• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

آنتی ویروس نود 32 ، یکبار برای همیشه: ویروسی نشوید

algorithm_ft

Registered User
لایک‌ها
92
برای دریافت قیمت به همراه تخفیف ویژه همکار ، لطفا درخواست خود را در پیغام خصوصی اعلام نمایید .
بسم ا... الرحمن الرحیم

20150413_134803.jpg

فروشگاه پروسیس با همکاری شرکت الگوریتم افتخار دارد نسخه نه(2016) را به دوستان این انجمن ارائه دهد.

نسخه جدید آنتی ویروس نود 32 ( Eset Nod32 Antivirus ) و اسمارت سکوریتی ( Eset Smart Security ) منتشر شد.

آنتی ویروس نود 32 و اسمارت سکوریتی، از معروف ترین و قدرتمند ترین آنتی ویروس های دنیاهستند. این آنتی ویروس مخصوصا در بین کاربران ایرانی محبوبیت زیادی دارد.

آخرین نسل از ضد ویروس قدرتمند نود 32 "ESET NOD32 Antivirus" با تکیه بر فناوری هوش مصنوعی منحصر به فرد، استفاده از کمترین منابع سیستمی، اسکنر فوق سریع و تنظیمات پیشرفته ارائه شده سطح امنیتی بسیار بالایی را برای کامپیوتر کاربر به ارمغان آورده است.

دانلود نرم افرار نود 32 ESET NOD 32 ANTIVIRUS
دانلود آنتی ویروس نود 32 ، نسخه جدید"64 بیتی" - ESET NOD32 Antivirus 9 x64
دانلود آنتی ویروس نود 32 ، نسخه جدید"32 بیتی" - ESET NOD32 Antivirus 9 x86

نسخه نهایی ضد ویروس قدرتمند اسمارت سکیوریتی "ESET Smart Security" با استفاده از لایه های متعدد حفاظتی و بهره گیری از تکنولوژی منحصر به فرد ابری قادر به شناسایی کلیه تهدیدات امنیتی خصوصا در محیط وب بوده و امنیت کامل با بالاترین سطح ممکن را برای کامپیوتر شما فراهم می آورد.

دانلود نرم افزار اسمارت سکیوریتی ESET SMART SECURITY
دانلود نرم افزار امنیتی اسمارت سکوریتی"64 بیتی" -ESET Smart Security 9 x64
دانلود نرم افزار امنیتی اسمارت سکوریتی"32 بیتی" -ESET Smart Security 9 x86

بهترین آنتی ویروس های سال 2014
انتخاب بهترین آنتی ویروسهای سال 2014 توسط کمپانی معتبر ای وی کامپیراکتیو "AV-COMPARACTIVE" انجام شده است .
شما می توانید رتبه بندی جهانی بهترین آنتی ویروس ها را در سایت این کمپانی معتبر به آدرس http://www.av-comparatives.org مشاهده نمایید .

در زیر دو مورد بسیار مهم مقایسه آنتی ویروسها را با هم مرور میکنیم :

مقایسه آنتـی ویروس ها و تست آنها در شرایط جهان واقعی ( Real-World Protection Tests )
محصولات امنیتی شامل ویژگیهای گوناگونی جهت حفاظت از سیستم بر علیه بدافزارها هستند. این ویژگیهای حفاظتی برگرفته از حفاظت داینامیک و در شرایط جهان واقعی میباشند. محصولات امنیتی باید سطح بالایی از امنیت را ارائه کنند بدون آنکه هشدارهای غلط زیادی تولید کنند و بدون آنکه کاربران مجبور شوند تصمیمات زیادی در این زمینه بگیرند.
Untitled.jpg
همانطور که مشاهده می کنید ضد ویروس Eset دارای درجه 3 ستاره و رتبه اَدونس پلاس "+ADVANCED" می باشد.

• مقایسه آنتـی ویروس ها در حفاظت در مقابل حملات فیشینگ ( Anti-Phishing Tests )
وب سایتهای فیشینگ سعی در سرقت پول و همچنین نام کاربری و رمز عبور اکانتهای قربانیان میکنند. محصولات امنیتی و آنتـی ویروس هایی که دارای سیستم ضد فیشینگ هستند میتوانند با هشدار به کاربران در هنگام ورود آنها به سایتهای مشکوک از کاربران خود در مقابل کلاه برداران اینترنتی حفاظت کنند.

Untitled4.jpg
همانطور که مشاهده می کنید ضد ویروس Eset دارای درجه 3 ستاره و رتبه اَدونس پلاس "+ADVANCED" می باشد.ضمنا در این مفایسه Eset دارای مدال گلد ( GOLD ) و در مجموع دارای رتبه تاپ ریت ( TOP RATED ) یا بالاترین امتیاز می باشد.
Untitled5.jpg
* من شخصا تا چند ماه پیش مثل خیلی های دیگه از کرک،سریال نامبرهای اینترنتی،تریال ریست و... برای انتی ویروسهایم استفاده میکردم
لازمه اش این بود که هر چند روز یکبار کلی وقت برای فعال نگهداشتن و اپدیت انتی ویروس صرف کنم.احساس خوبی هم داشتم که چقدر از نظر مالی جلو افتادم و... تا اینکه یک روز بیشتر به این موضوع فکر کردم. به یکسال گذشته نگاه کردم تمام دقایقی که برای اینکار صرف کردم،تمام هزینه های پنهانی که پرداخت کردم ولی متوجه نشدم،تمام اینها را با قیمت لایسنس انتی ویروس معتبری مثل نود مقایسه کردم و دیدم واقعا ارزش نداشت.

نقل قول بالا از جانب یکی از خریداران بود.شاید شما هم به این نتیجه رسیده اید و برای همین این تاپیک را مطالعه میکنید.

محصولات ارائه شده کاملا اصلی و صد درصد اورجینال با پشتیبانی کامل خود شرکت ESET به همراه به روز رسانی دائمی از سایت اصلی خود سازنده و یکساله میباشند.
برای اطمینان از اورجینال بود محصولات شما میتوانید نرم افزار آنتی ویروس ESET را از سایت http://www.eset.com دانلود کرده و آنتی ویروس را با یوزرنیم و پسورد خریداری شده از این فروشگاه فعال سازی و آپدیت کنید .

خرید آنتی ویروس اورجینال نود 32 ،
خرید منصفانه آنتی ویروس نود 32 ،
خرید ارزان آنتی ویروس نود 32 "ارزاتر از همه جا"،
"با ما همراه باشید"

""فروشگاه پروسیس""
فروش آنتی ویروس های اورجینال nod32 با قیمت های استثنایی
فروش ارزان آنتی ویروس اورجینال نود 32 کمترین قیمت در ایران

:general707: پیشنهاد طـلایی فروشگاه پروسیـس ویـژه نسخه 9(2016) :general707:

با سلام ، فروشگاه پروسیس افتخار دارد پیشنهاد طلایی فروش لایسنس های یکساله آنتی ویروس ایست اسمارت سکیوریتی 9 ، را خدمت تمامی همکاران و دوستان پرشین تولزی خود ارائه نمایید .

;) ***با ما باشید*** ;)

لایسنس یکساله اسمارت سکوریتی Eset Smart Security 9

لایسنس تک کاربره یکساله : 7000 تومان

لطفا درخواست های خرید خود را در همین تایپیک اعلام نمایید .

طرح جدید فروش آنتی ویروس ESET به همراه هدایای ویژه

آنتی ویروس نود 32 Eset Nod 32 Antivirus 9 + Eset Mobile Security
تک کاربره: 7000 تومان
دو کاربره: 10000 تومان
سه کاربره: 14000 تومان
چهارکاربره: 19000 تومان
پنج کاربره: 25000 تومان

اسمارت سکوریتی Eset Smart Security 9 + Eset Mobile Security
تک کاربره: 10000 تومان
دو کاربره: 14000 تومان
سه کاربره: 20000 تومان
چهارکاربره: 25000 تومان
پنج کاربره: 30000 تومان

برای دریافت قیمت به همراه تخفیف ویژه همکار ، لطفا درخواست خود را در پیغام خصوصی اعلام نمایید .

تمامی محصولات همراه با یک لایسنس موبایل سکیوریتی ( Eset Mobile Security ) بوده که قابل نصب بر روی اندروید ، ویندوز موبایل و سیمبین می باشد.

خرید شما شامل لایسنس یکساله و پک آنتی ویروس میباشد که در صورت ارسال پک هزینه ارسال جداگانه محاسبه میگردد . امکان ارسال مشخصات لایسنس برای دوستان شهرستانی و سایر دوستان به ایمیل وجود دارد.
لایسنس های فوق سازگار با آخرین نسخه محصولات میباشد و امکان دانلود و فعالسازی از سایت اصلی نود وجود دارد.
...................................................................................................................................................

فروش ویژه آنتی ویروس کسپراسکی 24 ماهه ( ریجن آلمان )

20150413_134437.jpg

قیمت استثنایی آنتی ویروس کسپراسکی (1+1) 2 کاربره 24 ماهه : 25000 تومان

آنتی ویروس های کسپراسکی این مجموعه به همراه پک بوده و قابل ارسال برای خریداران محترم میباشد.
...................................................................................................................................................
نحوه سفارش: لطفا سفارشات خود را را در همین تاپیک اعلام نمایید.
شماره های تماس :
88228064
88228065
09351001436

آدرس : تهران ،میدان ولیعصر ،مجتمع تجاری نور ،طبقه همکف 1 ،واحد 6084
ساعت کار شرکت 10 الی 19 می باشد.

Last edited:

pedram_ashena

Registered User
لایک‌ها
111
شرکت الگوریتم را من میشناسم و محصولات این تاپیک را با سابقه خودم گارانتی میکنم.امیدوارم از این فرصت هر دو سمت معامله استفاده کنند.
حقیقتا قیمتها بسیار مناسب است
روزگار بر وفق مرادتان

mortal2

Registered User
لایک‌ها
47
ادرس كجاس بخوايم حضوري بخريم

mobomas

Registered User
لایک‌ها
1,185
امکان دانلود و فعالسازی از سایت اصلی نود است.

آنتی ویروس ارجینال در این لینک فعال سازی میشود :
http://www.eset.com/us/register/
به پسوند دامنه یعنی .us دقت کنید

آیا لایسنس شما نیز در همین لینک اکتیو میشود ؟
اگر خیر ، لینک بدین .

سپاس

algorithm_ft

Registered User
لایک‌ها
92
ادرس كجاس بخوايم حضوري بخريم
به پست اول مراجعه کنید
آنتی ویروس ارجینال در این لینک فعال سازی میشود :
به پسوند دامنه یعنی .us دقت کنید

آیا لایسنس شما نیز در همین لینک اکتیو میشود ؟
اگر خیر ، لینک بدین .

سپاس
خیر

fafaly

Registered User
لایک‌ها
159

fafaly

Registered User
لایک‌ها
159
تو کدوم سایت eset میشه ولید بودن لایسنس رو چک کرد

algorithm_ft

Registered User
لایک‌ها
92
تو کدوم سایت eset میشه ولید بودن لایسنس رو چک کرد
خود سایت اصلی eset
eset.com
ضمنا زمانیکه هم اکتیو میشه توی خود نرم افزار اعلام میکنه و از زمان اکتیو شدن یک سال اعتبار داره
آپ دیتش هم از توی خود سایت ای سته
.....
(محصول فوق شرکتی نیست !
یعنی مانند لایسنس های به اصطلاح شرکتی از سایت های متفرقه آپ دیت نمی شه)

algorithm_ft

Registered User
لایک‌ها
92
دلیل فعال نشدنش توی سایت اصلی چی هست
این سایت آمریکا است
نمیشه گفت فقط این سایت سایت اصلیه !
محصولاتی که از فروشگاه انلاین در امریکا خریداری میشه از این سایت در همین سایت فعال میشه
محصولات موجود در ایران از فروشگاه آنلاین آمریکایی خریداری نشده
چون خود eset تمایلی به حضور در بازار ایران نداره ( به خاطر مشکلاتی که از تحریم های یک جانبه مالی دولت آمریکا ) پس مصرف کننده ایرانی به صورت معمول نمیتونه بره با کردیت کارت از سایت آمریکایی کالا خریداری کنه
محصولاتی که توسط ما فروخته میشه از نمایندگان غیر امریکایی خریداری شده ( به خاطر مسائل مالی )

mobomas

Registered User
لایک‌ها
1,185
این سایت آمریکا است
نمیشه گفت فقط این سایت سایت اصلیه !
محصولاتی که از فروشگاه انلاین در امریکا خریداری میشه از این سایت در همین سایت فعال میشه
محصولات موجود در ایران از فروشگاه آنلاین آمریکایی خریداری نشده
چون خود eset تمایلی به حضور در بازار ایران نداره ( به خاطر مشکلاتی که از تحریم های یک جانبه مالی دولت آمریکا ) پس مصرف کننده ایرانی به صورت معمول نمیتونه بره با کردیت کارت از سایت آمریکایی کالا خریداری کنه
محصولاتی که توسط ما فروخته میشه از نمایندگان غیر امریکایی خریداری شده ( به خاطر مسائل مالی )

لطفا لینک دقیقی که محصول شما در اون اکتیو میشه رو بفرمایید

mobomas

Registered User
لایک‌ها
1,185
لینک چه محصولی رو میخواین ؟
چه سوالی دارین ؟
کجای توضیحات براتون گنگه ؟
هیچ جاش گنگ نیست
عرض کردم میشه لینک فعالسازی محصولات eset رو بدین بررسی کنیم ؟ که فرمودین در زمان خرید میشه لینک داد !

pedram_ashena

Registered User
لایک‌ها
111
من از همین فروشنده تهیه کردم و با لینک یک شرکت اسیایی رجیستر شد و یوزر پس گرفتم. از سایت اصلی هم استعلام کردم و یوزر پس را تایید کردن. الان شش ماه هم بدون مشکل فعال است.اگر اطلاعاتی دارید که به درد دوستان میخورد بفرمایید تا استفاده کنیم
ممنون

Hosein61t

Registered User
لایک‌ها
1,417
سئوال رو اینجوری بپرسید
من الان اکانت 1 ساله بخرم
شما به من یک یوزر نیم و پسورد مثل این میدید

Username: EAV-0123200154
Password: 5ehb9vtmvh

و من این یوزر و پسورد رو وارد برنامه میکنم و بدون اینکه سرور رو دستی وارد کنم برنامه آپدیت میشه ؟؟؟
.
.
.
.
راستی یوزر پسورد بالا جدیده و حداقل 2-3 ماه کار میکنه
.:D

pedram_ashena

Registered User
لایک‌ها
111
سئوال رو اینجوری بپرسید
من الان اکانت 1 ساله بخرم
شما به من یک یوزر نیم و پسورد مثل این میدید

Username: EAV-0123200154
Password: 5ehb9vtmvh

و .... [/B].:D
سلام
همراه پک یک کارت است که رجیستر کی اسکرچ شده است.با ثبت اون سریال در سایت نمایندگی یوزر پس را ارسال میکنند.هیچ تغییری هم در سرور اپدیت و یا هرگونه کرکی هم نیازی نیست انجام بشه و این یوزر و سریال منحصر بفرد میباشند.
اینها تجربه من در خرید این محصول بود. استارتر تصحیح کنند اگر اشتباه گفتم

بالا