ها
1,003
سلام
نوکیا لومیا ۵٢٠ و ۵٢۵ و ١٣٢٠
متاسفانه لومیا کار نمیکنیم کلاً چون زیاد فروش نداره برامون . مگر اینکه سفارشی بخواین واستون بیارم که اون رو هم فردا تماس بگیرید بهم ، قیمتش میگیرم واستون .

mohandes --

Registered User
لایک‌ها
15
سلام.اکسپریا ام که 367 گذاشتید سفید دارید؟من تهران هستم جنت اباد.هزینه پست چقدره؟

mohsenoo

Registered User
لایک‌ها
78
سلام .

سلامت باشید .
مدلتون رو بفرمایید تا توی انبار چک کنم . تعداد نوکیا موجود هست اما چون روی تعداد زیاد نیست ، در لیست نیاوردم .

منظور بنده هم لومیا بود که جواب دادید به دوستمون . خصوصا 830 و 730 که البته فعلا تو بازار خیلی نیومدن و یا قیمت بالایی دارند در روزهای آتی که هم قیمت ها یکم بیاد پایین هم پولش جور شه باهاتون تماس میگیرم .ممنون

morteza1367

Registered User
لایک‌ها
35
سلام گوشی نوکیا x2 رنگ نارنجی میتونید با قیمت مناسب تهیه کنید؟

pazir

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
سلام huawei-honor-6 نمیارید؟

milade

Registered User
لایک‌ها
1,003
سلام

سلام.اکسپریا ام که 367 گذاشتید سفید دارید؟من تهران هستم جنت اباد.هزینه پست چقدره؟
الان مشکی رو موجود داریم ، بچه های انبار که اومدند ، سوال میگیرم تا اگر سفید بود بهتون پ.خ بدم .
هزینه پست 4-7 تومن میشه حدوداً ...
منظور بنده هم لومیا بود که جواب دادید به دوستمون . خصوصا 830 و 730 که البته فعلا تو بازار خیلی نیومدن و یا قیمت بالایی دارند در روزهای آتی که هم قیمت ها یکم بیاد پایین هم پولش جور شه باهاتون تماس میگیرم .ممنون
همون طور که عرض کردم ، لومیا مشتری خاض داره و مجبوریم مدلی رو کار کنیم که بازار پسند تر باشه ، به هر حال هز زمان که امر بفرمایید ، بنده در خدمتتون هستم و براتون به صورت سفارشی تهیه میکنم .
سلام گوشی نوکیا x2 رنگ نارنجی میتونید با قیمت مناسب تهیه کنید؟
سوال میگیرم از انبار اگر موجود بود بهتون پ.خ خواهم داد تا ساعتی دیگر .
سلام huawei-honor-6 نمیارید؟
الان Sell Out شده این مدل ، اگر مایل به خرید هستید پ.خ بدهید تا توی بازار واستون سوال کنم .

mohandes --

Registered User
لایک‌ها
15
سلام

الان مشکی رو موجود داریم ، بچه های انبار که اومدند ، سوال میگیرم تا اگر سفید بود بهتون پ.خ بدم .
هزینه پست 4-7 تومن میشه حدوداً ...

همون طور که عرض کردم ، لومیا مشتری خاض داره و مجبوریم مدلی رو کار کنیم که بازار پسند تر باشه ، به هر حال هز زمان که امر بفرمایید ، بنده در خدمتتون هستم و براتون به صورت سفارشی تهیه میکنم .

سوال میگیرم از انبار اگر موجود بود بهتون پ.خ خواهم داد تا ساعتی دیگر .

الان Sell Out شده این مدل ، اگر مایل به خرید هستید پ.خ بدهید تا توی بازار واستون سوال کنم .

milade

Registered User
لایک‌ها
1,003
قیمت ها به روز رسانی شدند .

Behrouz50Amir

Registered User
لایک‌ها
31
سلام همشهری بالاخره فروشنده شیرازی هم در این زمینه پیدا شد. بابت تاپیک تبریک می گم
شما تازه اومدید آناهیتا چون قبلا توی طبقه ی دوم همچین کسی رو نداشتیم ؟ تنوع گوشی هاتون رو زیاد کنید خیلی خوب میشه

milade

Registered User
لایک‌ها
1,003
سلام .
متاسفانه موجود ندارم این مورد رو ، اما ONE4G 32GB موجود هستش .
سلام همشهری بالاخره فروشنده شیرازی هم در این زمینه پیدا شد. بابت تاپیک تبریک می گم
سلام کاکو ;) ، مرسی . فکر میکنم یکی توی جنوب کشور کم بود :دی
شما تازه اومدید آناهیتا چون قبلا توی طبقه ی دوم همچین کسی رو نداشتیم ؟ تنوع گوشی هاتون رو زیاد کنید خیلی خوب میشه
ما تازه اومدیم ، مدت 2 ماهی هستش ، اما قبل از ما هم یه تعمیراتی موبایل جای ما بود .
در مورد تنوع ، چشم ، اما فعلاً روی بازار میگردیم و بسته به نیاز متنوع میکنیم موارد رو . انشالله سری جدید اجناس بیشتری خواهیم آورد .

Behrouz50Amir

Registered User
لایک‌ها
31
کاکو بی زحمت اسم فامیل شریفت رو پ.خ کن 100% مزاحمت میشم:D
یه چیز دیگه لوازم جانبی های مرغوب مثل مارک Spigen و ... رو هم اگه بتونید با قیمت مناسب بیارید فروش خوبی داره
یا حق

milade

Registered User
لایک‌ها
1,003
سلام
کاکو بی زحمت اسم فامیل شریفت رو پ.خ کن 100% مزاحمت میشم:D
پ.خ کردم خدمتتون
یه چیز دیگه لوازم جانبی های مرغوب مثل مارک Spigen و ... رو هم اگه بتونید با قیمت مناسب بیارید فروش خوبی داره
چشم حتماً ، اضافه میکنیم به زودی .

تشکر از شما

masoud21

Registered User
لایک‌ها
49
سلام
اپل کار نمی کنید؟
نوت 4؟
سونی z3??
ممنون

milade

Registered User
لایک‌ها
1,003
سلام .

اپل کار نمی کنید؟
خودم متاسفانه کار نمیکنم ، اما اگر مدل خاصی مد نظر دارید بفرمایید تا بین دوستان پرسجو کنم واستون .
نوت 4؟
سونی z3??
متاسفانه این دو مدل رو نداریم ، اگر بخواید میتونید پ.خ کنید تا اگر موجود باشه پیدا کنم واستون .

بالا