برگزیده های پرشین تولز

SMS - پيامهاي تبريك سال نوُ

Old Film

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
پيشاپيش سال نو را به همه تبريك ميگم.
از فردا - پس فردا بازار sms داغ داغ ميشه.
اكثرا هم پيام تبريك سال نو براي هم ميفرستن گفتم بد نيست پيام تبريكهاي خودتون را به نوعي share كنيد تا بقيه هم استفاده كنن.ثواب داره.!!:)

Mahiar0

کاربر افتخاری سئو و معرفی سایتها
لایک‌ها
1,208
يه sms به مناسبت سال نو

" با ارزوي 12 ماه شادي 52 هفته خنده 365 روز سلامتي 8760ساعت عشق 525600دقيقه برکت 315300ثانيه دوستي سال نو پيشاپيش مبارک"

loka

Registered User
لایک‌ها
26
.سال نو مبارک

بارديگر صفحه ي پلاسيده ي زمان، با عبور از ثانيه ها و دقايق و ساعتها ورق خورد و در اولين سرآغاز شب، با انفجار خورشيد، تاريکي سکوت بار ديگر شکسته شد .آري باز عيد آمد و باز نوروز...درخت را بيدار کن و سبزه را مژده روييدن ده که بهار آمده است...سال نو مبارک

ز کوي يار مي آ يد نسيم باد نوروزي از اين باد ار مدد خواهي چراغ دل برافروزي . نوروز مبارک

بالاخره زمستون هم مغلوب بهار شد و اين سال هم با تمام خوبي ها و بدي هايش به پايان رسيد.سال نو مبارک

دوست عزيز اميدورام در سال جديد تنـتان سالم و کار و بارتان مطلوب و آرزوهايتان به وصال نزديکتر باشد

انشاءاله اين عيد زيباي باستاني شروعي براي خوبي ها و پاياني براي بدي ها باشد.نوروزتان پيروز.

سالي سرشار از سلامتي , موفقيت و محبت را براي شما و خانواده محترمتان آرزو مي کنم . ايام به کام

سال وفال و مال و حال و اصل و نسل و تخت و بخت

بادت اندر شهرياري برقرار و بردوام

سال خرم ، فال نيکو ،‌مال وافر ،‌حال خوش ،

اصل ثابت ، نسل باقي ،‌تخت‎ ‎عالي ، بخت رام .

در اين فرصت نو براي تو دوست خوب آرزوي تندرستي و شوري نو براي تحقق همه ي خوبيهاي آرمانيت دارم. ‎

نميگم سالي پر از شادي داشته باشي چون دور از واقعيته و غم و شادي با همند و تازه اين ناخوشي ها هستند که خوشيها رو پر رنگتر ميکنند. به جاش ميگم سالي پر از لذت و سلامتي داشته باشي .

بهار،نـيم بهار،ربـع بـهار، بهار را قسمت کردند؛بازارشان سکه شد! دوست عزيز سبز ترين و هميشگي ترين بهار ها را برايت آرزو مندم

مي‌دونم اگه بگم سال نو مبارک حالت از شنيدن اين جمله کليشه اي بهم مي خوره.پس سال نو مبارک!

بهاران خجسته باد، باشد که‎ ‎زنگار از دلهايمان بشوييم، و عشق رهگشايمان باشد،
آرزو مي کنم که هميشه خانه تان سرشار از بوي گل و نور و آيينه باران باشد ...عيدتان مبارک دلتان بهاري

بر شما مسعودوميمون مقدم نورور باد سال و ماه و هفته و رور و شبت ييرورباد

نوبهار است درآن کوش که خوش دل باشي

آغاز شکفتن و روئيدن ، آغاز سال ، آغازخانه تکاني دل و غبار از رنگ و رياي چهره ها زدودن برهمه عزيزان مبارک باد

در وراي عطر دل انگيز نسيم بهاري سال نو را به شما تبريک ميگم

Banned_Bananas

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0

kouroshm

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0

shahroodnet

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
78
.سال نو مبارک

بارديگر صفحه ي پلاسيده ي زمان، با عبور از ثانيه ها و دقايق و ساعتها ورق خورد و در اولين سرآغاز شب، با انفجار خورشيد، تاريکي سکوت بار ديگر شکسته شد .آري باز عيد آمد و باز نوروز...درخت را بيدار کن و سبزه را مژده روييدن ده که بهار آمده است...سال نو مبارک

ز کوي يار مي آ يد نسيم باد نوروزي از اين باد ار مدد خواهي چراغ دل برافروزي . نوروز مبارک

بالاخره زمستون هم مغلوب بهار شد و اين سال هم با تمام خوبي ها و بدي هايش به پايان رسيد.سال نو مبارک

دوست عزيز اميدورام در سال جديد تنـتان سالم و کار و بارتان مطلوب و آرزوهايتان به وصال نزديکتر باشد

انشاءاله اين عيد زيباي باستاني شروعي براي خوبي ها و پاياني براي بدي ها باشد.نوروزتان پيروز.

سالي سرشار از سلامتي , موفقيت و محبت را براي شما و خانواده محترمتان آرزو مي کنم . ايام به کام

سال وفال و مال و حال و اصل و نسل و تخت و بخت

بادت اندر شهرياري برقرار و بردوام

سال خرم ، فال نيکو ،‌مال وافر ،‌حال خوش ،

اصل ثابت ، نسل باقي ،‌تخت‎ ‎عالي ، بخت رام .

در اين فرصت نو براي تو دوست خوب آرزوي تندرستي و شوري نو براي تحقق همه ي خوبيهاي آرمانيت دارم. ‎

نميگم سالي پر از شادي داشته باشي چون دور از واقعيته و غم و شادي با همند و تازه اين ناخوشي ها هستند که خوشيها رو پر رنگتر ميکنند. به جاش ميگم سالي پر از لذت و سلامتي داشته باشي .

بهار،نـيم بهار،ربـع بـهار، بهار را قسمت کردند؛بازارشان سکه شد! دوست عزيز سبز ترين و هميشگي ترين بهار ها را برايت آرزو مندم

مي‌دونم اگه بگم سال نو مبارک حالت از شنيدن اين جمله کليشه اي بهم مي خوره.پس سال نو مبارک!

بهاران خجسته باد، باشد که‎ ‎زنگار از دلهايمان بشوييم، و عشق رهگشايمان باشد،
آرزو مي کنم که هميشه خانه تان سرشار از بوي گل و نور و آيينه باران باشد ...عيدتان مبارک دلتان بهاري

بر شما مسعودوميمون مقدم نورور باد سال و ماه و هفته و رور و شبت ييرورباد

نوبهار است درآن کوش که خوش دل باشي

آغاز شکفتن و روئيدن ، آغاز سال ، آغازخانه تکاني دل و غبار از رنگ و رياي چهره ها زدودن برهمه عزيزان مبارک باد

در وراي عطر دل انگيز نسيم بهاري سال نو را به شما تبريک ميگم

این رو قراره SMS کنید؟:blink: :wacko:

بالا