برگزیده های پرشین تولز

بلندی صدای زنگ گوشیهای مختلف

usr338

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
بنظرم رسید بد نیست در این مورد هم یه تاپیکی باز شه تا دوستان تجربیات خودشون را در اختیار بقیه قرار بدن.
البته فکر نکنم معیار قابل لمسی برای مقایسه بلندی صدا و مقایسه گوشیهای مختلف ، که بشه بهش رجوع کرد وجود داشته باشه !! ولی شاید بر این اساس که توی محیطهای مختلف (مث محیط باز داخل خیابان ، محیط بسته ساکت و محیط بسته کاری و ...) چقدر صداشون بگوش میرسه (البته گوش خودتون ) بشه تا حدودی قضاوت کرد.

با توجه به اینکه احتمالا توی گوشیهای ارزان قیمت بلندی صدا بیشتر اهمیت پیدا میکنه (برای اینکه گوشیهای ارزون قیمت به غیر از صدا و آنتن دهی خوب دیگه چی میتونن داشته باشند ؟;) ) فکر میکنم بد نیست تو این رنج گوشی بیشتر بحث بشه .

حالا نظرات خودم در مورد چند تا برند:

اگر گوشیتون توی کیفتون باشه و نه توی جیب و یا بسته به کمر :

---- در محیط پرترافیک خیابان:
Nokia 6630 به زحمت قابل شنیدن
Nokia 2610 غیر قابل شنیدن
nokia 2600 غیر قابل شنیدن
SE k300 به زحمت قابل شنیدن
SE z530 به زحمت قابل شنیدن

---- در محیط کاری اداری :
Nokia 6630 خوب
Nokia 2610 خیلی ضعیف
nokia 2600 خیلی ضعیف
SE k300 خوب
SE z530 خوب

@li

کاربر فعال موبایل
کاربر فعال
لایک‌ها
90
البته دوست عزیز...بستگی به رینگتون مورد استفاده هم داره بعضی از رینگتونها هستند که از بس امپلیفای شدن صداشون از ضعیفترین اسپیکرها هم به خوبی قابل شنیدنه

usr338

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
البته دوست عزیز...بستگی به رینگتون مورد استفاده هم داره بعضی از رینگتونها هستند که از بس امپلیفای شدن صداشون از ضعیفترین اسپیکرها هم به خوبی قابل شنیدنه

بله کاملا درسته، ولی با تمام این احوال فکر میکنم حداقل بطور حسی میشه تا حدودی اونها رو دسته بندی کرد

Elend

Registered User
لایک‌ها
30
یه دوست من 6630 داره و تو خیابون همین مشکل رو داره؟!
چه راه حلی پیشنهاد میکنید؟ که صدا بیشتر شه؟
رینگتون بهتر هم دارید بگذارید!

بالا