برگزیده های پرشین تولز

N73 Me یا p990i ٠

OverGod

Registered User
لایک‌ها
14
سلام من موندم بین خرید این دو تا واسم عکس و mp3 player مهم هست n73 میدونم دوربینش خوبه ولی یجورایی خز شده حالا کودو یه هدست w810 اورجینال هم دارم اونو اگه بندازم رو p990 صداش همون میشه ؟ شما چی میگین کدومو بگیرم

FrankenStein

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
20
سلام من موندم بین خرید این دو تا واسم عکس و mp3 player مهم هست n73 میدونم دوربینش خوبه ولی یجورایی خز شده حالا کودو یه هدست w810 اورجینال هم دارم اونو اگه بندازم رو p990 صداش همون میشه ؟ شما چی میگین کدومو بگیرم

شما که براتون دوربین و صدا مهم خوب بدون شگ ان73 بهترین گزینه هست:blush:

تو رو قرآن نگید یه گوشی خز شده ...ازاین حرفا یعنی چی بابا الان چون فورد بیشترین فروش رو تو ماشینها داره خز شده یا چون آدم تو دنیا زیاد خز شده

آخه چه حرفی بابا جنس خوب رو باید خرید و استفاده کرد به حرف مردم چی کار دارید:blink:

DariushAgah

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
جالب اینه که خز از نظر بعضیها اینه که گوشیشون رو حداقل دست یکنفر دیگه ببینند! این بدترین ملاک انتخابه چون گوشی خوب فروش میره و شما اگر با این ملاک میخوای گوشی بخری باید بری دنبال گوشی ای که در واقع اصلا گوشی خوبی نیست. البته بعضی گوشیها اینقدر زیاده که حال بهم زن میشه ولی لطفا دیگه نگید یک گوشی 450 تومنی چنین وضعی داره.
اگر گوشی ای میخواهید که زیاد دست کسی نباشه همون p990 یا W950 یا m600 خوبه خز هم نمیشه چون کمتر کسی پول بابت اینجور گوشها میده

roozbeh

Registered User
لایک‌ها
2
اگر گوشی ای میخواهید که زیاد دست کسی نباشه همون p990 یا W950 یا m600 خوبه خز هم نمیشه چون کمتر کسی پول بابت اینجور گوشها میده

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

OverGod

Registered User
لایک‌ها
14
جالب اینه که خز از نظر بعضیها اینه که گوشیشون رو حداقل دست یکنفر دیگه ببینند! این بدترین ملاک انتخابه چون گوشی خوب فروش میره و شما اگر با این ملاک میخوای گوشی بخری باید بری دنبال گوشی ای که در واقع اصلا گوشی خوبی نیست. البته بعضی گوشیها اینقدر زیاده که حال بهم زن میشه ولی لطفا دیگه نگید یک گوشی 450 تومنی چنین وضعی داره.

امروز که من برای خرید گوشی رفتم سره راه تو یک رستوران با یکی کار داشتم که چن نفرو دیدم با تیشرت نارنجی که کرده بودن تو شلوار لی و n73 به دست :D و تو مترو هم به چند مورد بدتر:lol: دست یک نفر ندیدم بعدشم شما که میگی یکی 450 تومن میدی پس خز نیست اینجوریا هم نیس فک کن یک خانواده معمولی یا به نسبت فقیر بخواد دوربین دیجیتال بخره خوب حداقل باید 200 300 بده پس میاد چی کار میکنه یه n73 میخره که هم اسمش اینکه گوشی 450 تومنی داره هم دوربینش خوبه همم که کلاس داره هو هر کی ببینه میگه گوشیو واسه همینه که زیاد میشه یعنی هر قشری از جامعه میره میخره این گوشیو ولی درکل خودم به این نتیجه رسیدم که n73 me بخرم بیخیال خزی 100 سال که نمیخوام نیگرش دارم :cool:

Banned_Bananas

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0

امروز که من برای خرید گوشی رفتم سره راه تو یک رستوران با یکی کار داشتم که چن نفرو دیدم با تیشرت نارنجی که کرده بودن تو شلوار لی و n73 به دست :D و تو مترو هم به چند مورد بدتر:lol: دست یک نفر ندیدم بعدشم شما که میگی یکی 450 تومن میدی پس خز نیست اینجوریا هم نیس فک کن یک خانواده معمولی یا به نسبت فقیر بخواد دوربین دیجیتال بخره خوب حداقل باید 200 300 بده پس میاد چی کار میکنه یه n73 میخره که هم اسمش اینکه گوشی 450 تومنی داره هم دوربینش خوبه همم که کلاس داره هو هر کی ببینه میگه گوشیو واسه همینه که زیاد میشه یعنی هر قشری از جامعه میره میخره این گوشیو ولی درکل خودم به این نتیجه رسیدم که n73 me بخرم بیخیال خزی 100 سال که نمیخوام نیگرش دارم :cool:

N73 بزودی جایگزین 3310 خواهد شد، الان 450 تومن پول این گوشی هست و با کمال تعجّب همه جا دست ملّت هست و فروشش هم زیاده!!!
شما حساب کن چند ماه دیگه وقتی قیمتش شد 320 تومن، چه بلایی سرش میاد.
من جای شما بودم همون iPod Killer خودم رو نگه می داشتم.

DariushAgah

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5

تعریفتون از خز خیلی گسترده است! . مثلا 6600 یکزمانی دست خیلیها بود یا الان مثلا K750 دست خیلیهاست این گوشیها خز شده ولی اینکه در طول روز گوشیت دست یکی دو نفر دیگه دیده بشه با خز بودن کلی فرق داره شما گوشی ای میخوای که هر جا رفتی نبینیش. اینجور گوشیها هم گوشیهایی هستند که یا به قیمتشون نمی ارزند یا گوشی بدی هستند. ملاکتون خز نبودن نیست و تک بودنه! تک بودن گوشی هم دقیقا برابره با بد بودن گوشی. گوشی خوب حتما فروش میکنه و تک نخواهد بود.
میتونید یک لیستی از گوشیهایی که به علت بدیشون تک میمونند تهیه کنید از بینشون انتخاب کنید. کلا من به شما P990 رو توصیه میکنم خز نخواهد شد یک سیستم عامل و دوربین 2 مگا هم روشه.

noisymind

Registered User
لایک‌ها
1
تک بودن گوشی هم دقیقا برابره با بد بودن گوشی

اصلا ملاک خوبی نیست. مثلا یه گوشیهایی مثل 8800 , M600 , ... کلا ساخته شدن برای یه قشر محدود و از اول که طراحی و ساخته شدن هم سازنده میدونسته که روی این گوشیها برای فروش بالا نباید حساب باز کنه. ولی دلیل بر بد بودنشون نیست.

Amiin

کاربر فعال سینما
کاربر فعال
لایک‌ها
7
تو که صدا و دوربین برات در اولویته خیلی عجیبه اگه بری سراغ P990 ! چون P990 صدا و دوربین نسبتا خوبی داره ولی تو هیچ کدوم بهترین نیست...

FrankenStein

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
20
تو که صدا و دوربین برات در اولویته خیلی عجیبه اگه بری سراغ P990 ! چون P990 صدا و دوربین نسبتا خوبی داره ولی تو هیچ کدوم بهترین نیست...

دوربینش که هنوز روش بحث ولی ظلم بگید صدای پی990 نسبتا خوب بهتر بگیم نسبتا بد:blush:

DariushAgah

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
اصلا ملاک خوبی نیست. مثلا یه گوشیهایی مثل 8800 , M600 , ... کلا ساخته شدن برای یه قشر محدود و از اول که طراحی و ساخته شدن هم سازنده میدونسته که روی این گوشیها برای فروش بالا نباید حساب باز کنه. ولی دلیل بر بد بودنشون نیست.

برای اون قشر خاص این حرف درسته. مثلا بعضیها جایی کار میکنند که موبایل دوربین دار نمیتونند ببرند. ولی اگر کسی این گوشی رو به این دلیل میخره که گوشی برای قشر خاصه و زیاد نمیشه خودش هم جز اون قشر خاص نیست داره سر خودش کلاه میگذاره. به نظر من البته

noisymind

Registered User
لایک‌ها
1
برای اون قشر خاص این حرف درسته. مثلا بعضیها جایی کار میکنند که موبایل دوربین دار نمیتونند ببرند. ولی اگر کسی این گوشی رو به این دلیل میخره که گوشی برای قشر خاصه و زیاد نمیشه خودش هم جز اون قشر خاص نیست داره سر خودش کلاه میگذاره. به نظر من البته

خب دقیقا درسته سر خودش کلاه رفته! ولی دلیل نمیشه که گوشی بدی باشه.

ERR0R

Registered User
لایک‌ها
0
تعریفتون از خز خیلی گسترده است! . مثلا 6600 یکزمانی دست خیلیها بود یا الان مثلا K750 دست خیلیهاست این گوشیها خز شده ولی اینکه در طول روز گوشیت دست یکی دو نفر دیگه دیده بشه با خز بودن کلی فرق داره شما گوشی ای میخوای که هر جا رفتی نبینیش. اینجور گوشیها هم گوشیهایی هستند که یا به قیمتشون نمی ارزند یا گوشی بدی هستند. ملاکتون خز نبودن نیست و تک بودنه! تک بودن گوشی هم دقیقا برابره با بد بودن گوشی. گوشی خوب حتما فروش میکنه و تک نخواهد بود.
میتونید یک لیستی از گوشیهایی که به علت بدیشون تک میمونند تهیه کنید از بینشون انتخاب کنید. کلا من به شما P990 رو توصیه میکنم خز نخواهد شد یک سیستم عامل و دوربین 2 مگا هم روشه.

واقعا حالا فهمیدم خز چیه!:D
منی که 2/3 عمرم رو صرف خز شناسی کردم و کتاب های متعددی که نوشتم در این باب:p :p ...ولی بدونید n73 به سرگذشتی خفن تر از n70 دچار خواهد شد!...n70 زمانی که اومد 600 قیمت داشت و الان قیمتش اومده پایین و شما سرشماری بکنی تو کوچتون میبینی n70 از چه وضعیتی برخورداره!...تازه وقتی n70 مثل الان n73 بود انقدر فروش نداشت نسبت به فروشی که n73 هنوز نیومده کسب کرده خدا سرنوشت این گوشی رو به خیر بگذرونه!:rolleyes:
ولی بر عکس سری p سونی نه زیاد قیمتش میاد پایین نه نسبت به سری n نوکیا خز میشه و دست کمتر کسی میبینی این گوشیو!!..بعدشم نکته مهم دست آدمهای با کلاس مثل مدیر شرکت ها و منیجر های خارجی زیاد هست!
دلیلی که منم میخوام p990 بخرم همینه !!!

و شما دوست عزیز اگه عامل اصلیتون خز نشدن هست p990 وگرنه اگه بیشتر به موزیک و عکاسی علاقمندی n73 بگیر صفا کن!!!:D :D :D :D

ciamac

Registered User
لایک‌ها
10
منی که 2/3 عمرم رو صرف خز شناسی کردم و کتاب های متعددی که نوشتم در این باب:p :p ...ولی بدونید n73 به سرگذشتی خفن تر از n70 دچار خواهد شد!...n70 زمانی که اومد 600 قیمت داشت و الان قیمتش اومده پایین و شما سرشماری بکنی تو کوچتون میبینی n70 از چه وضعیتی برخورداره!...تازه وقتی n70 مثل الان n73 بود انقدر فروش نداشت نسبت به فروشی که n73 هنوز نیومده کسب کرده خدا سرنوشت این گوشی رو به خیر بگذرونه!:rolleyes:
ولی بر عکس سری p سونی نه زیاد قیمتش میاد پایین نه نسبت به سری n نوکیا خز میشه و دست کمتر کسی میبینی این گوشیو!!..بعدشم نکته مهم دست آدمهای با کلاس مثل مدیر شرکت ها و منیجر های خارجی زیاد هست!

و شما دوست عزیز اگه عامل اصلیتون خز نشدن هست p990 وگرنه اگه بیشتر به موزیک و عکاسی علاقمندی n73 بگیر صفا کن!!!:D :D :D :D

100% تاييد ميشه!!
من دو هفته اي ميشه p990 گرفتم و خيلي هم راضيم
در ضمن خز شدن رابطه اي با زياد شدن گوشي نداره!!
مهم اينه كه دست چه كسايي ديده بشه!!
n620 سامسونگ 6600 نوكيا 6630 N 70 ... :wacko:

DariushAgah

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5

راستش خارجیهایی که من دیدم فرانسوی و آلمانی و .... که کاری میان ایران منجر هم هستند. همه همون 1100 و اینها رو دارند. حالا دور و بر شما رو نمیدونم.
به هر حال N73 خزش هم از همه گوشیهای بازار بهتره فعلا که خز هم نشده.

Pixma

Registered User
لایک‌ها
0

اصلان حرفت رو قبول ندارم!!

ان 73 به خاطر اینکه یکی از بهترین گوشی های نوکیا هست داره این جوری به فروش میره!!!

حتی تو عصر ارتباط هم نوشته تنها گوشی با تمامی امکانات تا حد عالی در یک جا!!
--------------------------------

فقط یه سوال دارم می خوام خوب جواب بدی منه سونی اریکسون می خوام یه گوشی بزنم که خوب به فروش بره و بین مردم محبوب بشه!!یا اصلان فروش نره و فقط چند نفر بخره و به قول شما خز نشه!!!!!

خوب اینو بدون الان نوکیا از خداشه که یه گوشی مثل نوکیا ان 73 زده که این جوری محبوب شده و خوبم فروش میره!!!(در مقابل ان 72 که اصلان محبوب نشد و به قول شما اصلانم خز نیست چون هیچ کسی نمی خره)!!!!

اینو چند بار گفتم!!!گوشی که جواب بده!! با امکانات باشه!! بین مردم محبوب بشه!! خوب فروش میره!! و این اصلان بد نیست!! بیشتر مردم از چیزی که خوششون میاد و جواب میده استفاده کنند!!

خوبه ان 73 قیمتش مثل ک 750 نیست که بگیم چون ارزون شد!! خز شد الان 450 قیمتش !!!! هر کی می خره!!حتما یه چیزی ازش دیده که 450 الی 615(گارانتی اتصالات) بهش میده!!

این حرفی هم گفتم در مورد کلیه برند ها بود!! نه سونی اریکسون و یا نوکیا!!!

@li

کاربر فعال موبایل
کاربر فعال
لایک‌ها
90

حالا میدونی ن70 چرا روند خز شدنش متوقف شد...چون ن73 اومد به بازار...از زمانی که ن73 اومده هیچ دیگه کسی دنبال خریدن ن70 نمیره...:f34r:

بالا