برگزیده های پرشین تولز

یک سوال در مورد فاکس

fardin59

Registered User
لایک‌ها
75
سلام دوستان عزیز
راستش چند وقتی است تصمیم گرفتم از سیستم فاکس در منزل و محل کار استفاده کنم اما راستش نمیدونم به چه تجهیزاتی نیاز هست چه از نظر سخت افزار و چه نرم افزار
به همین خاطر میخواستم از دوستان عزیز که در مورد این مساله اطلاع دارند بپرسم برای این که از وسیله استفاده کنم نیاز به چه چیزهایی دارم و خلاصه چطور میشه وصلش کرد
ممنون از توضیحتون

fardin59

Registered User
لایک‌ها
75
دوستان کسی اطلاعی ندارد

|*|.FaRiBa.|*|

Registered User
لایک‌ها
50
فارکس کارش درسته....حداقل بین کارهای مشابه.بستگی به جرات و اطلاعات خودت داره.روزهای اول سخته ولی بعد میفتی رو دور.مثل بورس هست.

بای

|*|.FaRiBa.|*|

Registered User
لایک‌ها
50
سخت افزار نمیخواد که؟

فقط اطلاعات و اینترنت

Exporter

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,172
الياس خان، نگرفتيد ايشون چي ميگن
ايشون مي خوان از فاکس يا همون دورنگار استفاده کنند نه فارکس

براي استفاده از فاکس چند تا راه داري
1- با کامپيوتر اين کار رو ميتوني انجام بدي که در اين صورت امکانات خود ويندوز کارت رو راه ميندازه و نياز به نصب برنامه ي خاصي نيست. کافيه يه مودم داشته باشي و خط تلفن رو بهش وصل کني و با استفاده از برنامه ي ويندوز به ارسال و دريافت فاکس بپردازي

2- ميتوني يه دستگاه فاکس بخري. دستگاه فاکس مستقيم به خط تلفن وصل ميشه و نياز به سخت افزار يا نرم افزار اضافي نداري. کافيه متن يا عکسي که مي خواي فکس کني رو روي کاغذ بنويسي (يا چاپ کني) و بزاريش توي دستگاه و شماره ي فکس طرف مقابل رو وارد کني و ارسال. براي دريافت فاکس هم شماره خطي که دستگاه فاکست رو بهش وصل کردي (همون شماره تلفن) رو ميدي به طرف تا برات فاکس بفرسته. وقتي فاکسي از جايي ميرسه دستگاه اونو چاپ ميکنه و ميده تحويلت (مثل پرينتر)

در کل خيلي چيز ساده ايه

fardin59

Registered User
لایک‌ها
75
بله دوستان متشکر از توضیحات شما
من منظورم همان دستگاه فاکس و یا دورنگار بود

پس یک دستگاه فاکس کافیه + بلد بودن کار با دستگاه
راستی یک دستگاه فاکس قیمتش چقدر میباشد و این فاکسهای چند منظوره که ظاهرا پرینت و کارهای دیگر هم انجام میدهند چه جورین از نظر کیفیت و قیمت

fardin59

Registered User
لایک‌ها
75
راستی این فاکس را به عنوان تلفن هم میشود استفاده کرد منظورم مکالمه هست درسته

roozen

Registered User
لایک‌ها
1
سلام دوستان عزیز
راستش چند وقتی است تصمیم گرفتم از سیستم فاکس در منزل و محل کار استفاده کنم اما راستش نمیدونم به چه تجهیزاتی نیاز هست چه از نظر سخت افزار و چه نرم افزار
به همین خاطر میخواستم از دوستان عزیز که در مورد این مساله اطلاع دارند بپرسم برای این که از وسیله استفاده کنم نیاز به چه چیزهایی دارم و خلاصه چطور میشه وصلش کرد
ممنون از توضیحتون

292.gif
یعنی اینو جدی میگی؟ شاید منظورت همون فارکس باشه ها!!!!

fardin59

Registered User
لایک‌ها
75
292.gif
یعنی اینو جدی میگی؟ شاید منظورت همون فارکس باشه ها!!!![/QUOTE

آقا مگه عیبی داره خوب انسان وقتی از چیزی استفاده نکرده باید اونو بپرسه و در موردش تحقیق کنه
از نظر شما این بد

بالا