• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

قرص زینک

m0hsen

Registered User
لایک‌ها
1
سلام. من قرص زینک میخوام برای جلوگیری از ریزش مو استفاده کنم/

آیا تاثیری داره؟ خیلی در موردش شنیدم... اما این قرص چندین مدل داره ... کدوماش بهتره و نمونه اصل آلمانیش از کجا میشه تهیه کرد چون تو اکثر داروخانه ها نمونه داخلیش هست

mm00

Registered User
لایک‌ها
250
به تنهایی اثر نداره ..یک نمونه المانی بود بسته ای 8 تومان ...همونو بگیر...زیادم مصرف نکن ...زیاد قرص خوردن بی ضرر نیست

m0hsen

Registered User
لایک‌ها
1
این قرص روی و ویتامین B هست مکمل غذایی فکر نکنم روزی 1 دونه ضرر داشته باشه...

malaki_mall

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
يك نمونه اش من خودم مصرف مي كنم كه قهوه اي رنگه و نوع ديگه اش هم هست كه همراه با ويتامين سي و زرد رنگه.

به تنهايي اصلا تاثير نداره. حتما به يه متخصص مراجعه كن.

m0hsen

Registered User
لایک‌ها
1
شما چیا استفاده میکنی جز زینک؟ متخصص مو رفتم داروی ساختگی داد به همراه ماینوکسیدین... همونا رو 2 سال پیش برای دوستم نوشته و زیاد رازی نیست.. اصلن دکتر گفت زینک تاثیر نداره

malaki_mall

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
شما چیا استفاده میکنی جز زینک؟ متخصص مو رفتم داروی ساختگی داد به همراه ماینوکسیدین... همونا رو 2 سال پیش برای دوستم نوشته و زیاد رازی نیست.. اصلن دکتر گفت زینک تاثیر نداره

فيناستراييد+زينك پلاس+ماينوكسيديل 5 درصد+شامپو ضد ريزش(فوليكا كه شديدا باعث شوره سر ميشه)

خب واسه قسمت جلوي سرم خوب بوده اما واسه قسمتاي وسط نه زياد.

آره پيش متخصص رفتم. گفتش بايد مدت زيادي مصرف كني تا وسط سرت هم خوب بشه.

فقط يه نكته حتما مصرفت بايد مداوم باشه وگرنه موهايي كه در اومده مي ريزن.

دكترم گفتش اينا بهترين هستن و پولاتو بيخود حروم چيزاي ديگه نكن.

يه نكته ديگه اگه متاهلي و ميخاي بچه بسازي نمي توني فيناستراييد مصرف كني.

m0hsen

Registered User
لایک‌ها
1
ریزش مو تموم شده؟ الان چند وقته داری استفاده میکنی؟؟

malaki_mall

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
ریزش مو تموم شده؟ الان چند وقته داری استفاده میکنی؟؟

الان ريزشش عادي شده. يه دروه مصرف كردم. حدود 6 ماه خيلي خوب شد. بعد گذاشتم كنار و ريزش و ...

بعد دوباره شروع كردم.

حدودا بعد از 1 ماه مصرف تازه شروع به در اومدن ميكنه. ديگه بستگي داره موهات بلند باشه يا كوتاه.

من كه موهام بلنده.

اگه موهات كوتاهه بعد 3 ماه تا 4 ماه بايد خوب بشه.

batoobato

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,559
از ففول استفاده کنید البته خودم استفاده نداشتم و شخصا استفاده نکردم اما زینک موثره و آهن و ترکیباتش هم موثر هستند کلا روش صحیح اینه که یک آزمایش در این مورد بدید که ببینید فقر آهن و یا مسئله خاص دیگه ای نداشته باشین البته کچلی که ژنتیکی باشه کاریش نمیشه کرد...........

سيناترا

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
32
جلوگيري از ريزش موي هورموني مردانه= فيناسترايد (پروپشيا) + زينك + ماينوكسيديل 5% + دم كرده ي چلتوك برنج بصورت نوشيدني

حتما جواب ميده ... البته اصل كاري فيناسترايد هست كه بايد روزانه مصرف بشه چون ترشح هورمون تستسترون رو كاهش ميده و از تبديل اون به دي هيدروتستسترون در فوليكولهاي موي سر و در نتيجه اسيدي شدن پوست سر و ريزش مو جلوگيري ميكنه :happy:

b.yasini

کاربر فعال تاریخ و پزشکی و سلامت
کاربر فعال
لایک‌ها
2,930
دوتس عزیز اونکه باید بریزه میریزه فقط زمان ریختنشو جابجا می کنی.
در ضمن قرص آهن زیادبرای مردان خوب نیست. باعث رسوب آهن در خون میشه.

Behzad M

Registered User
لایک‌ها
281
جلوگيري از ريزش موي هورموني مردانه= فيناسترايد (پروپشيا) + زينك + ماينوكسيديل 5% + دم كرده ي چلتوك برنج بصورت نوشيدني

حتما جواب ميده ... البته اصل كاري فيناسترايد هست كه بايد روزانه مصرف بشه چون ترشح هورمون تستسترون رو كاهش ميده و از تبديل اون به دي هيدروتستسترون در فوليكولهاي موي سر و در نتيجه اسيدي شدن پوست سر و ريزش مو جلوگيري ميكنه :happy:

فیناستراید عوارض جانبی بالایی داره و حتما باید با تجویز پزشک متخصص مصرف بشه !!
قرص زینک سولفات برای مو مناسبه نمونه ی آلمانی اون با نام زینک پلاس کیفیت بالایی داره,قرص ب کمپلکس,کپسول هماتینیک,پرل ویتامین ای هم میتونن بصورت دوره ای (سه ماه در سال) مصرف بشن
محلول ماینوکسیدل 5 % بصورت موضعی مصرف میشه و در دراز مدت جواب میده(در مراحل اولیه حتی باعث ریزش مو هم میشه)

سيناترا

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
32
فیناستراید عوارض جانبی بالایی داره و حتما باید با تجویز پزشک متخصص مصرف بشه !!
قرص زینک سولفات برای مو مناسبه نمونه ی آلمانی اون با نام زینک پلاس کیفیت بالایی داره,قرص ب کمپلکس,کپسول هماتینیک,پرل ویتامین ای هم میتونن بصورت دوره ای (سه ماه در سال) مصرف بشن
محلول ماینوکسیدل 5 % بصورت موضعی مصرف میشه و در دراز مدت جواب میده(در مراحل اولیه حتی باعث ریزش مو هم میشه)

:happy::happy: فيناسترايد هيچ عارضه ي جانبي بغير از "كاهش بسيار خفيف اسپرم توليد شده و كاهش ميل جنسي" نداره ... تنها عارضه اش همينه و لاغير ;)

Behzad M

Registered User
لایک‌ها
281
:happy::happy: فيناسترايد هيچ عارضه ي جانبي بغير از "كاهش بسيار خفيف اسپرم توليد شده و كاهش ميل جنسي" نداره ... تنها عارضه اش همينه و لاغير ;)

خوب این چیز کمی نیست و در صورت قطع آن با ریزش شدید مو مواجه خواهیم شد فیناستراید در اصل دارویی است که برای جلوگیری از رشد خوش خیم غده پروستات در آقایان در صورت ورود به بدن زن حامل جنین پسر برای رشد و نمو جنین مذکور مضر می باشد. خانمهای حامل جنین پسر نه تنها بایستی از خوردن این دارو اجتناب کنند بلکه باید حتی از دست زدن به قرصهای فیناستراید هم بپرهیزند!
حسایت سینه
چین و چروک و شکستگی عمیق در پوست
ریزش مو در پشت سر
دردهای استخوانی و ... دیگر عوارضش هستن

//

البته من گفتم تحت نظر پزشک میشه مصرف کرد و تجویز دارو در فروم کار صحیحی نیست

m0hsen

Registered User
لایک‌ها
1
ممنون از راهنمایی همتون.. علم یه چیزه اما تجربه یه چیزه دیگست... بهتره هر دو رو کنار هم داشته باشی تا بهتر نتیجه بگیری

m0hsen

Registered User
لایک‌ها
1
یه سوال چه آزمایشی میشه داد که میزان ویتامین بدن بده... مثل ویتامین ب و .... و روی این چیزا ؟؟؟

iranamir

Registered User
لایک‌ها
1,614
سلام. من قرص زینک میخوام برای جلوگیری از ریزش مو استفاده کنم/

آیا تاثیری داره؟ خیلی در موردش شنیدم... اما این قرص چندین مدل داره ... کدوماش بهتره و نمونه اصل آلمانیش از کجا میشه تهیه کرد چون تو اکثر داروخانه ها نمونه داخلیش هست

ما نچرال ولت و نچرال بونتی داریم . اگر خواستید پیام بدهید تا ..... نشدید!!!:f34r:

soroosh potter

Registered User
لایک‌ها
322
زینک پلاس(zinc plus) خوبه ظاهرا. من توی دوره نوجوانی میخوردم. واقعا هم تاثیر داشت توی رشد

lasholoosh

Registered User
لایک‌ها
236
بسیار عالی است!
استفاده کنید

فمارا

Registered User
لایک‌ها
1,418
اگه علت ریزش مو کمبود روی باشه مصرف مکمل زینک پلاس یا سوزین یا ویتامین سی+زینک پلاس موثره اما برای ریزش موی ناشی از ارث زینک اثری نداره
قیمت زینک ایرانی 1000 تومن و خارجی 6500 تا 9000 تومن 20 عددش

بالا