برگزیده های پرشین تولز

یک گیگابایت فضای وب به همراه PHP، MySQL و FTP

amirghasemi

Registered User
لایک‌ها
1
logo.gif

از مزایای پارسه گیگ 1 گیگابایت فضای وب مجانی، امکان ساخت دیتابیس MySQL، مدیریت دیتابیس با phpMyAdmin، امکان ارسال فایل ها از طریق FTP و یا مرورگر اینترنت، قابلیت پشتیبانی از PHP نسخه 5.1.6 و همین طور امکان نصب اتوماتیک تعداد زیادی نرم افزار آماده نظیر تالار های گفتگو ( مثل MyBB و phpBB2 )، گالری عکس ( مثل 4images و coppermine )، وبلاگ ( مثل wordpress و Nucleus )، مدیریت محتوای سایت ( مثل Joomla، Mambo و Xoops )، فروشگاه الکترونیک ( مثل osCommerce و ZenCart )، ویکی ( مثل tikiwiki و wikiwig ) و چندین برنامه مفید دیگه وجود داره !
نکته مهم دیگه اینه که هیچ تبلیغی اعم از متنی یا تصویری در هیچ کجای سایت شما قرار داده نمی شه !!
همین طور امکان استفاده از نام دامنه خود بر روی سایت ( باز هم بدون تبلیغ ) وجود داره. به طور مثال شما اگر سایت user.parsehgig.com را بسازید، بعد به راحتی می تونید دامین اصلیتون رو که مثلاً domain.com یا حتی domain.ir هست روی سایتتون پارک کنید، در این صورت بینندگان سایت شما بدون اینکه متوجه بشن این یک سرویس مجانی هست ( چون نه تبلیغات داره و نه هیچ محدودیت دیگه ) می تونن از خدمات سایت شما استفاده کنند !

و در نهایت پارسه گیگ hotlink protection رو هم نداره! یعنی از وبلاگتون می تونید یه تصویری که در پارسه دارید لینک کنید و تصویر بدون هیچ مشکلی load میشه!

و همه اینها مجانی هست !

برای ثبت نام به آدرس روبرو مراجعه کنید : www.parsehgig.com

eyvay

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
چه اسمه نافرمی داره
پارسه گیگ

amirghasemi

Registered User
لایک‌ها
1
انشاء الله برای بعدی ها دامین بهتری انتخاب خواهیم کرد.

amirghasemi

Registered User
لایک‌ها
1
دوست عزیز eyvay ،

با وجود اینکه نام دامنه برای حفظ کردن آدرس خیلی مهم است، در عین حال اگر نگاهی به سایت های بزرگ حتی مثل yahoo بیندازید خواهید دید که نام ممکن است در مورد حفظ کردن دامین تاثیر داشته باشد، ولی برای موفقیت سایت زیاد مورد اهمیت نمی باشد!
در عین حال ما امیدواریم با ارائه سرویس خوب، بتوانیم سهمی در ایجاد فضایی مناسب تر برای کاربران اینترنت ایرانی در جهت رشد و توسعه این مملکت و مردم داشته باشیم.

@ Pooriaf : برای شما نیز در همه عرصه های زندگی آرزوی موفقیت و پیروزی دارم.

Asef

Registered User
لایک‌ها
21
loool
آپلود فایل zip رو قبول نمیکنه! این دیگه چه سرویسیه؟
آقا یه دستی به سرو روی این فایل منیجرش بندازید بد نیست!

amirghasemi

Registered User
لایک‌ها
1
دوست عزیز،

در حالت عادی ارسال فایل zip جزو نیازمندی های یک وب سایت سرویس دهنده نیست. این سرویس بیشتر برای سایت های سرویس دهنده وب طراحی و پیاده سازی شده و علت داشتن PHP ، MySQL نیز همین است. در عین حال به دلیل درخواست های بسیار زیاد دوستان برای توانایی ارسال فایل zip و rar این امکان را از هم اکنون فعال کردیم.
در مورد طراحی سایت، متاسفانه هنوز وقت نکردیم design ی در خور برای آن انجام دهیم و علت آن هم اهمیت بالای کارایی سایت نسبت به ظاهر سایت بوده است. انشاء الله به زودی نسبت به طراحی جدیدسایت اقدام خواهد شد.

موفق و پیروز باشید

peiman

Registered User
لایک‌ها
21
دوست عزیز شما قصد دارید تو تمام بخشها تاپیک بزنید؟!
فک کنم اگه مدیر ببینه باهاتون برخورد کنه!!

Asef

Registered User
لایک‌ها
21
یعنی شما سیاستتون اینه که بر اساس کف نیاز های کاربران سرویس دهی کنید؟ خب این که نمیتونه یه سرویس دهی موفق و آینده داری باشه!
در هرحال موفق باشید

amirghasemi

Registered User
لایک‌ها
1
@djpejman : به هر حال اگر در جای نا مناسب باشه، یا انتقال داده می شه، یا حذف می شه. من خودم سال ها یک فوروم کوچیک داشتم، و فکر نمی کنم مدیریت یم فوروم و انتقال تاپیک ها به فوروم های مرتبط ( در صورتی که نامرتبط باشند ) طیاد کار سختی باشه !!

peiman

Registered User
لایک‌ها
21
@djpejman : به هر حال اگر در جای نا مناسب باشه، یا انتقال داده می شه، یا حذف می شه. من خودم سال ها یک فوروم کوچیک داشتم، و فکر نمی کنم مدیریت یم فوروم و انتقال تاپیک ها به فوروم های مرتبط ( در صورتی که نامرتبط باشند ) طیاد کار سختی باشه !!
من قصدم از تذکر این بود که شاهد برخورد مدیران با شما نباشم
وگرنه2000 تا تاپیک هم بزنید برای من چه فرقی میکنه؟!

amirghasemi

Registered User
لایک‌ها
1
یعنی شما سیاستتون اینه که بر اساس کف نیاز های کاربران سرویس دهی کنید؟ خب این که نمیتونه یه سرویس دهی موفق و آینده داری باشه!
در هرحال موفق باشید

کاربر محترم،

اشتباه شما دقیقاً همین جاست. نکته اینه که سرویس کف می تونه پا بر جا بمونه، و سرویسی که می بینید خدمات خارج ار عرف ارائه می ده، خیلی زود از دور خارج میشه. در انگلیسی یک ضرب المثل هست که میگه : too good to be true ، یعنی گاهی اوقات بعضی چیز ها آنچنان خوبند که به نظر واقعی نمی آیند. اگر نگاهی به سایت های موفق Free Hosting نظیر Geocities و FreeServers بیندازید، متوجه خواهید شد که سرویس پایدار با سرویس کامل امکان پذیر نیست. این خدمات رایگان ارائه می شه، و برای بیش از 100،000 کاربر طراحی شده، یعنی ما قرار نیست با 1000 کاربر دچار server crash بشیم، و این تنها در حالتی ممکنه که کق نیاز های کاربر، یعنی امکان ارسال و دریافت فایل، امکانات PHP 5 و MySQL پیش بینی بشه. شاید ما می تونستیم مثلاً امکانات Java یا حتی ColdFusion رو هم ارائه بدیم، ولی این کار خارج از عرف یک سایت Free Host هست، و نتیجه ای جر شکست نداره !
همیشه شکیبا باشید و ببینید که نتیجه چه می شود ...

موفق و پیروز باشید

amirghasemi

Registered User
لایک‌ها
1
خوب تا اینجاش که خوبه...
فقط امیدوارم وقتی تعداد یوزرهاش زیاد شد ییهو اونو پر از تبلیغات نکننش...

با تشکر از نظرات شما
تبلیغات فعلاً در دستور کار ما نیست.

موفق و پیروز باشید

بالا