برگزیده های پرشین تولز

LG Chocolate به نظر شما چه جور گوشییه؟

hkh2209

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
میخوام یک گوشی 300-400 تومنی بخرم.

اولویتهایی که برام خیلی همیت دارن.
1- زیبایی گوشی
2- دوربین فیلمبرداری و عکسبرداری با کیفیت بالا (برای فیلمبرداری ترجیحا بالا 1 ساعت فیلمبرداری کنه)
3- دارای صدای عالی و بلند
4- بلوتوث

خودم قصد خرید LG Chocolate را دارم چون از لحاظ طراحی بی نظیره! نظر شما در رابطه با این گوشی چیه؟

DariushAgah

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
سلام

1- زیبایی گوشی
2- دوربین فیلمبرداری و عکسبرداری با کیفیت بالا (برای فیلمبرداری ترجیحا بالا 1 ساعت فیلمبرداری کنه)
4- بلوتوث

خودم قصد خرید LG Chocolate را دارم چون از لحاظ طراحی بی نظیره! نظر شما در رابطه با این گوشی چیه؟

فیلمبرداری این گوشی خوب نیست کارت حافظه هم نمیخوره این گوشی رو فقط به خاطر ظاهرش میخرند.

توصیه من به شما نوکیا 6288 است.

@li

کاربر فعال موبایل
کاربر فعال
لایک‌ها
90
دوست عزیز به شما توصیه میکنم یک نگاهی به زد 610 سونی اریکسون هم بندازین(رنگ مشکیش)

در مورد اول مطمئنا شما رو راضی میکنه...در مورد اولویت دوم این قابلیت رو داره البته با اندازه 176*144 که روی کامپیوتر کوچک نشون میده یک برتری که نسبت به شکلات ال جی داره اینه که مموری میخوره و دوربین اون 2 مگ هست شکلات مموری نمیخوره و دوربین اون 1.3 هست....در مورد مورد 3 اطلاعی ندارم خودتون تحقیق کنید...بلوتوث هم که داره

freebird

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
362
دوست عزیز به شما توصیه میکنم یک نگاهی به زد 610 سونی اریکسون هم بندازین(رنگ مشکیش)

در مورد اول مطمئنا شما رو راضی میکنه...در مورد اولویت دوم این قابلیت رو داره البته با اندازه 176*144 که روی کامپیوتر کوچک نشون میده یک برتری که نسبت به شکلات ال جی داره اینه که مموری میخوره و دوربین اون 2 مگ هست شکلات مموری نمیخوره و دوربین اون 1.3 هست....در مورد مورد 3 اطلاعی ندارم خودتون تحقیق کنید...بلوتوث هم که داره

در مورد نکته سوم هم که Z610 سونی اریکسون ( که خودم دارم ) اصولا به زیباییش و صداش معروف هست

Amiin

کاربر فعال سینما
کاربر فعال
لایک‌ها
7
شکلات دوربینش خوب نیست. حافظه نمیخوره. بلوتوثش هم ورژن 1.2 هست. 6288 که داریوش پیشنهاد داد با دوربین 2 مگاپیکسلی و فیلمبرداری با سایز VGA میتونه انتخاب خوبی باشه.

nima220

Registered User
لایک‌ها
0
ببین اگه چشمت شکلات ال جی رو گرفته
E900 سامسونگ دقیقا ورژن تکامل یافته ی شکلات هست
یعنب هم کارت می خره ، هم صفحه کلید اصلیش حساس به تماس هست و اگه آهنگ گوش کنی دکمه های مخصوص آهنگ می یاد ، کشویی هست ؛ دوربینشم 2 مگ هست و ...... تازه قیمتشم از شکلات نزدیک 50 تومن ارزونتره
اما اگه یه چیز کامل بگیری که واقعا بی نظیر به نظر من D900 سامسونگ رو بگیر
من که واقعا از طراحیش و امکاناتش خیلی خوشم اومد و این گوشی از سری اولترا ادیشن سامسونگ هست که جزو باریکترین گوشی های دنیا هستن
روی این دوتا گوشی هم یه سرچی بکنی بدک نیست

nima220

Registered User
لایک‌ها
0
شکلات دوربینش خوب نیست. حافظه نمیخوره. بلوتوثش هم ورژن 1.2 هست. 6288 که داریوش پیشنهاد داد با دوربین 2 مگاپیکسلی و فیلمبرداری با سایز VGA میتونه انتخاب خوبی باشه.
آخه وقتی اشونن از دیزاین شکلات خوشش اومده
چرا یه چیزی توی همون مایه ها بهش پیشنهاد نمی کنید ؟؟؟
که لااقل به سلیقه یوزر نزدیک باشه ؟؟؟
وگرنه گوشی که زیاده .....................

DariushAgah

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
آخه وقتی اشونن از دیزاین شکلات خوشش اومده
چرا یه چیزی توی همون مایه ها بهش پیشنهاد نمی کنید ؟؟؟
که لااقل به سلیقه یوزر نزدیک باشه ؟؟؟
وگرنه گوشی که زیاده .....................

طراحی 6288 خیلی هم زیباست. و گرنه 6233 رو پیشنها میدادیم که هم فیلمبرداری خوب داره و هم صدای خیلی بلند.
6288 فیلمهای خیلی خوبی میگیره طراحی زیبا و صفحه نمایش بزرگ و خوب داره و یک قیمت منطقی و با توجه به اولویتهای ایشون که 3 تا رو کاملا و صدارو تقریبا برآورده میکنه . به نظر من بهترین انتخابه. گوشیهای سامسونگ رو هم پیشنهاد نمیکنم تجربه نشان داده گوشیهای خوبی نیستند. گوشیهایی هم که شما پیشنهاد دادید از نظر فیلمبرداری خیلی ضعیف هستند.

Mazi

* مدیر موبایل و اسمارت فون ها* مدیر پاتوق
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,457
یکم مطالعه بد نیست///

D900 با اندازه 352x288 و فریم ریت 20 و فرمت Mp4 فیلم میگیره ...تازه خروجی تلویزیون هم داره....فیلمش رو یه تلویزیون 29 اینچ تست شد و عالی بود....

pooya007

Registered User
لایک‌ها
13
در مورد نکته سوم هم که Z610 سونی اریکسون ( که خودم دارم ) اصولا به زیباییش و صداش معروف هست
شما Z610 رو کی و چند خریدین؟

اگه میتونین کمی از قابلیت هاش و امکاناتش مثلا" بلندی و کیفیت پخش آهنگ هم در هدفون و هم تو اسپیکر بگو

@li

کاربر فعال موبایل
کاربر فعال
لایک‌ها
90
اما اگه یه چیز کامل بگیری که واقعا بی نظیر به نظر من D900 سامسونگ رو بگیر
من که واقعا از طراحیش و امکاناتش خیلی خوشم اومد و این گوشی از سری اولترا ادیشن سامسونگ هست که جزو باریکترین گوشی های دنیا هستن
روی این دوتا گوشی هم یه سرچی بکنی بدک نیست

یکم مطالعه بد نیست///

D900 با اندازه 352x288 و فریم ریت 20 و فرمت Mp4 فیلم میگیره ...تازه خروجی تلویزیون هم داره....فیلمش رو یه تلویزیون 29 اینچ تست شد و عالی بود....

تایید میشه...یک نگاه به دی 900 هم بندازی بد نیست...گوشی واقعا خوشگل و عالی هست....

Suba_sa

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام

1- زیبایی گوشی
4- بلوتوث

دوست عزيز الان اين گوشي داره در هشتگرد توليد ميشه يک هفته صبر کني شکلات ايراني مياد بيرون

freebird

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
362
شما Z610 رو کی و چند خریدین؟

اگه میتونین کمی از قابلیت هاش و امکاناتش مثلا" بلندی و کیفیت پخش آهنگ هم در هدفون و هم تو اسپیکر بگو

من این گوشی رو 370 هزار تومن و 1 ماه و نیم پیش خریدم ( گارانتی سیتادل و سریال اصلی ) از قابلیتهاش ( به جز زیباییش ) :

سرعت بسیار بالا
داشتن 2 صفحه نمایش ( یکی رنگی و بزرگ و دیگری که بر روی گوشی قرار داره تک رنگ و کوچکتر )
داشتن 2 دوربین ( یکی برای عکس برداری و فیلمبرداری و دیگری برای سیستم 3G )
ساپورت رم تا 4 گیگ
صدای بسیار بلند و زلال
باطری با زمان کارکرد بالا
و ...

تنها ضعفش هم به نظر من این هست که با دست کثیف نباید بهش دست زد و گرنه اثر دست شما روی گوشی باقی میمونه و خلاصه همیشه یه دستمال مخصوص باید براش در نظر داشته باشید :)

اینم که عکسشه ( من مشکیشو دارم )
sonyericsson_z610_01.jpg

hkh2209

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ال جی KG920 گوشیه خوبییه؟ دوربینش که 5 مگا پیکسله!

بالا