برگزیده های پرشین تولز

فروش شیک ترین کفش Salomon (اصلی)

amirjk

Registered User
لایک‌ها
816
کسی خواست تا 170 میتونم براش بگیرم

bache-mosbat

Registered User
لایک‌ها
12
سلام، 40 و 1/3 میخام . کیفیتش چه جوریه های کپیه؟؟ فقط همین مدلو دارین؟

amirjk

Registered User
لایک‌ها
816
سلام، 40 و 1/3 میخام . کیفیتش چه جوریه های کپیه؟؟ فقط همین مدلو دارین؟

های کپی درجه 1 ولی همونه که تو نمایندگیها 350 تا 400 میدن دست مردم به اسم اصل البته من از دوستم گرفتم گفت اصل و من تمام مشخصات چک کردم عینا همون بود ولی باز باورم نمیشه
بله مشکی و ابی موجود

Last edited:

R.nasri

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
563
طبق صحبت بنده تو تاپیک خودم قرارشد فقط یه پست توتاپیک شما بدم اینم پست بنده:

^^^^^^^^فروش کتونی salamon سالامون به قیمت حراجی...مدل speed cross....بیا ببین ^^^^^^^^

حراج کردیم رفت...فقط قبل خرید تحقیق ومقایسه کنین....

در خدمت دوستان هستیم.....دوستان تاپیک بنده رو کامل مطالعه کنین ممنون

در ضمن من قصد پست زدن توتاپیک رو نداشتم فقط بخاطر اینکه خودشون خاستن....

امیدوارم شما هم پاک نکنین....بنده هم پست شمارو پاک نمیکنم...تصمیم نهایی با خریداره...

موفق ومنصور باشین....

Alireza 230.4

Registered User
لایک‌ها
22
سلام
با توجه به افزایش قیمتها صد و خورده ای واسه این کفشها مناسبه ولی این همون نوعی نیست که تو نمایندگی(الان دوستان میگن نمایندگی نداره) و فروشگاههای معتبر میفروشن
برای اطمینان میتونید عکس این کفشها رو با عکس تو سایت سالومون مقایسه کنید
من نمونه اصلی اینها رو تو نمایندگیش دیدم دقیقا مثل نمونه تو سایت یه بند خیلی نازک و محکم داره که حالت عادی گره نمیخوره و یه گیره مخصوص برای سفت کردن بند داره و تو زبانه کفش یه جا واسه اون گیره گزاشتن
البته من عید از نمایندگی پرسیدم قیمت حدود ۵۰۰ بود و چند برابر قیمت کفشی که دوستمون واسه فروش گزاشته
اگه خواستین نمونه اصلی رو ببینید نمایندگی سالومون تو شریعتی پایین تر از پل صدر داره و من چند بار ازش خرید کردم و کفشهاش واقعا اصله البته قیمتهاشم اصله

amirjk

Registered User
لایک‌ها
816

^^^^^^^^فروش کتونی salamon سالامون به قیمت حراجی...مدل speed cross....بیا ببین ^^^^^^^^

امیدوارم شما هم پاک نکنین....بنده هم پست شمارو پاک نمیکنم...تصمیم نهایی با خریداره...

موفق ومنصور باشین....

تایپک دربست در اختیار شما
در ضمن من کفش فروش نیستم که جنسم رو دستم باد کنه:)

سلام
با توجه به افزایش قیمتها صد و خورده ای واسه این کفشها مناسبه ولی این همون نوعی نیست که تو نمایندگی(الان دوستان میگن نمایندگی نداره) و فروشگاههای معتبر میفروشن
من نمونه اصلی اینها رو تو نمایندگیش دیدم دقیقا مثل نمونه تو سایت یه بند خیلی نازک و محکم داره که حالت عادی گره نمیخوره و یه گیره مخصوص برای سفت کردن بند داره و تو زبانه کفش یه جا واسه اون گیره گزاشتن
البته من عید از نمایندگی پرسیدم قیمت حدود ۵۰۰ بود و چند برابر قیمت کفشی که دوستمون واسه فروش گزاشته
اگه خواستین نمونه اصلی رو ببینید نمایندگی سالومون تو شریعتی پایین تر از پل صدر داره و من چند بار ازش خرید کردم و کفشهاش واقعا اصله البته قیمتهاشم اصله

بله به دوستان ارض کردم کفشهای اصلی دو نوع چینی و ویتنامی دارن ولی بخوام چینی بیارم کسی اینجا اونقدر هزینه نمیکنه تو کیفیت دقیقا مثل همن خواستید همین 500 من براتون 400 میارم

موفق ومنصور باشین....

اینم جهت اطلاع

Untitled.png

1. تمام speedcross 3 کف کفش یه مثلث قرمز با نوشته داره
2. جلوی کفش اصلا مارک نداره جالبه این مارک فقط رو مدل spikecross 3 که برای شما مدل speed
3.شناسنامه کفش یه بارکد برای پیگیری داره کفشها فروختم مگر نه بهتون نشون میدادم که برای شما اونم نداره
4.زیر کفی کفش فوم قرمز تیره با دوخت یکسان ولی شما انگار پارچه روشن
5.اصلا تو سایت سالمون برید این مدل یه همچنین رنگ بندیهای نداره
6.بند کفش یه حالت نخی به قول دوستمون با یه زبونه برای سفت کردن داره که برای من عوض کردن به خاطر دلایلی که نوشتم ولی خب کسی بخواد با بند خودش تقدیم میشه
و..................

Last edited:

R.nasri

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
563
تایپک دربست در اختیار شما
در ضمن من کفش فروش نیستم که جنسم رو دستم باد کنه:)

بله به دوستان ارض کردم کفشهای اصلی دو نوع چینی و ویتنامی دارن ولی بخوام چینی بیارم کسی اینجا اونقدر هزینه نمیکنه تو کیفیت دقیقا مثل همن خواستید همین 500 من براتون 400 میارم

اینم جهت اطلاع

مشاهده پیوست 441981

1. تمام speedcross 3 کف کفش یه مثلث قرمز با نوشته داره
2. جلوی کفش اصلا مارک نداره جالبه این مارک فقط رو مدل spikecross 3 که برای شما مدل speed
3.شناسنامه کفش یه بارکد برای پیگیری داره کفشها فروختم مگر نه بهتون نشون میدادم که برای شما اونم نداره
4.زیر کفی کفش فوم قرمز تیره با دوخت یکسان ولی شما انگار پارچه روشن
5.اصلا تو سایت سالمون برید این مدل یه همچنین رنگ بندیهای نداره
6.بند کفش یه حالت نخی به قول دوستمون با یه زبونه برای سفت کردن داره که برای من عوض کردن به خاطر دلایلی که نوشتم ولی خب کسی بخواد با بند خودش تقدیم میشه
و..................

نمیدونم چیا میخاین ثابت کنین بنده که گفتم های کپیه از بنده دیگه بحثی نمونده.......شما اگه میتونی ثابت کن از شما اصله کفش 125$رو چجور شما میدی 170تومن مگه میشه؟!؟!؟!در راه خدا کار میکنین....:D

همچین چیزی هست تودنیا بادلار 900تومنی هم طرف خریده باشه بیش از اینا در میاد.....شما مال خودتو مقایسه کن دادا....از من های کپیه..من نگفتم اصله...

MaziyaR_1939

Registered User
لایک‌ها
74
سلام داداش لطفا قیمت سایز 42-43 رو واسم پ.خ کن...میتونی چند تا عکس از زاویه های دیگه هم بذاری? از بالا مخصوصا...

amirjk

Registered User
لایک‌ها
816
سلام داداش لطفا قیمت سایز 42-43 رو واسم پ.خ کن...میتونی چند تا عکس از زاویه های دیگه هم بذاری? از بالا مخصوصا...

پخ شد خدمتتون

دو جفت سایز 44 الان دستم هست کسانی که تهران تشریف دارن میتونن حضوری بیان ببینم

....................

Last edited:

ramintab

Registered User
لایک‌ها
12
یک جفت کفش سالمون سایز 40 از آقا امیر خریداری شد
ایشالله قراره فردا ارسال بشه

bache-mosbat

Registered User
لایک‌ها
12
سلام

بله حق با شماست، من اصلا حواسم به بندش نبود، خیلی هم از نظر ظاهر تفاوت داره این کفش ها، کفش های فیک سالومون انگار روی یه تیکه پلاستیکو رنگ کردن، منتها تو این عکس خیلی معلوم نیست. تو بازار تجریش من دیدم یه مغازه که فقط کفش فیک سالومون میفروشه. نمایندگی یکی شریعتی هست یکی هم سمت زعفرانیه تو مقدس اردبیلی.

maxi_v3000gv

Registered User
لایک‌ها
0
دادا قیمت سایز 44 چند هست و چه مدل و رنگهایی میتونی تهیه کنی؟لینک بده لطفا.ممنونتم

amirjk

Registered User
لایک‌ها
816
داداش الان 44 یا 45 چی موجود هست با رنگ بندی و قیمت ممنون:blush:

الان 44 موجود بخواید حضوری تست کنید
فقط مشکی

دادا قیمت سایز 44 چند هست و چه مدل و رنگهایی میتونی تهیه کنی؟لینک بده لطفا.ممنونتم

قیمت تو سایت زدم هر رنگی که بخواید ولی مشکی از همه نظر شیک تره

بله حق با شماست، من اصلا حواسم به بندش نبود، خیلی هم از نظر ظاهر تفاوت داره این کفش ها، کفش های فیک سالومون انگار روی یه تیکه پلاستیکو رنگ کردن، منتها تو این عکس خیلی معلوم نیست. تو بازار تجریش من دیدم یه مغازه که فقط کفش فیک سالومون میفروشه. نمایندگی یکی شریعتی هست یکی هم سمت زعفرانیه تو مقدس اردبیلی.

عزیز جان عرض کردم اینا اصلی ویتنام هستن که از لحاظ کیفیت واقعا عالی
اونی که دوستمون فرمودن اصلی چینی این کاره که تو نمایندگی تا 500 فروخته میشه که اونم کسی خواست 450 میتونم براش بگیرم
جفت کفشو خودم از نزدیک مشاهده کردم از لحاظ کیفیت تقریبا یکین ولی بنداشون با هم فرق داره که کسی بندشم خواست 25 جدا دریافت میشه
برای صحت حرفم میتونید حضوری بیاید از نزدیک کیفیت کارو ببینید راضی بودید بردارید
این مدل اصلی چینی
-25695P.jpg
عقلم خوب چیزیه اخه ادم 500 تومن پول کفش بده که چی شه جنسشونم مثل همه

Last edited:

ramintab

Registered User
لایک‌ها
12
کفش سالمون دیروز بدستم رسید
واقعا از لحاظ کیفیت خیلی خوب هست

از آقا امیر هم ممنونم که کفش رو خیلی سریع ارسال کردن