برگزیده های پرشین تولز

فروش چرخ خیاطی سینگر...کارکرده....اصله ایتالیا

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Samim0631

Registered User
لایک‌ها
33
مردم عقلشون توی چشمشونه وگرنه درجا اینو خریده بودن ! برن همون ژانومه و کاچیران آشغالو با اون قیمتهای فضاییشون بخرن
مردم کار بسیار بسیار عاقلانه ای میکنن که این رو با این قیمت نمیخرن. شما خودت حاضری بخری، پولو بفرست واسش بخر :D

آخه 200 هزار تومن؟!! سینگر 538؟!! جنگه مگه؟ :D

من از همین مدل 538 رو ولی فوق العاده تمیز که برق میزد، 15هزار تومن فروختم :D اونم به اصرار مشتری! وگرنه نمیخواستم بفروشمش.

این چرخ به معنی کامل کلمه، سرطانه.
اونوقت جواد جان، کاچیران که هیچ، البته بعضی مدل هاش خوبه. ولی فاف و... داغون شدن. 4084 عالیه هنوز.
ژانومه هم که از هر لحاظ فوق العادست.
اینا اصلا در حد مقایسه با سینگر هستند که شما مثال میزنی؟ :دی

مهرداد عزیز، الان کمتر تعمیر کاری پیدا میشه که این چرخ رو تعمیر کنه. هزینه تعمیرش هم زیر 50تومن نیست. در حالی که خود چرخ خیاطی 20تومن ارزش داره.
چزخ دنده و وسایلش اگر خراب شد، توی بازار نیست.کلا هیچیش تو بازار نیست. برای اینکه وسایلش پیدا شه، باید یکی مثل همین مدل رو اوراق کنن تا از وسایلش استفاده کنن.
واسه کار خونگی هم باید یه چزخ خیاطی خریداری شه که ساپورت کامل قطعات و تعمیرات بشه.
چون خرابی توی کارهای خونگی خیلی بیشتر از کارهای تولیدی و کارگاهی هست. ( به دلیل عدم تجربه و نا بلدی)

فقط جهت اطلاع میگم.

200هزار تومن واسه سینگر های قدیمی، قیمت خیلی خیلی خیلی زیادیه. 60هزار تومن هم زیادشه.

javad707

Registered User
لایک‌ها
170
ژانومه هم که از هر لحاظ فوق العادست.
:blink:
http://www.iranjanome-co.net/produc...lypage_images.tpl&product_id=56&category_id=8
متاسفانه چندوقت پیش این مدلو خریدیم با راهنماییهای امثال شما و کاملا درک کردیم مفهموم عبارات زیر رو
این چرخ به معنی کامل کلمه، سرطانه.
واسه کار خونگی هم باید یه چزخ خیاطی خریداری شه که ساپورت کامل قطعات و تعمیرات بشه.
و به گفته تعمیرکاران مجرب باید با گیر کردنهای پیاپی این چرخ خیاطی فوق العاده بسازیم چون کلا این مدل اینطوریه:wacko::p

Samim0631

Registered User
لایک‌ها
33
:blink:
http://www.iranjanome-co.net/produc...lypage_images.tpl&product_id=56&category_id=8
متاسفانه چندوقت پیش این مدلو خریدیم با راهنماییهای امثال شما و کاملا درک کردیم مفهموم عبارات زیر رو

و به گفته تعمیرکاران مجرب باید با گیر کردنهای پیاپی این چرخ خیاطی فوق العاده بسازیم چون کلا این مدل اینطوریه:wacko::p

چرخ خیاطی 393، 395، و مدل های دیگش کاملا شبیه هم هستند.
و این چرخ خیاطی از کیفیت بسیار بالایی برخورداره. به طوری که نه تنها برای کارای خانگی، بلکه برای کارهای کارگاهی هم پیشنهاد میشه.
مدل ژاپن-تایوان ، مربوط به ژانومه میشه.
ولی من شخصا بیشتر مدل یاسمین 393 رو پیشنهاد میکنم. چون توسط کاچیران ضمانت میشه. و اگر چرخ رو از بالای سرت بکوبی رو زمین، نصفش کنی، باز هم چرخ از اول کاملا نو میشه. (ساپورت قطعات! )

دوست من،
مطمئن باشید جایی که شما مراجعه کردید، مجرب نبودند.
خریدن چرخ خیاطی، شامل دادن آموزش کار با چرخ خیاطی میشه.
آیا آموزش استفاده و کار با چرخ خیاطی رو کامل دیدید؟
اگر بله، این چرخ خیاطی 2سال ضمانت داره. شما از فروشگاهی که این چرخ رو خریدید، چرختون رو ببرید و اونها موظف هستند آموزش کامل بهتون بدن و اینکه چرخ در صورت خرابی، تعمیر یا حتی تعویض بشه و مورد کاملا سالم رو بهتون بدند.
با این حال، 393 چرخ فوق العاده با کیفیت و مقاومی هست. برای کار های کارگاهی تا 20 ساعت کار هم پیشنهاد میشه دوست من :)
هرچی از این چرخ تعریف کنم، کم گفتم.

شما اگر دوست دارید به من یه پ.خ بدید، مشکلتون رو دقیقتر توضیح بدید که "گیر کردن پیاپی" یعنی چی. تا راهنماییتون کنم :)
ما بیشتر از 35سال توی کار چرخ خیاطی هستیم. مدل بد باشه، میگیم بده. خوب باشه. میگیم خوبه.
393 به هیچ وجه مشکلی نداره که این دوست همکارمون فرمودند، اینا کلا همینجوریه!!

منتظر پ.خ شما هستم :)
صمیم./

javad707

Registered User
لایک‌ها
170
بله به اندازه کافی پرزنت ( شما بخونید خر ) شدیم از طرف همکارتون:D
چرا مجرب بوده و سابقه کاریشون هم بیشتر از شماست عزیز ! کدوم بقالی میگه ماست من ترشه ؟:p
به اندازه کافی از قطعات مکانیکی سر در میارم و احتیاجی به توجیه شما و همکارانتون ندارم و با اطمینان میگم که این مدل فوق العاده آشغال و سرطانه ! معنای "گیر کردن" هم کاملا واضحه در مورد چرخ خیاطی و لزومی به توضیحات تفصیلی نیست
و در پایان ای کاش مدلهای کارکرده ای رو که امتحانشونو پس دادن میخریدیم:eek:

Samim0631

Registered User
لایک‌ها
33
بله به اندازه کافی پرزنت ( شما بخونید خر ) شدیم از طرف همکارتون:D
چرا مجرب بوده و سابقه کاریشون هم بیشتر از شماست عزیز ! کدوم بقالی میگه ماست من ترشه ؟:p
به اندازه کافی از قطعات مکانیکی سر در میارم و احتیاجی به توجیه شما و همکارانتون ندارم و با اطمینان میگم که این مدل فوق العاده آشغال و سرطانه ! معنای "گیر کردن" هم کاملا واضحه در مورد چرخ خیاطی و لزومی به توضیحات تفصیلی نیست
و در پایان ای کاش مدلهای کارکرده ای رو که امتحانشونو پس دادن میخریدیم:eek:

خب من بیشتر از این اسپم نمیدم که تاپیک دوستمون خراب نشه.
شما هم اگر میخواستید مشکلتون حل بشه، به من یه پ.خ میدادید تا راهنماییتون کنم.

این دوستمون که سابقه کاریشون از ما بیشتر هم هست، مطلع هستند که ضمانت نامه چرخ شامل چی هست. اگر چرخ کوچکترین ایرادی داشته باشه و حتی نشه درستش کرد، باید تعویضش کرد.
مگر اینکه چرخ زمین خورده باشه یا ایراد دیگه ای از طرف خریدار بوجود اومده باشه. که اون هم قابل تعمیره.

ماست من نیست. مال ژانومه هست. به منم ربطی نداره :دی
من فقط میخواستم راهنمایی کرده باشم.
البته برای شما مرغ یه پا داره :دی

این چرخ خیاطی امتحانش رو کاملا پس داده دوست من.

من فقط میخواستم کمکی کرده باشم. به هر حال، چندین ساله همین مدل رو میفروشم و تاحالا کوچکترین مشکلی به عنوان "گیر کردن!" نداشته.
نهایت مشکلی که پیش میاد، "نخ قطع کردن" هست. که اون هم ایراد از خیاطه نه چرخ خیاطی.
به هر حال، وظیفه من توضیح و راهنمایی بود که متاسفانه شما علاقه ای به درست شدن چرختون ندارید.
گرچه من میدونم درست هست. چون کسی 640هزار تومن چرخ خیاطی رو که 2سال هم ضمانت داره، نمیدازه یه گوشه :دی

اگر شما میگید "Singer 538" از این چرخ خیاطی بهتره،
من حاضرم 5تا سینگر 538 رو با چرخ خیاطی شما تعویض کنم :دی

حاضر هم هستم با 100تا 393 خیاطی کنم، دو لایه پارچه لی بذارم و 1لایه هم "پلیت" و باهاش دوخت کنم. نه نخش قطع بشه نه "گیر !" کنه نه هیچ مشکل دیگه ای :)

به هر حال،
امیدوارم مشکلتون برطرف بشه. البته اگر خودتون علاقه به برطرف کردنش دارید.
اگر هم نه که هیچ :دی
موفق باشید.

javad707

Registered User
لایک‌ها
170
من گفتم گذاشتیم یه گوشه ؟:blink: داریم باهاش میسازیم یجوری چون به قیمتی که ارزششو داشت نخریدیم :rolleyes: در مورد ضمانت و گارانتی در ایران هم جای دیگه نگین چون بهتون میخندن !! هرچند از نظر همکارانتون "درست هست" و هیچ مشکلی نداره:lol:;)
من گفتم Singer 538 از ژانومه 393A بهتره ؟؟ این دو قابل مقایسه نیستن چون در یک رنج قرار نمیگیرن از نظر قابلیتهای دوخت ! شما مطمئنید چرخ خیاطی قدیمی نداریم که حرف از تعویض میزنید ؟؟:p کم ندیدم سینگرهایی رو در منزل اقوام و آشنایان که به اندازه سابقه کاری شما ازشون کار کشیده شده (بلا نسبت مثل خر) ! هنوزم که هنوزه درست کار میکنن اما مال ما از همون اول بازی در میاورد
گیر کردن ربطی به کلفت یا نازک بودن پارچه نداره عزیز ! چون اینو هرکسی میدونه که اگه پارچه خیلی ضخیم باشه اصلا سوزن فرو نمیره و یا میشکنه و این به معنای گیر کردن نیست !! کاملا مشخصه چه اندازه مجرب و ماهر هستین در کارتون :happy:
چرا اتفاقا به شما هم مربوطه چون از فروش چرخ خیاطیهاشون منتفع میشین قطعا ! فقط در صورتی میتونید ادعای بی طرفی کنید که نمایندگی فروش و خدمات پس از فوش شرکت خاصی نباشید:)
پ.ن: ای کاش استوک میخریدیم:eek:

mehrdad661

Registered User
لایک‌ها
3
یه سوال ببخشید چرخ خیاطی ژانومه 6000 ژاپن ؟ چه جور چرخیه ؟میشه باهاش ضخیم دوخت ؟ پیشنهاد میکنید برای خرید مد 6000 رو چون خیلی ازش تعیریف میکنند و راضی هستند

javad707

Registered User
لایک‌ها
170
یه سوال ببخشید چرخ خیاطی ژانومه 6000 ژاپن ؟ چه جور چرخیه ؟میشه باهاش ضخیم دوخت ؟ پیشنهاد میکنید برای خرید مد 6000 رو چون خیلی ازش تعیریف میکنند و راضی هستند
استوکه ؟ حدود قیمتش ؟

Samim0631

Registered User
لایک‌ها
33
من گفتم گذاشتیم یه گوشه ؟:blink: داریم باهاش میسازیم یجوری چون به قیمتی که ارزششو داشت نخریدیم :rolleyes: در مورد ضمانت و گارانتی در ایران هم جای دیگه نگین چون بهتون میخندن !! هرچند از نظر همکارانتون "درست هست" و هیچ مشکلی نداره:lol:;)
من گفتم Singer 538 از ژانومه 393A بهتره ؟؟ این دو قابل مقایسه نیستن چون در یک رنج قرار نمیگیرن از نظر قابلیتهای دوخت ! شما مطمئنید چرخ خیاطی قدیمی نداریم که حرف از تعویض میزنید ؟؟:p کم ندیدم سینگرهایی رو در منزل اقوام و آشنایان که به اندازه سابقه کاری شما ازشون کار کشیده شده (بلا نسبت مثل خر) ! هنوزم که هنوزه درست کار میکنن اما مال ما از همون اول بازی در میاورد
گیر کردن ربطی به کلفت یا نازک بودن پارچه نداره عزیز ! چون اینو هرکسی میدونه که اگه پارچه خیلی ضخیم باشه اصلا سوزن فرو نمیره و یا میشکنه و این به معنای گیر کردن نیست !! کاملا مشخصه چه اندازه مجرب و ماهر هستین در کارتون :happy:
چرا اتفاقا به شما هم مربوطه چون از فروش چرخ خیاطیهاشون منتفع میشین قطعا ! فقط در صورتی میتونید ادعای بی طرفی کنید که نمایندگی فروش و خدمات پس از فوش شرکت خاصی نباشید:)
پ.ن: ای کاش استوک میخریدیم:eek:

خب اینو هم هرکسی میدونه که سوزنی که میشکنه شما شماره سوزن رو بیشتر کنه نشکنه.
البته بستگی داره ضخیم منظورتون چی باشه. حتما 10لایه چرم!

دوست من، دلیلی برای توهین و خراب کردن وجود نداره.
ولی متاسفم براتون. فقط قصد کمک و راهنمایی داشتم تا مشکلتون برطرف شه. حالا شما دارید توهین میکنید.

همونجور هم که عرض کردم، بی طرف میگم. مشکل داشته باشه، میگم داره. (مثل سینگر که حتی نمایندگیش رو هم داشتیم. و مثل برادر که اون هم نمایندگیش رو داشتیم.)
مشکل هم نداشته باشه میگیم نداره و چرخ خیاطی خوبیه.

اصلا نمیدونم من چرا دارم با شما بحث میکنم. اگر میخواستید مشکلتون برطرف شه که به من پ.خ میدادید کاملا راهنماییتون میکردم.
مثل بقیه عزیزانی که پ.خ دادن و راهنمایی خواستن و من هم راهنماییشون کردم.

حالا بیا و راهنمایی کن تا دوستان چرخ مشکل دار نداشته باشن!
اینه جواب راهنمایی.
امیدوارم که زودتر مشکلتون برطرف شه.
موفق باشید.

---------------------------

دوست من،
این چرخ ها ؤاپن اصل هستند، کلا نو ندارند. فقط استوک هستند. کارخونه ژانومه ژاپن چندین ساله تعطیل شده و تمام چرخ های جدیدش مشترک هستند.
دو مدل دارند. یکی با برق 110 هست، یکی با برق 220.
شخصا از این مدل خوشم میاد، ولی پشتیبانه قطعات و خدماتش کمه یا بگم اصلا نیست.
ممکنه توی شهر های دیگه، تعمیرکار ها و قطعاتشون باشه و قبول کنن، ولی من این مدل رو به کسی پیشنهاد نمیکنم.
چون نسبتا گرونه، و اینکه برای کار ضخیم دوز، در حد 2،3 بار دوخت کردن خوبه.
اگر میخواید کار زیاد انجام بدید، حتما حتما حتما ، طرف راسته دوز های زخیم دوز برید.

اگر سوال دیگه ای داشتید، توی پ.خ در خدمت هستم.
تاپیک دوستمونه، نباید بریزیمش بهم.

sourenajan

Registered User
لایک‌ها
13
عجب سالاد مشتی رو میزه :D
زدیش به بدناااااا : ))

آپ حساب کن

mehrdad_1364

Registered User
لایک‌ها
1
دوستان مگه مجبورتون کردن که بخرین چرخ رو...جنس ماله خودمه دلم میخواد به این قیمت بفروشم.حالا حتی اگه قدیمی و داغون باشه.لطفا اسپم نزنید.

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا