برگزیده های پرشین تولز

>> ███ چــرا ســایــت شــمــا صــفــحــه اول گــوگــل نـــبــاشــد؟! ███ << SEO IN ACTION

SEOman

Registered User
لایک‌ها
91
book.jpg

درود
مرادی هستم از گروه نویسندگان کتاب "سئو در عمل". پیشنهاد میکنم قبل از انجام هر کاری در زمینه سئو این تاپیک را تا آخر بخوانید.

دلیل انتخاب عنوان "سئو در عمل" ؟
عنوان کتاب را "سئو در عمل" گذاشتیم چون قبلا چند کتاب چند صد صفحه ای درباره سئو خواندیم که چیزی جز سردرد نداشت! در این کتاب به نتیجه تاکید داریم نه تئوری. اینکه Matt Cutts یا گوگل چه گفته زیاد مهم نیست. چیزی که برای "وبمستر موفق" اهمیت دارد روش تجربی است نه تئوری علمی! اگر شما نمیخواهید جزء دسته "وبمستران موفق" باشید پیشنهاد میکنم دنبال تئوری و تست آن باشید نه روش های تجربی!

منظور از "اسرار" دنیای سئو چیست؟

برای تعریف کلمه "اسرار" از شما یک سوال میپرسم. اگر سئو به مواردی که توسط گوگل و یا Moz.com آموزش داده میشود محدود هست پس چرا کمپای های سئو درآمد چند صد میلیون دلاری دارند؟ سئو به آن آسانی که عده ای سعی دارند تلقین کنند نیست. شما زمانی در سئو موفق هستید که " اسراری" را بدانید که به آسانی قابل دسترسی نیستند. اسراری که فقط در انجمن های "خصوصی" سئو قابل یافت هستند. سایت هایی که هزینه عضویت چند صد دلاری دارند. بله چنین انجمن هایی وجود دارند :)

خرید این کتاب ریسک هست یا نخریدن آن؟

از سال 1387 کار در زمینه وبمستری شروع کردم و تا سال 1392 روی سئو سایت خودم کار کردم و در این مدت ماهانه متوسط حدود 300 هزار تومان برای بک لینک هزینه کردم. سال 1392 با جناب احمدی ( از نویسندگان کتاب که ارادت خاصی به ایشون دارم ) آشنا شدم و چند ایده برای سئو بهتر باهم طرح کردیم که یکی از اونها ایده امگا بود. قبل از طرح امگا و چند طرح دیگر و آشنایی بیشتر با این آنها ماهانه 300 هزارتومان هزینه بک لینک میدادم و بازدید رضایت بخش نداشتم ولی بعد از تست چند ماهه این ایده هزینه بک لینک به ماهانه 50 هزارتومان کاهش پیدا کرد و بازدید سایت 2 برابر شد. علاوه بر اون دیگر ترسی از سئو سیاه نداشتم چون امگا و چند روش دیگری که در کتاب هم بیان شده سیاه نیستند ولی بازدهی فوق العاده ای دارند. حالا شما بین عمر ، وقت و دارایی خود و 15 هزارتومان ( قیمت کتاب ) حاضرید روی کدام یک ریسک کنید؟

خودم حاضر به خرید کتاب هستم؟
فروش مناسب کتاب مطمئنن خواسته هر نویسنده است اما به عنوان یک ویمستر ( و نه یک فروشنده! ) اگر من درجایگاه شما بودم و 7 سال قبل چنین کتابی در دسترسم بود حاضر بودم ریسک کنم و کتاب را بخرم ، چون اصلا دوست ندارم بعد از چند میلیون تومان هزینه اضافی متوجه شوم کلید موفقیت من داخل همان کتاب 15 هزارتومانی بود که نخریدم!

لطفا درصورتی که خرید این کتاب را ریسک میدانید ، این صفحه را ببندید!

----------------------------------------------------------

برخی از نظرات کاربران
سلام
کتاب ایشون از هرجهت بسیار عالیه
تکنیک های مفید و بروز که واقعا ارزشش خیلی بیشتر از 15ت است
کاملا روان همراه با معرفی ابزار توضیح داده شده... پیشنهاد میشه بخونیدش!!

این کتاب رو بار اول که خوندم فقط ازش خوشم اومد و احساس کردم ارزشش هزینه ای رو که کردم داشت
اما بار دوم که خوندمش یه ایده خیلی خوب بهم داد
با این ایده
دو تا کلمه رو تو 5 روز آوردم لینک 1 و لینک 3 که حداقل آنلاینشون در لحظه 10 تاست ( پ ن : این کلمه ها چند ماه تو صفحه دو گیر کرده بودن و هر کاری می کردم نمی اومدن بالا )
از نویسنده کتاب ممنونم و به همین دلیل خودم رو موظف دونستم که متن بالا رو در تمجید از کتاب ایشون بنویسم

سلام
من این کتابو به تازگی خریدم
از حق نگذریم کتاب واقعا عالیه
ولی بعد از خوندن باید تلاش و صبر رو از یاد نبرید
خب حالا من تازه اینو خریدم و راهکاراهایی که گفته رو تازه عملی کردم و هنوز مونده تا به نتیجه خوب یا بد برسم (پس از نتیجش بیخبرم)
ولی خداییش پشتیبان خوبی داره خیلی سریع جواب سوالارو مینویسه
راستشو بخواین کتاب حجیمی نیست ولی راهکارهای ظاهرا یا باطنا خوبی داره

دوستان عزیز استارتر تایپک سایتی رو معرفی کردن به عنوان نمونه کار.
سایت مورد نظر در زمینه پر طرفدار و پر رقیب فیلم فعالیت دارند که میشه گفت سایت موفقی هم هستند و در کلمات اصلی پیج 1 گوگل بودن .
با ادمینشون صحبت کردم و این کتاب و استارتر رو تائید کردند .
فقط بخاطر اینکه ادمین سایت مذکور راضی به گفتن اسم سایت نیستن بنده رو از ذکر اسم سایت معاف کنید .
بنده هم میخوام این کتاب رو خریداری کنم انشالا که مفید خواهد بود

با تشکر . کتاب خوب و جامعی بود . ممنونم از شما از خریدم راضی هستم

درود بر تمام دوستان بنده این کتاب رو خریدم و مطالعه کردم ، باید بگم کتاب خوبی هستش ولی 15 تومن ؟!؟ نمیدونم .
این کتاب یجورایی تمام تکنیک هایی خوب و مفیدی که تویه 10 تا کتاب درست درمون میتونید پیدا کنید رو یکجا جمع کرده و یکسری راه کارهای عملی هم ارائه داده که باید تست بشن تا نتیجه معلوم بشه .
به نظرم کتاب مفیدی برای تازه کاران هستش و میتونید بجای خوندن 10 یا 20 تا کتاب و دیدن کلی فیلم این کتاب رو تهیه کنید و بجاش اون نکاتی که واقعا بدرده کشور و سایت های ما میخورن رو استفاده کنید .
سوالی بود در خدمتم ;)

از کتاب خوشم اومد
راستش من از تمام روش های این کتاب قبلا استفاده کرده بودم
ولی فکر کنم یک ایده ی خیلی توپ از کتابتون گرفتم ، فقط باید تستش کنم
با سلام به دوستان
این کتاب رو تهیه کردم
قبلاً آموزش های زیادی از همیار وردپرس گرفته بودم و یه کلاس آنلاین هم برای سئو شرکت کردم
اولش فقط از روی کنجکاوی گرفتم این کتاب رو . ولی بعدش خوشحال شدم که خریدمش
چند تا نکته بود که تا حالا جایی ندیده بودم و در کنار بقیه مواردی که قبلاً یادگرفتم می تونه مفید باشه
در کل کتاب خوبی هست و بیشتر موارد سئو رو داخلش داره
آموزش و گفتار کتاب طوری هست که هر کسی بتونه استفاده کنه
موفق باشید

تاپیک رو خوندم..
واقعا جای تاسف داره برخی از دوستان دارن اینقدر ***** میکنن استارتر رو
عزیز من ایشون که کتابشو به قیمت 1 میلیون نمیفروشه که شما داری اینجوری ***** میکنی
همین خود شماها حاظرین برین 2 میلیون پول سئو بدین..
از استارتر حمایت میکنم و طبق تعریف هایی که شنیدم کتابشون بسیار ارزشمنده

کتاب رو خریداری کردم
به هر حال هر چی آدم به داشته هاش اضافه کنه و یه چیز جدید یادبگیره خوبه دیگه

من خریدم و خوندمش، حدودا 3 بار خوندم اما واقعا میشه باهاش یک سایت رو سئو کرد، و نکات طلایی رو درش قرار داده...
فعلا دارم روی سایتم کار میکنم اگر جواب گرفتم که قرار میدم، نشد هم باز به علممون اضافه شده :D

دوستان بنده کتاب رو کامل خوندم . برای من که مطالب جدیدی داشت فقط باید روش های ذکر شده رو تست کرد تا دید موثر هستند یا نه !
اما از کیفیت نگارش و پشتیبانی ایشون راضی بودم

با سلام
بنده نیز این کتاب رو خریدم
با اینکه شاید همه مسائل داخل آن را میدانستم ولی با این حال ارزش کتاب به مراتب خیلی بیشتر از قیمت آن بود
نویسنده با زبان ساده موفقیت در سئو رو به شما شرح داده
سئو کار ها هیچ کار جادوگری انجام نمی دهند همین راهکارهای داخل کتاب است که شاید خیلی از افراد نیز از آن بی خبرند
در یک کلام
راضیم
من این کتاب رو خوندم، همونطور که اشاره شده، همه مطالب بکر نیست و مطالب تکراری که در دسترس همه هست هم در این کتاب موجوده.
مطالب مفیدی هست و میشه به عنوان چک لیست کارها ازش استفاده کرد.
من نکاتی رو از این کتاب گرفتم که قبلا میدونستم ولی فراموش کرده بودم اعمال کنم
همینطور نکات جدیدی یادگرفتم که فکر میکنم بتونم استفاده زیادی ازش ببرم
در کل ارزش این هزینه‌ای که می‌پردازید رو داره

کتاب رو خریدم

با خوندن چند صفحه ی اول و یه مرور سریع صفحات کاملا میشه فهمید که کاملا ارزششو داره

و قیمت این کتاب در مقابل مطالبش کمه
ممنون

بی صبرانه منتظر نسخه بعدی هستیم :X

با سلام
این کتاب را تهیه کردیم بسیار جامع و کاربردی بود.
بنده هم منتظر نسخه های بعدی این کتاب هستم.
ارادت

به نقل از talood :
اول اینکه کتابتون واقعا تشکر میکنم اگر بگم فواقعاده بود مطالب اغراق نکردم
مورد دوم مشخص هست رقابت کسی که حاضر نیست 15 هزار تومان ناقابل بده یک چنین کتاب ارزشمندی بخره همان بهتر که از دنیا عقب بمانه

توجه : برای تدوین و تهیه این کتاب روزها وقت صرف شده و زحمات زیادی کشیده شده. کاربرانی که کتاب را خریداری کردند لطفا از ارسال آن به افراد غیر خوداری کنند. قیمت تعیین شده برای کتاب در حدی نیست که یک "وبمستر" توان خرید نداشته باشد.
اگر شما برای کار دیگران ارزش قائل نباشید دیگران هم همین رفتار را با شما خواهند داشت.

پشتیبانی مسائل مربوط به خرید و مالی و آپدیت ها فقط به خریداران کتاب تعلق میگیرد و درصورت آپدیت ، جدیترین مطالب را دریافت خواهند کرد.

-------------------------------------------------------------------------------------------
پاسخ به برخی سوالات

1. آیا با خرید کتاب سایت من بصورت تضمینی صفحه اول گوگل خواهد بود؟

هیچ سئو کار و هیچ کتابی نمیتواند حضور سایتی در صفحه معین گوگل کند. این کتاب دربردارنده اطلاعاتی درخصوص جدیدترین تکنیک های سئو است که روند پیشرفت سایت شما را "تسریع" میکند.

2. چرا رتبه الکسا سایت شما پائین است؟

دامنه "سئو در عمل" کمتر از 1 ماه است که به ثبت رسیده و حتی اقدام به ثبت در الکسا و گوگل نکردیم. از طرف دیگر سایت موضوع سایت تفریحی یا دانلود نیست که روزانه چند هزار نفر از آن بازدید کنند.

3. چرا سایت شما صفحه اول گوگل نیست؟

1. کیورد هایی نظیر "خرید کتاب سئو" رقابت خاصی ندارند ولی میزان جستجوی آنها ( Search Volume ) آنها به حدی کم است که ارزش سئو ندارد.
2. برای حضور در صفحه اول گوگل برای کلماتی نظیر "سئو" که ترافیک بالایی دارند از 2 روش میتونیم استفاده کنیم. روش اول کلاه سفید هست که مدت زمان تقریبی بالا اومدن سایت حداقل 6 ماه هست. روش دوم روش کلاه سیاه هست که زمان تقریبی برای بالا اومدن سایت حداقل 3 ماه ( با توجه به سندباکس ) هست ولی نیاز به صرف هزینه چند میلیونی داره و از طرف دیگه دوام زیادی نداره.

4. چرا از روش های سئو خودتون برای کسب درامد چند میلیونی استفاده نمیکنید و یک سایت پرسود نمیزنید؟

چه کسی گفته که چنین کاری نکردیم؟ ;)

5. چرا روش های سئو خودتون رو به قیمت ناچیز 15 هزارتومان میفروشید و اونها رو حفظ نمیکنید؟

یک راز برای همیشه راز نمی ماند. بسیاری از تکنیک های سئو که قبلا بصورت مخفی استفاده میشدند امروز به عنوان روش های عمومی میشناسیم. درخصوص تکنیک هی سئو داخل کتاب هم همین امر صدق میکند. این تکنیک ها بعد از مدتی ( یکسال؟ دوسال؟ ) توسط افراد دیگری به فروش گذاشته میشود. شما حاضرید منتظر بمانید تا شخص دیگری این کار را بکند؟

Last edited:

EmpireWorld

همکار بازنشسته
لایک‌ها
7,770
چطوری میشه شما خودت سئو کار باشی ولی بازدید سایتت به حدی پایین باشه که حتی رنک جهانی الکسا هم نداری؟
و چطوری میشه که با کمترین بازدید ممکن 70 میلیون درآمد از فروش یه کتاب 15 تومن داری؟

پاسخ ( توسط SEOman ) : دامنه "سئو در عمل" کمتر از 1 ماه است که به ثبت رسیده و حتی اقدام به ثبت در الکسا و گوگل نکردیم. از طرف دیگر سایت موضوع سایت تفریحی یا دانلود نیست که روزانه چند هزار نفر از آن بازدید کنند.

Last edited by a moderator:

ali_m

Registered User
لایک‌ها
262
چطوری میشه شما خودت سئو کار باشی ولی بازدید سایتت به حدی پایین باشه که حتی رنک جهانی الکسا هم نداری؟
و چطوری میشه که با کمترین بازدید ممکن 70 میلیون درآمد از فروش یه کتاب 15 تومن داری؟
فک کنم سایتشو تازه راه انداخته، چون هنوز ایندکس نشده ...
سوال دوم: فایرباگ و رحمه الله ... (شاید)

SEOman

Registered User
لایک‌ها
91
درود
جواب سوال اول شما : میزان جستجو برای کلماتی نظیر "خرید کتاب سئو" بسیار کم هست و عملا ارزش سئو ندارد. از طرفی سئو برای لندینگ پیج ایده مناسبی نیست چون شما در لندینگ پیج نیاز به معرفی اثر دارید و نمیتونید چگالی کیورد حفظ کنید.برای همین صفحه حتی ایندکس هم نکردیم.

جواب سوال دوم : قبل از تصاویر عرض کردم که "ارمغان" رازهای کتاب هست نه خود کتاب. این درآمد برای سایت دیگر هست که از طریق تکنیک های کتاب کسب شده.
بهرحال تصاویر درآمد برای جلوگیری از جوسازی حذف شد. مهم خود کتاب هست نه حواشی
پست شما بعد از مدتی همراه با تصاویر حذف خواهد شد.
موفق باشید

Last edited:

ali.dante

Registered User
لایک‌ها
137
دوست عزیز ثمره این تجربیات شما که به صورت کتاب دراوردید چیه ؟
نمونه سایت موفق دارید ؟

SEOman

Registered User
لایک‌ها
91
نمونه سایت موفق دارید ؟

برای جلب اعتماد بیشتر دوستان ، یکی از خریداران که جایگاه خوبی هم در گوگل دارند قبول کردن با یک نفر از اعضای معتبر انجمن درخصوص کتاب صحبت کنند و در عوض ایشون نظر خودشون رو درباره نتیجه کار بصورت عمومی در انجمن اعلام کنند

Last edited:

all of

Registered User
لایک‌ها
416
برای جلب اعتماد بیشتر دوستان ، یکی از خریداران که جایگاه خوبی هم در گوگل دارند قبول کردن با یک نفر از اعضای معتبر انجمن درخصوص کتاب صحبت کنند و در عوض ایشون نظر خودشون رو درباره نتیجه کار بصورت عمومی در انجمن اعلام کنند
بالاخره برای نمونه هم که شده یک سایت رو باید معرفی کنید خو:D

Last edited by a moderator:

mamalbikhial

Registered User
لایک‌ها
41
چند صفحه هست ؟
سرفصلاشو بده ؟
آخرین آپدیتش کی بوده ؟

2s2

Registered User
لایک‌ها
666
سلام سایت خودتون که حتی تو الکسا هیچ رتبه ای نداره
به نظرتون کسی تمایل نشون میده برای خرید این کتاب؟
شما این سایت رو ببین:
http://www.pareshstore.com/
از رتبه 18000000 میلیون الکسا اوردمش 200000
الان شما هر یک از کلمات خرید کفش
کفش اورجینال
کفش اصل کفش ورزشی و ... رو بزنید تو سایتهای اول میاد

gamer_saeed

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
سلام
خب حالا من تازه اینو خریدم و راهکاراهایی که گفته رو تازه عملی کردم و هنوز مونده تا به نتیجه خوب یا بد برسم (پس از نتیجش بیخبرم)

all of

Registered User
لایک‌ها
416
سلام
حداقل شما عناوین فصولش رو بگو

S_ALI_A

Registered User
لایک‌ها
804
با سلام
استارتر محترم، شده این سوال رو از خودتون بپرسید ؟
چرا سایتتون در صفحه اول گوگل نیست؟
حتی با جستجوی جمله ی "سئو در عمل" اثری از سایتتون پیدا نیست
چه دلیلی وجود داره ک بنده این کتاب رو خریداری کنم؟

SEOman

Registered User
لایک‌ها
91
سلام سایت خودتون که حتی تو الکسا هیچ رتبه ای نداره
به نظرتون کسی تمایل نشون میده برای خرید این کتاب؟
شما این سایت رو ببین:
http://www.pareshstore.com/
از رتبه 18000000 میلیون الکسا اوردمش 200000
الان شما هر یک از کلمات خرید کفش
کفش اورجینال
کفش اصل کفش ورزشی و ... رو بزنید تو سایتهای اول میاد

درود
دوست گرامی اینکه سایت شما با چنین کلماتی صفحه اول گوگل هست فکر نکنم اثبات بی ارزش بودن کتاب باشه؟ متاسفانه موضوعی که مطرح کردید ربطی به این تاپیک و کتاب سئو نداره. در خصوص الکسا هم باید عرض کنم که "میزان جستجو برای کلماتی نظیر "خرید کتاب سئو" بسیار کم هست و عملا ارزش سئو ندارد. از طرفی سئو برای لندینگ پیج ایده مناسبی نیست چون شما در لندینگ پیج نیاز به معرفی اثر دارید و نمیتونید چگالی کیورد حفظ کنید.برای همین صفحه حتی ایندکس هم نکردیم."

دوستانی که تقاضای اطلاعات بیشتر در خصوص کتاب دارند مثل سرفصل ها و یا تعداد صفحات به این آدرس مراجعه کنند

موفق باشید

yahya73

Registered User
لایک‌ها
133
book.jpg

درود
مرادی هستم از گروه نویسندگان کتاب "سئو در عمل". پیشنهاد میکنم قبل از انجام هر کاری در زمینه سئو این تاپیک را تا آخر بخوانید.

دلیل انتخاب عنوان "سئو در عمل" ؟
عنوان کتاب را "سئو در عمل" گذاشتیم چون قبلا چند کتاب چند صد صفحه ای درباره سئو خواندیم که چیزی جز سردرد نداشت! در این کتاب به نتیجه تاکید داریم نه تئوری. اینکه Matt Cutts یا گوگل چه گفته زیاد مهم نیست. چیزی که برای "وبمستر موفق" اهمیت دارد روش تجربی است نه تئوری علمی! اگر شما نمیخواهید جزء دسته "وبمستران موفق" باشید پیشنهاد میکنم دنبال تئوری و تست آن باشید نه روش های تجربی!

منظور از "اسرار" دنیای سئو چیست؟

برای تعریف کلمه "اسرار" از شما یک سوال میپرسم. اگر سئو به مواردی که توسط گوگل و یا Moz.com آموزش داده میشود محدود هست پس چرا کمپای های سئو درآمد چند صد میلیون دلاری دارند؟ سئو به آن آسانی که عده ای سعی دارند تلقین کنند نیست. شما زمانی در سئو موفق هستید که " اسراری" را بدانید که به آسانی قابل دسترسی نیستند. اسراری که فقط در انجمن های "خصوصی" سئو قابل یافت هستند. سایت هایی که هزینه عضویت چند صد دلاری دارند. بله چنین انجمن هایی وجود دارند :)

خرید این کتاب ریسک هست یا نخریدن آن؟

از سال 1387 کار در زمینه وبمستری شروع کردم و تا سال 1392 روی سئو سایت خودم کار کردم و در این مدت ماهانه متوسط حدود 300 هزار تومان برای بک لینک هزینه کردم. سال 1392 با جناب احمدی ( از نویسندگان کتاب که ارادت خاصی به ایشون دارم ) آشنا شدم و چند ایده برای سئو بهتر باهم طرح کردیم که یکی از اونها ایده امگا بود. قبل از طرح امگا و چند طرح دیگر و آشنایی بیشتر با این آنها ماهانه 300 هزارتومان هزینه بک لینک میدادم و بازدید رضایت بخش نداشتم ولی بعد از تست چند ماهه این ایده هزینه بک لینک به ماهانه 50 هزارتومان کاهش پیدا کرد و بازدید سایت 2 برابر شد. علاوه بر اون دیگر ترسی از سئو سیاه نداشتم چون امگا و چند روش دیگری که در کتاب هم بیان شده سیاه نیستند ولی بازدهی فوق العاده ای دارند. حالا شما بین عمر ، وقت و دارایی خود و 15 هزارتومان ( قیمت کتاب ) حاضرید روی کدام یک ریسک کنید؟

خودم حاضر به خرید کتاب هستم؟
فروش مناسب کتاب مطمئنن خواسته هر نویسنده است اما به عنوان یک ویمستر ( و نه یک فروشنده! ) اگر من درجایگاه شما بودم و 7 سال قبل چنین کتابی در دسترسم بود حاضر بودم ریسک کنم و کتاب را بخرم ، چون اصلا دوست ندارم بعد از چند میلیون تومان هزینه اضافی متوجه شوم کلید موفقیت من داخل همان کتاب 15 هزارتومانی بود که نخریدم!

سلام پشتیبانی خرید خیلی ضعیفه بنده 5 ساعت پیش خرید کردم ... اما کتاب برام ارسال نشده هنوز

مثلا ارسال آنی بود ؟؟؟ اصلا از پشتیبانی راضی نیستم

SEOman

Registered User
لایک‌ها
91
با سلام
استارتر محترم، شده این سوال رو از خودتون بپرسید ؟
چرا سایتتون در صفحه اول گوگل نیست؟
حتی با جستجوی جمله ی "سئو در عمل" اثری از سایتتون پیدا نیست
چه دلیلی وجود داره ک بنده این کتاب رو خریداری کنم؟

درود
دوست عزیز اگر دقت کنید حتی سایت ایندکس هم نکردیم

روی سئو این صفحه اصلا کار نشده چون علاوه بر اینکه میزان جستجو ( Search Volume ) برای کلماتی نظیر "خرید کتاب سئو" کم هست ، سئو فرآیندی طولانی مدت و وقت گیر است و برای پروژه ای مانند این کتاب که به قیمت ناچیز برای فروش قرار دادیم منطقی نیست. از طرفی اگر قصد داشتیم از طریق گوگل اقدام کنیم باید 3 ماه منتظر رفع سندباکس ( SandBox ) میموندیم!
همچنین ماهیت صفحات لندینگ پیج بصورتی هست که برای سئو چندان مناسب نیست. درواقع این صفحات برای فروش بهینه میشوند نه سئو.

نمونه سایت موفق دارید ؟

حداقل نمونه سایت موفق شده با روش شما؟

چند صفحه هست ؟
سرفصلاشو بده ؟
آخرین آپدیتش کی بوده ؟

اطلاعات تکمیلی و برخی مطالب کتاب در آدرس زیر در دسترس است

Last edited:

2s2

Registered User
لایک‌ها
666
درود
دوست گرامی اینکه سایت شما با چنین کلماتی صفحه اول گوگل هست فکر نکنم اثبات بی ارزش بودن کتاب باشه؟ متاسفانه موضوعی که مطرح کردید ربطی به این تاپیک و کتاب سئو نداره. در خصوص الکسا هم باید عرض کنم که "میزان جستجو برای کلماتی نظیر "خرید کتاب سئو" بسیار کم هست و عملا ارزش سئو ندارد. از طرفی سئو برای لندینگ پیج ایده مناسبی نیست چون شما در لندینگ پیج نیاز به معرفی اثر دارید و نمیتونید چگالی کیورد حفظ کنید.برای همین صفحه حتی ایندکس هم نکردیم."

دوستانی که تقاضای اطلاعات بیشتر در خصوص کتاب دارند مثل سرفصل ها و یا تعداد صفحات به این آدرس مراجعه کنند

موفق باشید

متشکر دوست من
هدف من زیر سوال بردن کتاب شما نبود
شما یا نمونه کار سئو شده باید بزارید یا حداقل سایت خودتون ملاک کارتون باشه

بالا