برگزیده های پرشین تولز

آموزش چگونه در سرورهاي اشتراك گذاري آپلود و درآمد كسب كنيم

irmefo

Registered User
لایک‌ها
26
رپيدگيتور واسه من بازه (بدون چيلتر شكن) :دي

در كل پس آپلودبوي رو انتخاب مي كنم ... چند تا سايت داخلي هم معرفي كنيد كه به درد آي پي هاي ايران بخورن ؛ rodfile به نظرتون چه طور هست ؟

ممنون
فکر کنم رپیدگیتور از فیلتر دراومد.
اپلودبوی هم سایت خوبیه.ولی رپیدگیتور برای کاربران ایرانی خوب نیست.چون رپیدگیتور دانلود رو خوب نمیشماره و بر عکس تو فروش خیلی گزینه خوبیه.(البته طبق تجربه من) که تو ایران هم احتمالش 1 درصده که کسی تو یک سال یه اکانت بخره باهاش.:دی
رودفایل هم پول میده ولی زیاد درست درمون نیست.یعنی پرداخت به موقع نداره و در کل زیاد راضی کننده نیست.ولی اکثر سایت های فیلم از این سایت استفاده میکنن.برای فیلم گزینه خوبیه.
سایت ایرانی هم دیگه فکر نکنم مونده باشه.سایت خارجی restfile هم بدک نیست.

javadth

کاربر فعال پرشین تولز، همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
15,987
اپلودبوی هم سایت خوبیه.ولی رپیدگیتور برای کاربران ایرانی خوب نیست.چون رپیدگیتور دانلود رو خوب نمیشماره و بر عکس تو فروش خیلی گزینه خوبیه.(البته طبق تجربه من) که تو ایران هم احتمالش 1 درصده که کسی تو یک سال یه اکانت بخره باهاش.:دی
رودفایل هم پول میده ولی زیاد درست درمون نیست.یعنی پرداخت به موقع نداره و در کل زیاد راضی کننده نیست.ولی اکثر سایت های فیلم از این سایت استفاده میکنن.برای فیلم گزینه خوبیه.

داداش شما همون bad bird نیستی ؟

mohammad8711

Registered User
لایک‌ها
118
من هر چی با zoom اپلود میکنم error میده. کار خاصی باید انجام داد؟
برای آپلود به بعضی سایهت ها مثل rapidgator باید donate کنید و برنامه رو ریجستر کنید :
http://z-o-o-m.eu/donate.htm
علاوه بر این باید چند فایل زیر رو دانلود کنید و در محل نصب برنامه اکسترکت کنید:
http://z-o-o-m.eu/down/dll.rar

web.master

Registered User
لایک‌ها
4

hipfile.com چطوره ؟ restfile به كدوم حساب پرداختي داره ؟ مطمئن هست ؟ به ازاي هر 1000 دانلود ايراني چقدر ميده ؟

paiom

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
11
دوستان شما فایلاتونو چطوری نامگذاری میکنید که آپلودد پاک نکنه؟

من 4 تا پست میزنم تو warezbb به نصف روز نمیکشه ، آپلودد فایلارو پاک میکنه. آپلودد هم اگه یه فایلو پاک کنه ، دیگه به این راحتی ها نمیتونی آپلودش کنی.

javadth

کاربر فعال پرشین تولز، همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
15,987

من 4 تا پست میزنم تو warezbb به نصف روز نمیکشه ، آپلودد فایلارو پاک میکنه. آپلودد هم اگه یه فایلو پاک کنه ، دیگه به این راحتی ها نمیتونی آپلودش کنی.

حتما که نباید اسم فیلم همون اسم فایل باشه
همین که عنوان یه پستی معلوم باشه همه میفهمن سعی کنید از روش های خلاصه نویسی استفاده کنید مثل
gmotrns مثل game of thrones

paiom

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
11
حتما که نباید اسم فیلم همون اسم فایل باشه
همین که عنوان یه پستی معلوم باشه همه میفهمن سعی کنید از روش های خلاصه نویسی استفاده کنید مثل
gmotrns مثل game of thrones

میدونم عزیز، کلاً خلاصه نویسی میکنم ، ولی بازم پاک میشه.

irmefo

Registered User
لایک‌ها
26

تا اونجا که من خبر دارم, این بخاطر هش هست.یعنی اگر شما فایل هاتون رو از ار ال اس لاگ یا امثال اینا لیچ میکنی به خاطر ثبت شدن یه اطلاعاتی از فایل وقتی فایل اصلی از اپلودد حذف شه فایل شما هم جارجا حذف میشه و دیگه نمیشه اپلودش کرد.اسم هم هر جور عوض شه بازم تشخیص میشه که این فایل همونه :دی
دو تا کار هم میشه کرد.یکی اینکه از سایت های یکم غیر معروف تر فایل بگیرید که دردسر های خودشو داره.
یا با وی پی اس باید بگیرید از حالت فشرده خارج و دوباره فشرده کنید.

mohammad8711

Registered User
لایک‌ها
118

فروم های بزرگ معمولا تحت نظر هستند و توسط ربات ها مانیتور میشن ، این ربات ها لینک های شما رو خیلی سریع گزارش می کنند
از safelinking استفاده کنید شاید دیرتر ریپورت کنند

paiom

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
11
تا اونجا که من خبر دارم, این بخاطر هش هست.یعنی اگر شما فایل هاتون رو از ار ال اس لاگ یا امثال اینا لیچ میکنی به خاطر ثبت شدن یه اطلاعاتی از فایل وقتی فایل اصلی از اپلودد حذف شه فایل شما هم جارجا حذف میشه و دیگه نمیشه اپلودش کرد.اسم هم هر جور عوض شه بازم تشخیص میشه که این فایل همونه :دی
دو تا کار هم میشه کرد.یکی اینکه از سایت های یکم غیر معروف تر فایل بگیرید که دردسر های خودشو داره.
یا با وی پی اس باید بگیرید از حالت فشرده خارج و دوباره فشرده کنید.

ممنون ولی من با آر ال اس لیچ نمیکنم، ریموت آپلود ساده هست.

فروم های بزرگ معمولا تحت نظر هستند و توسط ربات ها مانیتور میشن ، این ربات ها لینک های شما رو خیلی سریع گزارش می کنند
از safelinking استفاده کنید شاید دیرتر ریپورت کنند

ممنون، امتحان میکنم.

paiom

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
11
دوستان سرعت دانلود آپلود بوی برای کاربرای رایگان تقریباً چقدره؟ ارزش داره تو فرومهای خارجی روش سرمایه گذاری کرد ؟؟

behzad.70

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
من فعلا شروع به این کار نکردم ولی اطلاعات زیادی رو در موردش میدونم برا همین میخواستم از دوستان پرتجربه بپرسم که آیا ارزش وقت گذاشتن رو داره؟آیا درآمدش خوبه ؟ در کل نظرتون چیه؟

mohsen_

Registered User
لایک‌ها
30
بچه ها درآمد چه سایتی بهتره ؟

irmefo

Registered User
لایک‌ها
26
ممنون ولی من با آر ال اس لیچ نمیکنم، ریموت آپلود ساده هست.

ممنون، امتحان میکنم.
اگه منظورت از ریموت اپلود اینه که از سایت های دیگه میگرید و تو اپلودسنتر ها ریموت میکنید بازم همون میشه.باید از تورنت بگیرید تا این مشکل پیش نیاد.
البته شایدم برای این نباشه و به قول دوستمون به خاطر تحت نظر بودن فروم باشه.

peahman

Registered User
لایک‌ها
68
رپيدگيتور واسه من بازه (بدون چيلتر شكن) :دي

در كل پس آپلودبوي رو انتخاب مي كنم ... چند تا سايت داخلي هم معرفي كنيد كه به درد آي پي هاي ايران بخورن ؛ rodfile به نظرتون چه طور هست ؟

ممنون

سعی کن اصلا سمت اپلودسنرتای ایرانی نری

http://forum.persiantools.com/t163308-page380.html#post6814054

web.master

Registered User
لایک‌ها
4
سعی کن اصلا سمت اپلودسنرتای ایرانی نری

http://forum.persiantools.com/t163308-page380.html#post6814054

يعني آپلودبوي هم مناسب نيست ؟

چند تا چيز برام مهمه : 1- چون آهنگ هم آپلود مي كنم ميخوام در حجم محدوديت نداشته باشه (مثلا واسه فايل 2 مگابايتي هم پرداختي داشته باشن) 2- واسه كاربراي ايراني سرعتش خوب باشه ، لينك مستقيم داشته باشه 3- مطمئن و پرداخت هاش هم منظم باشن

به نظر شما كدوم سايت ها رو انتخاب كنم ؟ (قصد دارم حداقل با 2 تا سايت همكاري كنم)

ضمنا واسه سايت هاي خارجي فعلا حساب ليبرتي دارم ... اگه حساب ديگه اي مثل وب ماني و ... لازم هست بگيد تا باز كنم

ضمنا تاكيد مي كنم فايل ها رو توي سايت خودم ميزارم و يوزرهام اكثرا ايراني هستن

ممنون

irmefo

Registered User
لایک‌ها
26
يعني آپلودبوي هم مناسب نيست ؟

چند تا چيز برام مهمه : 1- چون آهنگ هم آپلود مي كنم ميخوام در حجم محدوديت نداشته باشه (مثلا واسه فايل 2 مگابايتي هم پرداختي داشته باشن) 2- واسه كاربراي ايراني سرعتش خوب باشه ، لينك مستقيم داشته باشه 3- مطمئن و پرداخت هاش هم منظم باشن

به نظر شما كدوم سايت ها رو انتخاب كنم ؟ (قصد دارم حداقل با 2 تا سايت همكاري كنم)

ضمنا واسه سايت هاي خارجي فعلا حساب ليبرتي دارم ... اگه حساب ديگه اي مثل وب ماني و ... لازم هست بگيد تا باز كنم

ضمنا تاكيد مي كنم فايل ها رو توي سايت خودم ميزارم و يوزرهام اكثرا ايراني هستن

ممنون
برای سایت ایرانی همین سایت آپلودبوی خوبه.
ولی اگه یه سایت هم می خواین اکستا بیت بدک نیست چون محدودیت حجمی نداره و هر فایلی باشه رو حساب میکنه.

web.master

Registered User
لایک‌ها
4
برای سایت ایرانی همین سایت آپلودبوی خوبه.
ولی اگه یه سایت هم می خواین اکستا بیت بدک نیست چون محدودیت حجمی نداره و هر فایلی باشه رو حساب میکنه.

ممنون

توي extabit ثبت نام كردم ولي قسمتي رو نديدم كه در مورد كسب درآمد نوشته باشه !
اصلا شماره حساب نخواست موقع ثبت نام !
به كدوم حساب پرداختي داره ؟ به ازاي هر 1000 دانلود آي پي ايران چقدر ميده ؟

بالا