برگزیده های پرشین تولز

██████ ❤ صفحه اول گوگل در تسخیر ماست ❤ ██████ نمونه کارها ❤> پست اول <❤██████

SEOman

Registered User
لایک‌ها
91

Capture.JPG

پشتوانه ای از تجربه : در 5 آوریل 2015 اولین تاپیک بنده در این انجمن کلید خورد و نتیجه تجارب عملی چندساله بنده از سئو در قالب کتابی موفق با عنوان "سئو در عمل" در دسترس عموم قرار گرفت. خوشبختانه از این کتاب استقبال خوبی به عمل آمد بطوری درحال افراد بسیاری از تکنیک های مطرح شده در آن بخصوص تکنیک امگا و شبکه خصوصی استفاده میکنند. در ذیل بخشی از نظرات خوانندگان کتاب قید میشود.

==============================================================================
تاپیک قبلی ما
groups.gif

==============================================================================
برخی از مشتریان ما
groups.gif

وبسایت 1daneshgah صفحه اول گوگل "پرتال دانشگاهی"

وبسایت persianvds صفحه اول گوگل "خرید سرور مجازی"

وبسایت maktabestan صفحه اول گوگل "کنکور"

وبسایت goodgame صفحه اول گوگل "بازی"

وبسایت 1daneshgah صفحه اول گوگل "استخدام دولتی"

وبسایت filmdu صفحه اول گوگل "دانلود فیلم خارجی"

وبسایت seodaramal صفحه اول گوگل "کتاب سئو"

وبسایت filmdu صفحه اول گوگل "دانلود فیلم"

وبسایت filmdu صفحه اول گوگل "دانلود فیلم جدید"

وبسایت iranholo صفحه دوم گوگل "هولوگرام"

موفقیت اتفاقی نیست! نتیجه یک انتخاب درست است ;)
این کتاب رو بار اول که خوندم فقط ازش خوشم اومد و احساس کردم ارزشش هزینه ای رو که کردم داشت
اما بار دوم که خوندمش یه ایده خیلی خوب بهم داد
با این ایده
دو تا کلمه رو تو 5 روز آوردم لینک 1 و لینک 3 که حداقل آنلاینشون در لحظه 10 تاست ( پ ن : این کلمه ها چند ماه تو صفحه دو گیر کرده بودن و هر کاری می کردم نمی اومدن بالا )
از نویسنده کتاب ممنونم و به همین دلیل خودم رو موظف دونستم که متن بالا رو در تمجید از کتاب ایشون بنویسم

سلام
من این کتابو به تازگی خریدم
از حق نگذریم کتاب واقعا عالیه
ولی بعد از خوندن باید تلاش و صبر رو از یاد نبرید
خب حالا من تازه اینو خریدم و راهکاراهایی که گفته رو تازه عملی کردم و هنوز مونده تا به نتیجه خوب یا بد برسم (پس از نتیجش بیخبرم)
ولی خداییش پشتیبان خوبی داره خیلی سریع جواب سوالارو مینویسه
راستشو بخواین کتاب حجیمی نیست ولی راهکارهای ظاهرا یا باطنا خوبی داره

دوستان عزیز استارتر تایپک سایتی رو معرفی کردن به عنوان نمونه کار.
سایت مورد نظر در زمینه پر طرفدار و پر رقیب فیلم فعالیت دارند که میشه گفت سایت موفقی هم هستند و در کلمات اصلی پیج 1 گوگل بودن .
با ادمینشون صحبت کردم و این کتاب و استارتر رو تائید کردند .
فقط بخاطر اینکه ادمین سایت مذکور راضی به گفتن اسم سایت نیستن بنده رو از ذکر اسم سایت معاف کنید .
بنده هم میخوام این کتاب رو خریداری کنم انشالا که مفید خواهد بود

با تشکر . کتاب خوب و جامعی بود . ممنونم از شما از خریدم راضی هستم

درود بر تمام دوستان بنده این کتاب رو خریدم و مطالعه کردم ، باید بگم کتاب خوبی هستش ولی 15 تومن ؟!؟ نمیدونم .
این کتاب یجورایی تمام تکنیک هایی خوب و مفیدی که تویه 10 تا کتاب درست درمون میتونید پیدا کنید رو یکجا جمع کرده و یکسری راه کارهای عملی هم ارائه داده که باید تست بشن تا نتیجه معلوم بشه .
به نظرم کتاب مفیدی برای تازه کاران هستش و میتونید بجای خوندن 10 یا 20 تا کتاب و دیدن کلی فیلم این کتاب رو تهیه کنید و بجاش اون نکاتی که واقعا بدرده کشور و سایت های ما میخورن رو استفاده کنید .
سوالی بود در خدمتم ;)

از کتاب خوشم اومد
راستش من از تمام روش های این کتاب قبلا استفاده کرده بودم
ولی فکر کنم یک ایده ی خیلی توپ از کتابتون گرفتم ، فقط باید تستش کنم
با سلام به دوستان
این کتاب رو تهیه کردم
قبلاً آموزش های زیادی از همیار وردپرس گرفته بودم و یه کلاس آنلاین هم برای سئو شرکت کردم
اولش فقط از روی کنجکاوی گرفتم این کتاب رو . ولی بعدش خوشحال شدم که خریدمش
چند تا نکته بود که تا حالا جایی ندیده بودم و در کنار بقیه مواردی که قبلاً یادگرفتم می تونه مفید باشه
در کل کتاب خوبی هست و بیشتر موارد سئو رو داخلش داره
آموزش و گفتار کتاب طوری هست که هر کسی بتونه استفاده کنه
موفق باشید

تاپیک رو خوندم..
واقعا جای تاسف داره برخی از دوستان دارن اینقدر ***** میکنن استارتر رو
عزیز من ایشون که کتابشو به قیمت 1 میلیون نمیفروشه که شما داری اینجوری ***** میکنی
همین خود شماها حاظرین برین 2 میلیون پول سئو بدین..
از استارتر حمایت میکنم و طبق تعریف هایی که شنیدم کتابشون بسیار ارزشمنده

کتاب رو خریداری کردم
به هر حال هر چی آدم به داشته هاش اضافه کنه و یه چیز جدید یادبگیره خوبه دیگه

من خریدم و خوندمش، حدودا 3 بار خوندم اما واقعا میشه باهاش یک سایت رو سئو کرد، و نکات طلایی رو درش قرار داده...
فعلا دارم روی سایتم کار میکنم اگر جواب گرفتم که قرار میدم، نشد هم باز به علممون اضافه شده :D

دوستان بنده کتاب رو کامل خوندم . برای من که مطالب جدیدی داشت فقط باید روش های ذکر شده رو تست کرد تا دید موثر هستند یا نه !
اما از کیفیت نگارش و پشتیبانی ایشون راضی بودم

با سلام
بنده نیز این کتاب رو خریدم
با اینکه شاید همه مسائل داخل آن را میدانستم ولی با این حال ارزش کتاب به مراتب خیلی بیشتر از قیمت آن بود
نویسنده با زبان ساده موفقیت در سئو رو به شما شرح داده
سئو کار ها هیچ کار جادوگری انجام نمی دهند همین راهکارهای داخل کتاب است که شاید خیلی از افراد نیز از آن بی خبرند
در یک کلام
راضیم
من این کتاب رو خوندم، همونطور که اشاره شده، همه مطالب بکر نیست و مطالب تکراری که در دسترس همه هست هم در این کتاب موجوده.
مطالب مفیدی هست و میشه به عنوان چک لیست کارها ازش استفاده کرد.
من نکاتی رو از این کتاب گرفتم که قبلا میدونستم ولی فراموش کرده بودم اعمال کنم
همینطور نکات جدیدی یادگرفتم که فکر میکنم بتونم استفاده زیادی ازش ببرم
در کل ارزش این هزینه‌ای که می‌پردازید رو داره

کتاب رو خریدم

با خوندن چند صفحه ی اول و یه مرور سریع صفحات کاملا میشه فهمید که کاملا ارزششو داره

و قیمت این کتاب در مقابل مطالبش کمه
ممنون

بی صبرانه منتظر نسخه بعدی هستیم :X

با سلام
این کتاب را تهیه کردیم بسیار جامع و کاربردی بود.
بنده هم منتظر نسخه های بعدی این کتاب هستم.
ارادت

به نقل از talood :
اول اینکه کتابتون واقعا تشکر میکنم اگر بگم فواقعاده بود مطالب اغراق نکردم
مورد دوم مشخص هست رقابت کسی که حاضر نیست 15 هزار تومان ناقابل بده یک چنین کتاب ارزشمندی بخره همان بهتر که از دنیا عقب بمانه

سرویس لینک بیلدینگ : سرویس لینک بیلدینگ ما در قالب یک پکیج ارائه میشود. در این پکیج لینک وبسایت شما در 12 سایت شبکه ما قرار میگیرد. همچنین یک پست مرتبط با کیورد مشتری در تمامی سایت ها منتشر خواهد شد. مسئولیت ارائه پست با مشتری بوده و در آن میتواند 2 لینک به وبسایت خود بدهد.

لیست سایت ها

pr.PNG

قیمت پکیج :

یک ماهه 50 هزارتومان
سه ماهه 140 هزارتومان

برای سفارش مبلغ مورد نظر را از طریق لینک زیر پرداخت کنید
http://seodaramal.ir/pay

تفاوت را احساس کنید

1. دامنه های قدرتمند : دامنه های موجود در سرویس ما با حساسیت بالایی انتخاب شده اند. Page Rank تمامی دامنه ها Valid بوده و Authority منطقی دارند.

منظور از Authority منطقی چیست؟ گاها مشاهده میکنیم که دامنه هایی با Authority بسیار بالا آزاد میشوند و بعضی افراد اقدام به ثبت این دامنه ها میکنند! این دامنه ها در 99% مواقع اسپم هستند و بخاطر نقض قوانین گوگل ، ارزشی از لحاظ سئو ندارند و در بسیاری از موارد پنالتی را به سایت های خریدار لینک انتقال میدهند.

نمونه Page Authority سایت ها

seyfollahi.net 34

e-financeislamique.com 23

selectpeptides.com 27

black-c.net 24

2. عدم استفاده از سرویس های بلاگ دهی : استفاده از سرویس های بلاگدهی یکی از اشتباهات رایج در سایت شبکه است. با استفاده از این سرویس ها IP Diversity به شدت کاهش میابد و قدرت بطور محسوسی کاهش میابد.

اخطار : استفاده از این سرویس ها باعث نمایش Page Authority و Domain Authority بصورت جعلی میشود.

3. محتوای کاملا پاک و غیر اسپم : ما برای سایت های مشتریان خود ارزش قائلیم. اکثر محتوای موجود در سایت های ما بصورت اختصاصی هستند و مطالب کپی کاملا اصولی و با رعایت قوانین گوگل قرار گرفته اند. درصورتی که از سایت های اسپم لینک خریداری کنید پس از مدتی اسیر پنالتی Thin content خواهید شد و رهایی از این پنالتی کار آسانی نیست.

پنالتی Thin Content چیست؟ این نوع پنالتی بعد از گسترش سایت های فروشنده بک لینک ، توسط گوگل معرفی شد. سایت هایی که محتوای اسپم دارند و اقدام به فروش بک لینک میکنند در معرض خطر این پنالتی قرار دارند. امکان انتقال این پنالتی به سایت های خریدار بک لینک بسیار بالاست.

4. IP Diversity بالا : تمامی سایت های ما بر روی آیپی های مختلف میزبانی میشوند. یکی از مهم ترین فاکتورهای اثربخشی بک لینک IP Diversity میباشد. در سرویس های مشابه معمولا همه سایت ها روی یک هاست میزبانی میشود درحالی که در سرویس ما هر سایت یک هاست با آیپی جداگانه دارد.

5. مطابق با استاندارد های گوگل : سایت های ما مطابق با جدیدترین الگوریتم های گوگل طراحی شده اند. تمامی سایت های ما بصورت واکنش گرا هستند. همچنین محتوای بکار رفته در سایت بصورت 100% طبیعی و غیر اسپم میباشد.

تماس با ما
[email protected]

Last edited:

SEOman

Registered User
لایک‌ها
91
چند نکته
1. تمامی مطالب درج شده در سایت های ما اختصاصی و غیر اسپم هستند و حتی 1 مطلب اسپم هم نداریم. برای تک تک مطالب درج شده در سایت ها هزینه صرف شده و این کار را بی منطق انجام نداده ایم. گوگل مدتهاست که تفاوت مطالب با ارزش و بی ارزش را میداند و وقتی از یک سایت اسپم بک لینک دریافت میکنید در واقع به سایت خود ضربه میزنید.

2. در مباحث سئو و بک لینک ، کیفیت مهم است نه کمیت. دریافت یک بک لینک از سایتی با ارزش بسیار مفیدتر از 10000 سایت اسپم است.

3. IP Diversity در مباحث سئو بسیار مهم است. درصورتی که شما از 100 سایت با آیپی یکسان بک لینک دریافت کنید احتمال پنالتی شدن سایت خود را افزایش داده اید.

4. Authority بالا همیشه خوب نیست! بعضی افراد با اسپم Authority دامنه را افزایش میدهند و پس از مدتی دامنه پنالتی شده و از نتایج گوگل حذف میشود. عده دامنه هایی که قبلا پنالتی شده اند را ثبت میکنند و با خروج موقت از پنالتی شروع به فروش بک لینک میکنند! این نوع بک لینک ها سئو منفی محسوب میشوند ;)

5. اندازه گیری Domain Authority برای وبلاگ ممکن نیست. Domain Authority همیشه میزان اعتبار دامنه ریشه را نشان میدهد نه سابدامین! همچنین Page Authority در وبلاگ تحت تاثیر Domain Authority قرار میگیرد و عدد غیرواقعی نمایش داده میشود.

اطلاعیه : بعضی از دوستان سوال میکنند که "سایت مرتبط با موضوع فلان دارید؟" دوستان سایتهای ما بصورت پورتال هستند یعنی در همه زمینه ها قابل استفاده هستند و مطالب مرتبط موجود هست به همین دلیل بیش از %80 مشتریان ما صفحه اول گوگل هستند ;)

Last edited:

mohsenhajian

Registered User
لایک‌ها
49
ارزون تر حساب کنی مشتریم
ببینم مرتبط با سایت آهنگ و فیلم داری؟
مرتبط با سایت ابزار دهی و وردپرس و خدمات اینترنتی چی ؟

SEOman

Registered User
لایک‌ها
91
ارزون تر حساب کنی مشتریم
ببینم مرتبط با سایت آهنگ و فیلم داری؟
مرتبط با سایت ابزار دهی و وردپرس و خدمات اینترنتی چی ؟

درود
بله. اگر چک کنید پست های مربوط به فیلم و آهنگ در تمام سایت ها موجود هست.
برای موضوعاتی مثل کدنویسی و خدمات هم برنامه داریم.

ashkanshirani

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
1,102
برای سایت تازه تاسیس مجله تفریحی مناسب است ؟
واسه سه ماه یه تخفیف به ما بدین .

SEOman

Registered User
لایک‌ها
91
Last edited:

mohsenhajian

Registered User
لایک‌ها
49
سلام تو خصوصی بک لینک برای یه سایتی با موضوع طراحی سایت بده
تو خصوصی فقط

mobomas

Registered User
لایک‌ها
1,185
پکیج دائمی چی دارید ؟
به صورت پست با 2 بک لینک - دائمی
مرتبط با سایت عربی

goldenrule

Registered User
لایک‌ها
165
سلام. من پی ام دادم. لطفا چک کنید.

ممنون.

persian.sajjad

Registered User
لایک‌ها
65
سلام
بک لینک متنی هستی یا ریپورتاژ؟ ماهیانه یا دائمی؟

SEOman

Registered User
لایک‌ها
91
یک پکیج تقدیم جناب کریمی شد.

SEOman

Registered User
لایک‌ها
91
یک پکیج تقدیم جناب خدایی ( persiansstuff ) شد.

بالا