برگزیده های پرشین تولز

كمك در رابطه ي p990i

daneshjo_66

Registered User
لایک‌ها
0
سلام دوستان عزيز من نميدونم چكار كنم يه برنامه sms فارسي رو گوشي ريختم ولي چون وقتش تموم شد بدوني كه disable كنمش پاكش كردم حالا گوشي ديگه بالا نمياد همون اولش كه روشنش ميكنم بدون اينكه به قسمت phon on برسه دوباره ريستارت ميشه ترو خدا كمكم كنيد نميخام box گوشيم عوض شه كمكم كنيد.
id yahoo: daneshjo_66
07117241111
من بدون موبايل خيلي حالم گرفتس از آقايون هركس لطف كنه منو واسه درست كردنش كمك كنه حتما جبران ميكنم

hamilton

Registered User
لایک‌ها
62
سلام دوست عزيز.
من هم p990i دارم.اي كاش بجاي نصب اون برنامه كه حدث ميزنم crystal arabic باشه اون فونتهاي فارسي كه در همين انجمن هم معرفي شد را روي مموري گوشيتون كپي ميكرديد و حداقل مطمين ميشديد كه مشكلي براي گوشيتون ايجاد نميشه و به راحتي sms هاي فارسي رو ميبينيد.حالا به هر صورت چيزي كه به ذهن من ميرسه و خيلي هم دوست دارم مشكل شما حل بشه اينه كه گوشي خودتون را با جديدترين Firmware آپديت كنيد.تو همين انجمن هم نحوه انجام اينكار را دوستان كامل توضيح داده اند.فكر ميكنم با اينكار و بدون اينكه نياز به فلش كردن گوشي باشه مشكل شما حل بشه و فكر هم ميكنم جواب بده و درسري هم نداره.باز اگر دوستان راه حل ديگه اي دارند براي كمك به اين دوستمون بفرمايند تا انشااله مشكل ايشون هم هر چه زودتر برطرف بشه.
باز اگر كاري از دستم بربياد انجام خواهم داد.

daneshjo_66

Registered User
لایک‌ها
0
سلام دوست عزيز.
من هم p990i دارم.اي كاش بجاي نصب اون برنامه كه حدث ميزنم crystal arabic باشه اون فونتهاي فارسي كه در همين انجمن هم معرفي شد را روي مموري گوشيتون كپي ميكرديد و حداقل مطمين ميشديد كه مشكلي براي گوشيتون ايجاد نميشه و به راحتي sms هاي فارسي رو ميبينيد.حالا به هر صورت چيزي كه به ذهن من ميرسه و خيلي هم دوست دارم مشكل شما حل بشه اينه كه گوشي خودتون را با جديدترين Firmware آپديت كنيد.تو همين انجمن هم نحوه انجام اينكار را دوستان كامل توضيح داده اند.فكر ميكنم با اينكار و بدون اينكه نياز به فلش كردن گوشي باشه مشكل شما حل بشه و فكر هم ميكنم جواب بده و درسري هم نداره.باز اگر دوستان راه حل ديگه اي دارند براي كمك به اين دوستمون بفرمايند تا انشااله مشكل ايشون هم هر چه زودتر برطرف بشه.
باز اگر كاري از دستم بربياد انجام خواهم داد.

سلام دوست خوب و مهربونم از دلسوزيت ممنون ولي ميشه بگي چجوري بايد از اون چيزايي كه گفتي استفاده كنم چون من گوشيم بالا نمياد قبل از pin code ريستارت ميشه

hamilton

Registered User
لایک‌ها
62
در زير راهنماي آپديت Firmware گوشي را قرار دادم.بهتره براي انجام اينكار دسترسي به اينترنت با سرعت بالا داشته باشيد چون حجم برنامه بالاست و با خطوط Dial up هم زمان زيادي ميبره هم احتمال قطع شدن ارتباط به هر دليل وجود داره.شما براي اينكار ابتدا بايد برنامه Update Service Setup با حجم تقريبي 25MB را از خود سايت سوني اريكسون دانلود كنيد و طبق دستورالعمل زير عمل كنيد.لازم به ذكره كه پس از اجراي اين برنامه , برنامه آخرين آپديتهاي موجود را دريافت ميكند كه اين كار هم بسته به سرعت اينترنت شما فرق ميكنه.بر اساس مدل گوشي كه در اينجا p990i هست خود برنامه چيزي در حدود 60 تا 70MB برنامه مربوط به اين گوشي را از اينترنت دانلود خواهد كرد.پس توصيه ميكنم اينكار را با يك اينترنت پرسرعت انجام دهيد كه در اينصورت در حدود 1 ساعت بيشتر اينكار طول نميكشه و انشااله مشكل شما هم حل ميشه.
برنامه Update Service Setup را از لينك زير و از خود سايت سوني اريكسون دانلود كنيد:

http://www.sonyericsson.com/spg.jsp...=ps7_1&zone=ps&fid=21839&numItems=18&esi=true

در ضمن در اين صفحه برنامه هاي مورد نياز براي اينكار و نصب Macromedia Flash Player و لينك سايت مربوطه و دستورالعمل آپديت نيز آورده شده است.

راهنمای آپدیت گوشی های سونی اریکسون

آیتم های مورد نیاز:

۱) کابل یو اس بی DCU-60

۲) یکدستگاه کامپیوتر با اتصال به اینترنت(ترجیحا اینترنت پرسرعت)

حداقل مشخصات سیستم:

۱) ویندوز 2000 یا ویندوز XP

۲) پنتیوم 3 600 مگاهرتز

۳) رم 256 MB

۴) اینترنت اکسپلورر

۵) ماکرومدیا فلش

عمل نصب:
۱) ابتدا برنامه را دانلود کرده و برروی کامپیوتر خود ذخیره کنید

۲) بر روی فایل اجرایی دابل کلیک کنید و مراحل نصب را دنبال کنید

۳) پس ازتکمیل عملیات نصب کامپیوتر را ریستارت کنید

۴) پس از اتمام عملیات نصب اطمینان حاصل کنید که:

الف) باتری گوشی کاملا شارژ است.
ب) کابل یو اس بی به طرز صحیح به کامپیوتر متصل است.

انجام عمل آپدیت:

۱) بروی آیکون برنامه بروی دسکتاپ کلیک کنید با اجرای برنامه نرم افزار بصورت خودکار کامپوننت ها ی مورد نیاز برای اجرای آپدیت را از اینترنت دریافت خواهد کرد( به هنگام انجام عمل آپدیت باید آنلاین باشید)
انجام این مرحله بسته به سرعت اتصال اینترنت شما طول خواهد کشید.
نکته : برنامه از هر بار اجرا به صورت خودکار به روز خواهد شد.

۲) زبان مورد نظر را انتخاب کنید و با فشردن فلشی که در گوشه پائین و راست صفحه قرار دارد ادامه دهید.

۳) با شروع به کار Update Service دکمه Start را فشار دهید.

۴) موافقتنامه حقوقی(مر بوط به قانون کپی رایت و این حرفها و تعهداتی که شما به عهده می گیرید یا سونی اریکسون به عهده می گیرد یا... یه کلام وقتتون رو تلف نکنید و به مرحله بعد بروید!)

۵) نوع Connection را انتخاب کنید
نکته: به هنگام اولین آپدیت گوشی لازم است که یک درایور Flash USB نصب شود.

۶) گوشی را خاموش کنید.

۷) سیم کارت را از گوشی در بیارید.

۸) باتری را مجددا سر جایش بگذارید.

۹) دکمه c را فشار داده و نگه دارید و کابل یو اس بی را متصل کنید
The New Found Hardware Wizard می بایست به صورت خودکار شروع به کار کنید.

۱۰) فقط وقتی برنامه از شما خواست دکمه c را رها کنید.

۱۱) Install automatically(recommended) را انتخاب کنید و سپس Next را انتخاب کنید
نکته مهم: اگر ویزارد قادر به پیدا کردن درایورها به صورت خودکار نبود آنها را به صورت دستی معرفی کنید
درایورها در شاخه C:\Program Files\Sony Ericsson\Update Service\setup\drivers\USB قرار دارند .

۱۲) وقت نصب درایورها به پایان رسید Update Service را مجددا راه اندازی کنید

یادآوری ۱:

از آنجا که Update Service نیاز به دسترسی به اینترنت دارد آنتی ویروس یا فایروال شما ممکن است جلوی دسترسی آن را به اینترنت را بگیرد اگر چنین شد مطمئن شوید که به ma3platform.exe اجازه دسترسی به اینترنت را داده اید.

یادآوری۲:

زمان مورد نیاز برای آپدیت بستگی به سرعت اینترنت شما دارد . حجم نرم افزار معمولا از60 تا 70 مگابایت است .

منبع:
سايت ir-tci.org

daneshjo_66

Registered User
لایک‌ها
0
دوست گلم خيلي زحمت كشيدي كمال تشكر رو ازت دارم ببينم چيميشه تو شيراز فقط يه جا ميتونه درست كنه اونم 90 هزارتومان ميگيره بايد برم ازش بگيرمش خودم بكنم

sanyax

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
در زير راهنماي آپديت Firmware گوشي را قرار دادم.بهتره براي انجام اينكار دسترسي به اينترنت با سرعت بالا داشته باشيد چون حجم برنامه بالاست و با خطوط Dial up هم زمان زيادي ميبره هم احتمال قطع شدن ارتباط به هر دليل وجود داره.شما براي اينكار ابتدا بايد برنامه Update Service Setup با حجم تقريبي 25MB را از خود سايت سوني اريكسون دانلود كنيد و طبق دستورالعمل زير عمل كنيد.لازم به ذكره كه پس از اجراي اين برنامه , برنامه آخرين آپديتهاي موجود را دريافت ميكند كه اين كار هم بسته به سرعت اينترنت شما فرق ميكنه.بر اساس مدل گوشي كه در اينجا p990i هست خود برنامه چيزي در حدود 60 تا 70MB برنامه مربوط به اين گوشي را از اينترنت دانلود خواهد كرد.پس توصيه ميكنم اينكار را با يك اينترنت پرسرعت انجام دهيد كه در اينصورت در حدود 1 ساعت بيشتر اينكار طول نميكشه و انشااله مشكل شما هم حل ميشه.
برنامه Update Service Setup را از لينك زير و از خود سايت سوني اريكسون دانلود كنيد:

http://www.sonyericsson.com/spg.jsp...=ps7_1&zone=ps&fid=21839&numItems=18&esi=true

در ضمن در اين صفحه برنامه هاي مورد نياز براي اينكار و نصب Macromedia Flash Player و لينك سايت مربوطه و دستورالعمل آپديت نيز آورده شده است.

راهنمای آپدیت گوشی های سونی اریکسون

آیتم های مورد نیاز:

۱) کابل یو اس بی DCU-60

۲) یکدستگاه کامپیوتر با اتصال به اینترنت(ترجیحا اینترنت پرسرعت)

حداقل مشخصات سیستم:

۱) ویندوز 2000 یا ویندوز XP

۲) پنتیوم 3 600 مگاهرتز

۳) رم 256 MB

۴) اینترنت اکسپلورر

۵) ماکرومدیا فلش

عمل نصب:
۱) ابتدا برنامه را دانلود کرده و برروی کامپیوتر خود ذخیره کنید

۲) بر روی فایل اجرایی دابل کلیک کنید و مراحل نصب را دنبال کنید

۳) پس ازتکمیل عملیات نصب کامپیوتر را ریستارت کنید

۴) پس از اتمام عملیات نصب اطمینان حاصل کنید که:

الف) باتری گوشی کاملا شارژ است.
ب) کابل یو اس بی به طرز صحیح به کامپیوتر متصل است.

انجام عمل آپدیت:

۱) بروی آیکون برنامه بروی دسکتاپ کلیک کنید با اجرای برنامه نرم افزار بصورت خودکار کامپوننت ها ی مورد نیاز برای اجرای آپدیت را از اینترنت دریافت خواهد کرد( به هنگام انجام عمل آپدیت باید آنلاین باشید)
انجام این مرحله بسته به سرعت اتصال اینترنت شما طول خواهد کشید.
نکته : برنامه از هر بار اجرا به صورت خودکار به روز خواهد شد.

۲) زبان مورد نظر را انتخاب کنید و با فشردن فلشی که در گوشه پائین و راست صفحه قرار دارد ادامه دهید.

۳) با شروع به کار Update Service دکمه Start را فشار دهید.

۴) موافقتنامه حقوقی(مر بوط به قانون کپی رایت و این حرفها و تعهداتی که شما به عهده می گیرید یا سونی اریکسون به عهده می گیرد یا... یه کلام وقتتون رو تلف نکنید و به مرحله بعد بروید!)

۵) نوع Connection را انتخاب کنید
نکته: به هنگام اولین آپدیت گوشی لازم است که یک درایور Flash USB نصب شود.

۶) گوشی را خاموش کنید.

۷) سیم کارت را از گوشی در بیارید.

۸) باتری را مجددا سر جایش بگذارید.

۹) دکمه c را فشار داده و نگه دارید و کابل یو اس بی را متصل کنید
The New Found Hardware Wizard می بایست به صورت خودکار شروع به کار کنید.

۱۰) فقط وقتی برنامه از شما خواست دکمه c را رها کنید.

۱۱) Install automatically(recommended) را انتخاب کنید و سپس Next را انتخاب کنید
نکته مهم: اگر ویزارد قادر به پیدا کردن درایورها به صورت خودکار نبود آنها را به صورت دستی معرفی کنید
درایورها در شاخه C:\Program Files\Sony Ericsson\Update Service\setup\drivers\USB قرار دارند .

۱۲) وقت نصب درایورها به پایان رسید Update Service را مجددا راه اندازی کنید

یادآوری ۱:

از آنجا که Update Service نیاز به دسترسی به اینترنت دارد آنتی ویروس یا فایروال شما ممکن است جلوی دسترسی آن را به اینترنت را بگیرد اگر چنین شد مطمئن شوید که به ma3platform.exe اجازه دسترسی به اینترنت را داده اید.

یادآوری۲:

زمان مورد نیاز برای آپدیت بستگی به سرعت اینترنت شما دارد . حجم نرم افزار معمولا از60 تا 70 مگابایت است .

منبع:
سايت ir-tci.org
با تشکر از راهنمایی شما ولی من ابتدا این فایل و دانلود کردم
http://www.sonyericsson.com/downloads/Update_Service_Setup-2.6.11.7.exe

بعد از نصب وقتی آ÷دیت سرویس میزنم این error میده:http://img2.freeimagehosting.net/image.php?5388d8330f.jpg

میخواستم اگه میشه لینک واسهی دانلود ماکرومدیا فلش بدین:cool:

sanyax

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام من امروز میخواستم اینFirmware جدید آ÷دیت کنم بعد از این که 20 درصد آ÷دیت کرده بود قطع شد و الان هر کاری میکنم گوشی روشن نمیشه و چشمک میزنه ووقتی میخوام دوباره آ÷دیت کنم نمیذاره.....به من بگین چه کار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

hamilton

Registered User
لایک‌ها
62
سلام من امروز میخواستم اینFirmware جدید آ÷دیت کنم بعد از این که 20 درصد آ÷دیت کرده بود قطع شد و الان هر کاری میکنم گوشی روشن نمیشه و چشمک میزنه ووقتی میخوام دوباره آ÷دیت کنم نمیذاره.....به من بگین چه کار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

كارت دراومد.همين بلا به سر من و يكي ديگه از دوستان تو اين سايت پيش اومد.براي كسب اطلاعات بيشتر به تاپيك اختصاصي سوني اريكسون p990i در همين انجمن مراجعه كنيد.توضيحات كامل در اون تاپيك مطرح شده.نگران نباش انشاله مشكل شما هم حل ميشه.چيز خيلي سخت و پيچيده اي نيست.

bhrouz

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
88
این دوستمون ظاهرا از اول با نصب ماکرومدیا هم مشکل داشت !!!!

بالا