برگزیده های پرشین تولز

W800 or W810

Ali1441

Registered User
لایک‌ها
0
سلام دوستان
میشه راهنمایی کنین که کدومش بنظر شما بهتره . شاید بگین خب W810 ، اما چون من از قیافه W800i بیشتر خوشم میاد میخوام بدونم تویه چه کاربردهایی با هم متفاوتند . راستش ، این سایتها رو دیدم که Compare دارن ولی بنظرم از نظر قابلیتهاشون فرق آنچنانی نمیکنن . حالا منتظر راهنمایی شماها هستم :blush: . یه لطفی بکنین نظر بدین . مُردم از دودلی :wacko:

الك دلك

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوستان
میشه راهنمایی کنین که کدومش بنظر شما بهتره . شاید بگین خب W810 ، اما چون من از قیافه W800i بیشتر خوشم میاد میخوام بدونم تویه چه کاربردهایی با هم متفاوتند . راستش ، این سایتها رو دیدم که Compare دارن ولی بنظرم از نظر قابلیتهاشون فرق آنچنانی نمیکنن . حالا منتظر راهنمایی شماها هستم :blush: . یه لطفی بکنین نظر بدین . مُردم از دودلی :wacko:

w810 بهتره به نظرم w810 بگير اگرم خواستي مقايسشون كني برو به اين چند سايت :
www.gsm.ir
www.justin-online.net موفق باشيد

Dark Knight

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
37
W800 دوربينش يکمی بهتر هست [ خيلی کم ] و اسپيکرش هم يکمی بلندتر هست [ خيلی کم ] البته نزديک 40.000 هم گرونتر هست و W810 شايد از نظر طراحی [ فقط شايد ] بهتر باشه
kaffeetrinker_2.gif

Banned_Bananas

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
W800 دوربينش يکمی بهتر هست [ خيلی کم ] و اسپيکرش هم يکمی بلندتر هست [ خيلی کم ] البته نزديک 40.000 هم گرونتر هست و W810 شايد از نظر طراحی [ فقط شايد ] بهتر باشه
kaffeetrinker_2.gif

در JBenchmark ها هم w800i نسبت به W810i برتری داره، ولی به نظر من W810i خیلی خوشگل تر هست.
279.gif

محمدی

Registered User
لایک‌ها
14
w810 بهتره
خصوصا كه رنگ مشكيه
البته خودمم دارم تا الانم ازش راضيم
چه از نظر كيفيت پخش آهنگ و چه ازنظر كيفيت عكس

X_Farhad

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
4
من هردو رو داشتم، اگه از قیافه ی 800 بییشتر خوشتون می یاد، حتماً 800 رو بگیرید!
20.gif

این 810 با اینکه فوق العاده قشنگتره به نظر من از 800 ، و یه سری امکانات بیشتر داره و ایرباد هاش هم بهتره، ولی از نظر دوربین منو راضی نمی کنه
164.gif
دوربین 800 واقعاً عالی بود ولی! البته شاید مشکل من با آپدیت فرمور حل بشه ولی خوب گوشی سریالش عوض شدست و...
216.gif
البته توجه داشته باشید که ظاهراً سریال اصلی 810 قیمتش اندازه سریال عوض شده 800 هستش...

Banned_Bananas

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من هردو رو داشتم، اگه از قیافه ی 800 بییشتر خوشتون می یاد، حتماً 800 رو بگیرید!
20.gif

این 810 با اینکه فوق العاده قشنگتره به نظر من از 800 ، و یه سری امکانات بیشتر داره و ایرباد هاش هم بهتره، ولی از نظر دوربین منو راضی نمی کنه
164.gif
دوربین 800 واقعاً عالی بود ولی! البته شاید مشکل من با آپدیت فرمور حل بشه ولی خوب گوشی سریالش عوض شدست و...
216.gif
البته توجه داشته باشید که ظاهراً سریال اصلی 810 قیمتش اندازه سریال عوض شده 800 هستش...

تاپیک جالبی بود، پس همگی موافقید که W800i قدرتمند تر از W810i هست.
به این دوستمون هم توصیه می کنم که در صورت امکان، فقط W800i سریال اصلی بخرند.

X_Farhad

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
4
تاپیک جالبی بود، پس همگی موافقید که W800i قدرتمند تر از W810i هست.
به این دوستمون هم توصیه می کنم که در صورت امکان، فقط W800i سریال اصلی بخرند.

در واقع bug هاش کمتره...وگرنه امکانات اضافه شده ی 810 به نظر من ضروری می یان...
راستی یادم رفت بگم، البته علیرضا تو یه تاپیک دیگه اشاره کرده بود به این موضوع، به طور کلی سرعت 800 مقدار کمی بیشتر از 810 ــه.

Ali1441

Registered User
لایک‌ها
0
من شنیدم W800i موقع پخش موزیک از حالت تلفنش نمیشه استفاده کرد ، یا مثلا شنیدم هر موزیکی رو باید با برنامه خودش داخل گوشی ریخت . درسته ؟
دوستانی که هردوش رو داشتن میشه بگن W810 چه ویژگیهای بیشتر و مفیدتری داره ؟

X_Farhad

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
4
W800i موقع پخش موزیک از حالت تلفنش نمیشه استفاده کرد
اشتباهه..
یا مثلا شنیدم هر موزیکی رو باید با برنامه خودش داخل گوشی ریخت
بازم اشتباهه...

برتری های 810...umm.. یکی اینکه 810 می تونه به چند تا دستگاه همزمان ارتباط بلوتوث برقرار کنه...یکی دیگه اینکه ایرباد هاش (هدفوناش) به نظر من خیلی راحت تر داخل گوش قرار می گیرن و کیپ می شن...یه سنسور داره که نور صفحه کلیدو بر اساس نور محیط تنظیم می کنه..خوشگلتره...theme های متجرک و قشنگی داره...می شه براش تعداد زیادی شورتکات از جاهای مختلف فون درست کرد که با فشردن یه کلید می شه بهشون سریعاً دسترسی پیدا کرد...یه قسمتی داره به نام new events که missed call ها و sms های نخونده رو جداگانه و دسته بندی شده نشون می ده.. موقع فرستادن sms/mms مجبور نیستید منتظر بشید تا msg فرستاده باشه تا بتونید یه کار دیگه با گوشی بکنید، می ره تو بک گراند...وقتی همزمان به چند نفر یه sms رو می فرستید جداگانه برای هرکدومشون delievery نشون می ده.. توی delivery ش می نویسه که دقیقاً چه روزی و چه ساعتی دلیور شده...صدای اسپیکرش بیشتره...وقتی با کابل usb وصلش می کنید به کامپیوتر به صورت فلش دیسک هم شناخته می شه (برای 800 باید بار اول درایور نصب می کرد فکر می کنم). درضمن اون زمونا که w800 داشتم من خودمو کشتم برای پخش ویدئو بیتریت تصویر رو نتونستم بیشتر از 90 بزارم! درصورتی که w810 تا 150 به راحتی قبول کرد (البته نرم افزار مورد استفاده عوض شده و ممکنه اگه w800 م بود همین نتیجه رو می داد)

نقطه ضعف هاش هم یکی نشانگر باطریشه...وقتی مثلاً یه آهنگ گذاشتید از اسپیکر پخش شه، سنسور باطری به کل قاطی می کنه و تند و تند درصدش می ره پایینتر...بعد که از روی اسپیکر برداشتینش کم کم شروع می کنه می ره بالا! صدای ایرفونش هم بیرون خونه که باشید می بینید کمه. کیفیت دوربینش هم به نظر من پایینتره، یعنی در حد یه دوربین دیجیتال 2 مگاپیکسلی (k750/w800 !!) نیست... البته مشکل سنسور باطری و صدای ایرفون رو می شه با آپدیت فیرمور حل کرد ، که برای سریال چنج ها دردسر زیاد داره...باید بگردید دنبال یه نفر که باکس داشته با فایل های فلش به روز و بعد هم 10-15 تومن بسلفید(ولی اگه مثلاً رنگ سفیدش رو بگیرید احتمالاً فیرمورش جدیدترین هست و این مشکلارو نداره)...نتیجتاً خرید گوشی سریال اصلی به صرفه تر و بهتره (البته اگه تهران خرید کنید..شهرای دیگه اختلاف قیمت سریال اصلی و چنج شده ش خیلیه!)

pooya007

Registered User
لایک‌ها
13
من شنیدم W800i موقع پخش موزیک از حالت تلفنش نمیشه استفاده کرد ، یا مثلا شنیدم هر موزیکی رو باید با برنامه خودش داخل گوشی ریخت . درسته ؟
دوستانی که هردوش رو داشتن میشه بگن W810 چه ویژگیهای بیشتر و مفیدتری داره ؟

مورد اول درست نیس ، البته اگه شما بخواین از فایل منیجر به آهنگی گوش بدین، اگه بخواین از منیجر بیرون بیاین که

آهنک قطع میشه که شما باید از واکمن به آهنگ گوش بدید

ولی مورد دوم کمی درسته!

یعنی شما اگه میخواین آهنگی که از کامپیوتر به گوشی ریختین تو واگکمن اجرا بشه باید از برنامه Disc to phone

استفاده کنید در غیر اینصورت گوشی نمیتونه این آهنگ رو مستقیما" تو واکمن اجرا کنید که البته راه حلی هم داره

به اینصورت که شما باید یه Playlist جدید ایجاد کنید و آهنگ مورد نظر رو تو پلی لیست بیارید تا از واکمن بتونین بهش گوش

بدین ولی تو 810 همچین مشکلی وجود نداره

X_Farhad

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
4
یعنی شما اگه میخواین آهنگی که از کامپیوتر به گوشی ریختین تو واگکمن اجرا بشه باید از برنامه Disc to phone
استفاده کنید در غیر اینصورت گوشی نمیتونه این آهنگ رو مستقیما" تو واکمن اجرا کنید
من هیچ وقت از disc2phone استفاده نکردم پویا جان
162.gif

فقط مثلاً اگه می خواستم christina aguilera بریزم، باید توی فولدر mp3 یه فولدری به این اسم ایجاد می کردم، بعد توی اون فولدر یه فولدر دیگه ایجاد می کردم به نام آلبوم مربوطه (مثلاً back to the basics) ، بعد وقتی توی واکمن می رفتم توی artists یه christina aguilera درست شده و داخل اون یه back to the basic و داخل اون هم آهنگ ها رو نشون می داد!
راه ساده ترش هم این بود که از طریق tracks کل آهنگ هایی که ریختم رو ببینم!

rd-ailam

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوتاشون خوبند عزيز

ERR0R

Registered User
لایک‌ها
0
ببین دلت چی میگه:D

بالا