• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

خریدار کنسول سگا(یادش بخیر اون زمانها)

sarbolanndd

Registered User
لایک‌ها
23
با سلام و عرض ادب
دوستان گل یه دفعه یادم افتاد به سگا و خاطرات قدیمی که با این کنسول داشتم مخصوصا کامبت و شورش
زیاد اطلاعی از مدلهاش و حافظه داخلیش ندارم ولی حتما بازی شورش و سری کامبتهارو میخوام
دستگاه 24 ساعت مهلت تست داشته باشه و انصافن سالم باشه هر مشکلی داشت همینجا بگین
این همه کنسول های پلی و ایکس باکس رو بازی کردیم بازم مثل سگا بهمون حال نداد

walter

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
124
با سلام و عرض ادب
دوستان گل یه دفعه یادم افتاد به سگا و خاطرات قدیمی که با این کنسول داشتم مخصوصا کامبت و شورش
زیاد اطلاعی از مدلهاش و حافظه داخلیش ندارم ولی حتما بازی شورش و سری کامبتهارو میخوام

باید از شهر خودتان بخری چون هزینه پستش خیلی زیاد می شود ، آکبندش ( مدل II یا کوچک) در مغازه های

اکثر شهرها به قیمت تقریبی 45 فروخته می شود(که حافظه نیز دارد)

sarbolanndd

Registered User
لایک‌ها
23
باید از شهر خودتان بخری چون هزینه پستش خیلی زیاد می شود ، آکبندش ( مدل II یا کوچک) در مغازه های

اکثر شهرها به قیمت تقریبی 45 فروخته می شود(که حافظه نیز دارد)
میرم سر میزنم
ممنون از اطلاع رسانیتون

naseri18

Registered User
لایک‌ها
142
با سلام و عرض ادب

منم نظرم همینه اون لذتی که سگا داشت اصلا کنسولهای جدید ندارند چه بازیهایی داشت مثلا شورش در شهر که بهترین بازیش بود چه حسی به ادم میداد اهنگهای خیلی خوبی داشت. یه بازی خیلی خوب دیگه هم داشت به اسم sunset riders یا همون کلانتر این هم یادتون نره دوست عزیز حتما بازیش کردید خیلی قشنگ بود اهنگهایی داشت که مثلشو تو هیچ بازی ندیدم

hesam_k69

Registered User
لایک‌ها
120
سلام داداش زود تر میگفتی یه دونه اصله اصله داشتم با لوازم کامل دادم دادم 18 تومن از اون قدیمیا ... :D دوباره گیرم میاد سگا اصل ... این جدیدا اصلا بدرد نمیخوره ..

sarbolanndd

Registered User
لایک‌ها
23
سلام داداش زود تر میگفتی یه دونه اصله اصله داشتم با لوازم کامل دادم دادم 18 تومن از اون قدیمیا ... :D دوباره گیرم میاد سگا اصل ... این جدیدا اصلا بدرد نمیخوره ..
سلام
قسمت من نبوده دیگه حیف

nima971

Registered User
لایک‌ها
154
سلام یه دونه دارم با شورش1 و کامبت2 که دو کارتریج مجزا هستن و هر کدوم چند بازی دیگه هم دارن که نمیدونم چیه
از اون قدیمیاس همینجا از بچه ها خریدم یه دسته هم داره آداپتورشم اصلیه کارتنم نداره که البته قیمتش افت میکنه
دندون گرد نیستم پخ بدین مناسب بود تقدیم کنم

jalal92

Registered User
لایک‌ها
350
من از اون قدیمی اصلا دارم ولی نمیفروشم تا آخر عمر نگه میدارم...
تنها بدی که داشت این بود که نمیشد سیو کرد ... فکر کن کلی مرحله رفتی یه دفعه برق قطع میشد ... چه حالی میگرفت!!!
ولی من از بچگی با روبوکاپ حال میکردم الان فیلمشو میبینم مخصوصا با آهنگش اشکم درمیاد..
مایکل جکسون و کشتی کج هم خعلی حال میداد

amir xbox

Registered User
لایک‌ها
14
داداش شما هر مدلی از سگا به خوای من دارم نو پلمپ شما بگو من قیمتم هم خوبه.

بالا