برگزیده های پرشین تولز

راهنمایی در مورد تولید فیلتر هوا

HOSSEIN.D

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
42
سلام دوستان.
من چند وقته دارم در مورد تولید فیلتر هوا تحقیق میکنم.
توی خوزستان زندگی میکنم.
حدود 1 سال پیش یکی رو دیدم که گفت تولیدی فیلتر هوا داره و تو کمتر از یک سال اصل پولش برگشته.
تحقیق کردم دستگاه تولید فیلتر هوای دستی قیمتش یک میلیون تومن هستش!
خیلی قیمته پایینیه.
از اونجایی که فیلتر هوا یک قطعه مصرفی در خودرو هست به نظرم نباید کار پر ریسکی باشه.
خواستم بدونم اینجا کسی هست که راهنمایی کنه؟
در مورد هزینه مواد اولیه و روش تهیه و قیمت تمام شده هر فیلتر.
راستی این دستگاه هم در هر 8 ساعت کاری حدود 400 عدد فیلتر میزنه.
ممنونم.

deremel400

Registered User
لایک‌ها
3,759
یک سری وارد کننده این دستگاه ها را ریختند تو ایران حالا نمی تونند بفروشند چون ایران در این حد بازار نداره ..............شما اگر خریدارش را پیدا کردید کار پرسودیه اما مشکل اینه که خریدار نداره من و اکثر مردم تا می رویم فیلتر هوا بخریم یک مارک شناخته شده می خریم نه هر چیزی که گیرمون اومد

abdolrahim1

Registered User
لایک‌ها
326
یک سری وارد کننده این دستگاه ها را ریختند تو ایران حالا نمی تونند بفروشند چون ایران در این حد بازار نداره ..............شما اگر خریدارش را پیدا کردید کار پرسودیه اما مشکل اینه که خریدار نداره من و اکثر مردم تا می رویم فیلتر هوا بخریم یک مارک شناخته شده می خریم نه هر چیزی که گیرمون اومد

تایید میشه هیچ کس نمیاد جنس شما رو بخره مگر اینکه نصف قیمت اون شرکت ها بدین که برای شما صرف نداره و مشکل اصلی فروش هست!
چرا گیر دادی به تولیدی؟ کار خدماتی چرا انجام نمیدی؟
اونجا کامیون زیاد هست؟

Last edited:

HOSSEIN.D

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
42
والا اینجا کامیون که خیلی زیاد هست.
چه جور کار خدماتی؟
میخوام بزنم تو یه کار آزاد که درصد ریسک پایینی داشته باشه.
چون اصلا وقت و شرایط خوبی برای ریسک پذیری ندارم.

abdolrahim1

Registered User
لایک‌ها
326
والا اینجا کامیون که خیلی زیاد هست.
چه جور کار خدماتی؟
میخوام بزنم تو یه کار آزاد که درصد ریسک پایینی داشته باشه.
چون اصلا وقت و شرایط خوبی برای ریسک پذیری ندارم.

تعویض روغن کارواش اپاراتی

HOSSEIN.D

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
42
تعویض روغنی اینجا اشباع شده.
خیلی زیاد هست. واسه همین به فکر تولید فیلتر هوا افتادم.

HOSSEIN.D

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
42

deremel400

Registered User
لایک‌ها
3,759
دوستان رهنمایی کردند شما خیلی گوش ندادید اول شما برای تولیدتون مشتری قطعی (نه اینکه همین طوری بگه باشه میخرم بر دار بیار)پیدا کنید اون وقت تا دلتون بخواهد فروشنده این تجهیزات

__mahdi__

Registered User
لایک‌ها
243
فکر کنم قبلا یک بنده خدایی تو. همین فروم تحقیق میدانی واسه هزینه تولید و سود فروش فیلتر کرده بود می گفت اگه نمایندگی یکی از همین فیلتر رو با مارک معروف بگیری سودش چند برابر تولیدشه . هر چیزی که هزینه تولیدش کم باشه تولید کننده هم زیاد داره . سود اینکار تو فروش دستگاهه ، مثل مورد دستگاه تولید اسکاچ که تبلیغات فروشششش تو روزنامه ها زیاده .

TopLeader

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
من هم یه زمانی به فکرش بودم. بازارش واقعا اشباع شده تو هر زیرزمینی داره تولید میشه کل تجهیزاتش در یه انبار 12متری جامیشه . هم عمرت هدر همیره هم سرمایه

ppucompany

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ماشین سازی زاگرس فلیتر یکی از بزرگترین قطعات و دستگاههای صنایع فوم خشک و نرم ( لوپرشر و هایپرشر ) و دستگاههای چین کن کاغذ جهت تولید فیلتر هوای انواع خودروهای سبک ، نیمه سنگین و سنگین و انواع ژنراتورها در سطح کشور میباشد .
ماشین سازی زاگرس فیلتر دارنده مجوز ساخت ماشین آلات فیلتر هوا از وزارت محترم صنایع و معادن جمهوری اسلامی ایران و استاندارد CE اروپا ( استاندارد اروپا جهت ماشین آلات فیلترهوا ) واستاندارد Iso 9001:2008 ( استاندارد کیفیت ماشین آلات فیلتر هوا ) و استاندارد Iso 10002:2004 (استاندارد رضایت مندی مشتریان از محصولات تولیدی شرکت و خود شرکت ) برای اولین بار در ایران صرفا برای تولید ماشین آلات فیلتر هوا گردیده است . لطفا برای اطلاعات بیشتر از اطلاعات سایت دیدن فرمائید .
ماشین سازی زاگرس

ppucompany

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ماشین سازی زاگرس فلیتر یکی از بزرگترین قطعات و دستگاههای صنایع فوم خشک و نرم ( لوپرشر و هایپرشر ) و دستگاههای چین کن کاغذ جهت تولید فیلتر هوای انواع خودروهای سبک ، نیمه سنگین و سنگین و انواع ژنراتورها در سطح کشور میباشد .

ماشین سازی زاگرس فیلتر دارنده مجوز ساخت ماشین آلات فیلتر هوا از وزارت محترم صنایع و معادن جمهوری اسلامی ایران و استاندارد CE اروپا ( استاندارد اروپا جهت ماشین آلات فیلترهوا ) واستاندارد Iso 9001:2008 ( استاندارد کیفیت ماشین آلات فیلتر هوا ) و استاندارد Iso 10002:2004 (استاندارد رضایت مندی مشتریان از محصولات تولیدی شرکت و خود شرکت ) برای اولین بار در ایران صرفا برای تولید ماشین آلات فیلتر هوا گردیده است . لطفا برای اطلاعات بیشتر از اطلاعات سایت دیدن فرمائید .
ماشین سازی زاگرس

:.:.: AMIN :.:.:

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام این سایت هم تولید کننده دستگاه های مخصوص فلیتر هوای خودرو هست پیشنهاد میکنم اگه اطلاعات کمی درمرود فیلتر هوای خودرو و تولید فیلتر هوا دارید به این سایت سر بزنید

دستگاه خط تولید فیلتر خودروی سبک و سنگین

iwheel

Registered User
لایک‌ها
19
به نظرم اگه به سایت فیلتر هوا هم سر بزنی ضرر نداره توی سایتهای زیادی راجع به فیلتر هوا نوشته اول خوب تحقیق کن بعد شروع کن

iwheel

Registered User
لایک‌ها
19
سلام دوستان.
من چند وقته دارم در مورد تولید فیلتر هوا تحقیق میکنم.
توی خوزستان زندگی میکنم.
حدود 1 سال پیش یکی رو دیدم که گفت تولیدی فیلتر هوا داره و تو کمتر از یک سال اصل پولش برگشته.
تحقیق کردم دستگاه تولید فیلتر هوای دستی قیمتش یک میلیون تومن هستش!
خیلی قیمته پایینیه.
از اونجایی که فیلتر هوا یک قطعه مصرفی در خودرو هست به نظرم نباید کار پر ریسکی باشه.
خواستم بدونم اینجا کسی هست که راهنمایی کنه؟
در مورد هزینه مواد اولیه و روش تهیه و قیمت تمام شده هر فیلتر.
راستی این دستگاه هم در هر 8 ساعت کاری حدود 400 عدد فیلتر میزنه.
ممنونم.
می تونید به سایت هایی که در مورد فیلتر هوا هست مراجعه کنید و باهاشون تماس بگیرید. من چند تا سایت می شناسم شاید واستون کاربرد داشته باشه
فیلتر هوا
فیلتر هوا

hexman

Registered User
لایک‌ها
762
من پیشنهادم اینه که شما برو از یکی که خودش تو خونه با همین دستگاههای ارزون قیمت. فیلتر تولید میکنه یه تعدادی فیلتر بخرید بعد ببرید تو بازار ببنیدی کسی میخره؟ چند میخرن؟ اگه اوضاع خوب بود میتونید با ریسک کمتر کار رو شروع کنید.
بی گدار به آب نزنید

بالا