برگزیده های پرشین تولز

نیاز به مدیر و نویسنده حرفه ای برای مارکت اندروید

gig_ir

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
جهت راه اندازی و اداره یک مارکت اندروید در کنار سایر همکاران،به افرادی با شرایط زیر نیازمندیم:
1-مدیری خلاق ،قدرتمند و صاحب ایده که اطلاعات کافی درباره برنامه و بازیهای اندروید و نیازهای کاربران داشته باشد و توانایی هدایت رو به جلو مارکت را در خود ببیند.
2-نویسنده حرفه ای و با تجربه که دارای سابقه کار در سایتهای اندرویدی باشد.کلیه پستها و برنامه ها باید اختصاصی، جدید و محبوب و از منابع معتبر مانند گوگل پلی باشند.روزانه بین ده تا بیست مطلب و یا بیشتر مورد نیاز است.

لطفا فقط دوستانی که متعهد هستند و تجربه کافی در اختیار دارند پیام خصوصی دهند و نمونه کار و شماره تماسشان را هم ارسال کنند.
شایان ذکر است با کسانی که دارای ویژگیهای بالا باشند به توافق مالی هم خواهیم رسید.
-----------------------
بروز رسانی:
هم اکنون نیاز اصلی ما به یک مدیر و فرد با تجربه و با انگیزه هست که سابقه فعالیت در مارکتهای اندروید را داشته باشد که بتواند ما را در تهیه پکیج های متنوع در موضوعات مختلف(مثلا پکیج برنامه های کاربردی یا مذهبی که شامل پنجاه اپ برتر باشد) یاری کند و همچنین دارای شناخت کاملی از نیازهای کاربران باشد تا بتوانیم استارت اولیه مارکت را بزنیم.

Last edited:

mohsenhajian

Registered User
لایک‌ها
49
سلام من خودم حرفه ای هستم
شرایط رو پ خ کنید
ولی یکی از دوستانم واقعا حرفه ای هستش
قیمتش بالاست ولی ...کیفیتش درش شکی نیست
میخوایید بدم شمارشو ؟

gig_ir

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
در حال بررسی شرایط سایر دوستان هستیم.
منتظر پیشنهادات دیگر هم می باشیم.

amirhamzh

Registered User
لایک‌ها
51
من چندین اشکال در سایت شما دیدم که انشالله سر فرصت بیان خواهم کرد و از نظر گرافیکی نیز آنالیزی به شما خواهم داد
و مشکلات سایت شما رو درهمون نگاه های اول در زمینه های مختلف دیدم
و روش های موفقیت شما رو هم خواهم گفت

mn6967

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام

لطفا شرایط کامل را پاسخ کنید با تشکر

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
دانلود آهنگ جدید ایرانی

gig_ir

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
بروز رسانی:
هم اکنون نیاز اصلی ما به یک مدیر و فرد با تجربه و با انگیزه هست که سابقه فعالیت در مارکتهای اندروید را داشته باشد که بتواند ما را در تهیه پکیج های متنوع در موضوعات مختلف(مثلا پکیج برنامه های کاربردی یا مذهبی که شامل پنجاه اپ برتر باشد) یاری کند و همچنین دارای شناخت کاملی از نیازهای کاربران باشد تا بتوانیم استارت اولیه مارکت را بزنیم.

nsco

Registered User
لایک‌ها
120
سلام دوست عزیز در خدمتتون هستم لطفا پ خ کنید با تشکر
شماره در امضای من موجود هست.

mamali-shah

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
با عرض سلام و احترام
من می توانم مدیریت کامل بر سایت شما داشته بیاشم
1-سئو و بهینه سازی وب سایت به صورت 100% و رساندن به سایت بزرگی مثل فارسروید
2-کاهش رتبه الکسا تا زیر 400 ایران و بردن به زیر 100 ایران
5-امنیت وب سایت و تست نفوذ
6-ایجاد قالب جدید+cms اختصاصی و مدیریت بر اپلیکیشن های سایت
هزینه ها به گونه زیر می باشد:
ماه اول>>>2 میلیون تومان
ماه اول به بعد یک میلیون تومان
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
البته هزینه ایی که به شما دادم خیلی مفته و ارزش و سودی ندارد فقط سئو سایت شما 6 میلیون تومن و همین طور الکسا سایت شما 15 میلیون پولشه
[email protected] نا گفته نماند ما یه گروهیم و مدیرش خودم هستم و ساکن تهران و می توانیم حضوری قرار کاری بزاریم.

killer01

Registered User
لایک‌ها
32
یادمه یه نظری اینجا نوشته بودم!

بالا