برگزیده های پرشین تولز

قابل توجه آقا احسان : تبعیض در Persian Tools ...

Mahmoud58

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
قابل توجه آقا احسان :

44gpzsl.jpg

آقا احسان باید بدونی تاپیک هایی که مارک سیاسی خوردند و حذف شدند یا به وسیله اونا به من اخطار داده شده چی هستند :

از بالا :

اسرائیل: سیستم موشکی "ضد شهاب 3" را با موفقیت
آزمایش کردیم !!!

با این اخطار :

35bik46.jpg

موضوع دوم :

سرنوشت تلخ دختر ایرانی

با اخطار دوم که می بینید ...

بقیه چیزا رو هم توی باکس من یا دنبال کردن پست های من میتونید ببینید ...

و بقیه چیزا رو من در اینجا برای بچه ها نوشتم :

http://forum.persiantools.com/showpost.php?p=992840&postcount=5

در حالیکه این تاپیک ها وجود دارند :

هولوکاست : http://forum.persiantools.com/t68121.html

و چند تاپیک دیگه در مورد سیاست خارجی و داخلی ...

و کاملاً مشخص است که سیاسی اند ولی به دلایلی به اونا کاری ندارند ...
و این نشون میده که توی پی تی تبعیض وجود داره ...

و فکر کنم که این آقا شایان فقط پست ها و تاپیک های منو چک میکنند تا ببینند کجا میتونند منو بن کنند یا تاپیک حذف کنند یا اونو قفل کنند ... شما الان تمام پست ها و تاپیک های من رو چک کنید تا ببینید که من حتی یک پست یا تاپیک نزدم کهکلمه دولت ، سیاست ، ف ی ل ت ر و ... توش بکار رفته باشه و اونوقت با این سرعت بهم اخطار داده میشه یا بن میشم ...

من تا دیدن پاسخ شما توی فرم میمانم و اگه مایل نیستید که جواب بدهید یا مایل نیستید که من اینجا تاپیک یا پست بزنم ... من از اینجا میرم ...

از دوستان عزیز میخوام چند تا فروم خوب معرفی کنند تا من از اینجا نقل مکان کرده و به اونجا برم ...

من فعلاً قهرم ... بای

یاشار

Registered User
لایک‌ها
3
محمود جان! به خدا هیچ جا پرشین تولز نمیشه.
ببین رفیق، تو همش دست میذاری رو مسائل مشکل دار. تاپیکای اینجوریت هم که ماشاالله یکی دو تا نیستند. همه شون هم کپی پیستی هستند.
تازه خودت هم که دیدی، تو بی ام سی هم بچه ها به این کارات اعتراض کردند. در کل یه تجدید نظری تو تاپیک زدنت بکنی بد نیست...
به خدا اینا رو میگم چون نمیخوام تو بن ببینمت... و باز هم برای اینکه قدر اینجا رو بدونی...

roozbeh

Registered User
لایک‌ها
2
محمود تو چرا با شايان اينقدر مشكل داري؟؟
بچه به اين خوبي و ماهي
هييييييييييييييييييييييچ كس باهاش مشكل نداره جز تو

erfan_lcd

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
همه چيز با اخطار دادن حل نميشه به نظره من چه خوب بو از طريق پيغام خصوصي با كسي كه تايپيك ميزنه قبل از اخطارش صحبتي بشه

ehsan

Administrator
مدیر انجمن
Administrator
لایک‌ها
3,918
شایان ، من و بقیه مدیران پست و تاپیکها شما و همه کاربران را چک می کنیم. من موردی از کارهای ایشون رو نادرست ندیدم.
چرا هیچ کاربر دیگری این همه اخطار و تاپیک حذف شده نداره؟ فکر نمیکنی روند فعالیت شما در این فروم درست نیست؟

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
من فکر کنم این پست شما هم پاک بشه

محمدی

Registered User
لایک‌ها
14
يكي از پست هاي منو كه از سايت خانواده سبز گرفته بودمو به نظرم جالب بود
اينجا گذاشتم
اما نميدونم چرا بهم امتياز منفي و اخطار دادن
اما
http://forum.persiantools.com/t68174.html

پست چندين ساعته كه هست اما انگار نه انگار

شايان

مدیران قدیمی
لایک‌ها
9
يكي از پست هاي منو كه از سايت خانواده سبز گرفته بودمو به نظرم جالب بود
اينجا گذاشتم
اما نميدونم چرا بهم امتياز منفي و اخطار دادن
اما
http://forum.persiantools.com/t68174.html

پست چندين ساعته كه هست اما انگار نه انگار
چون کسی این پست رو گزارش نداده و من ندیده بودم ! ممنون از اطلاع .

BRADER SHIAN

Registered User
لایک‌ها
2
محمود جان! به خدا هیچ جا پرشین تولز نمیشه.
ببین رفیق، تو همش دست میذاری رو مسائل مشکل دار. تاپیکای اینجوریت هم که ماشاالله یکی دو تا نیستند. همه شون هم کپی پیستی هستند.
تازه خودت هم که دیدی، تو بی ام سی هم بچه ها به این کارات اعتراض کردند. در کل یه تجدید نظری تو تاپیک زدنت بکنی بد نیست...
به خدا اینا رو میگم چون نمیخوام تو بن ببینمت... و باز هم برای اینکه قدر اینجا رو بدونی...

ببخشید اینکه تو بیمس راست افراطی دارین(قیژ) خیلی قابل افتخار کردن نیست!;)
من اونجا یه تاپیک زدم به اسم خری با هاله نورانی بهم اخطار دادن تاپیک ظرف بیست هفت پانیه بسته شد!:blink: و یازده نفر از پست بهنام خان برا بستنش تشکر کردن!:lol:

یاشار

Registered User
لایک‌ها
3
من اونجا یه تاپیک زدم به اسم خری با هاله نورانی بهم اخطار دادن تاپیک ظرف بیست هفت پانیه بسته شد!:blink: و یازده نفر از پست بهنام خان برا بستنش تشکر کردن!:lol:
عزیزم من 100 بار گفتم بازم میگم که اونجا هیچ کاره ای نیستم! من حتی از یوزر عادی شون هم کمتر هستم! اصلاً اونا منو جزو خودشون به حساب نمیارن! حالا توهی بگو شما تو بیمس چنین، شما تو بیمس چنان...

Mahiar0

کاربر افتخاری سئو و معرفی سایتها
لایک‌ها
1,208
جايي بهترازپي تي گيرت نمياد
جاهاي ديگر 1000برابر سخت تراز اينجا هستند
تازه بعضي فروم ها گفتگوي ازادشون مستقيم هم نميتواني پست بدي پست ميفرستي تا مديران تاييد كنند بعد نمايش داده ميشود از اين ازادي بيشتر:D

فروم به اين خوبي شايان به اين خوبي:D احسان كه گل تر
نميدانم چرا از احسان خوشم مياد بااينكه اصلا نميشناسمش نميدوانم چرا خوشم مياد:blink: شايد به خاطر اواتورشه:D

@gh@m@hdi

Registered User
لایک‌ها
219

@gh@m@hdi

Registered User
لایک‌ها
219

boros

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من هم یک تاپیک زدم در مورد حوادث که سریع حذف شد ولی بعدش یکی دیگه تاپیک زد در مورد خودکشی یک دختر که حذف نشد !
یک تاپیک هم زدم در باره کتاب قلعه حیوانات و لینک پی دی اف هم دادم که اون هم حذف شد !

leylax

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
29
چطور این تاپیک هنوز کلوز نشده!
13.gif

Mahmoud58

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
به خدا هیچ جا پرشین تولز نمیشه.
ببین رفیق، تو همش دست میذاری رو مسائل مشکل دار.

یاشار جان من خودم میدونم که هیچ کجا پی تی نمیشه ! چون خودم از سال 83 اینجا پلاسم و اینا رو میدونم ... ببین از وقتی که پی تی ف ی ل ت ر شد مدیران خیلی حساس شدند و گیرهای خیلی نافرم میدن ... خیلی از تاپیک ها فقط جهت اطلاع بود و مشکلی نداشت ...

محمود تو چرا با شايان اينقدر مشكل داري؟؟
من با هیچ کس مشکل ندارم ... به خصوص با شایان ... حتی با اینکه شایان حاضر نیست توی Messenger هم جواب منو بده !

شایان ، من و بقیه مدیران پست و تاپیکها شما و همه کاربران را چک می کنیم. من موردی از کارهای ایشون رو نادرست ندیدم.
چرا هیچ کاربر دیگری این همه اخطار و تاپیک حذف شده نداره؟ فکر نمیکنی روند فعالیت شما در این فروم درست نیست؟

من نگفتم که کارا ایشون نادرست است ... من فقط میگم چرا ایشان بین من و دیگران تبعیض قائل میشوید ... اگر یکی از دوستان شما پست مورد دار بزنه بعد از چند روز پست پاک میشه بدون هیچ مشکلی ... ولی برای من چند تا اخطار و شاید بن شدن پیش بیاد ...

بیمس رو بی خیال !!!

جايي بهترازپي تي گيرت نمياد
:D

اینو خودم میدونم ...

من هم یک تاپیک زدم در مورد حوادث که سریع حذف شد ولی بعدش یکی دیگه تاپیک زد در مورد خودکشی یک دختر که حذف نشد !
یک تاپیک هم زدم در باره کتاب قلعه حیوانات و لینک پی دی اف هم دادم که اون هم حذف شد !

خودکشی یک دختر رو من زدم و دیگه خیلی لطف کردن که حذفش نکردن !!! :D لینک قلعه حیوانات رو برام میفرستی ؟!!! :blush:

leylax

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
29
ابراهام خان ! مثل اینکه دلت برای بن شدن تنگ شده !!! :D :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

من ابراهام نیستم!به جون خودم نیستم!
167.gif

در ضمن اگه این تاپیکو من زده بودم 2 دقیقه نشده بود هم بن شده بودم هم تاپیک کلوز شده بود!
اینه که میگم اینجا یه خبرایی هست!

بالا