• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

تهیه بورس تحصیلی و اعزام دانشجو ی قراردادی به روسیه

Muhammadinfo

کاربر فعال علم و دانش
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
72
با سلام.
این تاپیک رو زدم برای ارسال دانشجو به روسیه.(دقت کنید فقط روسیه , نه بلاروس و اوکراین یا دیگر کشورهای روس زبان )

جهت مشاهده دانشگاههای مورد تایید به آدرس زیر بروید.

دانشگاههای روسی مورد تایید وزارت علوم

دانشگاههای مورد تایید وزارت بهداشت (رشته های پزشکی , دندان پزشکی , داروسازی )

آكادمي پزشكي مسكو – سچينوا (دانشگاه شماره يك مسكو)Moscow I.M.Sechenov Medical Institute

انستيتو دندانپزشكي مسكو Moscow Medical Stomatology Institute N.A Semashko

دانشگاه پزشكي سن پترزبورگ (پاولوف)Sp Pavlov Medical State University

آكادمي تخصصي پزشكي سن پطرزبورگ st.Petersburg State Medical Academy

مركز چشم پزشكي فيدروفThe S.N. Fyodorov Eye Microsurgery State Institution

***********************************************************************************
برای تحصیل در روسیه فقط به دیپلم نیاز میباشد ( سال اول که سال یادگیری زبان روسی میباشد در ایران پیش دانشگاهی شما محسوب میشود)
دیپلم شما برای رشته های مربوط به وزارت بهداشت باید تجربی یا ریاضی باشد.(معدل بالای 16)
برای دریافت بورس برای رشته های پزشکی 13000 دلار و رشته های مهندسی 10000 دلار دریافت میشود.
این بورس شامل خوابگاه , هزینه تحصیل کامل همراه با سال اول که پیش حساب میشود)
دوستانی که مشمول هستند باید خدمتشون تموم بشه یا معافی بگیرند.
هزینه تحصیل به صورت قراردادی با دانشگاه بسته به دانشگاه و رشته ی مورد نظر و شهر مورد نظر فرق میکنه.
دوستانی که برای امسال میخواهند بروند سریع مدارکشون رو آماده کنند.
برای دریافت شماهر تماس بعد از ارسال رزومه شماره تلفن براتون از طریق پی ام ارسال خواهد شد.

Last edited:

متالیک

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
286
برای دریافت بورس برای رشته های پزشکی 13000 یورو و رشته های مهندسی 10000 یورو دریافت میشود.
این بورس شامل خوابگاه , هزینه تحصیل کامل همراه با سال اول که پیش حساب میشود)

سلام
دریافت می شود یا پرداخت می شود؟
اگر دانشگاه دریافت می کنه که دیگه اسمش بورس نیست می شه پذیرش
اگه دانشگاه به دانشجو پرداخت می کنه، در مورد مقطع دکترا اطلاعاتی دارید!؟
سپاس

Muhammadinfo

کاربر فعال علم و دانش
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
72
در مقطع دکترا این بورس تعلق نمیگیره یعنی تعلق میگیره ها اما مکافات زیاد داره.
در ضمن این بورس برای شهر مسکو رشته های فنی و پزشکی و رشته های مربوط به وزارت بهداشت ارزش داره.
این بورس از طریق باند بازی به دست میادو به ایران ربطی نداره و مربوط به وزارت علوم خود روسیه هست در اصل رایگانه اما خوب روسیه به مافیایی بودن معروفه دیگه باید برای راه افتادن کار پول خرج کرد.

متالیک

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
286
در ضمن این بورس برای شهر مسکو رشته های فنی و پزشکی و رشته های مربوط به وزارت بهداشت ارزش داره.
این بورس از طریق باند بازی به دست میادو به ایران ربطی نداره و مربوط به وزارت علوم خود روسیه هست در اصل رایگانه اما خوب روسیه به مافیایی بودن معروفه دیگه باید برای راه افتادن کار پول خرج کرد.

آخرش متوجه نشدم،
باید دانشجو پرداخت کنه برای ثبت نام یا دانشگاه به دانشجو می ده به عنوان بورس؟

Muhammadinfo

کاربر فعال علم و دانش
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
72
باید برای بورس پول بسرفه.
اما خب بعد از دریافت بورس که خیلی به نفعه طرفه ماهیانه اگر نمرات بالا باشه 100 یورو کمک هزینه تحصیلی بهش داده میشه.
این بور همون بورس دول هست که کشورهای قدرتمند و صنعتی به کشورهای دیگه میدهند

mehrzad22

Registered User
لایک‌ها
95
برای دکترای کامپیوتر مافیایی که گفتید هیچ کاری نمی تونند انجام بدند ؟؟ بورس... یا نصف بورس ... در ضمن اونجا امن هست ؟؟ من یکی از دوستام اونجا فوق گرفت از طرف دولت رفته بود . می گفت مردمش وضع مالی خوبی ندارند...

Muhammadinfo

کاربر فعال علم و دانش
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
72
میدونید روسها توی این 5 الی 6 ساله به کلی وضع مالیشون عوض شده.
قبلا (زمان یلسین و وایل پوتین) استید رشوه گیر بودند وضع اقتصادی بد بود دانشگاهها کمونیستی بود و خوابگاهها جالب نبودند دیگه کمونیستی بود دیگه.
اما الان اساتید روسی هر کدوم یه ایرانی رو میخرند و میفروشند .
وضع اقتصادشون خیلی عالیه.
حتی میتونم بگم که روسیه توی این اوضاع بد اقتصادی داره هنوز سود میکنه.
دانشگاهها بودجه خیلی زیادی دارند میگیرند و در ضمن از دانشجویان خارجی هم در آمد خوبی دارند.در ضمن یادتون نره که توی این چند سال اخیر مسکو جزء اولین یا دومین شهر جهانه بوده که رشد اقتصادی بالایی داشته.
برای دکترا سخت میشه بورس گرفت در ضمن گفتم بورس برای دکترا خیلی مکافات داره و نمیشه جور کرد بولی لگر بخواهید به صورت پرداخت شهریه بروید راحت میشه.
فقط رزومه خودتونا بدهید و شرایط مالی خودتونا و دانشگاهی رو اگر مد نظر دارید تا براتون شرایطو ارسال کنم.
دوستان چون من بیرون از فروم هم موارد زیادی دارم لطفا کسایی که واقعا قصد و شرایط رفتن رو دارند درخواست کنند.
فقط برای لیسانس خوبه

mehrzad22

Registered User
لایک‌ها
95
میدونید روسها توی این 5 الی 6 ساله به کلی وضع مالیشون عوض شده.
قبلا (زمان یلسین و وایل پوتین) استید رشوه گیر بودند وضع اقتصادی بد بود دانشگاهها کمونیستی بود و خوابگاهها جالب نبودند دیگه کمونیستی بود دیگه.
اما الان اساتید روسی هر کدوم یه ایرانی رو میخرند و میفروشند .
وضع اقتصادشون خیلی عالیه.
حتی میتونم بگم که روسیه توی این اوضاع بد اقتصادی داره هنوز سود میکنه.
دانشگاهها بودجه خیلی زیادی دارند میگیرند و در ضمن از دانشجویان خارجی هم در آمد خوبی دارند.در ضمن یادتون نره که توی این چند سال اخیر مسکو جزء اولین یا دومین شهر جهانه بوده که رشد اقتصادی بالایی داشته.
برای دکترا سخت میشه بورس گرفت در ضمن گفتم بورس برای دکترا خیلی مکافات داره و نمیشه جور کرد بولی لگر بخواهید به صورت پرداخت شهریه بروید راحت میشه.
فقط رزومه خودتونا بدهید و شرایط مالی خودتونا و دانشگاهی رو اگر مد نظر دارید تا براتون شرایطو ارسال کنم.
دوستان چون من بیرون از فروم هم موارد زیادی دارم لطفا کسایی که واقعا قصد و شرایط رفتن رو دارند درخواست کنند.
فقط برای لیسانس خوبه
ممنون از توضیح شما . راستش اگه پول داشتم الان اینجا نبودم ....
اما اگه بورس با شرایط خوب سراغ داشتید ممنونم می شم .

Muhammadinfo

کاربر فعال علم و دانش
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
72
ممنون از توضیح شما . راستش اگه پول داشتم الان اینجا نبودم ....
اما اگه بورس با شرایط خوب سراغ داشتید ممنونم می شم .

شرایط مالی خودتون و میزان تحصیلات رو اگر میخواهید اقدام کنید بفرستید شاید بشه کاری کرد.
بگید سالی چند و ماهی چقدر هزینه زندگی میخواهید بدید.

mehrzad22

Registered User
لایک‌ها
95
شرایط مالی خودتون و میزان تحصیلات رو اگر میخواهید اقدام کنید بفرستید شاید بشه کاری کرد.
بگید سالی چند و ماهی چقدر هزینه زندگی میخواهید بدید.
راستش بورس برا دکترا می خوام. دانشگاه معتبر باشه و بورس می خوام که هزینه تحصیلم را بدند یا کاری بدند انجام بدم . ممنون

Sale

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
باید برای بورس پول بسرفه.
اما خب بعد از دریافت بورس که خیلی به نفعه طرفه ماهیانه اگر نمرات بالا باشه 100 یورو کمک هزینه تحصیلی بهش داده میشه.
این بور همون بورس دول هست که کشورهای قدرتمند و صنعتی به کشورهای دیگه میدهند

یه سوال بر چه حسبی طرف بیاد 10000 یورو بده به این مافیا ها؟ از کجا معلوم پولت رو نخورند.از کجا معلوم بورسشون کاملا هزینه های زندگی و تحصیل رو پوشش بده؟!(برای پادفک و کارشناسی)

Muhammadinfo

کاربر فعال علم و دانش
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
72
پول به ما میده نه به مافیا.
ما هم جامون مشخصه و کارمون .
من شخصا بیشتر خودم پیشنهادم اینه که سال به سال هزینه بدهند و جلو بروند.
خوب موقعی دستور (приказ) از وزارت علوم برای دانشگاه براشون صادر بشه همه چی مشخص هست دیگه

Sale

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
پول به ما میده نه به مافیا.
ما هم جامون مشخصه و کارمون .
من شخصا بیشتر خودم پیشنهادم اینه که سال به سال هزینه بدهند و جلو بروند.
خوب موقعی دستور (приказ) از وزارت علوم برای دانشگاه براشون صادر بشه همه چی مشخص هست دیگه

من خوب متوجه نشدم.
یعنی چه سال به سال هزینه بدهند؟
بعد وقتی وزارت علوم دستور приказ رو بده چی مشخص میشه؟

بعد پول رو قبل از بورس می گیرید یا بعد از گرفتن بورس؟

Muhammadinfo

کاربر فعال علم و دانش
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
72
منظور از سال به سال هزینه بدهند همون قرارداد به دانشگاه هست و پرداخت شهریه دیگه.
وقتی وزارت علوم روسیه приказ رو بده توی приказ مشخص شده که این بورس چه چیزهایی رو(مثلا پادفک , خوابگاه و ... ) رو شامل میشه.
در مورد پول 70 درصد رو قبل از приказ و دعوتنامه و 15 درصد رو بعد از تحویل اینا به متقاضی و 15 درصد مابقی را در مسکو یا شهر مورد نظر.

Last edited:

Muhammadinfo

کاربر فعال علم و دانش
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
72
دوستان کسایی که میخواهند اقدام کنند کمی عجله کنند که وقت زیادی نیست.

Muhammadinfo

کاربر فعال علم و دانش
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
72
در ضمن یه سری از رشته ها هست مثل هواپیما سازی و ... که توسط خیلی از کشورها تحریم هستیم.
توی این موارد هم در شهرهای دیگر به غیر از مسکو دستمون کمی بازه برای ارسال دانشجو

Sale

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
منظور از سال به سال هزینه بدهند همون قرارداد به دانشگاه هست و پرداخت شهریه دیگه.
وقتی وزارت علوم روسیه приказ رو بده توی приказ مشخص شده که این بورس چه چیزهایی رو(مثلا پادفک , خوابگاه و ... ) رو شامل میشه.
در مورد پول 70 درصد رو قبل از приказ و دعوتنامه و 15 درصد رو بعد از تحویل اینا به متقاضی و 15 درصد مابقی را در مسکو یا شهر مورد نظر.

1.یعنی هر سال خود دانشجو شهریش رو به دانشگاه بده؟اگر آره خب چه کاریه بیاد به شما 10یا 13 هزار یورو بده.
2.خب من بیام به شما 10 هزار یورو بدم اومدیم و بعد وزارت علوم فقط خوابگاه من رو بورسیه کرد اون موقع چی؟چون کل هزینه خوابگاه برای دوره تحصیلی پادفک و کارشناسی سر هم که 4 هزار یورو نمیشه(دقت کنید برای 5 سال).
3.یر چی حسبی طرف برای یک کار غیر قانونی بیاد اول کار به شما 70% پول رو بده؟ از کجا معلوم بورسیه بشه؟از کجا معلوم شهریه رو بورسیه بشه؟اگه بورسیه نشه چی ؟ 70% پولی که داده پریده دیگه؟

لطفا واضح حرف بزنید.

Sale

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
در ضمن شما خودتون دانشجو هستید و می خواید تازه 26 اگوست برید دانشگاه دولتی پزشکی پاولوف در شهر سنت پیترزبورگ اون موقع چه جوری می خواهید کار بقیه رو درست کنید؟ اگر اشتباه نکنم شما این وسط فقط یه واسطه هستید!

Muhammadinfo

کاربر فعال علم و دانش
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
72
در مورد من بحثی نیست.
کمی بیشتر تحقیق کنید توی همین فروم تاریخ رفتن من بیشتر معلوم میشه.
در مورد سوالات شما من گفتم که خود من هم بیشتر به پرداخت شهریه به صورت سالانه پیشنهاد میکنم.
در ضمن صفحه قبل گفتم که توی اون دستور مشخص میشه که دانشجو چه مقطعی و چه هزینه هایی رو بورس هست.
گفتم که بورس برای کل دوره هست و شما هزینه پادفک وخوابگاه نمیدید و هر ماه بر اساس نمراتتان از 20 بورو تا 100 بورو کمک هزینه هم دریافت میکنید.
در مورد پرداخت اون 70 درصد هم گفتم قبل از رفتن هم باید پرداخت بشه ما جامون معلومه و قبل از پرداخت پول به ما متقاضی کاملا باید مطمئن بشه بعد پولو پرداخت بکنه.

Sale

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
در مورد من بحثی نیست.
کمی بیشتر تحقیق کنید توی همین فروم تاریخ رفتن من بیشتر معلوم میشه.
در مورد سوالات شما من گفتم که خود من هم بیشتر به پرداخت شهریه به صورت سالانه پیشنهاد میکنم.
در ضمن صفحه قبل گفتم که توی اون دستور مشخص میشه که دانشجو چه مقطعی و چه هزینه هایی رو بورس هست.
گفتم که بورس برای کل دوره هست و شما هزینه پادفک وخوابگاه نمیدید و هر ماه بر اساس نمراتتان از 20 بورو تا 100 بورو کمک هزینه هم دریافت میکنید.
در مورد پرداخت اون 70 درصد هم گفتم قبل از رفتن هم باید پرداخت بشه ما جامون معلومه و قبل از پرداخت پول به ما متقاضی کاملا باید مطمئن بشه بعد پولو پرداخت بکنه.

خب شمایی که اصرارتون بر پرداخت شهریه هست پس چرا اول اومدید روی قضیه بورسیه و پرداخت اون قیمت های بالای حق الزحمه مانور دادید؟! شمایی که این کار هستید به چه دلیل می گید شهریه به پردازید بهتر هست؟لابد دلیلی دارید سر این حرف.مثلا یه مشکلی داره.بعدشم شمایی که جاتون مشخص هست لطفا می کنید آدرس دقیق + شماره تلفن شرکتتون رو + نام مسئول این کار(یعنی مسئول شرکت) و تاییدیه وزارت علوم ایران دال بر مورد اطمینان بودن شما توسط وزارت علوم رو در این تاپیک قرار بدید.لطفا پ.خ نکنید.بعدش جواب این سوالم رو هم ندادید که اگر بورسیه اعطا نشه اون 70% پولی که داده شده چی میشه؟

بالا