• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

راهنمايي جهت افتتاح فروشگاه اينترنتي

web2web

Registered User
لایک‌ها
0
با سلام.
يكي از دوستان بنده مي خواد فروشگاه اينترنتي بزنه و سرمايه زيادي هم نداره ، از بنده در خواست كمك كرد و من هم گفتم يك تاپيك در انجمن پي تي ايجاد كنم و نظر دوستان با تجربه كه خودشون فروشگاه داشتند رو بپرسم . بسيار ممنون ميشم كه راهنمايي كنيد.
1-در عادي ترين شرايط چقدر سرمايه لازم است ؟؟؟(اسكرپيت فروشگاه + سرويس پستي +‌پرداخت شتاب)
2-آيا لازم است كه در ابتدا يك اسكريپ درست و حسابي و البته گران مانند فروشگاه ساز حامد يا سبد خريد گرفت؟(البته بودجه اين دوستم محدوده)
3-از بين اسكريپ هاي فروشگاه ساز كدام نسخه داراي قيمت مناسب و امنيت و امكانات اسـت؟
4-اگر با شركتهايي مثل پارس پيك قرار داده بسته شود ، آنها خودشان اسكريپ فروشگاه رايگان قرار ميدهند؟
5-كدام شركت را جهت سرويس پستي پيشنهاد مي كنيد كه مناسب افراد تازه وارد باشد و براي كساني كه تازه فروش اينترنتي را شروع كرده مناسب باشد و در ابتدا هزينه زيادي دريافت نكنند (ايران ماركت سنتر،پارس پيك ،‌فرستنده ؟)
6-كدام محصول را براي افراد تازه كار پيشنهاد مي كنيد؟( كه كاملا هم مجاز و قانوني باشد ).
7-نكات ريز و درشت و تجربيات خودتان؟

yasharhi

Registered User
لایک‌ها
80
با سلام.
يكي از دوستان بنده مي خواد فروشگاه اينترنتي بزنه و سرمايه زيادي هم نداره ، از بنده در خواست كمك كرد و من هم گفتم يك تاپيك در انجمن پي تي ايجاد كنم و نظر دوستان با تجربه كه خودشون فروشگاه داشتند رو بپرسم . بسيار ممنون ميشم كه راهنمايي كنيد.
1-در عادي ترين شرايط چقدر سرمايه لازم است ؟؟؟(اسكرپيت فروشگاه + سرويس پستي +‌پرداخت شتاب)
2-آيا لازم است كه در ابتدا يك اسكريپ درست و حسابي و البته گران مانند فروشگاه ساز حامد يا سبد خريد گرفت؟(البته بودجه اين دوستم محدوده)
3-از بين اسكريپ هاي فروشگاه ساز كدام نسخه داراي قيمت مناسب و امنيت و امكانات اسـت؟
4-اگر با شركتهايي مثل پارس پيك قرار داده بسته شود ، آنها خودشان اسكريپ فروشگاه رايگان قرار ميدهند؟
5-كدام شركت را جهت سرويس پستي پيشنهاد مي كنيد كه مناسب افراد تازه وارد باشد و براي كساني كه تازه فروش اينترنتي را شروع كرده مناسب باشد و در ابتدا هزينه زيادي دريافت نكنند (ايران ماركت سنتر،پارس پيك ،‌فرستنده ؟)
6-كدام محصول را براي افراد تازه كار پيشنهاد مي كنيد؟( كه كاملا هم مجاز و قانوني باشد ).

اسكرپيت فروشگاه + سرويس پستي +‌پرداخت شتاب= 87000 تومان
بعضی از شرکتهای خرید پستی فروشگاه هم ارائه می دهند و بعضی به صورت رایگان بعضی به صورت پولی

web2web

Registered User
لایک‌ها
0
اسكرپيت فروشگاه + سرويس پستي +‌پرداخت شتاب= 87000 تومان
بعضی از شرکتهای خرید پستی فروشگاه هم ارائه می دهند و بعضی به صورت رایگان بعضی به صورت پولی

پيغام خصوصي شما رو ديروز خواندم.
شما كدام سرويس پستي مد نظرتون است ؟ در ضمن جديدا مثل اينكه 50 هزار تومان بايد به حساب پست منطقه ريخت.
راه اندازي فروشگاه و بقيه چيزها زياد مشكلي نيست. مشكل اصلي محصول است ؟‌ كدام محصول فروش مناسبي دارد ؟( به جز فيلم و موزيك )

yasharhi

Registered User
لایک‌ها
80
پيغام خصوصي شما رو ديروز خواندم.
شما كدام سرويس پستي مد نظرتون است ؟ در ضمن جديدا مثل اينكه 50 هزار تومان بايد به حساب پست منطقه ريخت.
راه اندازي فروشگاه و بقيه چيزها زياد مشكلي نيست. مشكل اصلي محصول است ؟‌ كدام محصول فروش مناسبي دارد ؟( به جز فيلم و موزيك )

سرویس پستی هیچ فرقی نمی کنه . شما فقط هزینه ی قرار داد با پست 50 تومن را می پردازید . شرکت هموار هیچ هزینه ای برای قرار داد نمی گیره . البته الان مثل قدیما نیست که 200 تومن پیش بگیرن و شرکتها معمولا 50 یا 100 تومن پیش برای خودشون می گیرن .
محصول رو شما باید انتخاب کنید . یکی از همشهریهای بنده عسل می فروخت و واقعا هم کارش گرفته بود فقط یک مشکل داشت و اونهم پست عسل بود .

Sashi24

کاربر فعال درآمد اینترنتی
کاربر فعال
لایک‌ها
227

بالای 200 تومان

2-آيا لازم است كه در ابتدا يك اسكريپ درست و حسابي و البته گران مانند فروشگاه ساز حامد يا سبد خريد گرفت؟

اگه محصولتون خوبه با سیستم بلاگ دهی هم می تونید کار بکنید

نقد سیستم ها الان تو انجمنی به نام شاپ کیپر داره انجام میشه اونجا می تونه نیازت برطرف شه

خیر

پارسپیک یا پایگان بهترین گزینه هستش

................

اگه دوستتون بودجش کمه و سایت پربازدیدی نداره بش توصیه میکنم فعلا سراغ فروشگاه اینترنتی نره دلیلش هم خواستی تو پخ بهتون میگم

web2web

Registered User
لایک‌ها
0
سرمايه اوليه آنچناني نداره و نظر خوش اينه كه يك سايت آموزشي يا دانلود راه بندازه و بازديد بگيره و بعدش سراغ فروشگاه بره ، نظر شما چيه؟

yasharhi

Registered User
لایک‌ها
80
سرمايه اوليه آنچناني نداره و نظر خوش اينه كه يك سايت آموزشي يا دانلود راه بندازه و بازديد بگيره و بعدش سراغ فروشگاه بره ، نظر شما چيه؟

راه اصولی و خوبیه تنها مشکلش زمانشه که معمولا بالای یکسال طول میکشه تا بازدیدش بالا بره . البته بستگی به محتوای سایتش و فعالیتش داره . بعضی سایتا تو چند ماه معروف میشن و خیلیهاشون هیچ وقت .

web2web

Registered User
لایک‌ها
0
تمام دوستاني كه مجموعه مي فروشند از فروشش راضي هستند.مثلا يكي مجموعه ابزارهاي فتوشاپ در10 دي وي دي جمع مي كنه يا يكي مجموعه مستند حيات وحش يا مجموعه برنامه موبايل جمع مي كنه ، فوقش جمع كردن مجموعه با ساخت اتوران حدود يك ماه طول مي كشه ولي سودش بسيار مناسبه در ضمن ميشه مجموعه را به نام سايت ثبت قانوني كرد تا از كپي جلوگيري بشه .

biztak

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
هزینه راه اندازی یک فروشگاه می تونه رایگان باشه هزینه ها بعد از راه اندازی شروع میشه که بعد از مدیتی این هزینه ها تبدیل به سود میشه
هزینه های سئو سایت
هزینه بازاریابی محصولات
تبلیغات محصولات

سرویس های زیادی ت اینتر نت هست که میتونی رایگان فروشگاه داشته باشی با روش های مختلف
اما تجربه نشان داده فروشگاه های رایگان و کم هزینه کم سود هم هست
اگه میخوایی فروشگاه راه بندازی که درست حسابی پول دراری بادی سرایه گذاری کنی بالای 800 هزار و یا 1 میلیون سرمایه گزاری کنی که بتونی ماهی بین 2 الی 4 میلیون فروش داشته باشی

tpshd

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
2,931
درود
دوست عزیز بدون هیچ هزینه ی هم میتونید راه اندازی کنید!

راه اندازی یک فروشگاه در سایت ایران امیر و سپس گذاشتن محصولات

یا اینکه سه یات بزنید و محصولات همکاری در فروش رو بفروشید!

BryanAdams

Registered User
لایک‌ها
26
همه حرفای دوستان صحیح
ولی یه چیزی رو خودم تجربه کردم اگر میخوای فروشگاهی بزنی که مثل مثلا چاره جنس های اینو اون رو بزاری توش مطمئن باش که با مغز میخوری زمین مگر اینکه سرمایه بالایی داشته باشی و از طرفی به نظر من فروشگاهی رو راه بنداز که جنساش مال خودت باشه و دمه دست خودت باشه نه بخوای از این و اون تامین کنی
شما بهترین فروشگاه ساز رو بزن بهترین سرویس پستی رو براش بگیر و ده تا درگاه بانک هم واسش بگیر و میتونی میلیون ها هم خرج تبلیغش کنی
ولی تبلیغ چی؟؟ به نظر من آدم اینجوری به جای نمیرسه
خودم تجربش رو کردم دوس ندارم یکی دیگه هم این تجربه رو داشته باشه

بالا