برگزیده های پرشین تولز

Filesonic هم به ملكوت اعلا پيوست! روزهاي خوش اينترنت رو به پايان

MacBook

Registered User
لایک‌ها
201
کد:
All [B]sharing[/B] functionality on FileSonic is now disabled. Our service can only be used to upload and retrieve files that [B]you[/B] have uploaded personally. 

If this file belongs to you, please login to download it directly from your file manager.

Adin

Registered User
لایک‌ها
769
خود من هرشب تمام لينك هامو از فايل سونيك مينداختم ... از پورن تا والپيپر و فيلم و آلبوم ... !!
كلي پول اكانت يكساله و ششماهه داديم كه جداي از آپلود حداقل بتونيم از سرور اونها با سرعت خوب دانلود كنيم .. اما شرايط از اين به بعد:
سايت هاي ايروني رو نگاه كنين : سرورهاي دانلود دارن كه كفاف اين همه نفر نميده ... ايراني هم كه مال مفت خوره ... دو قرون به هيچ جا كمك نميكنه سرور وي آي پي راه اندازي بشه .. همه ميريزن از يه سرور دانلود ميكنن .. !! تازه .. دلار دو برابر قيمت شد .. !! سروري كه براي سايت دانلود يك ميليون آب ميخورد الان دو ميليون آب ميخوره !! در ازاش درآمد صفر تومان‌!! .. خوب روز به روز هم كه اوضاع اقتصادي مردم داره بدتر ميشه ... من بايد لينك ها رو از سايت ميهن دانلود - قبرستان دانلود - گور به گورستان دانلود بزارم .. اونم چي .. كتاب انديشه هاي پر تلووء مط ه ري . !!!
اينم از اينترنت ... اميدوارم حرف نوسترداموس حقيقت بپيونده و بزنن شهاب سنگي چيزي نابود كنه همه رو بره .. خيال همه راحت بشه با اين زندگي تخماتيك ..
به قول اسپارتاكوس : آلت باتياتوس به اين زندگي !!

ColoFlyin'

کاربر فعال زبانهای خارجی
کاربر فعال
لایک‌ها
1,233
متصدیان filehost ها خطر دستگیر شدن را کاملآ جدی می بینند. :(

donnie yen

Registered User
لایک‌ها
203
اکانت فایل سونیک و فایل سرو و فایل جنگل من هم بن شد.

Mahdy2021

Registered User
لایک‌ها
74
انا لله و انا الیه راجعون

ما میلیاردها دانلودر(و آپلودر) اینترنتی، انتقام خون فایل سونیک و مگا آپلود را از آمریکای جهانخوار خواهیم گرفت.ما آمریکا را زیر پا می گذاریم

Ali_softcenter

Registered User
لایک‌ها
7,364
لعنت بهشون!

ما فکر کردیم داخل این مملکت میخوان آزادی نت رو ازمون بگیرن..نگو مشکل از قلب آمریکاست!

هر چی آلبوم موسیقی بود توی فایل سونیک آپ میشد..این چه وضعشه!

اشکال نداره!

letibit هنوز زندس :دی

Ali_softcenter

Registered User
لایک‌ها
7,364
اونم ببندن باز یکی دیگه هست که روسیه و نمیتونن ببندن الانم اون سایتی که من ازش آلبوم میگیرم همه رو برده رو اون روسه!

رپید بازم ساپورتش میکنه :دی

آخ جون.

:D

hamed_1989

Registered User
لایک‌ها
8
من الان ناراحتم اگه این قانون تصویب بشه من فیلم ها و سریال های هفته اییم که رو میدیدم از کجا دانلود کنم!!!!!!:(:wacko:

LAPD

Registered User
لایک‌ها
598

bene

Registered User
لایک‌ها
481
قانون کپی رایت باعث ساخت هزاران فیلم و ساخت هزاران نرم افزار جدید در کشور آمریکاست
دانلود محصولات غیرقانونی عین دزدی هست
شما در آمریکا netflix را دارید که هزینه ماهیانه اش 7 دلاره یعنی پول یک پیتزا و هر چی می خواهی می بینی
اگر آمریکا کپی رایت نداشت مثل کشور ما .......

MacBook

Registered User
لایک‌ها
201
قانون کپی رایت باعث ساخت هزاران فیلم و ساخت هزاران نرم افزار جدید در کشور آمریکاست
دانلود محصولات غیرقانونی عین دزدی هست
شما در آمریکا netflix را دارید که هزینه ماهیانه اش 7 دلاره یعنی پول یک پیتزا و هر چی می خواهی می بینی
اگر آمریکا کپی رایت نداشت مثل کشور ما .......
اين كار زماني فايده داره كه اون قشر عظيمي كه از استفاده منع ميشه بره و قانوني خريد كنه ولي عملا اين اتفاق نميوفته و اون قشر عظيم فقط محروم ميشه ...
اينا ميخوان همين سود هاي نجومي و انحصاري كه توي هاليوود و ... دارن رو از 98 درصد به 99 درصد برسونن

LAPD

Registered User
لایک‌ها
598
حالا راست راسی تورنت هم بسته میشه؟

logofun

Registered User
لایک‌ها
1,113
  • Like
Reactions: H+E
بالا