برگزیده های پرشین تولز

بهترین کتابی که تاحالا خوندید چی بوده نویسنده اش کی بود وچرا؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.

roky

Registered User
لایک‌ها
10
عرض اینکه بابی برای کتاب خوانهای عزیز تو این فروم فرهنگی باز بشه تا درباره بهترین کتابها ونویسندگانشون باهم بحث وتبادل نظر داشته باشن امیدوارم دوستان با بنده حقیر همکاری کنند ممنونم:happy:

Mahmoud58

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
کتاب قلعه حیوانات ... خیلی برام جالب بود چون بعضی از واقعیتهای جامعه رو بیان کرده بود ... :blush: قلعه حیوانات اثر جورج اورول

roky

Registered User
لایک‌ها
10
کتاب قلعه حیوانات ... خیلی برام جالب بود چون بعضی از واقعیتهای جامعه رو بیان کرده بود ... :blush: قلعه حیوانات اثر جورج اورول

بله تایید میشه :happy:
منم این کتاب وخوندم از طنز کتاب خیلی خوشم میاد واینکه هنرمندانه وضعیت انسان ها و جوامعشونو درکلام طنز با یه سری حیوانات توصیف کرده
اون جارو داشته باش که این حیوانات انسان هارو بیرون میکنن و واسه خودشون حکومت دیکتاتوری هم تاسیس میکنن:lol:

از جرج اورول یه کتاب دیگه ام بانام هزارو نهصد وهشتاد وچهار هم خوندم فیلمی هم که مایکل راد فورد درباره رمان ساخته جالبه توجهه:rolleyes:

roky

Registered User
لایک‌ها
10
یکی از بهترین کتابهایی هم که خودم خوندم ریشه ها بوده اثر الکس هیلی
Alex Haley برنده جایزه ادبی پولیتزر به خاطر کتاب ریشه‌ها کتابی در مورد نیاکان افریقایی‌اش که در میان ادبیات کلاسیک امریکا جای گرفته است.

یکی از حرفهای باحالش در مقدمه ریشه ها
در جهان هيچ عيبى آدمى را شرمگين تر از آن نمى كند كه ديگران دروغ اش را كشف كنند.:happy:

Amiin

کاربر فعال سینما
کاربر فعال
لایک‌ها
7
کتاب من او ! نوشته ی رضا امیرخانی. ازش خوشم اومد چون قشنگ بودو لحن رضا امیرخانی رو خیلی دوست دارم.

roky

Registered User
لایک‌ها
10
کتاب من او ! نوشته ی رضا امیرخانی. ازش خوشم اومد چون قشنگ بودو لحن رضا امیرخانی رو خیلی دوست دارم.

تایید میشه :D
من واو کتاب بسیار جالبه که امیرخانی در سن 26 سالگی کتاب ونوشته وی یکی از آینده دار ترین نویسندگانه ایران به شمار میاد (البته به نظر حقیر)
گزیده کتاب شاید دوستان بخوان ازش اطلاعی داشته باشن
داستان مربوط به زندگی فردی به نام علی فتاح است. راوی، قهرمان داستان هم هست و ماجراهای زندگی خود را از کودکی تا مرگ، روایت می‏کند. علی فتاح فرزند یک تاجر ثروتمند است که در جنوب شهر زندگی می‏کنند. در کودکی، پدر خود را از دست می‏دهد و زیر نظر پدربزرگش بزرگ می‏شود. در نوجوانی به مهتاب، همبازی دوره کودکی خود دل می‏بندد ولی این علاقه به ازدواج ‏نمی‏انجامد. سال‏ها بعد، مهتاب با خواهر علی به فرانسه می‏روند، خواهر علی با یک مبارز الجزایری ازدواج می‏کند...
این کتاب در دومین جشنواره مهر مورد تقدیر قرار گرفت .
البته من از امیرخانی کتاب ارمیا هم خوندم که برای جنگه اونم مورد تقدیر جشنواره دفاع مقدس و جشنواره مهرشده :happy:

Behrooz

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
292
وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا