برگزیده های پرشین تولز

85% تخفیف در خرید "بالشتک" طبی آلمانی!!حراج!!جلوگیری از درد های کمر به هنگام رانندگی+ هدیه وِیژه

امیرحسین.

Registered User
لایک‌ها
60
تخفیف در خرید بالشتک طبی آلمانی !!!!!! حراج !!!!!!

نشستن

2k.jpg

بهتر است پاها در هنگام نشستن روی زمین قرار گیرند. زانوها باید در راستای استخوان لگن یا کمی پایین تر قرار گیرند. بهتر است گودی کمر با بالشت کوچکی پر شود.

رانندگی کردن

3k.jpg

بهتر است از پشتی های مناسب رانندگی برای حفظ کمر استفاده نمود. راست باید نشست و فرمان اتوموبیل را با هر دو دست گرفت. هر چند دقیقه سنگینی بدن را بر روی یک طرف انداخت. جیبهای پشت شلوار را در هنگام رانندگی نباید زیاد پر نمود.

کارکردن با رایانه

4k.jpg

محکم به صندلی باید تکیه داد، نباید لم داد روی صندلی یا قوز نمود. بهتر است بالشتی در گودی کمر قرار گیرد و زیر پاها یک زیرپایی مناسب قرار داد. صندلی نباید خیلی بلند یا خیلی کوتاه یا خیلی دور از رایانه باشد.

شرح محصول :

تا حالا شده بعد از رانندگی احساس کمر درد داشته باشین !
بالشتک های طبی sitback ساخت کشور آلمانه و برای بهتر قرار گرفتن ستون فقرات بکار میره
از لحاظ کیفیت این محصول یک کالای طبی هست نه یک کالای تفریحی (مثل ماساژور)
همون طور که تو عکس هم مشخصه با پر کردن گودی کمر فشار به ستون فقرات رو از بین میبره

immvts2q.jpg

ولی جالبه بدونین که به خاطر قابل تنظیم بودن باد داخلش , نصب آسان , عدم نیاز به برق و حرکت بالشتک هوا در پشت کمر نتنها خستگی رو از بین میبره بلکه مانع بروز درد و دیسک کمر هم میشه
همون طورکه گفته شد این پشت کمری ها قابلیت تنظیم باد دارن و ساخت شرکت sitback آلمانـه و 100% اصل بودنش ضمانت میشه
سایت شرکت سازنده : sitback.de
آدرس مشخصات محصول در سایت سازنده : http://sitback.de/produkte/fuers-auto/rueckenstuetzen/air.html

-----------------
برخی از ویژگی های ویژه محصول که آن را از بقیه متفاوت می سازد :
- داشتن پایه با قابلیت تنظیم ارتفاع = در نتیجه موقعیت بالشتک در دراز مدت ثابت می ماند و از تنظیم های مکرر ارتفاع آن جلوگیری می شود
- وجود محفظه هوا با قابلیت تنطیم باد داخل آن = بزرگترین تفاوت این محصول با تمام نمونه های آن می باشد چرا که می توان با تنظیم هوای داخل آن از بوجود آمدن فشار اضافی برای افراد مختلف اجتناب کرد و در ضمن با تغییر موقعیت هوای داخل بالشتک فشار اضافی به کمر وارد نمی شود و گردش خون را نیز مختل نمی سازد
- قیمت بسیار مناسب = قیمت این محصول بسیار مناسب است و دلیل اصلی فروش آن با این قیمت خرید آن با دلار قدیم می باشد و از آنجا که محصول طبی است و همچنین برای فروش سریع تر اقدام به فروش با قیمت خرید شده است
- تعداد محدود = تعداد برای هر رنگ بسیار محدود است ( بعضی از رنگ ها 2-3 تا دونه بیشتر موجود نیست ) در نتیجه در صورت تمام شدن آن رنگ هیچ ضمانتی برای موجود بودن همان طرح و رنگ وجود ندارد در ضمن تعداد کل پشت کمری ها هم بسیار محدود است
------------------
قیمت ها شکسته شد:

قیمت پشت کمری فقط 150 هزار تومن (مخصوص دوستان پرشین تولز )
طوسی چرمی و پارچه ای: 150 هزار تومن
مشکی اسپرت : 160هزار تومن
مشکی ساده : 170هزار تومن
هیچ تفاوتی در کیفیت وجود نداره و تنها تفاوت در قیمت هاست
94145663311298338775.jpg

جالبه بدونین پایین ترین قیمتش 50 یورو تو خود آلمانه ( بدون هزینه پست ) و اگر تا ایران بیاد بالای 400 هزار تومن تموم میش

05.jpg01.jpg
*توجه بفرمایید پس از فروش به دلایل مختلف پس گرفته نمی شود*
مثل : من فکر میکردم خیلی بزرگتر باشه , فکر میکردم خیلی کوچیک تر باشه , فکر نمیکردم این شکلی باشه و ...
چون این یه جنسیه که استاندارد ساخته شده و در کشور های مختلفی منجمله آلمان در حال فروشه و همون طور که گفتم کاربرد کاملا طبی داره
تمامی کالا ها قبلا از نظر سلامت تست شده اند و قبل از ارسال یک بار دیگر هم تست می شوند در نتیجه جای نگرانی وجود ندارد
در صورت نیاز تحویل بصورت حضوری می باشد تا از کیفیت کالا اطمینان حاصل کنید
sitback--air--rckenkissen-stoff-schwarz-mex.jpg

Last edited:

امیرحسین.

Registered User
لایک‌ها
60
ارزان ترین قیمت محصول در سایت های خارجی :
Untitled-2.jpg
Untitled-1.gif

Last edited:

امیرحسین.

Registered User
لایک‌ها
60
آموزش نصب :
مرحله 1 : متعلقات داخل بسته رو جلوتون بچینین

مرحله 2 : سر پایه ها رو داخل پایه ها قرار دهید - من اینجوری میذارم شما می تونید مثل کاتالوگ عمل کنید -

مرحله 3 : پایه ها رو پشت بالشتک سوار کنید - ارتفاع مهم است , اگر با بالشتک راحت نیستید می توانید دوباره به این مرحله برگشته و ارتفاع بالشتک را کم یا زیاد کنید -

مرحله 4 : سر پایه ها را داخل فضای بین دو تکه صندلی جا بزنید - دقت کنید بالشتک وسط باشد و ارتفاع پایه ها هم یکسان باشد -

مرحله 5 : روی صندلی بشینید و با فشار دادن محفظه هوا بالشتک را باد کنید - با فشار دادن دکمه کنار محفظه نیز می توانید بالشتک را خالی کنید , سعی کنید میزانی که رضایت شما را به همراه داشته باشد و احساس آرامش می کنید را بیابید -

مرحله 6 : بهتر است لوله محفظه هوا را بصورتی که با کمربند ایمنی تداخل نداشته باشد جا سازی کنید

*چرا پشت کمری تو عکس دست دو به نظر مییاد ؟
این پشت کمری مال خودم هست و دارم ازش استفاده میکنم به همین خاطر دست دو به نظر مییاد و با پشت کمری هایی که ارسال میشن فرق میکنه ( اونا نو هستن ) و فقط برای نشان دادن آموزش نحوه نصب و قرار گیری ازش استفاده کردم (دم دستم بود )

Last edited:

m@@n

Registered User
لایک‌ها
20
سلام
عکس بسته بندی شده اینو موجود دارین؟

امیرحسین.

Registered User
لایک‌ها
60
سلام
عکس بسته بندی شده اینو موجود دارین؟

خیر متاسفانه موجود ندارم
بسته بندیش هم بصورت جعبه من دیدم هم بصورت کیسه ای
ولی هیچ فرقی با هم ندارن
اصل بودن جنس مهمه که اصله

عکس زیر نمونه مشابه همین کالا را در سایت ebay نشان می دهد

$T2eC16F,!yUE9s6NEGtuBRrcNZk(i!~~48_20.JPG

فایل های ضمیمه

• SITBACK-Air-Auto-Ruckenstutze-mit-Luftkissen.jpg
    SITBACK-Air-Auto-Ruckenstutze-mit-Luftkissen.jpg
    12.7 KB · نمایش ها: 1,310
Last edited:

virus69

Registered User
لایک‌ها
441
سلام من مشکل کمر دارم حیف که دوتا پشت کمری هوشمند گرفتم(یکی واسه رانندگی یکم واسه پای پی سی) قیمتشم واسم سنگینه
اما شدیدا توصیه میکنم کسانی که کمر درد دارن استفاده کنن که سریعا نتیجه میگیرن

Last edited:

mmawwe

Registered User
لایک‌ها
12
سلام . جدا سازی و نصب دوبارش کار سختیه ؟ چون ممکنه برای کسی که بخوام مناسب نباشه و بخوام روی صندلی خودم که به خاطر کامپیوتر و ... زیاد میشینم استفاده کنم .. و اینکه امکان نصبش رو صندلی های دیگه هم هست یا جوری هست که فقط به درد ماشین میخوره ؟

mehrabooni

Registered User
لایک‌ها
2,270
جاسوییچی ۴۰۵ چنداخرش

امیرحسین.

Registered User
لایک‌ها
60
جاسوییچی ۴۰۵ چنداخرش
جاسوئیچی تایپیکش جداست
اونجا مطرح بفرمایین
http://forum.persiantools.com/t480749.html#post8569974

سلام . جدا سازی و نصب دوبارش کار سختیه ؟ چون ممکنه برای کسی که بخوام مناسب نباشه و بخوام روی صندلی خودم که به خاطر کامپیوتر و ... زیاد میشینم استفاده کنم .. و اینکه امکان نصبش رو صندلی های دیگه هم هست یا جوری هست که فقط به درد ماشین میخوره ؟

سلام
به هیچ وجه کار سختی نیست
دوست عزیز این پشت کمری ها مختص صندلی ماشین ساخته شده ولی جاهای دیگه هم امکان استفاده داره
خود شرکت سازنده هم با عوض کردن پایه هاش کار برد های دیگری هم براش درست کرده

سلام من مشکل کمر دارم حیف که دوتا پشت کمری هوشمند گرفتم(یکی واسه رانندگی یکم واسه پای پی سی) قیمتشم واسم سنگینه
اما شدیدا توصیه میکنم کسانی که کمر درد دارن استفاده کنن که سریعا نتیجه میگیرن

سلام
مبارکتون باشه

SE7EN_7

Registered User
لایک‌ها
11
حاجی جون یکی میبرم اگه ایدآل بود بالای 10 تا میخوام ..واسه اپراتور های جرثقیل سقفی شرکت فولاد میخوام .. اگه راه داره و تخفیفمند میشه پیغام بهم بدید..
این بند میخوره بیفته پشت صندلی یا کلا فقط پایه اش باید بره جا؟

امیرحسین.

Registered User
لایک‌ها
60
یه مدلی هست به نام office air که به جای پایه دو تا بند داره
اونم دقیقا همینه و هیچ فرقی با هم ندارن و حتی می تونین به راحتی اینو به اون تبدیل کنین
sitback_rueckenstuetze_office_air_hs.jpg

aryangolden

Registered User
لایک‌ها
88
الان با 85 درصد تخفیف شده اینقدر؟؟
بدون تخفیف لابد یک میلیون تومنه حتما؟
اینا که میگید نه کارتون داره نه هیچی؟ ما از کجا بفهمیم اصله؟

امیرحسین.

Registered User
لایک‌ها
60
الان با 85 درصد تخفیف شده اینقدر؟؟
بدون تخفیف لابد یک میلیون تومنه حتما؟
اینا که میگید نه کارتون داره نه هیچی؟ ما از کجا بفهمیم اصله؟

دوست گرامی قیمت این محصول در حدود 50 یورو یا 80 دلار است که در سایت مختلف می توانیدمشاهده فرمایید
شما به این قیمت حمل و نقل , مالیات , عوارض , گمرکی و از همه مهمتر سود فرشنده رو هم اضافه کنید می بینید کمتر از 400 تا 500 هزار تومن امکان نداره بتونین بخرین
اینایی که بنده دارم داخل کیسه خود کارخونه سازندست + کاتالوگ محصول + متعلقات محصول ( دو تا نیم پایه , دو تا پایه , بالشتک طبی )
اصل بودنش رو هم خودم دارم ضمانت میکنم
سئوال دیگه ای داشتین حتما بپرسین

Last edited:

امیرحسین.

Registered User
لایک‌ها
60
یکو جور در نمیاد؟
واقعا اصل هستن؟

بله اصل هستن
تا اونجا که من میدونم اینا رو از آلمان , خود شرکت بنز وارد کرده
اون موقعی که دلار بود 1000 تومن رو ماشین هاشون با قیمت 100 هزار تومن میفروختن
-------------
دوستان این بالشتک طبی با هیچ کدوم از پشت کمری های موجود در بازار قابل مقایسه نیست ( قابلیت تنظیم باد و راحتی فوق العاده , تنطیم ارتفاع , کیفیت بالا و ..)

Last edited:
بالا