برگزیده های پرشین تولز

کسی میدونه قیمتش چنده(McAfee Enterprise)؟؟؟فوری

mramin

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام به اساتید محترم
میخواستم بدونم کسی میدونه این محصول مک افی McAfee Total Protection for Enterprise—Advanced که در این ادرس هست:

قیمتش چنده؟؟؟من هر چی گشتم نتونستم قیمش رو پیدا کنم!اگه کسی از شما میدونه لطف کنه لینک قیمت رو هم بذاره.
یه سوال دیگه هم داشتم:
من 8 تا کامپیوتر دارم که یکیشون سرور هست..میخوام انتی ویروسی رو انتخاب کنم که وقتی انتی ویروس سرور رو اپدیت میکنم بقیه انتی ویروسها روی کامپیوترهای دیگم هم اتوماتیک اپدیت بشند(بدون نیاز به اینترنت)خواستم بپرسم این محصول مک افی که انتخاب کردم همون چیزی هست که من میخوام؟؟

با سپاس

mramin

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
اقا یه مسلمون پیدا نمیشه جواب ما رو بده!

mgholami

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
لینکش رو نمیبینم چی بگم راجبهش

mogahi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام به اساتید محترم
میخواستم بدونم کسی میدونه این محصول مک افی McAfee Total Protection for Enterprise—Advanced که در این ادرس هست:

قیمتش چنده؟؟؟من هر چی گشتم نتونستم قیمش رو پیدا کنم!اگه کسی از شما میدونه لطف کنه لینک قیمت رو هم بذاره.
یه سوال دیگه هم داشتم:
من 8 تا کامپیوتر دارم که یکیشون سرور هست..میخوام انتی ویروسی رو انتخاب کنم که وقتی انتی ویروس سرور رو اپدیت میکنم بقیه انتی ویروسها روی کامپیوترهای دیگم هم اتوماتیک اپدیت بشند(بدون نیاز به اینترنت)خواستم بپرسم این محصول مک افی که انتخاب کردم همون چیزی هست که من میخوام؟؟

با سپاس

McAfee Enterprise ver:10 با قیمتی 850.0000هزار تومان به شرکت های دولتی فوروخته شده هر چند که شما نسخه کرک شده این را میتوانید با قیمت 1000 تومان بخرید اما به نظر من Kaspersky را فقط استفاده کن من با همه آنتی ویروس ها کار کردم و به این نتیجه رسیدم کاسپراسکای فول

بالا