برگزیده های پرشین تولز

لایسنس اورجینال IDM

licensefa

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
8
عتبار زمانی لایسنس های خریداری شده به چه صورتی است؟
نرم افزار IDM دارای ۲ نوع لایسنس متفاوت می باشد:

لایسنس مادام العمر: این لایسنس تنها یکبار نیاز به خریداری داشته، هیچ گاه منقضی نمی شود و با یک بار خرید، برای همیشه مالک آن خواهید شد. در نظر داشته باشید که لایسنس مادام العمر IDM هیچ گونه محدودیت زمانی برای استفاده ندارد. در مورد دریافت آپدیت ها نیز بر مبنای اعلام شرکت سازنده در بخش توافق نامه نرم افزار، از زمان اولین فعال سازی به مدت ۳ سال کلیه آپدیت ها و ارتقای برنامه به آخرین نسخه توسط شرکت Tonec تضمین شده است. لازم به ذکر است شرکت سازنده طی بیش از ۱۵ سال گذشته هیچ گاه هزینه ای بابت آپدیت ها دریافت نکرده و همواره به روز رسانی های برنامه رایگان بوده است. به عبارت دیگر در گذشته به روز رسانی های برنامه بیش از ۳ سال به کاربران ارائه شده است، اما امکان دارد در آینده تغییراتی در این زمینه اعمال شود. برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید اینجا کلیک کنید.

لایسنس یک ساله: این لایسنس به مدت یکسال از زمان فعال سازی برنامه اعتبار داشته و پس از این مدت منقضی خواهد شد. پس از اتمام اعتبار زمانی، نرم افزار از کار افتاده و درخواست وارد کردن لایسنس جدید را خواهد نمود. برای ادامه استفاده از نرم افزار شما می بایست یک لایسنس جدید خریداری کرده و در برنامه وارد کنید.
لایسنس لایف تایم فقط 55 هزار تومان
لایسنس یکساله فقط 35 هزار تومان
لایسنس 60 روز eset فقط 5 هزار تومان
لایسنس اورجینال کسپرسکی Retail قابلیت ثبت در وب سایت my.kaspersky.com
لایسنس اورجینال اویرا موجود می باشد.
لایسنس اورجینال اف سیکور موجود می باشد.
لایسنس اورجینال بولگارد موجود می باشد.

Last edited:

tehran_games

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
492
وقتی به راحتی کرک شده اش در دسترس هست و کار می کند، چرا باید اورجینال را بخریم؟ (البته دلیلی غیر از موضوعات اخلاقی) آیا با استفاده از اورجینال مزیتی در کاربرد به دست می آوریم؟

licensefa

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
8
وقتی به راحتی کرک شده اش در دسترس هست و کار می کند، چرا باید اورجینال را بخریم؟ (البته دلیلی غیر از موضوعات اخلاقی) آیا با استفاده از اورجینال مزیتی در کاربرد به دست می آوریم؟
باسلام.مزیتی خواصی ندارد.ولی نکته زیرا مطالعه کنید.
افرادی که وقت و انرژی زیادی را صرف تولید فایل‌های Crack و از بین بردن محدودیت‌های نرم‌افزارها و سیستم عامل‌ها به طور رایگان می‌کنند:

قطعاً با دلیل مشخص و حساب‌شده‌ای اقدام به این کار کرده‌اند.

دسترسی به رمزهای عبور مربوط به سایت‌های مختلف، اطلاعات حساس بانکی و پست الکترونیکی،

عکس‌های شخصی و فایل‌های محرمانه یا خصوصی بخشی از خطری است که ممکن است

این اطلاعات در اختیار افرادی که کرک درست کردن در اختیار آنها قرار بدهند.

البته این موضوع همیشه 100% نیست.

Cyberlife

Registered User
لایک‌ها
624
عتبار زمانی لایسنس های خریداری شده به چه صورتی است؟
نرم افزار IDM دارای ۲ نوع لایسنس متفاوت می باشد:

لایسنس مادام العمر: این لایسنس تنها یکبار نیاز به خریداری داشته، هیچ گاه منقضی نمی شود و با یک بار خرید، برای همیشه مالک آن خواهید شد. در نظر داشته باشید که لایسنس مادام العمر IDM هیچ گونه محدودیت زمانی برای استفاده ندارد. در مورد دریافت آپدیت ها نیز بر مبنای اعلام شرکت سازنده در بخش توافق نامه نرم افزار، از زمان اولین فعال سازی به مدت ۳ سال کلیه آپدیت ها و ارتقای برنامه به آخرین نسخه توسط شرکت Tonec تضمین شده است. لازم به ذکر است شرکت سازنده طی بیش از ۱۵ سال گذشته هیچ گاه هزینه ای بابت آپدیت ها دریافت نکرده و همواره به روز رسانی های برنامه رایگان بوده است. به عبارت دیگر در گذشته به روز رسانی های برنامه بیش از ۳ سال به کاربران ارائه شده است، اما امکان دارد در آینده تغییراتی در این زمینه اعمال شود. برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید اینجا کلیک کنید.

لایسنس یک ساله: این لایسنس به مدت یکسال از زمان فعال سازی برنامه اعتبار داشته و پس از این مدت منقضی خواهد شد. پس از اتمام اعتبار زمانی، نرم افزار از کار افتاده و درخواست وارد کردن لایسنس جدید را خواهد نمود. برای ادامه استفاده از نرم افزار شما می بایست یک لایسنس جدید خریداری کرده و در برنامه وارد کنید.

لایسنس یکساله فقط 35 هزار تومان
باز اگه مادام العمر 35 تومان یا 50 تومان بود یه چیزی، ولی یکساله مگه آنتی ویروسه

منظورم هم با شما نیست دوست عزیز، کار این شرکت غلطه

vernes

Registered User
لایک‌ها
56
باز اگه مادام العمر 35 تومان یا 50 تومان بود یه چیزی، ولی یکساله مگه آنتی ویروسه

منظورم هم با شما نیست دوست عزیز، کار این شرکت غلطه

4ماهه قوانین idm عوض شده تا قبل این 4ماه لایسنس داعمی بود اما الان قانون جدید گذاشته مثلا وقتی لایسنس میخری 3 ساله هست و بعدش برای هرسال باید هزینه لایسنس بدی مجددا من چون اون زمان لایسنس داعمی خریده بودم تا همبین چند وقت پیش پیغام اومد که اینجوریه

licensefa

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
8
4ماهه قوانین idm عوض شده تا قبل این 4ماه لایسنس داعمی بود اما الان قانون جدید گذاشته مثلا وقتی لایسنس میخری 3 ساله هست و بعدش برای هرسال باید هزینه لایسنس بدی مجددا من چون اون زمان لایسنس داعمی خریده بودم تا همبین چند وقت پیش پیغام اومد که اینجوریه
حرف شما کاملا درست می باشد.اصولا لایسنس لایف تایم معنی نمیدهد.زیرا اگر اینطوری باشد.دیگر شرکت فوق درآمدی ندارد.

licensefa

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
8
حرف شما کاملا درست می باشد.اصولا لایسنس لایف تایم معنی نمیدهد.زیرا اگر اینطوری باشد.دیگر شرکت فوق درآمدی ندارد.
روی چند تا سیستم کار میکند به صورت همزمان
باسلام.فقط یک سیستم.ریجستر مستقیم در سایت internetdownloadmanager.com می باشد.

hardlook

Registered User
لایک‌ها
178
من چند سال پیش لایسنس مادام العمرشو خریدم 69 تومن امیدوارم زیر حرفشون نزنن :general602:

pcyord

Registered User
لایک‌ها
363
سلام
پبام دادم لطفا چک کنید .

P-khakestari

همکار بازنشسته
لایک‌ها
290
اما متاسفانه دلیل قانع کننده ای برای خرید این لایسنس وجود نداره ! حداقل در ایران.
بهرصورت شخصا از کپی رایت حمایت میکنم و امیدوارم کسانی که از این محصول استفاده میکنند لایسنس اش رو خریداری کنند.
خود من محصولی که تولید کردم از طرف کاربران ایرانی کپی برداری شده و ضرر زیادی در این راه دادم :)

licensefa

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
8
متاسفانه اکثر کرک ها مخرب هستند.و کاربران به این نکته توجه ای ندارند.

mac man

Registered User
لایک‌ها
64
من حدود 6 سال پیش لایسنسش رو خردیم هنوز مشکلی بابت آپدیت ها ندارم

m.mirfazeli

Registered User
لایک‌ها
1,237
یه لایسنس لاف تایم
در صورتی که ابتدا کد رو بدید بعد واریز
خریدارم