برگزیده های پرشین تولز

به اطلاعات شما نياز مبرم دارم

samareh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوستان
من يك دوربين عكاسي ديجيتال 5/5 مگاپيكسل مارك زولتريكس (zcyber ) دارم . مدتي است كه اين دوربين باتري ها رو خيلي زود خالي مي كنه (مثلاً بعد از گرفتن 10-20 تا عكس.البته اگه دوربين رو خاموش و روشن كنيم دوباره ميشه چند تا عكس گرفت). اگه راهنماييم كنين خيلي ممنون ميشم.

arkdvi

کاربر فعال دوربین دیجیتال
کاربر فعال
لایک‌ها
0
سلام دوستان
من يك دوربين عكاسي ديجيتال 5/5 مگاپيكسل مارك زولتريكس (zcyber ) دارم . مدتي است كه اين دوربين باتري ها رو خيلي زود خالي مي كنه (مثلاً بعد از گرفتن 10-20 تا عكس.البته اگه دوربين رو خاموش و روشن كنيم دوباره ميشه چند تا عكس گرفت). اگه راهنماييم كنين خيلي ممنون ميشم.

بستگي به باتري داره اگه شارژي باشه خب ممكنه از باتري باشه .

اگه باتري قلمي باشه از باتري هاي با آمپر بالا ومدت زمان شارژ بيشتر استفاده كن.

LEnIn+$

کاربر فعال دوربین دیجیتال
کاربر فعال
لایک‌ها
0
خب حتما عمر باطریتون کم شده و باید باطری رو عوض کنید..و مشکل از دوربین نیست..

mohandes_milad

Registered User
لایک‌ها
34
همون طور که دوستان اشاره کردن اولین احتمال اینکه باطری مشکل داره یا شارژ درست باطری هارو شارژ نمیکنه
دوم اینکه دوربینتون براش مشکلی به وجود اومده که زیادی جریان از باطری ها میکشه ( تو دوربین های قدیمی یک خازن اگه دچار نقص میشد و درست عمل نمیکرد جریان زیاد از باطری میکشید و ..... )
بنظرم بعد از تعویض باطری و تست شارژ و درست نشدن ( ایشالله که درست بشه ) ببرین پیش نمایندگیش :happy:

samareh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با تشكر از راهنمايي شما دوستان عزيز، فكر مي كنم مشكل از دوربين باشه چون باتري ها رو عوض كردم (باتري هاي قلمي شارژي 2500mAh مارك كداك گرفتم كه فكر كنم باتري هاي خوبيه) ولي باز هم مشكل باقيه. متاسفانه مدت گارانتي هم سر اومده و من در شهرستان (كرمان) به مركز خدمات دسترسي ندارم. اگر تجربه اي در رفع اين عيب داريد ممنون ميشم.
(خودم حدس مي زنم مشكل از يك خازن باشه، چطور مي تونم امتحانش كنم؟؟)

Z@man

Registered User
لایک‌ها
36
تا الان شما تقریبا مطمئن شدید ایراد از باطری نیست . ولی آیا از شارژر هم اطمینان دارید؟ همیشه احتمال ایراد در باطری و شارژر بیشتر از دوربین است.بنابراین تا صددرصد از سالم بودن آن دو مطمئن نشدید به سراغ تعمیر دوربین نروید. ضمنا به مدل شارژر و مدت زمان کارکرد اشاره نکردید.

محمدی

Registered User
لایک‌ها
14
تا الان شما تقریبا مطمئن شدید ایراد از باطری نیست . ولی آیا از شارژر هم اطمینان دارید؟ همیشه احتمال ایراد در باطری و شارژر بیشتر از دوربین است.بنابراین تا صددرصد از سالم بودن آن دو مطمئن نشدید به سراغ تعمیر دوربین نروید. ضمنا به مدل شارژر و مدت زمان کارکرد اشاره نکردید

اينم يه حرفيه

samareh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
شارژر مارك varta است براي شارژ كردن باتري هاي قلمي، نيم قلمي و كتابي. حدود دو سه سال است كه خريده ام و تا حالا مشكلي نداشته. فكر نمي كنم به خاطر آن باشد ...
كسي تجربه مشابه من نداشته (يعني دوربين خيلي سريع باتري ها رو خالي كنه)؟؟راه حل خاصي به ذهنتون نمي رسه؟ :wacko:

Z@man

Registered User
لایک‌ها
36
قبلا که سالم بود با هر بار شارژ چند شات عکس میگرفت؟

samareh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اگر زياد از فلاش استفاده نمي كردم شايد بيش از 200 تا.
موردي كه وجود داره اينه كه بعد از گرفتن 10-20 تا عكس با باتريهاي كاملاً شارژ، پيغام empty (باتري خالي) مي ده و دوربين خاموش مي شه ولي اگر دوربين رو يك بار خاموش و روشن كنيم مي شه چند تا عكس ديگه هم گرفت و اين كار تا چند بار تكرار مي شه. حتي گاهي وقتها اگه باتري ها رو دربياريم و دوباره جا بزنيم ميشه دوباره چند تا عكس گرفت! به خاطر همينه كه من خيلي به دوربين مشكوكم.... يك بار هم بازش كردم ولي چيزي از مدارش سر در نياوردم...:(

samareh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
شارژر هم مشكلي نداره. مطمئن شدم اشكال از دوربينه. به نظر شما هيچ راه حلي براي اين مشكل وجود داره؟ :blink:

بالا