برگزیده های پرشین تولز

سرمایه گذاری در مجتمع توریستی تفریحی برج بین المللی کاسپین

mohebali

Registered User
لایک‌ها
6,494
با سلام
توی تلویزیون احتمالا تبلیغات این مجتمع رو دیدید، در ادامه متن های کپی شده از سایتشون رو میزارم:

در راستای خلق حماسه اقتصادی شروع عملیات ساختمانی بزرگترین و بلند ترین برج 66 طبقه توریستی تفریحی بین المللی کاسپین با 230 متر ارتفاع در شمال آزاد راه تهران – قزوین به ملت شریف ایران تبریک عرض می نماییم.

3000 واحد اقامتی ، 5000 واحد تجاری،سالن همایش 5000 نفره با اقامت چند روزه مدعوین ، 6 تالار عروسی ، پارک برف و یخ – پارک آبی – پارک دلفین- باغ پرندگان- باغ گل- باغ موزه مینیاتور – دریاچه مصنوعی – سالن های مختلف ورزشی تفریحی و سرگرمی های کودکان و نوجوانان – رستوران گردان و 60 رستوران و محل پذیرایی برای ملیت های مختلف و مسافران جاده ترانزیت – ایجاد اشتغال برای 12000 نفر.

محل اجرای پروژه شهرستان آبیک مرکز ثقل 3 استان تهران – البرز – قزوین و دروازه ورودی 10 استان شمالی و غربی و محور ورودی چهار کشور همسایه به پایتخت کشورمان.

تنها با یک تماس و کمترین سرمایه برای آینده فرزندان خود ، شما هم در احداث و بهره برداری و سود حاصله از اجرای این پروژه عظیم با ما شریک و همراه شوید.

ویژگی های برج

نام پروژه : مجتمع توریستی تفریحی برج بین المللی کاسپین
محل اجرا:شمال اتوبان تهران قزوین
مساحت زمین 250000 متر مربع
مساحت زیر بنا 850000 متر مربع
ارتفاع برج 230 متر
تعداد طبقات : 66 طبقه
دارای موافقت اصولی از اداره کل میراث فرهنگی وگردشگری استان قزوین به شماره 1217/922- 134 و مصوبه کار گروه امور زیربنایی و شهرسازی استان قزوین برای احداث پروژه 21833/180 اداره کل راه و شهرسازی استان قزوین می باشد.

ویژگی مهم
1- انتخاب محل اجرا شمال اتوبان تهران قزوین شهرستان ابیک.
دلیل انتخاب محل اجرا
1-شهرستان ابیک کریدور ورودی از 10 استان کشور به پایتخت می باشد.
2-محور جاده ترانزیت کانال ارتباطی 4کشور همسایه ترکیه –عراق-آذربایجان-ارمنستان و تنها راه زمینی ورودی از اروپا به پایتخت می باشد(جاده ابریشم)
3-محل اجرای پروژه در مرکز ثقل 3 استان بزرگ و صنعتی کشورمان واقع گردیده است.(قزوین-البرز-تهران)
- فاصله با مرکز استان قزوین 25 دقیقه
- فاصله با مرکز استان البرز 25 دقیقه
- فاصله با مرکز پایتخت کشورمان تهران 55 دقیقه
4-محل پروژه در مجاورت 28 دانشگاه و مرکز آموزش عالی قرار دارد که پذیرای 100000 دانشجو و تعداد بسیار زیادی اساتید پروازی و مکان مناسبی برای اقامت والدین دانشجویان در مقاطع مختلف سال می باشد.
5-در مجاورت ایستگاه مترو هشتگرد به قزوین واقع گردیده است که این خط مترو ،هر سه استان تهران ، البرز و قزوین را به هم وصل می نماید.
6- مجاورت با رشته کوه های البرز از نظر آب و هوای کوهپایه ای و زیبایی کوهستان های اطراف جایگاه ویژه ای در زمستان وتابستان به برج بین المللی کاسپین داده است.
* ویژگیهای مهم پروژه
- 3000 واحد اقامتی با قابلیت اقامت برای 18000 نفر (این تعداد واحد اقامتی در یک مجتمع توریستی تفریحی در کل جهان بی نظیر است)
- 5000 واحد تجاری با امکان اشتغال برای 15000 نفر در سه شیفت 24 ساعته
- اختصاص واحد هایی برای نمایشگاه و عرضه مستقیم تولیدات کارخانجات هر سه استان تهران،البرز و قزوین و سایر استانهای کشور
- اختصاص واحد هایی برای برند های برتر و موفق بین المللی
- اختصاص واحد هایی برای نمایشگاهای فصلی
- اختصاص واحد هایی برای برگزاری مسابقات و اهدای جوایز مختلف برای بازدیدکنندگان و خریداران
- اختصاص واحد هایی برای کل بانک ها و موسسات مالی اعتباری و شرکت های بیمه
- اختصاص واحد هایی برای بورس لوازم منزل – کیف و کفش – زیور آلات – البسه – کامپیوتر و گوشی های تلفن همراه و مواد غذایی و ....
- احداث بزرگترین هایپر مارکت کشور
- چهار سالن اجتماعات 1000 نفره - برای برگزاری همایش و کنسرت و تئاتر بطور همزمان
- سالن اجتماعات 5000 نفره با امکان اقامت 18000 نفر مدعوین و اعضای خانواده و همراهان آنان
- مسجد-نمازخانه و رصد خانه و سایر امکانات مطابق با استاندارد های بین المللی از ویژگی های برج بین الملل کاسپین است.
- برگزاری جشن ها و مسابقات ورزشی و مسابقات علمی و ....
- احداث 60 رستوران و کافی شاپ برای پذیرایی رایگان از مسافران استان های شمالی و غربی آزاد راه تهران قزوین و مسافران جاده ترانزیت کشور های خارجی
- 30 رستوران برای عرضه غذاهای ملیت های مختلف : ژاپنی – چینی – هندی – ایتالیایی و ....
- رستوران گردان روی طبقات فوقانی و رستوران گردان روی قله کوه همجوار پروژه
- پارک برف و یخ که در کشورمان بی نظیر بوده و احداث این پارک فضای تازه ای برای خود باوری و مکان مناسبی برای سرگرمی و پر کردن اوقات فراغت جوانان و نوجوانان با خانواده های آنان بدون نیاز رفتن به خارج از کشور می باشد.
- پارک آبی – دو واحد ویژه آقایان و بانوان بطور جداگانه و همزمان
- پارک دولفین – تنها واحد احداث شده تا کنون فقط در جزیره کیش واقع شده است که احداث این پارک موجب خوشحالی و سرگرمی فرزندانمان در همه استانهای کشور با کمترین هزینه خواهد بود .
- باغ موزه مینیاتور – احداث نمادین المان های کل استان ها مانند: تخت جمشید – دروازه قرآن – حافظیه – سعدیه و ....
- احداث سورتمه ریلی برای رفتن به قله کوه و دسترسی به رستوران ها و کافی شاپ های کوهستانی
- احداث آکواریوم
- سالن پاتیناژ- اسکی- اسکیت- سالن های ورزشی- سالن تیرندازی- اسب سواری- کوهنوردی-پینت بال- بیلیارد- والیبال- پینگ پنگ- بسکتبال- کارتینگ- بولینگ- اسکواش- دوچرخه سواری- فضای مناسب برای دو میدانی –بالن هوایی متصل-پاراگلایدر- دریاچه مصنوعی و قایق سواری و ماهیگیری- سورتمه-تله سیژ- مجموعه تفریحات کودکان و نوجوانان- شهربازی-استخر و سونا- جکوزی- ماساژ- سالن های بدن سازی- آرایشگاه- کتابخانه- فرهنگ سرا و هنر کده- سینما 7بعدی –گیم نت-موسسات فنی و حرفه ای-مراکز آموزش
- اینترنت بیسیم رایگان
- کوه نور- نور پردازیهای شبانه بر روی کوه مجاور با استفاده از ترکیب نور و صدا ولیزر و تر کیب و بازی با رنگ ها بصورت اتش بازی مصنوعی شبانه.

شرایط فروش و واگذاری سهام به صورت سهم الشرکه

هیت مدیره شرکت در نظر دارد در مسیر احداث این پروژه عظیم سایر همونان عزیزمان را در سرمایه گذاری و بهره برداری و سود حاصله از اجرای این پروژه شریک و سهیم نماید.
به همین دلیل از تاریخ 7/7/1392سهم الشرکه هر سهم را به مبلغ 3400 ریال معادل (سیصد و چهل تومان) وحداقل خرید سهم الشرکه به میزان 20000000 ریال ( دو میلیون تومان ) واگذار می نماید و در مقابل سند (وکالت بلا عزل سهم الشرکه) بنام متقاضیان منتقل می نماید که متناسب با پیشرفت اداری و فیزیکی به روز پروژه، به طور قطع و یقین ارزش سهام(سهم الشرکه) شرکت رشد قابل توجهی خواهد داشت.
متقاضیان شراکت در پروژه می توانند از طریق تماس با دفتر مرکزی و پرداخت وجه خرید سهم الشرکه، اسناد محضری مربوطه را دریافت و جایگاه خود را در پروژه ملی و عظیم توریستی تفریحی – اداری-اقامتی-تجاری برج بین الملل کاسپین تثبیت نموده و شریک بشوند.

حالا به نظرتون سرمایه گذاری 1-2 ساله روی این مجتمع به اندازه سرمایه محدود خوبه یا نه روی آپارتمانی ، زمینی اختصاصی سرمایه گذاری بشه بهتره؟

__mahdi__

Registered User
لایک‌ها
243
سلام
اگه قیمتای پیشفروشش فضایی نباشه صرف می کنه .
من هر چی سرچ می کنم . ادرس سایت نمی یاد . لطف کنید و لینک سایت رو بدین . ممنون

mohebali

Registered User
لایک‌ها
6,494
سلام
اگه قیمتای پیشفروشش فضایی نباشه صرف می کنه .
من هر چی سرچ می کنم . ادرس سایت نمی یاد . لطف کنید و لینک سایت رو بدین . ممنون

آدرس سایت : pardisban.ir

توی متن هر چی لازم بوده آوردم ، قیمت هر سهمش 340 تومان هست ، حداقل خرید هم 2 میلیون تومان هست ( 2000000/340= میزان سهم شما)

farzad.sadeshi

Registered User
لایک‌ها
898

سهمشو از کجا باید خرید ؟
از کی شروع میشه ؟
بالای 2 میلیون هم میشه خرید ؟

به نظرت خودت چجوره ؟ چون به هر حال شما هم فرد کار بلدی هستی

اطلاعات میذاری کامل بزار

deremel400

Registered User
لایک‌ها
3,759
مشکل اصلی این سهمها اینه که خود شرکت بازخرید نمیکنه یعنی فردا خواستید بفروشید .خودتون براش مشتری پیدا نکنید سهم رو دستتون باد میکنه .هیچ گونه ضامن نقد شوندگی نداره

سهمشو از کجا باید خرید ؟
از کی شروع میشه ؟
بالای 2 میلیون هم میشه خرید ؟

از شرکتش البته فکر کنم با فکس هم کار کنند
زمان نداره همین حالا هم میشه خرید
هرچی دلتون بخواهد می فروشند

mohebali

Registered User
لایک‌ها
6,494
مشکل اصلی این سهمها اینه که خود شرکت بازخرید نمیکنه یعنی فردا خواستید بفروشید .خودتون براش مشتری پیدا نکنید سهم رو دستتون باد میکنه .هیچ گونه ضامن نقد شوندگی نداره

از شرکتش البته فکر کنم با فکس هم کار کنند
زمان نداره همین حالا هم میشه خرید
هرچی دلتون بخواهد می فروشند

دقیقا قصد تاپیک بیان همین چیزاست.

خب یکی از مشکلاتش عدم وجود ضامن نقد شوندگیشه
مشکلات بعدی؟

محل پروژه به نظرتون خوبه؟

Bahram241

همکار بخش صوتی وتصویری - خودرو _ فروشنده معتبر
مدیر انجمن
همکار انجمن
لایک‌ها
948
حالا به نظرتون سرمایه گذاری 1-2 ساله روی این مجتمع به اندازه سرمایه محدود خوبه یا نه روی آپارتمانی ، زمینی اختصاصی سرمایه گذاری بشه بهتره؟

سلام.
به نظر نمیاد چنین پروژه عظیمی کمتر از 5سال به سوددهی برسه!

omidhk

Registered User
لایک‌ها
44
کارشون یکم میلنگه
اگه راست میگن فروش سهام رو به یه بانک خصوصی یا دولتی بدن

Sent from my GT-I9500 using Tapatalk 2

mohebali

Registered User
لایک‌ها
6,494
کارشون یکم میلنگه
اگه راست میگن فروش سهام رو به یه بانک خصوصی یا دولتی بدن

Sent from my GT-I9500 using Tapatalk 2
زنگ زدم گفتم به مسئول فروشش ، گفتم هیچ ضمانتی ندارید ، اگه داشتید خیلی ها دوست داشتن سرمایه گذاری کنن
تقریبا میشه گفت چیزی نداشت برای گفتن

fireboy810

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
16
پروژه خیلی خوبیه و اونموقع که به سود برسه مطمئن باشید مشتریاش خودشون میان و تقاضای خرید سهام رو می کنن. چون به سود برسه بنظرم وحشتناک میشه . چون الان جمعیت تهران رو دارن منتقل می کنن قزوین و بسیار عالیه من خودم قزوینی هستم

airplane.engr

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اگه بلند مدت فکر میکنید بخرید . من خودم 10 روز پیش 11000 تا خریدم با نرخ 370 که باز دارم پول جور میکنم بخرم اما الان گرونترم شده. اکثر کسایی که پدیده سهم دارند اینجا هم سرمایه گذاری کردند. هر کس سوالی داشت میتونه ایدی یاهو منو ادد کنه جوای میدم . airplane.engr

airplane.engr

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
شنبه 25/08/1392 10:55:30 am
افزایش نرخ سهم الشرکه
افزایش ٣٠٠ ریالى نرخ سهم الشرکه شرکت ایستابهارستان نور نرخ سهم الشرکه از ٤٧٠٠ ریال به ٥٠٠٠ ریال معادل پانصد تومان تغییر یافت

mohebali

Registered User
لایک‌ها
6,494
شنبه 25/08/1392 10:55:30 am
افزایش نرخ سهم الشرکه
افزایش ٣٠٠ ریالى نرخ سهم الشرکه شرکت ایستابهارستان نور نرخ سهم الشرکه از ٤٧٠٠ ریال به ٥٠٠٠ ریال معادل پانصد تومان تغییر یافت

اینا معلوم نیست چطوریه !
انگار همینطوری نشستن دور هم میبرن بالا ، خرج آگهی و تبلیغاتشون در بیاد !
اصلا شفاف سازی در کار نیست.

airplane.engr

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اینا معلوم نیست چطوریه !
انگار همینطوری نشستن دور هم میبرن بالا ، خرج آگهی و تبلیغاتشون در بیاد !
اصلا شفاف سازی در کار نیست.

شما به پدیده نگاه کنید .. اونم همینطوره... من 1 ماه پیش سهم پدیده رو خریدم و فردای اونروز 110 تومان رفت روش و الانم پدیده اکثرا روزی 10-5 تومان میره بالا که حساب کنی هر 3-4 روز میشه حدود 20-30 تومان خوب اینم یه دفعه هر 3-4 روز داره 25 تا 30 تومان میبره بالا. پس چرا راجب پدیده کسی همچین چیزی نمیگه؟ پس به این نتیجه میرسیم چیز غیر عادی به نظر نمیرسه چون شب و روز دارند کار میکنند.. به خصوص الان که اعلام کردند ضمانت نامه باکی میدند برای 100% پولت که من زنگ زدم پرسیدم گفتند یعنی اینکه شما هر جا احساس کردی پروژه پیشرفتی نداره و پشیمون شدی میتونی بری اصل پولتو از بانک بگیری پس قضیه کلاهبرداری هم منتفی میشه.. من خودم 2 هفته پیش 11000 تا خریده بودم و امروزم پیش پرداخت ریختم 12000 تا دیگه بخرم... چون شک ندارم تا 1 سال دیگه کم کم بالای 2 تومان خواهد بود ..
موفق باشید

mohebali

Registered User
لایک‌ها
6,494
شما به پدیده نگاه کنید .. اونم همینطوره... من 1 ماه پیش سهم پدیده رو خریدم و فردای اونروز 110 تومان رفت روش و الانم پدیده اکثرا روزی 10-5 تومان میره بالا که حساب کنی هر 3-4 روز میشه حدود 20-30 تومان خوب اینم یه دفعه هر 3-4 روز داره 25 تا 30 تومان میبره بالا. پس چرا راجب پدیده کسی همچین چیزی نمیگه؟ پس به این نتیجه میرسیم چیز غیر عادی به نظر نمیرسه چون شب و روز دارند کار میکنند.. به خصوص الان که اعلام کردند ضمانت نامه باکی میدند برای 100% پولت که من زنگ زدم پرسیدم گفتند یعنی اینکه شما هر جا احساس کردی پروژه پیشرفتی نداره و پشیمون شدی میتونی بری اصل پولتو از بانک بگیری پس قضیه کلاهبرداری هم منتفی میشه.. من خودم 2 هفته پیش 11000 تا خریده بودم و امروزم پیش پرداخت ریختم 12000 تا دیگه بخرم... چون شک ندارم تا 1 سال دیگه کم کم بالای 2 تومان خواهد بود ..
موفق باشید

بله دیدم.
با وجود اینکه همین هم اشکال داره چرا که مشکل اصلی عدم ضامن نقد شوندگی در قیمت اصلیشه. یعنی مثلا سهام 2000 تومان بشه ، شما 500 خریده باشی ، بانک فقط 500 تومنش رو ضمانت پرداخت داره ، نه 1500 بقیه رو !
این مشکل به نظرتون چطوری حل میشه؟

airplane.engr

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
بله دیدم.
با وجود اینکه همین هم اشکال داره چرا که مشکل اصلی عدم ضامن نقد شوندگی در قیمت اصلیشه. یعنی مثلا سهام 2000 تومان بشه ، شما 500 خریده باشی ، بانک فقط 500 تومنش رو ضمانت پرداخت داره ، نه 1500 بقیه رو !
این مشکل به نظرتون چطوری حل میشه؟

میگن طمع ما ایرانیها زیاده راست میگند. اول شما مشکلتون عدم اعتماد بود که یه وقت پولتون خورده نشه و حالا که تضمین برای اصل پولتون میدند میگید پس سودش چی میشه. عجب
میگن طرف رو توی ده راه نمیدادند سراغ خونه کدخودا رو میگرفت .. عزیز من شما اول سهامو بگیر و بعد به فکر بازپرداخت سودت باش ...قدم به قدم ... همین پدیده تا 18 ماه اول سهام خودشو بازخرید نمیکرده ... شما خیلی عجله دارید ... شما با این تضمین فعلا از اصل پولت خیالت راحته بعد ممکنه بعد از 1 سال مثل پدیده بگند اصلا خودمون باز خرید میکنیو سهامتون رو به نرخ روز ... پس اول تکلیفتو با خودت روشن کن ....

mohebali

Registered User
لایک‌ها
6,494
میگن طمع ما ایرانیها زیاده راست میگند. اول شما مشکلتون عدم اعتماد بود که یه وقت پولتون خورده نشه و حالا که تضمین برای اصل پولتون میدند میگید پس سودش چی میشه. عجب
میگن طرف رو توی ده راه نمیدادند سراغ خونه کدخودا رو میگرفت .. عزیز من شما اول سهامو بگیر و بعد به فکر بازپرداخت سودت باش ...قدم به قدم ... همین پدیده تا 18 ماه اول سهام خودشو بازخرید نمیکرده ... شما خیلی عجله دارید ... شما با این تضمین فعلا از اصل پولت خیالت راحته بعد ممکنه بعد از 1 سال مثل پدیده بگند اصلا خودمون باز خرید میکنیو سهامتون رو به نرخ روز ... پس اول تکلیفتو با خودت روشن کن ....

یا جواب اون ور رو کپی کردید ! یا خیلی اتفاقی جفتمون 2 جا باهم عضویم :دی

airplane.engr

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
یا جواب اون ور رو کپی کردید ! یا خیلی اتفاقی جفتمون 2 جا باهم عضویم :دی

عزیز جفتمون با هم عضویم هر 2 جا .. اخه اونورم همچین مشکلی بوجود اومده بود حوصلم نیومد بشینم باز بنویسم واسه همین ور رو کپی کردم با یه کوچولو تغییر...بعدشم شما به جای اینکه بحث در مورد موضوع کنی نشستی پست ها رو با هم تطبیق میدی؟
عجب

mohebali

Registered User
لایک‌ها
6,494
عزیز جفتمون با هم عضویم هر 2 جا .. اخه اونورم همچین مشکلی بوجود اومده بود حوصلم نیومد بشینم باز بنویسم واسه همین ور رو کپی کردم با یه کوچولو تغییر...بعدشم شما به جای اینکه بحث در مورد موضوع کنی نشستی پست ها رو با هم تطبیق میدی؟
عجب
خب دوست عزیز ، بحث من اینه اینا با عدد و ارقامی که دارن ، با 20 درصد سهمی که میشه 50 هزار میلیارد تومان ( اگه اشتباه نکرده باشم) یه جور کارشو لنگ میزنه !
البته بگم کافیه یکی حضورا برن سر پروژه بعدش مدارکی که دارن رو مو به مو بررسی کنه که حل بشه.

بالا