برگزیده های پرشین تولز

adidas **ارجینال**

k-boy

Registered User
لایک‌ها
7,060
سلام.
کفش هایی ک توی این تاپیک میزارم همگی از نمایندگی رسمی آدیداس در ایران به صورت حضوری و غیرحضوری فروخته میشن. دوستانیکه قصد دارن حضوری خرید کنن پیغام بدن تا آدرس فروشگاه و زمان مراجعه رو براشون ارسال کنم و دوستانی هم ک قصد دارن غیرحضوری خرید کنن , ارسال اجناس رایگان انجام میشه ولی پس گرفته نمیشه! پس شرایط اعتمادسازی رو خودتون تعیین کنین...
*** ب کلیه قیمت ها 8درصد مالیات بر ارزش افزوده اضافه میشه!
*** مدل های مختلف رفته رفته اضافه میشن ولی میتونین همه مدل هارو از لینک زیر مشاهده کنین و یا حضوری بیاین فروشگاه و از نزدیک امتحان کنین: لینک
*** لطفا سوالاتی که پرسیده میشه مرتبط با تاپیک و اجناس باشه :)
قیمت ها مقطوع هستن! غیر از این سوالی بود در خدمتم...

TURBO 2.0 M
article : M18966
image.jpg
ادامه تصاویر : لینک

قیمت : 367000 تومان

GALAXY M
article : M29697
IMG_1210.jpg
قیمت : 274000 تومان

RUNBOX CC M
article : M18939
IMG_1240.jpg
قیمت : 446000 تومان

FLUID TRAINER M Lea
article : G13038
IMG_1251.jpg
article : G13039
IMG_1255.jpg

قیمت : 279500 تومان

LITE PACER 2 M
article : M29629
IMG_1245.jpg
قیمت : 291000 تومان

GALAXY ELITE III
article : M25366
IMG_1259.jpg
قیمت : 335000 تومان

porsche-design.jpg
PORSCHE SPEEDSTER 2.0
article : M20576
IMG_1233.jpg
قیمت : 575000 تومان

PORSCHE TYP 64 2.0
article : M20586
IMG_1225.jpg
article : M20587
IMG_1256.jpg
article : M20593
IMG_1258.jpg
قیمت : 575000 تومان

پ.ن1: ما جنس رو با تضمین قیمت نمیدیم! ممکنه جنسیرو عینا با نصف قیمت ما پیدا کنین (تو زمان آف فروشگاه ها معمولا همچین حالتی پیش میاد) و یا دو برابر ما! جنس رو با تضمین اصل بودن میفروشیم و ثابت هم میکنیم ک جنس اصل رو نمیتونین پایین تر ازین قیمت پیدا کنین!!!
.
پ.ن2: آف کلی نداریم! ممکنه بعضی از اجناس به خاطر سایز نبودن یا تشویق مشتری ب خرید بیشتر آف بخورن ولی ازون آف های مرسوم فروشگاه های دیگه ک هیچ منطقی پشتش نیست نداریم :) (اگه آف های تکی داشته باشیم , تاپیک جداگانه برای محصول زده میشه...)
.
پ.ن3: این تاپیک صرفا جهت معرفی فروشگاه باز شده و فقط چنتا از جنسا داخلش معرفی شدن , ولی هم تو حوزه کفش و پوشاک عمومی , هم ورزش های تخصصی , آرشیو کاملی داریم... (ی عکس همینجوری یهویی از فروشگاه :دی / البته دیزاین ثابت نیست و قسمتای دیگه ای هم داره ک تو عکس نیوفتاده ولی برای رفع ابهام کفایت میکنه)
14074_345112889022945_5122409964192520413_n.jpg
.
پ.ن4: لینک دانلود کاتالوگ فیتنس => لینک
.
موفق باشین :)

Last edited:

javadyazdani

Registered User
لایک‌ها
10,633
به به
126fs3315323.gif

جنس عالی ؛ فروشنده هم که عالی تر
uglydance.gif

mehdi5

Registered User
لایک‌ها
7
تیشرت و پوشاک مردانه نمیزارید

k-boy

Registered User
لایک‌ها
7,060
تیشرت و پوشاک مردانه نمیزارید
ما نمایندگی رسمی سری originals و نمایندگی انحصاری سری performance آدیداس در ایران رو داریم و کلیه محصولاتیکه این شرکت تولید میکنه رو با مجوز رسمی وارد میکنیم که شامل پوشاک (تیشرت , سوئیشرت , کاپشن , کیف , شلوار و...) کتونی های ورزشی و فشن و همچنین تجهیزات ورزش های تخصصی (فیتنس , کاراته , بوکس , شنا , فوتبال و ...) میشه.
محصولاتیکه توی این تاپیک میذارم بخاطر رعایت قوانین بازارچه (عکس با نام کاربری و...) ممکنه کمی با تاخیر باشه و هفته ای یکی دوبار آپدیت بشن ولی محصولیکه مدنظر شماست موجوده و میتونین حضوری از فروشگاهمون و محصولات دیدن کنین ک امکان پرو و امتحان کردنش هم هست...

tnt5124

Registered User
لایک‌ها
15
ما نمایندگی رسمی سری originals و نمایندگی انحصاری سری performance آدیداس در ایران رو داریم و کلیه محصولاتیکه این شرکت تولید میکنه رو با مجوز رسمی وارد میکنیم که شامل پوشاک (تیشرت , سوئیشرت , کاپشن , کیف , شلوار و...) کتونی های ورزشی و فشن و همچنین تجهیزات ورزش های تخصصی (فیتنس , کاراته , بوکس , شنا , فوتبال و ...) میشه.
محصولاتیکه توی این تاپیک میذارم بخاطر رعایت قوانین بازارچه (عکس با نام کاربری و...) ممکنه کمی با تاخیر باشه و هفته ای یکی دوبار آپدیت بشن ولی محصولیکه مدنظر شماست موجوده و میتونین حضوری از فروشگاهمون و محصولات دیدن کنین ک امکان پرو و امتحان کردنش هم هست...
دوست عزیز یه سوالی از شما دارم.
چقدر هزینه بابت تعرفه گمرکی برای کفش ورزشی پرداخت میکنید؟

k-boy

Registered User
لایک‌ها
7,060
دوست عزیز یه سوالی از شما دارم.
چقدر هزینه بابت تعرفه گمرکی برای کفش ورزشی پرداخت میکنید؟
بنده اطلاعی ندارم , جزو اطلاعات محرمانه شرکت هست! سوال خاصی مدنظرتون هست؟

k-boy

Registered User
لایک‌ها
7,060
سلام دوست عزیز، میشه از کفشاییتون که برای رانینگ مناسبه و حتی الامکان رنگ و طرحشون جلف نیست معرفی کنید. با سپاس
دلیل تاخیر تو اضافه کردن محصولات قانون عکس با نام کاربری هستش و من کم پیش میاد تایم خالی پیدا کنم ک بتونم از اجناس فروشگاه عکس بندازم , چون باید فروشگاه هم خلوت باشه ولی اگه جنس خاصی مدنظرتون هست بگین تا راهنمایتون کنم. ب هرحال سلیقه ها متفاوته...
لینک محصولات رو هم براتون پ.خ میکنم اگه سوالی داشتین همونجا بپرسین :)

Last edited:

mehrdadb3

Registered User
لایک‌ها
2,223
اقا من این مدل از کتونی آدیداس رو میخوام adidas climacool cc modulate

فایل های ضمیمه

• adidas climacool.jpg
    adidas climacool.jpg
    41 KB · نمایش ها: 61
  • adidas-climacool-cc-modulate-m-darkgray-yellow-silver_4.jpg
    adidas-climacool-cc-modulate-m-darkgray-yellow-silver_4.jpg
    48.8 KB · نمایش ها: 57

hamed599

Registered User
لایک‌ها
2,677
سلام دوست عزیز ادیداس ادیزیرو موجود دارید؟

rezax01

Registered User
لایک‌ها
453
ادیداس معمولا هر چند وقت یکبار به نمایندگان فروشش بعضی از جنس ها رو اف میده با 20 الی 60 درصد تخفیف ( که متاسفانه خود نمایندگان از اف ها استفاده میکنند و تمام محصولات رو برای خودشون برمیدارند )
میخواستم بدونم شما این اف ها رو به مشتریانتون ارائه میدید؟

k-boy

Registered User
لایک‌ها
7,060
ادیداس معمولا هر چند وقت یکبار به نمایندگان فروشش بعضی از جنس ها رو اف میده با 20 الی 60 درصد تخفیف ( که متاسفانه خود نمایندگان از اف ها استفاده میکنند و تمام محصولات رو برای خودشون برمیدارند )
میخواستم بدونم شما این اف ها رو به مشتریانتون ارائه میدید؟
شرکت ما نماینده فروش آدیداس نیست. نماینده های آدیداس جنساشون رو از نمایندگی دوبی میگیرن البته نه همه جنساشون رو! جاش اینجا نیست ک بخوام توضیح بدم ولی آف آدیداس با آف هاییکه تو فروشگاه های ایران میبینین ارتباطی بهم ندارن و اینم ک اون جنس آف خورده اصل هست یا نه جای بحث داره!
ما ب عنوان Distributeur (پخش کننده) محصولات آدیداس هستیم و اجناس رو مستقیم از خودشون میگیریم و قیمت گذاریمون پایین تر از چیزی هست ک بخوایم آف بذاریم. ولی برای محصولات فصلی اگر بمونن ممکنه آف بخوره اما در کل قیمتامون تغییر نمیکنه!
یادمه شما کفش فوتبال میخواستین :دی لینکشو براتون پ.خ میکنم...

rezax01

Registered User
لایک‌ها
453
اره من هم کفش فوتبال هم فوتسال میخرم اکثرا این سری از اسپرت برند خریداری کردم ( البته قیمت یکم گرون بود ولی ناچاری بود)
شما هم کفش خوب داشته باشید خریداری میکنم 100 درصد ( بیشتر فوتسالی)

mohsen-rm

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
سلام
در مورد سایزبندی کفش هاتون سوال داشتم.سایزبندی تون امریکایی یا بریتیش؟مثلا زدید یه کفش سایزش 8 اه.خب این8 امریکاس یا بریتیش؟؟

k-boy

Registered User
لایک‌ها
7,060
سلام
در مورد سایزبندی کفش هاتون سوال داشتم.سایزبندی تون امریکایی یا بریتیش؟مثلا زدید یه کفش سایزش 8 اه.خب این8 امریکاس یا بریتیش؟؟
5 نوع سایز بندی دارن ک رو کفش هر 5تاش موجوده.
US: آمریکا
UK: بریتانیا
FR: فرانسه
JP: ژاپن
CHN: چین

بالا