برگزیده های پرشین تولز

بهترین روش معافیت از سربازی

وضعیت
موضوع بسته شده است.

im_zero2000

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من تبلیغ این CD رو تو خیلی از سایت ها دیدم

CD و کتابی با عنوان بهترین راه معافیت از سربازی ،نمی دونم شما هم دیدید یا نه اگر دیدید بگید موضوعش چیه اگر ندیدید این یه نمونه از تبلیغ این محصول هستش

http://www.irancdnet.com/Detail.aspx?q=pa440&s=9116 با این عنوان هم كار ياد بگيريد هم حقوق دريافت كنيد و هم از خدمت سربازي معاف شويد

omidco2

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
اخيراً چند پايگاه اينترنتي که در زمينه فروش لوح هاي فشرده (CD) آموزشي، سرگرمي و مسائل مرتبط با جوانان به ويژه مسائل جنسي، دانشگاهي و سربازي فعاليت مي کنند، اقدام به تبليغ و فروش CD و DVD هايي مي کنند با عنوان "بهترين روش معافيت از خدمت سربازي".

اخيراً چند پايگاه اينترنتي که در زمينه فروش لوح هاي فشرده (CD) آموزشي، سرگرمي و مسائل مرتبط با جوانان به ويژه مسائل جنسي، دانشگاهي و سربازي فعاليت مي کنند، اقدام به تبليغ و فروش CD و DVD هايي مي کنند با عنوان "بهترين روش معافيت از خدمت سربازي".

اين پايگاه هاي اطلاع رساني که به لحاظ پرداختن به مسائل مورد توجه جوانان از مخاطبان زيادي برخوردار هستند، پسران جوان را تشويق مي کنند که با سفارش خريد اين لوح فشرده از روش هاي جادويي معافيت از خدمت سربازي مطلع شوند.

جالب تر اينکه در اين پايگاه هاي اينترنتي ادعا شده که با خريد اين لوح فشرده، ضمن آموزش گام به گام تمام شرايط معافيت سربازي، از مشاوره رايگان و وکيل نيز مي توانيد برخوردار شويد.

براي پي بردن به اطلاعات ارائه شده در اين لوح فشرده، سفارش خريد آن را به يکي از اين پايگاه هاي اينترنتي داديم که با کمال توجه در DVD هاي ارسالي از طرف اين پايگاه، چيزي جز فيلم هاي پليسي هاليوودي وجود ندارد. نکته ديگر اين که قيمت خريد و ارسال اين لوح هاي فشره در اين پايگاه 80 هزار ريال عنوان شده است ولي در زمان تحويل مبلغ 110 هزار ريال از خريدار دريافت مي شود.

به ناچار سفارش خريد اين لوح هاي فشرده را در يکي ديگر از اين پايگاه هاي اينترنتي به مبلغ 100 هزار ريال داديم که يک کتاب و يک لوح فشرده با موضوع معدن به ما تحويل دادند که تنها صفحات انگشت شماري از اين کتاب را به چگونگي استفاده از تسهيلات سربازمعدن اختصاص داده بودند و مطالب داخل لوح فشرده نيز همان مطالب منتشر شده در کتاب بود.

نکته جالب اين که همه اين پايگاه هاي اينترنتي دامنه com . را براي خود برگزيده اند و هيچ نشاني يا تلفني از اين پايگاه ها يا مديران آنها در دسترس مخاطبان قرار نگرفته است.

سردار محمدجواد زاده کمند، رئيس سازمان وظيفه عمومي ناجا در گفت و گو با خبرنگار برنا در خصوص اين لوح فشرده گفت: ما هم اين لوح را ديده ايم که به بحث سربازمعدن مي پردازد و راه ها و روش هاي سربازمعدن شدن را در اين لوح ارائه کرده اند.

وي افزود: سربازمعدن مانند سربازمعلم است و موضوع غيرقانوني نيست و حتي اخيراً مجوزهايي براي انجام خدمت سربازي در جنگلباني، آتش نشاني، وزارت بهداشت و درمان و صنعت صادر کرده اند.

سردار زاده کمند تصريح کرد: البته در حال پيگيري ساير پايگاه هاي اينترنتي که لوح هايي در خصوص معافيت از خدمت سربازي ارائه مي کنند هستيم که هنوز لوح هاي آنها به دست ما نرسيده است.

منبع

منصور قیامت

کاربر ویژه گفتگوی آزاد
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
297
ما 2-3 درصد وبلاگمون عکس مانکن ها بود از همه طرف ریختن سرمون! منکرات و کلانتری و دادسرا و دادگاه و بازرسی از محل و دانشگاه و...

گفتم یه تذکر میدادید حذف میکردم. گفتن میخوایم درس عبرتت کنیم واسه بقیه!! منم توی دلم گفتم *رتون دهنم اگه من به کسی بگم حکمم چی بوده :* تا الان هم به همه وبمستر ها گفتم بریزید و بپاشید و حال کنید که فقط خواستن بترسونن...

حالا میبینم به همین راحتی این سایت ها با دامنه com. میان اینجوری پول ملت رو میخورن و کسی کاریشون نداره برام عجیبه واقعا!!!

اون سردار ازبکشون که توی تلویزیون میگفت ما همه رو میتونیم شناسایی کنیم حتی اگه چیز پی ان داشته باشن!!!!

King Of Net

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
این خاک تو یرا از طریق شماره حساب هم نمیتونن گیرشون بندازن؟

poopoo_11

Registered User
لایک‌ها
0
کسی از طریق فک معاف شده ؟ اگه شده چطوری بوده دکتراش چطوری معاینه می کنن؟

romeo

Registered User
لایک‌ها
13
اون آدمی که فکر میکنه اینطوری معاف میشه خوب خره دیگه..... نوش جون کسی که سر همچین آدمایی زود باوری کلاه بزاره..

Flint Lockwood

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
319
پایگاه مشاوره و راهنمایی درباره خدمت سربازی اعزام - معافیت
http://forum.persiantools.com/t38914.html

closed.gif

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا