برگزیده های پرشین تولز

به راحتی پولدار شین - کسب در آمد به راحت ترین نحو - برنامه فروش آدرس ایمیل

Demc2013

Registered User
لایک‌ها
15
با سلام دوستان عزیز
تا به حال هیچکس این چنین برنامه ای ننوشته پس بجنبین که اولین و آخرین باشین و درآمدتون تضمین بشه
فروش ایمیل های تبلیغاتی این روزا درآمد خوبی داره، باورتون نمیشه برید توی تایپیک های همین سایت سرچ کنید.
دوستانی که مایلند به این کار بپردازند و کسب در آمد راحت و بی دردسری داشته باشن امروز میتونن این سیستمی که بنده نوشتم رو
pouy-png.749775
خریدداری کنند.
برنامه بنده یه برنامه تحت ویندوزه که کاربر با خرید اکانت به راحتی به همه آدرس های ویژه که شما وارد سرور کردین دست پیدا میکنه.برنامه خیلی خوبیه خداییش من وقتشو ندارم وگرنه در برابر این هزینه ای که میکنید درآمدش خیلی بیشتره.
فعالیت مدیرش میشه: وارد کردن ایمیل های جدید توسط مدیریت که خیلی راحت شده و میتونین گروه بندی های جدید هم اضافه کنید.
اکانت ها هم به صورت 1 ماهه و 3 ماهه و 6 ماهه میتونین بفروشین که قیمتش دست خودتونه.
واسه سرور هم یه هاست لینوکس کوچیک نیازه که حد اقل 50 مگابایت فضا داشته باشه و مای اس کیو ال داشته باشه که سر جم 20 تومن نمیشه.
برنامه اتچ میکنم و نیاز داشتین نصب کنین و ببینین و همچنین سیستمی مورد نیازتون بود اضافه میکنم البته هزینش جداست.
برنامه به خریدار تحویل میدم و اسکریپت براشون روی هاست نصب میشه و پشتیبانی هم 1 سال در خدمتم، مشکلی داشت رفع میشه.
قیمت 750 تومن
قیمت 400 تومن

قیمت 100 هزار تومان
دانلود نرم افزار(بدون سرور)
سیستم به درگاه پی لاین مجهز است

فایل های ضمیمه

• pouy.png
    pouy.png
    80.5 KB · نمایش ها: 226
Last edited:

Demc2013

Registered User
لایک‌ها
15
دوستان از دست ندید بخدا هیجا مثلش نیستا

drweb

Registered User
لایک‌ها
144
سلام
یک سوال آیا شما هم پولدار شده اید با این کار؟

Demc2013

Registered User
لایک‌ها
15
:D نه داداش فرصت پولدار شدن نداشتم باور کن کلی وقت روش گذاشتم ولی مدیریت این چیزا از عهدم بر نمیاد:angrybirds6:

بالا