برگزیده های پرشین تولز

جشن قهرمانی پنج تاپیک برتر پرشین تولز

BRADER SHIAN

Registered User
لایک‌ها
2
خوب رای گیری تموم شد و تاپیک انیمیشن ها برترین تاپیک تخصصی انیمیشن فارسی موفق شد در رقابتی نفسگیر جواهری در قصر و افسانه شجاعان قهرمان دوره قبل رو با 46 رای شکست بده و عنوان بهترین تاپیک بخش سینما رو نصیب خودش کنه!این پیروزی رو به فریدای عزیز(خواهر لینخو!) دوهمه دوستداران انیمیشن ها تبریک می گیم!
vishenka_19.gif

معرفی انیمیشن های جدید و قدیمی!

BRADER SHIAN

Registered User
لایک‌ها
2
جواهری در قصر در رقابتی در نفسگیربا 41 رای مغلوب انیمیشن ها شد این پیروزی رو به ین ین عزیز ملکه گروه شیطانی تبریک می گم!
vishenka_19.gif

جواهری در قصر

BRADER SHIAN

Registered User
لایک‌ها
2
افسانه شجاعان قهرمان دوره قبل این دوره عرصه رو به جوان تر ها سپرد به هر حال هم تاپیک انیمیشنها و هم تاپیک جواهری در قصر فرزندان خلف خودشن کسب رتبه سوم یا 30 رای رو به شینوبی عزیز وپرشینای کبیر و سایرین تبریک می گم!

افسانه شجاعان

shinobi

Registered User
لایک‌ها
1
افسانه شجاعان قهرمان دوره قبل این دوره عرصه رو به جوان تر ها سپرد به هر حال هم تاپیک انیمیشنها و هم تاپیک جواهری در قصر فرزندان خلف خودشن کسب رتبه سوم یا 30 رای رو به شینوبی عزیز وپرشینای کبیر و سایرین تبریک می گم!

این یکی رو باید به جناب AFC تبریک میگفتی شیان جان ;) من چی کاره بیدم :D
ولی بهرحال ممنون

linghuchong

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
2
خوب رای گیری تموم شد و تاپیک انیمیشن ها برترین تاپیک تخصصی انیمیشن فارسی موفق شد در رقابتی نفسگیر جواهری در قصر و افسانه شجاعان قهرمان دوره قبل رو با 46 رای شکست بده و عنوان بهترین تاپیک بخش سینما رو نصیب خودش کنه!این پیروزی رو به فریدای عزیز(خواهر لینخو!) و همه دوستداران انیمیشن ها تبریک می گیم!
vishenka_19.gif
ممنون برادر شيان :happy:ولی بايد ميگفتی ملکه انيميشن! ;):D:p

منم دوباره اينجا اين پيروزی شکوهمند :lol::p;) رو به همه بچه های تاپيک انيميشن (اعم از حاضرين که رأی دادن و غايبين که نبودن که رأی بدن (وگرنه تعداد رأی مون خيلی بيشتر از اينها بود:D)) تبريک ميگم.:happy:

TOMASS ANJELLO

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
12
ممنون برادر شيان :happy:ولی بايد ميگفتی ملکه انيميشن! ;):D:p

منم دوباره اينجا اين پيروزی شکوهمند :lol::p;) رو به همه بچه های تاپيک انيميشن (اعم از حاضرين که رأی دادن و غايبين که نبودن که رأی بدن (وگرنه تعداد رأی مون خيلی بيشتر از اينها بود:D)) تبريک ميگم.:happy:

من هم به شما و تمامی کاربر های آن بخش تبریک می گویم .:happy: :happy: :happy:

Behrooz

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
292
موفق باشيد بچه ها

sinbad68

Registered User
لایک‌ها
21
من هم به خواهر linghuchong به خاطر برد تاپیکش تبریک می گویم.

من خودم طرفدار تاپیک جواهری در قصر بودم و به خواهر ین ین هم تبریک می گم.

بالا