برگزیده های پرشین تولز

7 سانتیمتر بلند تر شوید! فروش استثنایی کفش های پاشنه مخفی برای آقایان

shahrokh4u

Registered User
لایک‌ها
408
این کفش ها ساخت هنک کنگ هستند و با طراحی ویژه ای که دارند تا 7 سانتیمتر بدون اینکه کسی متوجه شود بصورت نامشهود قد رو افرایش میده. بسیار سبک و راحت هستند از کیفیت فوق العاده بالایی برخوردار هستند و مرغوبیت جنس و دوام کفش تضمین شده وبرای مدتهای مدید قابل استفاده می باشد! کفش ها همگی آک و نو و اورجینال هستند فقط برای عکس از جعبه خارج شدند

. برای سفارش کفش و سایز مورد نظر را از سایت زیر انتحاب کنید و در تاپیک اعلام کنید و بنده هزینه تمام شده را براورد می کنم و در اختیارتون می ذارم. f قیمت ها هم بسیار مناسب تر و پایین تر از هرینه سایت اصلی خواهد بود. ! برای انتخاب کفش دلخواه خود به سایت زیر مراجعه کنید:
www.higheshoes.com

در خانه چطور سایز دقیق کفشم را اندازه بگیرم؟
معمولا نیازی به این کار نخواهید داشت و سایزی که همیشه خرید می کنید برای این کفش ها کفایت می کنه ولی اگر قصد دارید سایز دقیقتون متناسب با این کفش ها پیدا کنید ساده ترین راه به دست آوردن سایز اندازه گیری پای شما از پاشنه تا نوک انگشتان و با داشتن این اندازه به سانتیمتر سایز کفش را در جدول سایت مربوطه پیدا کنید. برای انجام این کار شما به یک برگ کاغذ ، یک خودکار یا مداد و یک خط کش نیاز دارید. برای اطلاعات بیشتر در رابطه با این جدول و نحوه اندازه گیری به لینک زیر مراجعه کنید:
http://www.highershoes.com/sizes-conversion/

کفش ها همگی اورجینال و دارای هولوگرام اصلی سایت بر روی کفش و جعبه می باشد

برای دوستان با سابقه اول ارسال بعد واریز!
ارسال به تمام نقاط ایران با پست پیشتاز!
هزینه ارسال بر عهده بنده می باشد!
24 ساعت مهلت تست داده می شود و در صورت عدم تمایل وجه شما قابل استرداد می باشد. هرینه برگشت بر عهده ی خریدار می باشد!

فایل های ضمیمه

• shoes1.jpg
    shoes1.jpg
    71.8 KB · نمایش ها: 818
  • shoes2.jpg
    shoes2.jpg
    54.9 KB · نمایش ها: 837
  • shoes - 3.jpg
    shoes - 3.jpg
    72.8 KB · نمایش ها: 808
  • shoes - 4.jpg
    shoes - 4.jpg
    63.5 KB · نمایش ها: 853
  • shoes - 5.jpg
    shoes - 5.jpg
    63.3 KB · نمایش ها: 834
  • shoes - 6.jpg
    shoes - 6.jpg
    39.9 KB · نمایش ها: 796
  • shoes7.jpg
    shoes7.jpg
    55.8 KB · نمایش ها: 831
  • shoes - 8.jpg
    shoes - 8.jpg
    55 KB · نمایش ها: 802
Last edited:

shahrokh4u

Registered User
لایک‌ها
408
در صورت استقبال شما عزیزان مدل های زیر هم قرار خواهد گرفت!

_mg_9363.jpg_mg_9368.jpglx83h312-_1_.jpgtan-leather-taller-men-s-casual-shoes-11.jpgx58h40-2.jpgblack-cow-leather-height-increasing-insoles-for-men-casual-shoes-with-lifts-60.jpg

Last edited:

shahrokh4u

Registered User
لایک‌ها
408
دوستان تعدادی هم کفی های افرایش قد هم موحوده که می تونید داخل کفش قرار بدید البته باید کفشتون ساقش به اندازه ای بلند باشه که بتونید این کفی رو داخلش جایگذاری کنید. این کفی دو تیکه هست. خود کفی 3.5 سانت افزایش قد میده و یک تیکه سیلیکونی هم زیر کفی قرار می گیره و تا 5 سانت افرایش قد می گیرید!

قیمت :60 هزار تومان!

IMG_20131214_201223.jpgIMG_20131214_201026.jpgMI-ULTRA.jpg

یک مدل هم موجود هست که می تونید بصورت مخفی با جوراب بپوشید و تا 3 سانت بدون اینکه کسی متوجه بشه قد رو افزایش میده که تو کفش هم راحت قرار می گیره. البته بیشتر به درد مهمونی می خوره که دیگه کفش پاتون نیست و قصد داشته باشید با 3 سانت قد بلند تر عرض اندام کنید! فکر همه چی رو کردیم:D

قیمت :45 هزار تومان!

MI-*****.jpg

مدل ها و عکس های بیشتر بزودی....

Last edited:

Il Capitano

Registered User
لایک‌ها
12,334
عزیز چطوری اینکار رو انجام میده بیشتر توضیح بده! من که نفهمیدم!!

بعدش سایز 41 بیار عزیز ..اگه 41 داشته باشی من یکی میخوام

attachment-499540d1386333657-shoes-4.jpg

shahrokh4u

Registered User
لایک‌ها
408
عزیز چطوری اینکار رو انجام میده بیشتر توضیح بده! من که نفهمیدم!!

بعدش سایز 41 بیار عزیز ..اگه 41 داشته باشی من یکی میخوام

دوست عزیزم کفش های پاشنه مخفی دارای 3 سانتیمتر پاشنه معمولی و 4 یا 4.5 سانتیمتر پاشنه مخفی می باشند که در داخل کفش پلمپ می شن. متاسفانه سایز 41 این کفش موجود نیست ولی اگه بخواین می تونید سفارش بدید در مرحله بعدی واستون میاریم!
برای دیدن مدل ها به سایت زیر برید.

Elevator Shoes | Height Increasing Shoes | Zamaliba higher shoes help you taller 2.1-5.2 inches instantly with our invisiably elevators lifts.

Last edited:

monavari

Registered User
لایک‌ها
30

shahrokh4u

Registered User
لایک‌ها
408
دوست گرامی
از مدلهای که گذاشتی کدامش سایز 41 هست
و اینکه ایا رنگها فقط همین هست یا رنگ بندی داره ؟؟

سایز 41 برای ایتم های دیگه موجود است . کفش مورد نظرتان را در سایت پیدا کنید و برای من پخ کنید اگر موجود باشه خدمتتون تقدیم می کنم. رنگ ها هم تک رنگ هستند غیر از چند مدل که در رنگ های متنوع هستند.

Last edited:

Il Capitano

Registered User
لایک‌ها
12,334
دوست عزیزم کفش های پاشنه مخفی دارای 3 سانتیمتر پاشنه معمولی و 4 یا 4.5 سانتیمتر پاشنه مخفی می باشند که در داخل کفش پلمپ می شن. متاسفانه سایز 41 این کفش موجود نیست ولی اگه بخواین می تونید سفارش بدید در مرحله بعدی واستون میاریم!
برای دیدن مدل ها به سایت زیر برید.

Elevator Shoes | Height Increasing Shoes | Zamaliba higher shoes help you taller 2.1-5.2 inches instantly with our invisiably elevators lifts.

اوکی یعنی پاشنه فشرده شده بعد از اینکه کفش رو بپوشیم زا حالت فشرده در میاد؟!!!! اون وقت برای راه رفتن مشکلی ایجاد نمیکنه در آقایون؟؟

خب مدل اول 41 موجوده دیگه؟؟ به این دوستمون گفتید..

ولی یک سوال...عکس هایی که از مدل اول گرفتید رنگش فرق داره یه کم...توی نور دوربین این رنگی افتاده؟؟؟ مشکی هست در اصل دیگه؟

اگه مدل دیگه بخوایم می افته برای چه زمانی؟؟؟؟

shahrokh4u

Registered User
لایک‌ها
408
اوکی یعنی پاشنه فشرده شده بعد از اینکه کفش رو بپوشیم زا حالت فشرده در میاد؟!!!! اون وقت برای راه رفتن مشکلی ایجاد نمیکنه در آقایون؟؟

خب مدل اول 41 موجوده دیگه؟؟ به این دوستمون گفتید..

ولی یک سوال...عکس هایی که از مدل اول گرفتید رنگش فرق داره یه کم...توی نور دوربین این رنگی افتاده؟؟؟ مشکی هست در اصل دیگه؟

اگه مدل دیگه بخوایم می افته برای چه زمانی؟؟؟؟

نخیر پاشنه فشرده نمی شه عزیز. جنس پاشنه و کفی از پلیمر آلیاژ شدست و بعد از قرار گرفتن پا در کفش برای راحتی فرم و قالب پا رو به خودش می گیره. طراحی به شکلی بوده که مشکلی در حین راه رفتن بوجود نمی یاره و مثل کفش معمولی می تونید باهاش راه برید و خب ناگفته نماند در ابتدا که پاتون می کنید به دلیل ارتفاعی که می گیرید ممکنه احساس راحتی کفش های معمولی رو نکنید ولی بعد از چند دقیقه استفاده کاملا واستون عادی میشه. مدل اول رنگش بخاطر نور دوربین روشن تر شده و رنگش همون عکس رنگ سایت هست. این مدل پرفروش ترین بوده و امتیاز بالایی هم در سایت اصلی گرفته ولی اگر مدل دیگه ای بخواید بعد از تعطیلات کریسمس می تونید سفارش بدید واستون میاریم!

Il Capitano

Registered User
لایک‌ها
12,334
عزیز من میخوام فقط قیمت 150 هست یا باید به مزایده گذاشته بشه!!! من نفهمیدم

mammad_ps

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
داداش کارای دیگه ای هم از سایت اصلی بخوایم
می تونین زحمت تهیشو بکشین؟

shahrokh4u

Registered User
لایک‌ها
408
عزیز من میخوام فقط قیمت 150 هست یا باید به مزایده گذاشته بشه!!! من نفهمیدم

پخ دادم چک کنید.

داداش کارای دیگه ای هم از سایت اصلی بخوایم
می تونین زحمت تهیشو بکشین؟

بله مدلی که می خواین رو به همراه سایز انتخاب کنید و لینک رو برای من پخ کنید در مرحله بعد که اواسط ژانویه میشه واستون میاریم! خیلی از دوستان سوال می کنند دلیل اختلاف قیمت ما با سایت چیه؟ دوستان توجه کنید سایتی که داره این مدل ها رو می فروشه به دلیل اینکه بازار فروشش در اروپا و امریکاست قیمت ها رو بیشتر درج می کنن که سود بیشتری ببرن. ولی واقعیت این کفش ها قیمتشون در داخل خود بازار هنک کنگ کمتر از این حرفاست و دوستان بنده هم خریدار عمده این کفش ها هستن. این برند درجه دو و سه نداره و همگی تولید اصلی و اورجینال هستند و ما هم بر اساس جیب مردم قیمت ها رو تعیین می کنیم و قطعا بدونید سود کمی روی این کفش ها عایدمون می شه ولی بدلیل اینکه فروش خوبی دارند این سود کم جبران میشه!

Last edited:

shahrokh4u

Registered User
لایک‌ها
408
Last edited:

shahrokh4u

Registered User
لایک‌ها
408
ایا می خواهید همه دختران شماره به دست به دنبال شما راه افتاده و همه را شیفته ی خود کنید؟ ایا قصد دارید دختر مورد علاقه خود را به سوی خود جذب کنید؟ ایا دوست دارید پدر و مادر هر روز قربون صدقه ی قد و هیکلتان بروند؟ ایا می خواهید اعتماد به نفستان را به سقف بچسبانید؟ چاره شما پیش ماست. با خرید کفش های افزایش قد آرزوهایتان را ممکن سازید و همه را شگفت زده کنید. :D

Last edited:

shahrokh4u

Registered User
لایک‌ها
408
Last edited:

ali-agha1368

Registered User
لایک‌ها
5
متاسفانه سایز 40 ، 41 و 42 این کفش به سرعت فروخته شد ولی در مرحله بعد تا یک ماهه آینده دوباره وارد میکنم. فقط اگر قصد خرید دارید قبلش بنده رو مطلع کنید تا یک جفت کنار بذارم.

در صورت امکان مدل های موجود را بفرمایید.
ممنون

shahrokh4u

Registered User
لایک‌ها
408
Last edited:
بالا