برگزیده های پرشین تولز

چگونه به سرعت پولدار شویم؟

aryamehr1368

Registered User
لایک‌ها
4,170
دوست عزیز واقعا شرمندم هدفم ناراحت کردن شما نبوده . عذرخواهی من رو بپذیرید :general709:
من منظورم از اینکه دیگه جواب نمیدم این نبود که ادامه ندیم منظورم این بود که اگه بحث رو به حاشیه نکشیم و مسالمت آمیز باهم صحبت بکنیم تا برای سایر کاربران مفید باشه;):general601: پس چشم همین جا ادامه میدیم
بنده به آقای شریعتی هرگز توهین نمیکنم و فقط منم نظرم رو گفتم
رمز موفقیت همه جا پول و بند پ هست ولی با تلاش هم میشه موفق شد . با تلاش میشه پول دروورد و با پول قدرت , با قدرت هم پارتی ! معمولا کسی که نفوذ یا قدرت داره نمیاد برای یک شخصی که هیچ پول یا قدرتی نداره مایه بذاره و پارتی اون شخص بشه ولی اگه کسی پول یا قدرت یا هر دو رو داشته باشه میتونه پارتی هم پیدا کنه.
پارتی رو افراد زیادی استفاده میکنن . شما اطراف خودتون رو نیگا کنید , قطعا افرادی رو پیدا میکنید . یکی تو بازاره یکی شرکت داره یکی کارمنده یکی کارگره یکی پول داره یکی کارخونه داره و ... که تک تکشون میتونن پشتوانه شما بشن.حتی کارگر میتونه بره با رئیسش صحبت بکنه و شما رو معرفی بکنه شاید رئیسش قبول بکنه!
قطعا اگه ما بخایم کسی رو استخدام بکنیم خودمون رو درگیر روزنامه و انورو اونور نمیکنیم , به اطرافیان میگیم خودشون معرفی میکنن.برای اون افرادی هم که گزینه ای نداریم یا باید تخصص داشته باشن با یه آگهی به نتیجه میرسیم و تموم.دلیلی نداره بخایم بیایم و همه رو با آگهی پیدا بکنیم.هرچی باشه آشنا بهتر از قریبه هست.این یه واقعیته!
دشمنتون شرمنده ناراحت نشدم بیشتر ناراحت اینم ک با تلاش نمیشه ب جایی رسید و پارتی شده همه چیز من خودم ب خاطر علم چشمم کم سو شده رشته شیمی هم خوندم کار تو آزمایشگاه رو هم بلدم ولی چون پارتی نداشتم همه جا رفتم لیستهای بلند بالای افراد منتظر در صف رو بهم نشون میدادن بخاطر همین اومدم تو بازار با هزار تا آدم بلا نسبت بی فرهنگ و بیسواد باید چونه بزنم چ میشه کرد امیدوارم ک شما هم از حرفهام ناراحت نشده باشید پیروز و موفق باشید

taralius

Registered User
لایک‌ها
2,393
شما 100% کاری رو که راجع بهش صحبت میکنی خودت انجام ندادی هنوز.
در حال فرضیه پردازی هستی.
کار ماهی 10 تومن با 400 تومن رو به من نشون بده شما. به صورت ثابت و بدون هزینه اضافی. من 20 میلیون شیرینی به شما میدم.
فاصله بین تخیل تا واقعیت خیلی زیاده...

davodmg

Registered User
لایک‌ها
1,311
شما 100% کاری رو که راجع بهش صحبت میکنی خودت انجام ندادی هنوز.
در حال فرضیه پردازی هستی.
کار ماهی 10 تومن با 400 تومن رو به من نشون بده شما. به صورت ثابت و بدون هزینه اضافی. من 20 میلیون شیرینی به شما میدم.
فاصله بین تخیل تا واقعیت خیلی زیاده...
ما اینکار رو و خیلی کارای دیگه رو انجام میدیم که حتی سود بسیار بیشتری هم داره و فرضیه نیست.این مقدار سود (سالی 30) یه سود طبیعیه که هر کسی انتظار داره و کمتر از اون تقریبا بی معنیه.
وقتی خودمون سرمایه لازم رو داریم و انجام هم میدیم چرا باید به بقیه بگیم؟!:confused::)
البته این کارایی که ما میکنیم به شرایط ما , موقعیت و سوابق و ... مرتبط هست و هرکسی توانایی انجامش رو نداره
برای 250 تا 300 رو میتونم کارگاه قند خرد کنی معرفی بکنم که ما خودمون تحقیق کردیم ولی دنبالش نرفتیم به دلیل سود کم ولی سودش به ماهی 10 تومن میرسه (با همین 250 تا 300 تومن)

davodmg

Registered User
لایک‌ها
1,311
یه پیشنهاد ویژه هم دارم
اگه شما سایتی با موضوع املاک و مسکن و یا تبلیغاتی و یا حتی پاپ آپو اینجور چیزا دارید برای من یه پیام بفرستید.
موضوع سایت,نام خودتون,شهرتون,آدرس سایت+شماره تلفن همراه که اگه شرایط شما مناسب بود با هم همکاری بکنیم.میزان دریافتی از ما هم چشم گیر خواهد بود

taralius

Registered User
لایک‌ها
2,393
برای من همه چیز با همون یک جواب شما مفهوم شد.
شما تنها کسی هستید که توانایی سود بالا بدون ضرر رو دارید احتمالا هنوز هم وارد دهه سوم عمرتون نشدید.
پی تی شده فروم علمی تخیلی..

davodmg

Registered User
لایک‌ها
1,311
برای من همه چیز با همون یک جواب شما مفهوم شد.
شما تنها کسی هستید که توانایی سود بالا بدون ضرر رو دارید احتمالا هنوز هم وارد دهه سوم عمرتون نشدید.
پی تی شده فروم علمی تخیلی..
بله اینکه وارد دهه سوم نشدم درسته نشدم . البته این چیز عجیبی نیست.شاید اینجا 98% کاربر ها زیر 30 باشن و چیز عجیبی نیست و بقیه بالای 30 و بالای 40 هم شاید به 400 300 تا نرسه!
بعد میشه بپرسم با کدوم جواب اینهمه درمورد من فهمیدید؟!
در مورد ضرر کردن هم دلیلی نداره که ضرر نکنم . اینو نمیدونم که من کجا گفتن ضرر نمیکنم؟؟!برایند باید مثبت باشه نه همیشه سود بکنی!

Last edited:

taralius

Registered User
لایک‌ها
2,393
بله اینکه وارد دهه سوم نشدم درسته نشدم . البته این چیز عجیبی نیست.شاید اینجا 98% کاربر ها زیر 30 باشن و چیز عجیبی نیست و بقیه بالای 30 و بالای 40 هم شاید به 400 300 تا نرسه!
بعد میشه بپرسم با کدوم جواب اینهمه درمورد من فهمیدید؟!
در مورد ضرر کردن هم دلیلی نداره که ضرر نکنم . اینو نمیدونم که من کجا گفتن ضرر نمیکنم؟؟!برایند باید مثبت باشه نه همیشه سود بکنی!
دوست گرامی با توجه به وضعیت موجود بازار و این حقیقت که برای هر کاری نیاز به یک سری پیش نیاز هست( چه مالی،چه تکنیک یا هر چیز دیگه) شک ندارم شما به طور واقعی وارد بازار نشدید . وگرنه چنین نتایحی نمیگرفتید.
یک انسان موفق تو ایران مثال بزنید بدون کمک هیچ کس الان درآمد بالای 10 تومن داشته باشه. در مورد اون درآمد ماهی 10 تومن هم واضح هست . یکی از آرزوهای افراد 25 تا 30 سال اینه که بتونن با یه کار به همه جا برسن.
یه روزه ره صد ساله به قول معروف... فرشته بیاد درخت پول بکاره...

davodmg

Registered User
لایک‌ها
1,311
دوست گرامی با توجه به وضعیت موجود بازار و این حقیقت که برای هر کاری نیاز به یک سری پیش نیاز هست( چه مالی،چه تکنیک یا هر چیز دیگه) شک ندارم شما به طور واقعی وارد بازار نشدید . وگرنه چنین نتایحی نمیگرفتید.
یک انسان موفق تو ایران مثال بزنید بدون کمک هیچ کس الان درآمد بالای 10 تومن داشته باشه. در مورد اون درآمد ماهی 10 تومن هم واضح هست . یکی از آرزوهای افراد 25 تا 30 سال اینه که بتونن با یه کار به همه جا برسن.
یه روزه ره صد ساله به قول معروف... فرشته بیاد درخت پول بکاره...
بنده هم عرض کردم شیوه تولید درآمد ما برای ماست یعنی شایت شخص x نتونه مثل ما کار کنه چرا ؟ چون اون جای ما نیست و ما جای اون نیستیم.رابطه ها + اسم و رسم خانواده + افرادی که طی چندین سال با خانواده ما کار کردن و با ما آشنا شدن حالا به هر نحوی + اعتبارات و ... که براتون بلد کردم!
ما اینکار رو و خیلی کارای دیگه رو انجام میدیم که حتی سود بسیار بیشتری هم داره و فرضیه نیست.این مقدار سود (سالی 30) یه سود طبیعیه که هر کسی انتظار داره و کمتر از اون تقریبا بی معنیه.
وقتی خودمون سرمایه لازم رو داریم و انجام هم میدیم چرا باید به بقیه بگیم؟!:confused::)
البته این کارایی که ما میکنیم به شرایط ما , موقعیت و سوابق و ... مرتبط هست و هرکسی توانایی انجامش رو نداره
برای 250 تا 300 رو میتونم کارگاه قند خرد کنی معرفی بکنم که ما خودمون تحقیق کردیم ولی دنبالش نرفتیم به دلیل سود کم ولی سودش به ماهی 10 تومن میرسه (با همین 250 تا 300 تومن)
در مورد آرزو و اینکه ره چند ساله رو یکشبه رفتن اگه صفحه قبل رو میخوندید(!)مشاهده میکردید که در چند جا عرض کردم نمیشه ره چند ساله رو یک شبه رفت
ایناهاش :
عرض کردم علاوه بر نرخ تورم یعنی اگه اون 6 تومن شد 100 تومن ما مشکلی با این قضیه نداریم
راستی این رو هم اظافه بکنم که با سرعت پولدار شدن یعنی بجای اینکه 20 سال طول بکشه 10 سال طول بکشه نه اینکه 2 3 سال و شایدم کمتر . چون تقریبا هیچ راهی برای اینکار با این سرعت فضایی وجود نداره به جز خلاف و یا ایده تک که شاید از هر 10 میلیون نفر یک نفر هم به اون نرسه (پست شماره 17)
گفتم اینارو ضمیمه بکنم چون شما حتی زحمت خوندن پست هام رو نمیکشید !
در مورد ماهی 10 تومن هم اصلا زیاد نیست و من حداقل رو برای یه بیزینس من عرض کردم.میدونم رکوده , وضع خرابه , نقدینگی کمه ولی همیشگی که نیست!و با مدیریت صحیح میشه تا حدودی برطرفش کرد.
صفحه قبل هم گفته بودم که ازدواج نکردم پس زیر 30 هستم و نیازی به حدس نداره.

taralius

Registered User
لایک‌ها
2,393
davodmg
شما خودتون دارید منطق خودتون رو نقض میکنید. تا حالا داشتید از تلاش و مرارت و عرق و اینا میگفتید . یکدفعه شد روابط که به نظر من هم همون درسته.
اگه فعالیت اینترنتی دارید ، زمانی سایت بهینه اپلیکیشن و یا هر چیز ایده محور دیگه . پ. خ کنید .
شاید شد یک شبه ره صد ساله بریم...:D

davodmg

Registered User
لایک‌ها
1,311
davodmg
شما خودتون دارید منطق خودتون رو نقض میکنید. تا حالا داشتید از تلاش و مرارت و عرق و اینا میگفتید . یکدفعه شد روابط که به نظر من هم همون درسته.
اگه فعالیت اینترنتی دارید ، زمانی سایت بهینه اپلیکیشن و یا هر چیز ایده محور دیگه . پ. خ کنید .
شاید شد یک شبه ره صد ساله بریم...:D
خوشبختانه من فعالیت اینترنتی ندارم برای کسب درآمد و اینجور حرفا و فقط مرتبط با کارم دوتا سایت زدم که کار خودم رو توی نت گسترش بدم و فروشم رو بیشتر کنم!
من ره صد ساله رو همون 100 ساله میرم ممنون!
روابط درسته ولی بدون عرق ریختن کسی با همون روابط و پارتی هم به جایی نمیرسه.من هرچی بگم شما ایرادای بنی اسرائیلی میگیری , پس بهتره بگم " آره ما ها هممون دزد و رانت خار و رابطه مداریم و کلاه مردم هم اگه بتونیم بر میداریم! شما هم همون کارای خودتونو بکنید نمیخاد دنبال کاری باشی که با 400 تومن ماهی 10 تومن سود داشته باشی و براش هم 20 بدی."
لطفا اگه خواستی بازم ایراد بگیری ( بگی بنی اسرائیلی نه و بنی اسراعیلی درسته) خصوصی بدید اونجا صحبت بکنیم
اوایل سخته ولی در نهایت آرامش و راحتی به دنبالشه و بجای اینکه شما برای پول کار کنید , پول برای شما کار میکنه
فقط سطح توقع خودتون رو پایین بیارید تا در صورت عدم پوشش سود خود دست از کار نکشید بلکه تلاشتون رو بیشتر بکنید.دنبال این هم نباشید که زیر 10 سال ثروتمند بشید . رابطه , پارتی , قدرت و نفوذ هم به دنبال فعالیت و سابقه و ... به وجود میاد و کمک بیشتری به شما میکنه
دنبال حرف های نا امید کننده مردم هم نباشید . خیلیا برای اینکه شکست خودشون رو توجیه کنن , موفقیت بقیه رو محکوم میکنن

koosharz

Registered User
لایک‌ها
9,542
پستا طولانی بود زیاد نخوندم
از جناب @davodmg میخوام که جریان زندگیه خودشونو بدون تحریف بگن که مثلا از کجا شروع کردن، با چقدر سرمایه استارت زدن، چقدر پول از پدر گرفتن و در حال حاضر چقدر پس انداز و درامد دارن؟ چون اینجوری دارن به بقیه توصیه میکنن خودشون باید خیلی خوب پیش رفته باشن

davodmg

Registered User
لایک‌ها
1,311
سلام کوشا جان :)
پست هام بخاطر این طولانیه چون نمیشه توی چند خط بگم و سمبل بکنم واسه همین بازش میکنم
من شخص موفق یا نابغه نیستم,یه آدم معمولیم و واسه خودم کار میکنم (آزاد)
بحث های مالی (میزان سرمایه اولیه و فعلی+میزان درآمد و پس انداز و ...) هم همونطور که میدونید در تمام دنیا شخصیه . البته پس انداز معنی زیادی نداره چون با پس انداز کردن پیشرفتی حاصل نمیشه و باید در گردش باشه که بشه سرمایه رو بیشتر کرد.
موفقیت هم نسبیه و نمیشه بگی موفق کیه ولی خدارو شکر خودم از خودم راضیم ولی توقع خیلی بیشتر دارم و دارم سعی خودم رو میکنم تا جای خودم رو باز بکنم و انشاالله بهش هم خواهم رسید.اینکه من توصیه میکنم به خاطر اینه که من توی پرشین تولز ( دو سالی هست با اینجا آشنا شدم ولی تا حالا عضو نشده بودم ) تاپیک های زیادی رو دیده بودم که کاربران میان و میگن اینقد سرمایه داریم و چیکار کنیم و ترس از شکست داشتن که این نشون میده امید به موفقیت بین مردم کمه به خاطر اینکه اینقد جامعه پر شده از دروغ و شایعه که جو رو برای جوونای ایرانی مسموم کرده و باعث شده جوونا نا امید باشن و بترسن.اگه یه جوون بترسه (چون اوله راهه) از یه مرد 40 ساله نمیشه توقع ریسک داشت.هر چقدر هم ریسک بیشتر باشه قاعدتا سود بیشتره.
یه سیگاری که ضرر سیگار رو درک کرده به همه توصیه میکنه سیگار نکشن ولی با این وجود خودشون ادامه میدن , این دلیلی نداره که سیگار کشیدن خوبه مهم اینه که نباید سیگار کشید ( یه مثال بود , مطمئنم الآن صنف سیگار کشان تهران و حومه میان میگن سیگار خوبه :confused::rolleyes: ) پس توصیه های من دلیلی بر این نیست که دیگه من خییلی موفقم , خیر من هم هنوز اول راهم ولی تجربه و یا آگاهی فقط نباید با گذشت زمان حاصل بشه و میتونه از یک شخص که آگاهی و تجربه داره به یک شخص بی تجربه منتقل بشه.تجربه رو تجربه نمیکنن
کار آزاد هم خوبی داره هم بدی . خوبیش اینه که همیشه جدیده و کسل کننده نیست + جای پیشرفت داره تا بینهایت + ...
ولی بدیهاش اینه که یبار رونق داری یه بار رکود . یه بار خوشی یه بار بی پولی.بی پولی هم که عرض میکنم خودم به چشم خودم دیدم طرف میلیاردره ولی پول نداره! و محتاج چند میلیون پوله چون بازار خرابه.الآن هم رکوده و شرایط خیلی سخته . سال 91 تا 92 دوران خیلی سختی برای خیلی از سرمایه داران بود مخصوصا اونایی که وام های ارزی و .... داشتن . بانک ها سر ال سی ها باعث برشکستگی خیلی ها شد و ...
یکی که بیزینس میکنه و حقوق بگیر نیست باید برای خودش یه پشتوانه داشته باشه تا بتونه توی رکود جلوی زمین خوردن خودش رو بگیره.وقتی رقبا بفهمن شرایطت مناسب نیست میخاد کله پات بکنن و کارتو یه سره کنن برای همین بی پولی خیلی سخته و نباید بروز بدی اینجاست که اون پشتوانه میتونه نگهت داره تا وضع تغییر کنه . امون از اون روزی که بفهمن پول نداری !
کارایی هم که ما میکنیم اصلی ترینش ملک هست + خودرو و .... . کلا هر چیزی که سود آور باشه باید سمتش بری و وقتی سود آوری تموم شه باید خارج شی.واسه همین ملک برای خیلی ها جذابه چون سود آوری اون هیچ وقت تموم نمیشه و تورم رو هم پوشش میده البته خوب سودش کمه و دردسر های خاص خودش رو داره که اگه کسی نابلد باشه ممکنه از پسش بر نیاد و حتی ضرر کنه
تنها چیزی که باید بگم باید دید نسبت به پول عوض شه تا بستر پیشرفت فراهم بشه
اینو فعلا میفرستم چون انگشتام خسته شد بازم میام:D

aryamehr1368

Registered User
لایک‌ها
4,170
پست هام بخاطر این طولانیه چون نمیشه توی چند خط بگم و سمبل بکنم واسه همین بازش میکنم
بحث های مالی (میزان سرمایه اولیه و فعلی+میزان درآمد و پس انداز و ...) هم همونطور که میدونید در تمام دنیا شخصیه . البته پس انداز معنی زیادی نداره چون با پس انداز کردن پیشرفتی حاصل نمیشه و باید در گردش باشه که بشه سرمایه رو بیشتر کرد.
موفقیت هم نسبیه و نمیشه بگی موفق کیه ولی خدارو شکر خودم از خودم راضیم ولی توقع خیلی بیشتر دارم و دارم سعی خودم رو میکنم تا جای خودم رو باز بکنم و انشاالله بهش هم خواهم رسید.اینکه من توصیه میکنم به خاطر اینه که من توی پرشین تولز ( دو سالی هست با اینجا آشنا شدم ولی تا حالا عضو نشده بودم ) تاپیک های زیادی رو دیده بودم که کاربران میان و میگن اینقد سرمایه داریم و چیکار کنیم و ترس از شکست داشتن که این نشون میده امید به موفقیت بین مردم کمه به خاطر اینکه اینقد جامعه پر شده از دروغ و شایعه که جو رو برای جوونای ایرانی مسموم کرده و باعث شده جوونا نا امید باشن و بترسن.اگه یه جوون بترسه (چون اوله راهه) از یه مرد 40 ساله نمیشه توقع ریسک داشت.هر چقدر هم ریسک بیشتر باشه قاعدتا سود بیشتره.
یه سیگاری که ضرر سیگار رو درک کرده به همه توصیه میکنه سیگار نکشن ولی با این وجود خودشون ادامه میدن , این دلیلی نداره که سیگار کشیدن خوبه مهم اینه که نباید سیگار کشید ( یه مثال بود , مطمئنم الآن صنف سیگار کشان تهران و حومه میان میگن سیگار خوبه :confused::rolleyes: ) پس توصیه های من دلیلی بر این نیست که دیگه من خییلی موفقم , خیر من هم هنوز اول راهم ولی تجربه و یا آگاهی فقط نباید با گذشت زمان حاصل بشه و میتونه از یک شخص که آگاهی و تجربه داره به یک شخص بی تجربه منتقل بشه.تجربه رو تجربه نمیکنن
کار آزاد هم خوبی داره هم بدی . خوبیش اینه که همیشه جدیده و کسل کننده نیست + جای پیشرفت داره تا بینهایت + ...
ولی بدیهاش اینه که یبار رونق داری یه بار رکود . یه بار خوشی یه بار بی پولی.بی پولی هم که عرض میکنم خودم به چشم خودم دیدم طرف میلیاردره ولی پول نداره! و محتاج چند میلیون پوله چون بازار خرابه.الآن هم رکوده و شرایط خیلی سخته . سال 91 تا 92 دوران خیلی سختی برای خیلی از سرمایه داران بود مخصوصا اونایی که وام های ارزی و .... داشتن . بانک ها سر ال سی ها باعث برشکستگی خیلی ها شد و ...
یکی که بیزینس میکنه و حقوق بگیر نیست باید برای خودش یه پشتوانه داشته باشه تا بتونه توی رکود جلوی زمین خوردن خودش رو بگیره.وقتی رقبا بفهمن شرایطت مناسب نیست میخاد کله پات بکنن و کارتو یه سره کنن برای همین بی پولی خیلی سخته و نباید بروز بدی اینجاست که اون پشتوانه میتونه نگهت داره تا وضع تغییر کنه . امون از اون روزی که بفهمن پول نداری !
کارایی هم که ما میکنیم اصلی ترینش ملک هست + خودرو و .... . کلا هر چیزی که سود آور باشه باید سمتش بری و وقتی سود آوری تموم شه باید خارج شی.واسه همین ملک برای خیلی ها جذابه چون سود آوری اون هیچ وقت تموم نمیشه و تورم رو هم پوشش میده البته خوب سودش کمه و دردسر های خاص خودش رو داره که اگه کسی نابلد باشه ممکنه از پسش بر نیاد و حتی ضرر کنه
شما ک اول میای میگی بدون رانت و پارتی میشه رسید به همه جا پس منظورت دلالی ک تو ملک و ماشینی از اون ور میگی دیشب جلسه داشتم بعد تو کار آزادی امروز هم ک از صبح داری مینویسی بعد میگی دیشب ساعت 2 خوابیدم همش باید تلاش کرد روز جمعه رو بی خیال مگه ماشین و ملک تلاش میخواد رفیقمون راست میگه حرفات حرفای دیگتو نقض میکنه

davodmg

Registered User
لایک‌ها
1,311
درمورد تلاش و رابطه باید بگم که کسی پیشرفت میکنه که فکر بکنه , حساب شده جلو بره , سیاست داشته باشه و زحمت بکشه و توی مراحل بعد پول داشته باشه , پشتوانه داشته باشه و به عنوان تقلب پارتی و رابطه و متوسط شدن به سایر روش ها .
پول خودش به تنهایی مهم نیست اینکه من 100 میلیارد دارم x 200 میلیارد و y 1000 lمیلیارد مهم نیست . مهم انسانیت و اعتبار هست که ممکنه اونی که 1 ریال داشته باشه بیشتر از اونی باشه که 1000 میلیارد داره .
پول , قدرت , شهرت , پارتی و رابطه آرزوی هرکسی هست . یکی با شهرت (بازیگر و خواننده) به پول میرسه و پارتی و رابطه پیدا میکنه.یکی با پول به قدرت و شهرت و پارتی و رابطه میرسه (مثل سرمایه دار ها).توی اینا پارتی و رابطه سرعت رو به شدت افزایش میده . یکی هم با پارتی به همه چی میرسه!
در تمام دنیا رابطه و پارتی وجود داره , بعضی از رابطه ها با اعتبار به وجود میان و بعضی هاشون به واسطه اطرافیان. اونی که به واسطه اعتبار به وجود میاد در تمام دنیا هست . بیشتر شرکت های بزرگ بین المللی سابقه بیشتر از 100 سال دارن و کم کم به اینجا رسیدن . بیشتر ثروتمندان سن هایی بیشتر از 50 سال دارن ولی بعضی ها میخان تا 30 ثروتمند بشن.
منظور من از تلاش این نیست که کار زیادی بکنی منظور من اینه که توی هر کاری باید از جون و دل مایه بذاری . مثلا اونی که ساختمون میسازه برای اینکه مشکلی پیش نیاد باید قبل اینکه کارگاه شروع به کار کنه بیاد سر ساختمون بره بالا سره کارگرا تا کارشون رو درست انجام بدن ( یا یکی رو واسه اینکار بذاره ) بعد از اینکه کارگاه تعطیل شد بره بیرون !

davodmg

Registered User
لایک‌ها
1,311
شما ک اول میای میگی بدون رانت و پارتی میشه رسید به همه جا پس منظورت دلالی ک تو ملک و ماشینی از اون ور میگی دیشب جلسه داشتم بعد تو کار آزادی امروز هم ک از صبح داری مینویسی بعد میگی دیشب ساعت 2 خوابیدم همش باید تلاش کرد روز جمعه رو بی خیال مگه ماشین و ملک تلاش میخواد رفیقمون راست میگه حرفات حرفای دیگتو نقض میکنه
دوست عزیز دلالی بد نیست ولی خیر من دلال نیستم.
ماشین فقط خرید و فروشه و دلالیه؟؟! تولید و واردات مواد اولیه مربوط به خودرو نیست؟
ملک فقط خرید و فروش و دلالیه ؟؟! ساخت و ساز مربوط به ملک نیست؟
بعد میگن چرا اینقد زیاد مینویسی . خوب اگه خلاصه بگم که صد تا حرف دیگه در میارن!!
من کی گفتم بدون رانت میشه به همه چی رسید . من میگم بدون رانت میشه کار کرد (آزاد رو حداقل میشه) بعدش کم کم رابطه و اعتبار خودش درست میشه.با رانت و رابطه فقط میشه کار رو تسریع کرد
اول خوب بخون بد نظر بده , من بیام 100 خط تایپ بکنم از اون طرف تشکر که سهله میان گله هم میکنن!هرکسی یه مفهوم گنگی توی ذهنش داره میان برای خودش از اون یه غول میسازه.فراماسون,رانت,مافیا,خارج=بهشت و ...
ساخت و ساز تلاش نمیخاد؟؟ تولید تلاش نمیخاد؟؟؟ اینو بگم که خودم توی هر کاری نیستم ( دوتا کار من دارم در کنارش اگه کاری پیش بیاد انجام میدم )
حوبه اینجا اکثرا وب مستر هستن.کار اینترنتی ما نداریم ؟ من مگه نگفتم سایت داریم؟ واسه رسیدگی به سایت باید برم تو خیابون ؟
جمعه کجا بازه ؟ ساخت و ساز انجام میشه؟؟ربات که نیستم منم آدمم خسته میشم .امروز هم برای اینکه کمکی به دوستان کرده باشم اومدم اینجا و تایپ میکنم , , ولی بازم بدهکار شدم !! عجـــــــب!

Last edited:

koosharz

Registered User
لایک‌ها
9,542
حاجی دستت درد نکنه وقت میذاری اینقدر مینویسی و تجربیاتتو به ما انتقال میدی ولی سوال من چیز دیگه بود که از اول چجوری شروع کردین و چه مسیری رو طی کردین و سرمایه اولیتون از کجا بود؟ درسته درامد شخصیه ولی رنج درامد رو فقط خواستم بدونم که در حد ماهی یکی دو تومنه یا 10-20 تومن یا بالای 100تومن

davodmg

Registered User
لایک‌ها
1,311
خواهش میکنم وظیفست
سرمایه اولیه از پدر
رنج درآمدی نمیدونم :D چون تو کاره و کاری باهاش ندارم.
یکی از کارام مدیر فروش واحدهای یکی از سازنده هاست که بسته به اینکه چقد بفروشیم متغییره و روی هر واحد پورسانت میگیریم و کلا حدود 30 40 تومنی داره که هرچی توی مدت زمان کوتاه تری بفروشیم بهتره.اون دوتای دیگه بدون سرمایه بوده و هنوز توی مراحل ابتدایی خودشه و احتمالا 2 سال دیگه تا بهره برداری نهایی زمان لازم داره.از اون طرف هم یه سری کارای دیگه هست که گاهی اوقات بهمون میگن انجام بدیم که اگه انجام بدیم بازم پورسانت میگیریم.
کلا نمیشه گفت ماهی چقدره چون بعضی از کارا مقطعی هست و ممکنه یدفه توی یک ماه بیشتر دربیاد و توی یک ماه هیچی و توی یک ماه دیگه کم باشه

بالا